Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2013

Manitou Železné hory České spořitelny

MTB
DATUM :24.8.2013 MÍSTO :Chrudim

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:30:51.8 0:00:00.0
2.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:32:00.8 0:01:09.0
3.
JOBÁNEK Jan
EP Energy Merida Biking Team
CZE 2:37:36.5 0:06:44.7
4.
HRUŠKA Jan
TOYOTA DOLÁK MTB
CZE 2:37:54.1 0:07:02.2
5.
SPLÍTEK Martin
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:37:54.8 0:07:02.9
6.
ŠŤASTNÝ Petr
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:37:55.5 0:07:03.7
7.
DANĚK Jiří
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:38:03.8 0:07:11.9
8.
ŠILAR Jakub
Cyklotrénink - GIANT
CZE 2:38:18.6 0:07:26.7
9.
KANĚRA Michal
RUBENA BIRELL SPECIALIZED CYCLING TEAM
CZE 2:38:23.9 0:07:32.1
10.
MALÍK Michal
Kc Kooperativa SG Jablonec nad. Nisou
CZE 2:43:53.8 0:13:01.9
11.
VAGENKNECHT Tomáš
BAKAKO Nová Paka
CZE 2:44:37.8 0:13:46.0
12.
JIRÁNEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:44:39.1 0:13:47.2
13.
STROŽ Jan
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:44:44.8 0:13:53.0
14.
RYDVAL Jakub
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC NAD NISOU
CZE 2:47:59.8 0:17:08.0
15.
VALÁŠEK Daniel
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:48:03.8 0:17:12.0
16.
FOJTÍK Jan
Symbio+ Giant Racing Team
CZE 2:48:04.6 0:17:12.7
17.
MATĚJKA Jan
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:48:05.1 0:17:13.2
18.
ŽÁK Pavel
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 2:48:05.3 0:17:13.5
19.
PÍNA Ondřej
Vella Cycling
CZE 2:48:06.3 0:17:14.5
20.
KŘIVÁNEK Jiří
PRESTIGE
CZE 2:49:24.1 0:18:32.2
21.
SOUKUP David
SYMBIO+ GIANT RACE TEAM
CZE 2:49:33.3 0:18:41.5
22.
BUKSA Dominik
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:49:40.1 0:18:48.2
23.
ISTENČIN Lukáš
Česká spořitelna MTB Specialized 2
CZE 2:50:40.1 0:19:48.2
24.
ČEPIČKA Matěj
Megabike Kolin
CZE 2:51:36.8 0:20:45.0
25.
BERAN Vojtěch
alltraining.cz
CZE 2:51:41.6 0:20:49.7
26.
HYNEČEK Michal
EP Energy Merida Biking Team
CZE 2:51:43.8 0:20:52.0
27.
BENEŠ Petr
AUTHOR MASTERS
CZE 2:51:57.3 0:21:05.5
28.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:51:57.8 0:21:06.0
29.
PEŠKA Pavel
CBASE
CZE 2:53:03.1 0:22:11.2
30.
KUČERA Vladimír
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:53:03.6 0:22:11.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STODŮLKOVÁ Denisa
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 3:10:23.9 0:00:00.0
2.
NECKÁŘOVÁ Zuzana
Alltraining.cz-Lawi
CZE 3:14:40.1 0:04:16.2
3.
PROCHÁZKOVÁ Michaela
CYKLOTRENINK.com
CZE 3:17:52.4 0:07:28.5
4.
HRUŠKOVÁ Monika
TOYOTA DOLÁK MTB
CZE 3:20:50.9 0:10:27.0
5.
PRSKAVCOVÁ Marcela
Six Monkeys
CZE 3:22:54.1 0:12:30.2
6.
KREJCÁRKOVÁ Adéla
KC Kooperativa SG Jablonec n. N
CZE 3:24:10.6 0:13:46.7
7.
CIBULKOVÁ Lenka
LAWI Team
CZE 3:24:34.9 0:14:11.0
8.
FALCOVÁ Hana
alltraining.cz
CZE 3:38:52.6 0:28:28.7
9.
HAASOVÁ Radka
ACT leraK
CZE 3:40:54.7 0:30:30.8
10.
HLŮŽKOVÁ Markéta
SYMBIO+ GIANT
CZE 3:44:21.9 0:33:58.0
11.
VODEHNALOVÁ Milena
Tvrdá horská cyklistika
CZE 3:47:51.9 0:37:28.0
12.
TŮMOVÁ Michaela
NeoVize
CZE 3:48:05.7 0:37:41.8
13.
SLOVÁKOVÁ Zuzana
TOYOTA DOLÁK MTB
CZE 3:49:43.9 0:39:20.0
14.
ČUPOVÁ Jana
NOVATOP LAPIERRE
CZE 3:49:50.4 0:39:26.5
15.
NENADÁLOVÁ Hana
Cyklo extra Cannondale
CZE 3:51:28.2 0:41:04.3
16.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ cycling
CZE 3:55:17.5 0:44:53.6
17.
SYROVÁTKOVÁ Irena
SYMBIO+ GIANT
CZE 3:56:06.4 0:45:42.5
18.
PEZOVÁ Hana
SEAT IVOS Zlín
CZE 3:58:55.9 0:48:32.0
19.
POUROVÁ Alžběta
Česká Spořitelna MTB Hobby A
CZE 4:01:32.4 0:51:08.5
20.
BÍLKOVÁ Andrea
alltraining.cz
CZE 4:03:11.7 0:52:47.8
21.
BUŠKOVÁ Leona
TOYOTA DOLÁK MTB
CZE 4:09:02.9 0:58:39.0
22.
KADLECOVÁ Hana
METROSTAV
CZE 4:09:17.4 0:58:53.5
23.
KOVÁŘOVÁ Petra
SYMBIO+ cycling
CZE 4:12:06.2 1:01:42.3
24.
BUZKOVÁ Kateřina
SURVIVAL
CZE 4:18:47.5 1:08:23.6
25.
KOPIŠŤOVÁ Eva
CZE 4:19:42.5 1:09:18.6
26.
NOVÁ Johana
Biketeam ČS
CZE 4:20:23.2 1:09:59.3
27.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ cycling
CZE 4:21:44.7 1:11:20.8
28.
JIRÁČKOVÁ Lea
CZE 4:40:09.8 1:29:45.9
29.
ZERÁKOVÁ Helena
Black Ice
CZE 4:52:06.7 1:41:42.8
30.
ČERNÍKOVÁ Adéla
CZE 4:58:06.3 1:47:42.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JELÍNEK Josef
BIG SHOCK TEAM o.s.
CZE 1:29:52.8 0:00:00.0
2.
JANEČEK Pavel
TOYOTA DOLÁK MTB
CZE 1:29:56.5 0:00:03.7
3.
VOSÁTKA Tomáš
RockMachine - Cyklomax
CZE 1:29:59.8 0:00:07.0
4.
ŠTĚPANÍK Jiří
SYMBIO+ GIANT
CZE 1:32:11.8 0:02:19.0
5.
KRUPIČKA Petr
Velosport Valenta Scott Team
CZE 1:33:09.5 0:03:16.7
6.
ČERMÁK Ivan
CZE 1:33:55.6 0:04:02.8
7.
FILIP Martin
Alltraining hobby team
CZE 1:34:40.3 0:04:47.5
8.
PLNÝ David
EP Energy Merida Biking Team
CZE 1:35:16.9 0:05:24.0
9.
PECH Martin
SYMBIO+GIANT
CZE 1:36:25.3 0:06:32.5
10.
STUDENOVSKÝ Radek
GS Technik Cyklo Team Jistebnice
CZE 1:36:37.3 0:06:44.5
11.
WISNIEWSKI Tomasz
POL 1:36:39.3 0:06:46.5
12.
ELIÁŠ Ondřej
CZE 1:37:01.5 0:07:08.7
13.
BLECHA Karel
Galaxy Anlen cyklo Švec
CZE 1:39:03.1 0:09:10.2
14.
KOVÁŘ Zbyněk
Česká Spořitelna MTB Hobby A
CZE 1:39:33.5 0:09:40.7
15.
ČEKAL Pavel
Author Bike Centrum Sedláček
CZE 1:39:44.3 0:09:51.5
16.
CIRKOVSKÝ David
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:40:17.1 0:10:24.2
17.
SLAVÍČEK Ondřej
CZE 1:40:34.1 0:10:41.2
18.
BARTUŠEK Tomáš
SK-Cyklo-RD
CZE 1:40:34.3 0:10:41.5
19.
BENEŠ Radek
TOYOTA DOLÁK MTB
CZE 1:41:33.8 0:11:41.0
20.
SÁGNER Martin
MBIKES MTB TEAM
CZE 1:41:34.8 0:11:42.0
21.
SOLDÁN Martin
NOVATOP LAPIERRE
CZE 1:41:45.1 0:11:52.2
22.
WISNIEWSKI Wojciech
Rainbow Pro Racing Team
POL 1:42:47.1 0:12:54.3
23.
HENDRYCH Jirka
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:43:42.8 0:13:50.0
24.
BRZOBOHATÝ Václav
Bike and SKI Bakajda
CZE 1:43:47.4 0:13:54.6
25.
KOCOUREK František
SK Skivelo Neslyšících Olomouc
CZE 1:44:02.6 0:14:09.7
26.
FIGURA Lukáš
AVELIMTB
CZE 1:44:17.6 0:14:24.7
27.
MALÍŘ Jan
CK Hradec Králové
CZE 1:44:29.1 0:14:36.3
28.
INGRŠT Jakub
Cyklo-RD
CZE 1:44:41.3 0:14:48.5
29.
HASMAN Petr
SK Orbea Czech Masters
CZE 1:44:57.8 0:15:05.0
30.
DUBA Jakub
Bikeclinic Cannondale
CZE 1:45:02.1 0:15:09.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VIDROVÁ Kristýna
NORDIC ACADEMY- Škola běžeckého lyžování
CZE 1:48:18.8 0:00:00.0
2.
PORAZILOVÁ Michaela
CZE 1:48:58.6 0:00:39.8
3.
HENDRYCHOVÁ Pavla
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:53:23.3 0:05:04.5
4.
ŠERTLEROVÁ Klára
TOYOTA DOLÁK MTB
CZE 1:53:52.6 0:05:33.8
5.
UNGERMANOVÁ Elizabeth
Ivar CS Author team
CZE 1:54:27.1 0:06:08.2
6.
TRČKOVÁ Daniela
ČS Bike team
CZE 1:55:03.8 0:06:45.0
7.
HUDEČKOVÁ Veronika
Ski klub Šumava
CZE 1:55:40.3 0:07:21.5
8.
TESAŘOVÁ Simona
TJ Ski Rudník
CZE 1:57:32.1 0:09:13.2
9.
STRATÍLKOVÁ Zuzana
Flexi team
CZE 1:58:23.3 0:10:04.5
10.
JAHELKOVÁ Renata
TOYOTA DOLÁK MTB
CZE 2:00:49.8 0:12:31.0
11.
SEDLÁČKOVÁ Kateřina
CK PeMaP Přerov
CZE 2:00:50.8 0:12:32.0
12.
HRNČÍŘOVÁ Lucie
CZE 2:00:59.8 0:12:41.0
13.
MIKULOVÁ Alžběta
CZE 2:01:55.6 0:13:36.7
14.
KOLBOVÁ Šárka
CZE 2:04:42.8 0:16:24.0
15.
ORSÁGOVÁ Kateřina
TOYOTA DOLÁK MTB
CZE 2:06:50.8 0:18:32.0
16.
PIBYLOVÁ Petra
OK MTB TEAM Pardubice
CZE 2:09:42.6 0:21:23.7
17.
ŠOLCOVÁ Barbora
CykloPorg
CZE 2:09:52.1 0:21:33.2
18.
MRŠTÍKOVÁ Zuzana
More Than Bikers
CZE 2:09:55.1 0:21:36.2
19.
KOVÁŘOVÁ Karolína
RBT Slimáci
CZE 2:10:05.8 0:21:47.0
20.
NOVOTNÁ Karolína
CZE 2:10:23.4 0:22:04.5
21.
TROJANOVÁ Šárka
CZE 2:10:24.1 0:22:05.2
22.
VAŠINOVÁ Renata
NN Bike Team
CZE 2:10:29.1 0:22:10.2
23.
ZLESÁKOVÁ Markéta
CZE 2:10:30.6 0:22:11.7
24.
HAMANOVÁ Kateřina
T-MOBILE MTB TEAM
CZE 2:10:46.6 0:22:27.7
25.
MORÁVKOVÁ Jana
Renova Race Team
CZE 2:11:16.4 0:22:57.5
26.
HEŘMANOVÁ Irena
CZE 2:14:34.9 0:26:16.0
27.
LAMAČOVÁ Alžběta
BezTeamu
CZE 2:15:29.1 0:27:10.2
28.
HÁJKOVÁ Lucie
CZE 2:16:27.4 0:28:08.5
29.
ŠRÁMOVÁ Aneta
CZE 2:19:23.1 0:31:04.3
30.
MINÁŘOVÁ Eva
CZE 2:20:22.6 0:32:03.8