Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Stopa pro život 2014

Šumavský skimaraton Kooperativy

Běžecké lyžování
DATUM :22 - 23.2.2014 MÍSTO :Kvilda
POŘADATEL : Ski Klub Šumava

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FREIMUTH Thomas
xc-ski.de Skimarathon Team
GER 1:05:45.0 0:00:00.0
2.
SEIFERT Benjamin
Fischer Racing Team
GER 1:06:29.4 0:00:44.4
3.
ONDRÁŠEK Pavel
Atlas Czech republic
CZE 1:06:31.0 0:00:46.0
4.
PLISKA Jiří
Silvini Ski Trab team
CZE 1:07:24.7 0:01:39.7
5.
KEPLINGER Markus
Union Mad Leonfelden
GER 1:07:46.5 0:02:01.5
6.
JAKOUBEK Tomáš
Silvini SkiTrab Team
CZE 1:10:34.5 0:04:49.5
7.
MAREK Michal
Rossignol Racing Team
CZE 1:10:54.1 0:05:09.1
8.
PAZDERSKÝ Marek
Silvini Ski Trab team
CZE 1:10:58.2 0:05:13.2
9.
NOVOTNÝ Viktor
SILVINI SKI TRAB
CZE 1:11:18.6 0:05:33.6
10.
HORÁLEK Radek
Atomic Nordic team
CZE 1:12:15.0 0:06:30.0
11.
VÁŇA Jiří
Silvini Ski Trab team
CZE 1:12:27.2 0:06:42.2
12.
SAJDL Martin
Žižkovský Tygři
CZE 1:13:12.9 0:07:27.9
13.
KÁLAL Tomáš
Žižkovský Tygři
CZE 1:13:35.6 0:07:50.6
14.
FOJTÍK Václav
Rossignol Racing Team
CZE 1:13:36.3 0:07:51.3
15.
PAVLÍK Tomáš
SK Rover biatlon Praha
CZE 1:13:36.7 0:07:51.7
16.
PROVOD Ladislav
USK CS Plzeň
CZE 1:13:38.1 0:07:53.1
17.
KROGSVEEN Tore
Oslo
NOR 1:14:47.4 0:09:02.4
18.
SUCHÝ Jiří
FEL Praha
CZE 1:15:33.4 0:09:48.4
19.
MIKUŠ Martin
Atomic Nordic team
CZE 1:15:47.3 0:10:02.3
20.
SVOBODA Jan
Silviny Ski Trab
CZE 1:15:48.7 0:10:03.7
21.
ŠRŮTEK David
BKL Machov
CZE 1:15:49.5 0:10:04.5
22.
ČADA Tomáš
REDPOINT TOKO TEAM
CZE 1:15:55.4 0:10:10.4
23.
ONDRASEK Marek
Silvini Ski Trab team
CZE 1:15:55.9 0:10:10.9
24.
MULLER Martin
LK Pernink
CZE 1:16:14.7 0:10:29.7
25.
ŽÁK Jiří
Rossignol Racing Team
CZE 1:16:34.4 0:10:49.4
26.
KROGSVEEN Arne
Ringebu-Faavang SK
NOR 1:16:50.6 0:11:05.6
27.
ŠIMURDA Richard
USK CS Plzeň
CZE 1:16:51.3 0:11:06.3
28.
JEDLIČKA Michal
Silvini Ski Trab team
CZE 1:16:57.1 0:11:12.1
29.
ŠIMURDA Martin
Ski klub Šumava
CZE 1:17:17.6 0:11:32.6
30.
VATER Gerhard
SKADI Bodenmais
GER 1:17:28.5 0:11:43.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOCUMOVÁ Zuzana
Salomon Nordic Team
CZE 1:18:29.0 0:00:00.0
2.
BÍCOVÁ Karolína
Salomon Nordic Team / Dukla
CZE 1:21:48.3 0:03:19.3
3.
RANDÁKOVÁ Helena
ČKSSKI Jilemnice
CZE 1:22:36.3 0:04:07.3
4.
FRIČKOVÁ Pavla
ČVUT FEL Praha
CZE 1:23:49.8 0:05:20.8
5.
WALLNER Sabine
Löffler . Skadi Loppet Skimarathon Team
CZE 1:25:55.9 0:07:26.9
6.
CHRÁSTKOVÁ Martina
Rossignol Racing Team
CZE 1:26:37.2 0:08:08.2
7.
PUŠOVÁ Michaela
Bezva běžky CZ
CZE 1:28:12.4 0:09:43.4
8.
HONSOVÁ Olga
Ski klub Šumava
CZE 1:31:11.7 0:12:42.7
9.
SAJDLOVÁ Jana
Ekonom - Žižkovský Tygři
CZE 1:31:35.5 0:13:06.5
10.
POLÁKOVÁ Tereza
Žižkovský Tygři
CZE 1:31:41.3 0:13:12.3
11.
BALDRIANOVÁ Barbora
SK Kotlářka Praha
CZE 1:36:00.0 0:17:31.0
12.
HEJNÁ Anna-Marie
XC Sport
CZE 1:37:52.5 0:19:23.5
13.
BAUEROVÁ Alena
Žižkovský Tygři
CZE 1:38:33.4 0:20:04.4
14.
HAVLÍČKOVÁ Barbora
Skiklub Šumava
CZE 1:40:31.9 0:22:02.9
15.
NOVÁKOVÁ Adél
Ski klub Šumava
CZE 1:44:42.4 0:26:13.4
16.
HOŘENÍ Karina
Maffersdorf Sportverein
CZE 1:44:49.0 0:26:20.0
17.
CIGÁNKOVÁ Iva
SK Hájovna
CZE 1:45:26.9 0:26:57.9
18.
SILOVSKÁ Hana
Žižkovský Tygři
CZE 1:45:42.0 0:27:13.0
19.
HRDOUŠKOVÁ Martina
SILVINI SKI TRAB
CZE 1:46:06.5 0:27:37.5
20.
SZABÓ Eva
Hrom do piecky!
CZE 1:52:05.1 0:33:36.1
21.
KUBÁTOVÁ Milada
SK Praga
CZE 1:52:47.1 0:34:18.1
22.
MICHALKOVA Jaroslava
Žižkovský Tygři
CZE 1:53:40.8 0:35:11.8
23.
HAIDER Anna
Union Liebenau
AUT 1:58:19.3 0:39:50.3
24.
PELOVÁ Milena
SKI PAX Horní Maxov
CZE 1:59:17.0 0:40:48.0
25.
ŠINDELÁŘOVÁ Jitka
Žižkovský Tygři
CZE 1:59:32.6 0:41:03.6
26.
PÁVKOVÁ Jana
Ski Klub Řevnice
CZE 1:59:35.0 0:41:06.0
27.
MĚSTKOVÁ Lucie
Srní
CZE 1:59:43.6 0:41:14.6
28.
BARCHÁNKOVÁ Radka
Foinia Plzeň
CZE 2:00:13.3 0:41:44.3
29.
ŘÍHOVÁ Gabriela
FORTEX SKI Moravský Beroun
CZE 2:02:26.8 0:43:57.8
30.
KOLÍNOVÁ Radka
ČZU Praha
CZE 2:02:53.4 0:44:24.4