Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

JčP Novosedly

MTB
DATUM :10.8.2013 MÍSTO :Novosedly

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
LUKEŠOVÁ Denisa
Author Team Stupno
CZE 0:36:09.8 0:00:00.0
2.
KŘÍŽOVÁ Klára
SK VELO PRAHA
CZE 0:38:39.5 0:02:29.7
3.
NOVÁKOVÁ Pavla
Ski klub Šumava
CZE 0:42:39.5 0:06:29.7
4.
DAVERNÁ Karolína
Ski klub Šumava
CZE 0:47:13.7 0:11:03.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MATĚJKA Petr
ČS Specialized Junior MTB team
CZE 0:52:30.8 0:00:00.0
2.
VÍTŮ Šimon
uniqa jihlava
CZE 0:55:08.8 0:02:37.9
3.
LANGENSCHEIDT Roman
TSV Bad Griesbach
GER 0:55:26.5 0:02:55.7
4.
KADLEC Jakub
Velosport Valenta SCOTT team
CZE 0:56:31.9 0:04:01.0
5.
NOVÁK Radek
GS cyklo team Jistebnice
CZE 0:57:21.8 0:04:51.0
6.
BRANDL Benedikt
RSC Waldkirchen/StieglbauerRacingTeam
GER 0:58:46.8 0:06:16.0
7.
BRUNLEHNER Tobias
TSV Bad Griesbach
GER 0:59:04.3 0:06:33.5
8.
STARON Niklas
RVN-Freising
GER 0:59:15.8 0:06:45.0
9.
MARTINEK Tomáš
SK VELO PRAHA
CZE 1:04:36.8 0:12:06.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HUDEČKOVÁ Veronika
Ski klub Šumava
CZE 0:55:03.3 0:00:00.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VASTL Jan
Ceska sporitelna Specialized
CZE 1:00:59.8 0:00:00.0
2.
KOBES Lukáš
Velosport Domažlice
CZE 1:06:15.5 0:05:15.7
3.
ŠELLER Luděk
Česká spořitelna Specialized junior mtb
CZE 1:07:27.5 0:06:27.7
4.
ŠULC Jakub
Bike and Ski Bakajda
CZE 1:08:03.8 0:07:04.0
5.
JÍLEK Zdeněk
ČS Specialized Junior MTB team
CZE 1:11:14.8 0:10:15.0
6.
PAPEŽ Vít
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 1:11:37.8 0:10:38.0
7.
LAVIČKA Adam
uniqa jihlava
CZE 1:12:55.5 0:11:55.7
8.
SCHÖNBERGER Sebastian
MTB Team Böbrach / CONWAXY ALLSTARS
GER 1:14:05.3 0:13:05.5
9.
MORACEC Karel
uniqa jihlava
CZE 1:14:59.3 0:13:59.5
10.
HUBER Patrick
RSC Waldkirchen/Stieglbauer Racing Team
GER 1:16:58.8 0:15:58.9
11.
BROŽ Jiří
Eurofoam sport team
CZE 1:17:56.7 0:16:56.9
12.
VÍTŮ Josef
Eurofoam sport team
CZE 1:19:11.8 0:18:11.9
13.
DOLEŽAL Václav
ČS Specialized Junior MTB team
CZE 1:20:51.3 0:19:51.5
14.
CHUM Martin
Sport bike Strakonice
CZE 1:23:07.3 0:22:07.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
Giant Cycling Point
CZE 0:56:40.8 0:00:00.0
2.
VESELÁ Lucie
GT bicycles opportunity
CZE 0:57:55.8 0:01:15.0
3.
CESNAKOVA Milena
Apex-Bike Tábor
CZE 0:58:35.3 0:01:54.5
4.
VALEŠOVÁ Jana
GT bicycles opportunity
CZE 0:59:21.8 0:02:41.0
5.
PIRZKALLOVÁ Zuzana
Kona Cycling Point
CZE 0:59:34.5 0:02:53.7
6.
BERKOVÁ Irena
Amenity Extrem sport team
CZE 1:01:05.8 0:04:25.0
7.
BARTIZALOVÁ Denisa
Eurofoam sport team
CZE 1:04:09.8 0:07:29.0
8.
BAREŠOVÁ Nikola
Kellys Bike Ranch Team
CZE 1:08:37.8 0:11:57.0
9.
RAUCH Karin
Sportive St.Englmar/Stieglbauer Racingteam
GER 1:11:01.8 0:14:21.0
10.
AUER Julia
TSV Bad Griesbach / Team WOMB Girlsridetoo.de
GER 1:16:19.8 0:19:39.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KAMLER Josef
Čistý sport
CZE 0:48:20.8 0:00:00.0
2.
KUBÁNEK Marek
2K BIKE CLUB ODRY
CZE 0:49:16.8 0:00:56.0
3.
TOMEČEK Zdeněk
Čistý sport
CZE 0:50:02.8 0:01:42.0
4.
MALÝ Lukáš
RSV Grafenau / Radsport de Graaf
CZE 0:50:47.3 0:02:26.5
5.
ZÁHORA Michal
Ceska sporitelna Specialized
CZE 0:50:51.5 0:02:30.7
6.
PODRAZIL Tomas
Hole Vrchy
CZE 0:51:06.8 0:02:46.0
7.
PÍSAŘ Jan
MOTO Šikule - CITIZEN
CZE 0:53:48.8 0:05:28.0
8.
STRACH Jakub
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 0:53:49.5 0:05:28.7
9.
JEDLIČKA Jan
ČESKÁ SPOŘITELNA JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:53:56.5 0:05:35.7
10.
STEHLÍK Petr
Bi Esse
CZE 0:54:11.8 0:05:51.0
11.
KRAUS Marek
kola bartoš federál
CZE 0:55:52.8 0:07:32.0
12.
KADLEC Josef
Velosport Valenta SCOTT team
CZE 0:56:16.9 0:07:56.1
13.
VELÍŠEK Tomáš
Cykloextra Cannondale team
CZE 0:56:50.3 0:08:29.5
14.
HUBR Jan
SK Cyklo Macner
CZE 0:57:01.8 0:08:41.0
15.
KAŠÁK Véna
Hoštice u Volyně
CZE 0:57:03.3 0:08:42.5
16.
SZÁBO Miloš
SYMBIO+ cycling
CZE 0:57:24.3 0:09:03.5
17.
ŠEDIVÝ Pavel
BTK EuroBike Praha
CZE 0:57:48.8 0:09:28.0
18.
ADAM Martin
Dexter BSK racing
CZE 1:00:51.8 0:12:31.0
19.
HOLÝ Tomáš
SK Repice
CZE 1:01:42.8 0:13:22.0
20.
ZUBALÍK Miroslav
CZE 1:02:17.5 0:13:56.7
21.
JIROUŠ Vilém
BIKEFACTORY Strakonice
CZE 1:02:17.8 0:13:57.0
22.
DVOŘÁK Karel
JIKO Čácha Sušice
CZE 1:02:54.3 0:14:33.5
23.
LÍZNER Martin
Říčany
CZE 1:03:02.3 0:14:41.5
24.
MAXA Milan
Bike Team REMIŠVEHA
CZE 1:03:02.8 0:14:42.0
25.
GRABMÜLLER Jan
SKB Strakonice
CZE 1:03:47.8 0:15:27.0
26.
BALOUŠEK Jiří
DUDÁK-Měšťanský pivovar Strakonice a.s.
CZE 1:07:39.8 0:19:19.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SÜSS Christian
Ski und Bike Deggendorf
GER 1:12:51.5 0:00:00.0
2.
SOUKUP Petr
Galaxy Švec
CZE 1:14:02.8 0:01:11.2
3.
KOZÁK Tomáš
Focus RAPIRO Racing
CZE 1:14:30.5 0:01:39.0
4.
DUSCHL Stefan
SV Kumreut / Haibike / Egger-Radl
GER 1:15:00.8 0:02:09.2
5.
OLEJNÍČEK Dušan
GT bicycles opportunity
CZE 1:16:48.5 0:03:57.0
6.
HARTMANN Thomas
Team 3w.hardi.net - TV Miesbach
GER 1:17:36.5 0:04:45.0
7.
KOUBA Miroslav
MK Servis Lčovice
CZE 1:18:11.5 0:05:20.0
8.
FROMBERGER Günther
TSV Bad Griesbach
GER 1:23:02.8 0:10:11.2
9.
KOBES Miroslav
Velosport Domažlice
CZE 1:24:33.3 0:11:41.7
10.
LERACH Erik
mtb-team-böbrach
GER 1:32:11.3 0:19:19.7
11.
NAROVEC Petr
Bike Team Strakonice
CZE 1:33:55.3 0:21:03.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ULMAN Matouš
Česká Spořitelna Specialized
CZE 1:15:32.5 0:00:00.0
2.
BOUDNÝ Pavel
Ceska sporitelna Specialized
CZE 1:15:33.3 0:00:00.7
3.
SPĚŠNÝ Milan
kola-bbm.cz
CZE 1:17:06.8 0:01:34.2
4.
EBERL Filip
Remerx Merida team Kolín
CZE 1:17:37.5 0:02:05.0
5.
STOŠEK Martin
Blatná
CZE 1:18:16.5 0:02:44.0
6.
BUBÍLEK Michal
Kellys Bikeranch team
CZE 1:18:37.5 0:03:05.0
7.
PAUR Ondřej
Author Team Stupno
CZE 1:19:52.5 0:04:20.0
8.
TVRDÍK Tomáš
TOYOTA DOLÁK MTB
CZE 1:21:48.8 0:06:16.2
9.
LUKEŠ Daniel
Remerx Merida team Kolín
CZE 1:22:26.3 0:06:53.7
10.
STIEGLBAUER Michael
Sportive St.Englmar/Stieglbauer Racingteam
GER 1:22:29.5 0:06:57.0
11.
BOHATA Tomáš
Remerx-Merida Team Kolín
CZE 1:25:35.1 0:10:02.5
12.
BARTIZAL Jiří
Eurofoam sport team
CZE 1:25:48.3 0:10:15.7
13.
KLAP David
UGO Allivictus Čistý sport
CZE 1:25:58.9 0:10:26.4
14.
JANEČEK Michal
JIKO Čácha Sušice
CZE 1:30:15.3 0:14:42.7