Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2013

Praha - Karlštejn Tour České spořitelny

MTB
DATUM :27.7.2013 MÍSTO :Chuchle

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:48:23.1 0:00:00.0
2.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:49:21.9 0:00:58.7
3.
JOBÁNEK Jan
EP Energy Merida Biking Team
CZE 1:54:57.3 0:06:34.2
4.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:55:38.1 0:07:14.9
5.
ŠŤASTNÝ Petr
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:56:38.6 0:08:15.4
6.
ŠILAR Jakub
JS Sport - GIANT
CZE 1:57:06.8 0:08:43.7
7.
SPLÍTEK Martin
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:57:14.6 0:08:51.4
8.
DANĚK Jiří
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:57:29.1 0:09:05.9
9.
STROŽ Jan
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:59:43.1 0:11:19.9
10.
TVRDÍK Tomáš
TOYOTA DOLÁK MTB
CZE 2:00:29.8 0:12:06.7
11.
HRUŠKA Jan
TOYOTA DOLÁK MTB
CZE 2:01:08.3 0:12:45.2
12.
KUBÍČEK Jan
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:02:39.8 0:14:16.7
13.
PEŠKA Pavel
CBASE
CZE 2:03:15.6 0:14:52.4
14.
ZVONEK Milan
TOYOTA DOLÁK MTB
CZE 2:04:38.1 0:16:14.9
15.
PANGRÁC Marek
EP ENERGY MERIDA BIKING
CZE 2:04:38.6 0:16:15.4
16.
PÍNA Ondřej
Vella Cycling
CZE 2:04:39.8 0:16:16.7
17.
HYNEČEK Michal
EP Energy Merida Biking Team
CZE 2:05:42.8 0:17:19.7
18.
MALÍK Michal
Kc Kooperativa SG Jablonec nad. Nisou
CZE 2:06:03.6 0:17:40.4
19.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 2:06:32.8 0:18:09.7
20.
ČERNÝ Milan
Ski and bike centrum Radotín
CZE 2:06:42.3 0:18:19.2
21.
MATĚJKA Jan
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:07:02.8 0:18:39.7
22.
SOUKUP David
SYMBIO+ GIANT RACE TEAM
CZE 2:07:06.6 0:18:43.4
23.
NOVÁK Petr
4EVER-CYKLO BULIS
CZE 2:07:08.8 0:18:45.7
24.
ZÁHORA Michal
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:07:15.1 0:18:51.9
25.
HOLUB Josef
CZE 2:07:27.6 0:19:04.4
26.
KLOUČEK František
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:07:32.3 0:19:09.2
27.
JANOČKO Ján
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:07:33.3 0:19:10.2
28.
JIŘENA Pavel
AUTHOR MASTERS
CZE 2:07:33.8 0:19:10.7
29.
FOX Miloš
SYMBIO+ cycling
CZE 2:07:35.8 0:19:12.7
30.
BERAN Vojtěch
alltraining.cz
CZE 2:08:09.3 0:19:46.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PRSKAVCOVÁ Marcela
Six Monkeys
CZE 2:27:51.5 0:00:00.0
2.
PROCHÁZKOVÁ Michaela
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:29:30.9 0:01:39.3
3.
STODŮLKOVÁ Denisa
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:31:28.7 0:03:37.1
4.
NECKÁŘOVÁ Zuzana
Alltraining.cz-Lawi
CZE 2:32:45.3 0:04:53.7
5.
VEJVODOVÁ Šárka
EP Energy Merida Biking Team!
CZE 2:33:42.5 0:05:50.9
6.
RUDOLFOVÁ Tereza
Vella Cycling
CZE 2:36:29.5 0:08:37.9
7.
CIBULKOVÁ Lenka
LAWI Team
CZE 2:38:37.8 0:10:46.2
8.
PREISLEROVÁ Karolína
ELEVEN team Příchovice
CZE 2:45:21.3 0:17:29.7
9.
HLŮŽKOVÁ Markéta
SYMBIO+ GIANT
CZE 2:45:31.3 0:17:39.7
10.
PŘÍHODOVÁ Klára
AB Cycling
CZE 2:50:59.3 0:23:07.7
11.
SYROVÁTKOVÁ Irena
SYMBIO+ GIANT
CZE 2:51:51.7 0:24:00.2
12.
PEZOVÁ Hana
SEAT IVOS Zlín
CZE 2:53:01.2 0:25:09.7
13.
BEČVÁŘOVÁ Alice
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:53:49.4 0:25:57.8
14.
PŘÍHODOVÁ Karolína
CZE 2:56:24.7 0:28:33.1
15.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ cycling
CZE 2:56:44.5 0:28:52.9
16.
FOJTÁŠKOVÁ Lada
BESKYD BIKE
CZE 2:56:56.5 0:29:04.9
17.
PUČEGLOVÁ Jana
Six Monkeys
CZE 2:58:12.3 0:30:20.7
18.
ČUPOVÁ Jana
NOVATOP LAPIERRE
CZE 3:00:49.7 0:32:58.1
19.
BUŠKOVÁ Leona
TOYOTA DOLÁK MTB
CZE 3:01:32.3 0:33:40.7
20.
CHARVÁTOVÁ Kateřina
AC Sparta Praha Cycling
CZE 3:02:12.7 0:34:21.1
21.
RŮŽIČKOVÁ Lucie
CZE 3:02:21.2 0:34:29.6
22.
KLINGOROVÁ Irena
TJ Olympionik Cheb
CZE 3:04:36.7 0:36:45.1
23.
KOVÁŘOVÁ Petra
SYMBIO+ cycling
CZE 3:04:52.2 0:37:00.6
24.
STROUHALOVÁ Veronika
Kona Cycling Point
CZE 3:05:26.2 0:37:34.6
25.
BÁRTOVÁ Růžena
TOYOTA DOLÁK MTB
CZE 3:05:41.2 0:37:49.6
26.
VÁŇOVÁ Lucie
CZE 3:05:58.1 0:38:06.5
27.
POUROVÁ Alžběta
Česká Spořitelna MTB Hobby A
CZE 3:07:23.7 0:39:32.1
28.
KADLECOVÁ Hana
CZE 3:08:03.5 0:40:11.9
29.
NOVÁ Johana
Biketeam ČS
CZE 3:17:23.4 0:49:31.9
30.
SEDLÁČKOVÁ Kateřina
CK PeMaP Přerov
CZE 3:18:38.9 0:50:47.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CÍSAŘ Vojtěch
SK VELO PRAHA
CZE 1:20:48.6 0:00:00.0
2.
KOUDELKA Petr
Kona Cycling Point
CZE 1:22:08.4 0:01:19.7
3.
VOSÁTKA Tomáš
RockMachine - Cyklomax
CZE 1:24:55.1 0:04:06.4
4.
ŠTĚPANÍK Jiří
SYMBIO+ GIANT
CZE 1:26:40.6 0:05:51.9
5.
BENEŠ Radek
TOYOTA DOLÁK MTB
CZE 1:26:54.8 0:06:06.2
6.
KŘÍŽ Václav
CK RBB INVEST J. Hradec
CZE 1:27:16.8 0:06:28.2
7.
JÍLEK Zdeněk
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:27:37.1 0:06:48.4
8.
ŠPIROCH Martin
CZE 1:28:50.8 0:08:02.2
9.
SEDLÁČEK Jiří
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:28:59.8 0:08:11.2
10.
VÁGNER Daniel
Factor Bike Team
CZE 1:29:28.8 0:08:40.2
11.
KRUPIČKA Petr
Velosport Valenta Scott Team
CZE 1:29:29.3 0:08:40.7
12.
TVRZ Lukáš
Dexter BSK racing
CZE 1:30:06.1 0:09:17.4
13.
SVOBODA Jiří
SK Kbely
CZE 1:30:39.1 0:09:50.4
14.
DOLEŽAL Vladislav
ČESKÁ SPOŘITELNA Specialized-Junior MTB Team
CZE 1:30:52.6 0:10:03.9
15.
STUDENOVSKÝ Radek
GS Technik Cyklo Team Jistebnice
CZE 1:32:06.8 0:11:18.2
16.
KOVÁŘ Zbyněk
Česká Spořitelna MTB Hobby A
CZE 1:32:35.6 0:11:46.9
17.
JANEČEK Pavel
TOYOTA DOLÁK MTB
CZE 1:33:32.8 0:12:44.2
18.
PECH Martin
SYMBIO+GIANT
CZE 1:34:07.6 0:13:18.9
19.
ADAM Martin
Bike service Klecany
CZE 1:35:06.8 0:14:18.2
20.
PAUL Vojtěch
Author Bike Centrum Sedláček
CZE 1:35:07.1 0:14:18.4
21.
JANÍK Lukáš
Cyklo Mapei Kankovsky
CZE 1:35:44.1 0:14:55.4
22.
ADÁMEK Ladislav
SK CykloVAPE.cz
CZE 1:36:16.3 0:15:27.7
23.
VALENTA Michal
Madeta Fitness
CZE 1:36:19.3 0:15:30.7
24.
PRANTL Marek
PRAHA 5
CZE 1:37:10.6 0:16:21.9
25.
TOMÁŠEK Pavel 
Alltraining
CZE 1:38:05.6 0:17:16.9
26.
BEBER Martin
Velosport Domažlice
CZE 1:39:04.3 0:18:15.7
27.
DRINKA Daniel
SK VELO PRAHA
CZE 1:39:15.1 0:18:26.4
28.
KARNET Ondřej
CZE 1:39:27.1 0:18:38.4
29.
ŠEBESTA Jaroslav
CZE 1:41:12.6 0:20:23.9
30.
PRUDEK Dominik
Moravec Merida Czech MTB team Benešov
CZE 1:41:21.6 0:20:32.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BUZKOVÁ Kateřina
SURVIVAL
CZE 1:46:59.6 0:00:00.0
2.
PORAZILOVÁ Michaela
CZE 1:47:16.1 0:00:16.5
3.
VIDROVÁ Kristýna
NORDIC ACADEMY- Škola běžeckého lyžování
CZE 1:49:01.3 0:02:01.7
4.
ŠERTLEROVÁ Klára
TOYOTA DOLÁK MTB
CZE 1:49:49.8 0:02:50.2
5.
BENEŠOVÁ Pavla
UNIQA Jihlava
CZE 1:52:08.1 0:05:08.4
6.
ŠVANDOVÁ Lenka
Symbiocycling
CZE 1:52:23.1 0:05:23.4
7.
KŘENOVÁ Michaela
Velosport Domažlice
CZE 1:52:46.3 0:05:46.7
8.
ČEJKOVÁ Veronika
CZE 1:53:29.8 0:06:30.2
9.
FLEKOVÁ Adéla
CZE 1:54:30.8 0:07:31.2
10.
UNGERMANOVÁ Elizabeth
Alpine Pro - Author team
CZE 1:56:28.1 0:09:28.4
11.
HUDEČKOVÁ Veronika
Ski klub Šumava
CZE 1:56:52.6 0:09:52.9
12.
KRČKOVÁ Eliška
ELEVEN team Příchovice
CZE 1:56:56.8 0:09:57.2
13.
VEJNAROVÁ Zdena
CZE 1:57:43.1 0:10:43.4
14.
MATĚJOVSKÁ Zdeňka
CZE 1:57:53.6 0:10:53.9
15.
MIKULOVÁ Alžběta
CZE 1:58:40.8 0:11:41.2
16.
PAZDEROVÁ Monika
CZE 1:59:07.9 0:12:08.3
17.
BOHOŇKOVÁ Markéta
Madeta fitness cycling team
CZE 2:01:27.3 0:14:27.7
18.
MOLDAVČUK Iveta
CZE 2:02:12.6 0:15:13.0
19.
ROSENBERGEROVÁ Kristýna
REDFROG
CZE 2:07:27.5 0:20:27.9
20.
HOLUBOVÁ Zuzana
CZE 2:08:54.5 0:21:54.9
21.
JEDLIČKOVÁ Lenka
CZE 2:08:56.8 0:21:57.2
22.
ZLESÁKOVÁ Markéta
CZE 2:11:04.3 0:24:04.7
23.
BARTÁKOVÁ Adéla
CZE 2:12:30.8 0:25:31.2
24.
CHODĚROVÁ Gabriela
CZE 2:14:26.7 0:27:27.0
25.
ABELOVÁ Romana
CZE 2:14:39.3 0:27:39.7
26.
VAŠINOVÁ Renata
NN Bike Team
CZE 2:14:49.3 0:27:49.7
27.
SUCHÁ Tereza
CZE 2:15:21.3 0:28:21.7
28.
HÁJKOVÁ Lucie
Česká spořitelna - specialized
CZE 2:15:24.3 0:28:24.6
29.
MASOPUSTOVÁ Lucie
Six Monkeys
CZE 2:16:45.5 0:29:45.9
30.
ŠŤOVÍČKOVÁ Darina
CZE 2:17:12.3 0:30:12.6