Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2013

Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto

MTB
DATUM :17.8.2013 MÍSTO :Karlovy Vary

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BENDÁK Filip
TOYOTA DOLÁK MTB
CZE 1:57:13.6 0:00:00.0
2.
VALENTA Michal
Madeta Fitness
CZE 2:00:42.6 0:03:29.0
3.
STUDENOVSKÝ Radek
GS Technik Cyklo Team Jistebnice
CZE 2:01:25.4 0:04:11.7
4.
VÁGNER Daniel
Factor Bike Team
CZE 2:02:31.1 0:05:17.5
5.
HŮRKA Antonín
Velosport Domažlice
CZE 2:03:22.9 0:06:09.2
6.
KUBĚNA Lukáš
CZE 2:04:06.9 0:06:53.2
7.
ZRŮST Martin
Tukan K. Vary
CZE 2:06:19.4 0:09:05.7
8.
HŘÍBAL Martin
Velosport Domažlice
CZE 2:06:34.9 0:09:21.2
9.
SÝKORA Martin
Level 14 for BAUSTAV
CZE 2:07:08.9 0:09:55.2
10.
PECH Martin
SYMBIO+GIANT
CZE 2:08:01.9 0:10:48.2
11.
JOHÁNEK Jakub
Česká spořitelna Specialized SG Vimperk
CZE 2:08:15.1 0:11:01.5
12.
ŠPIROCH Martin
CZE 2:08:20.6 0:11:07.0
13.
JIRÁNEK Lukáš
Ski klub Šumava
CZE 2:08:21.6 0:11:08.0
14.
ČEKAL Pavel
Author Bike Centrum Sedláček
CZE 2:11:40.1 0:14:26.5
15.
KOČÍ Vojtěch
Cyklo Team Ostrov
CZE 2:12:47.2 0:15:33.5
16.
ELSNIC Petr
CZE 2:13:43.6 0:16:30.0
17.
TOMÁŠEK Pavel 
Alltraining
CZE 2:14:12.1 0:16:58.5
18.
SLAVÍČEK Marek
OUTshop.cz Bike Team
CZE 2:15:44.9 0:18:31.2
19.
ROUČA Karel
TJ Slavia Karlovy Vary
CZE 2:16:14.9 0:19:01.2
20.
MIKULÁŠEK Ondřej
Klub biatlonu Staré Město pod Landštejnem
CZE 2:16:21.3 0:19:07.6
21.
BARTOŠ Zdeněk
CZE 2:17:38.6 0:20:25.0
22.
PŮBAL Robert
ČKL Harrachov
CZE 2:18:30.9 0:21:17.2
23.
BĚLOHLÁVEK Milan
BRCYKL
CZE 2:20:05.9 0:22:52.2
24.
PTÁK Václav
Šerák o.s.
CZE 2:20:06.9 0:22:53.2
25.
HAVRÁNEK Petr
CZE 2:21:19.1 0:24:05.5
26.
ČERNÝ Slavoj
Papírnictví a výtvarné potřeby Smíchov
CZE 2:21:20.1 0:24:06.5
27.
RANDA Jan
STARÁ BOLESLAV
CZE 2:22:07.4 0:24:53.7
28.
BRZOBOHATÝ Václav
Bike and SKI Bakajda
CZE 2:22:29.7 0:25:16.1
29.
RICHTÁRECH Roman
CZE 2:23:15.9 0:26:02.2
30.
PEŠAT Ondřej
Sportovní akademie Špindlerův Mlýn
CZE 2:24:03.4 0:26:49.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠVANDOVÁ Lenka
Symbiocycling
CZE 2:35:33.9 0:00:00.0
2.
KŘENOVÁ Michaela
Velosport Domažlice
CZE 2:49:07.6 0:13:33.7
3.
MOLDAVČUK Iveta
CZE 2:51:15.4 0:15:41.5
4.
PODANÁ Jana
CZE 2:53:22.1 0:17:48.2
5.
TRČKOVÁ Daniela
ČS Bike team
CZE 2:55:11.4 0:19:37.5
6.
PRÁŠKOVÁ Lucie
CZECH BICYCLE TEAM Mariánské Lázně
CZE 2:55:31.6 0:19:57.7
7.
KOSTROUNOVÁ Hana
CZE 2:58:08.9 0:22:35.0
8.
TLAMSOVÁ Tereza
SYMBIO+ cycling
CZE 3:13:05.7 0:37:31.7
9.
VALENTOVÁ Anna
CZE 3:13:10.6 0:37:36.7
10.
ŠOLCOVÁ Barbora
CZE 3:14:25.1 0:38:51.2
11.
VAŠINOVÁ Renata
NN Bike Team
CZE 3:15:41.4 0:40:07.5
12.
PETERKOVÁ Jeanette
SYMBIO+ cycling
CZE 3:23:54.9 0:48:21.0
13.
BERNARDOVÁ Hana
MTB FURCH TEAM
CZE 3:28:02.9 0:52:29.0
14.
FURCHOVÁ Lucie
MTB FURCH TEAM
CZE 3:34:15.2 0:58:41.2
15.
SÉGLOVÁ Eva
CZE 3:34:28.2 0:58:54.2
16.
LIDICKÁ Eva
Slavie Karlovy Vary
CZE 3:39:38.2 1:04:04.2
17.
METELKOVÁ Martina
CC Kolibris
CZE 3:41:48.2 1:06:14.2
18.
PALUSKOVÁ Olga
CZE 3:46:00.4 1:10:26.5
19.
KOUNOVSKÁ Veronika
cykloteam ostrov
CZE 3:54:58.7 1:19:24.7
20.
MAŠKOVÁ Alena
CZE 4:00:15.2 1:24:41.2
21.
VYSKOČILOVÁ Petra
CZE 4:07:05.7 1:31:31.7
22.
STAŇKOVÁ Hana
www.teamgoofy.com
CZE 4:19:04.2 1:43:30.2
23.
PROVÁZKOVÁ Věra
CZE 4:30:49.2 1:55:15.2
24.
URIE Jitka
CZE 4:34:38.2 1:59:04.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:19:07.3 0:00:00.0
2.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:19:07.8 0:00:00.5
3.
BUBÍLEK Michal
Kellys BIKE RANCH
CZE 2:21:23.1 0:02:15.7
4.
STROŽ Jan
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:22:07.3 0:03:00.0
5.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:23:20.6 0:04:13.2
6.
FOJTÍK Jan
Symbio+ Giant Racing Team
CZE 2:26:27.6 0:07:20.2
7.
ŠŤASTNÝ Petr
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:28:11.3 0:09:04.0
8.
DANĚK Jiří
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:29:13.9 0:10:06.5
9.
SOUKUP David
SYMBIO+ GIANT RACE TEAM
CZE 2:31:35.6 0:12:28.2
10.
MINKA Jakub
SYMBIO+ GIANT RACE TEAM
CZE 2:31:35.9 0:12:28.5
11.
KLOUČEK František
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:32:10.9 0:13:03.5
12.
ČEPIČKA Matěj
Megabike Kolin
CZE 2:32:38.8 0:13:31.5
13.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 2:33:12.1 0:14:04.7
14.
KŘIVÁNEK Jiří
PRESTIGE
CZE 2:34:40.9 0:15:33.5
15.
BUKSA Dominik
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:37:28.4 0:18:21.0
16.
MATĚJKA Jan
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:39:18.9 0:20:11.5
17.
HOOGHIEMSTER Rene
IVAR CS - AUTHOR
CZE 2:39:50.4 0:20:43.0
18.
TOMEK Petr
TOITOI Cykloklub Slaný
CZE 2:39:51.6 0:20:44.2
19.
NETÍK Ivo
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:40:35.1 0:21:27.7
20.
ZAVADIL Josef
Team Bike Perštejn
CZE 2:40:47.4 0:21:40.0
21.
BENEŠ Petr
AUTHOR MASTERS
CZE 2:40:56.9 0:21:49.5
22.
HOLUB Josef
CZE 2:41:13.6 0:22:06.2
23.
MAŠEK Jan
Six Monkeys
CZE 2:41:22.9 0:22:15.5
24.
BERAN Vojtěch
alltraining.cz
CZE 2:41:37.4 0:22:30.0
25.
ŠKABRADA Jan
Česká Spořitelna MTB Hobby A
CZE 2:42:21.1 0:23:13.7
26.
TURNER Martin
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:42:32.6 0:23:25.2
27.
NOVÝ Jaroslav
CZE 2:42:53.1 0:23:45.7
28.
KLOFANDA Martin
Kofola Sensor MTB Race Team
CZE 2:43:04.9 0:23:57.5
29.
VÍT Martin
RadyneBike.cz
CZE 2:43:15.6 0:24:08.2
30.
TOMS David
TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ
CZE 2:43:20.6 0:24:13.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PRSKAVCOVÁ Marcela
Six Monkeys
CZE 3:07:21.9 0:00:00.0
2.
PROCHÁZKOVÁ Michaela
CYKLOTRENINK.com
CZE 3:10:26.1 0:03:04.2
3.
STODŮLKOVÁ Denisa
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 3:13:11.6 0:05:49.7
4.
ŠMEJKALOVÁ Natalie
UGO Allivictus Čistý sport
CZE 3:15:09.9 0:07:47.9
5.
FALCOVÁ Hana
alltraining.cz
CZE 3:20:31.1 0:13:09.2
6.
BEČVÁŘOVÁ Alice
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 3:21:17.1 0:13:55.2
7.
HLŮŽKOVÁ Markéta
SYMBIO+ GIANT
CZE 3:21:17.9 0:13:56.0
8.
NECKÁŘOVÁ Zuzana
Alltraining.cz-Lawi
CZE 3:24:13.1 0:16:51.2
9.
PEZOVÁ Hana
SEAT IVOS Zlín
CZE 3:35:16.9 0:27:55.0
10.
KLINGOROVÁ Irena
CZE 3:41:28.4 0:34:06.5
11.
MALECHOVÁ Veronika
ProCorde
CZE 3:41:56.1 0:34:34.2
12.
CHARVÁTOVÁ Kateřina
AC Sparta Praha Cycling
CZE 3:48:14.6 0:40:52.7
13.
SYROVÁTKOVÁ Irena
SYMBIO+ GIANT
CZE 3:49:48.6 0:42:26.7
14.
VIDOVÁ Eva
CZE 3:51:41.4 0:44:19.5
15.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ cycling
CZE 3:55:13.4 0:47:51.5
16.
KELBICHOVÁ Vendula
CCC Chomutov
CZE 3:55:45.6 0:48:23.7
17.
BÍLKOVÁ Andrea
alltraining.cz
CZE 3:58:01.1 0:50:39.2
18.
BÁRTOVÁ Tereza
SPECIALIZED EASTERN EUROPE
CZE 4:02:34.9 0:55:13.0
19.
KADLECOVÁ Hana
Metrostav MTB Hobby
CZE 4:03:24.1 0:56:02.2
20.
BALÍKOVÁ Tereza
cyklofit liberec
CZE 4:11:26.1 1:04:04.2
21.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ cycling
CZE 4:12:22.6 1:05:00.7
22.
ŠINTÁKOVÁ Irena
CZE 4:33:06.2 1:25:44.2
23.
HUBÁLKOVÁ Petra
CZE 4:48:34.2 1:41:12.2
24.
VNUKOVÁ Jaroslava
Dexter BSK racing
CZE 5:15:56.9 2:08:35.0