Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

AUTHOR Rodinná Pražská padesátka

MTB
DATUM :12.6.2013 MÍSTO :stadion „Na Markétě“, Praha
POŘADATEL : MoHiLa SPORT

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BRADNA Vítek
Liberec 6
CZE 0:02:11.9 0:00:00.0
2.
LUPAČ Antonín
Pakobylka team
CZE 0:02:18.6 0:00:06.6
3.
ČURDA Tomáš
Praha 6
CZE 0:02:41.4 0:00:29.4
4.
DUŠEK Dalibor
Praha 6
CZE 0:03:17.4 0:01:05.5
5.
CIBULKA Jakub
Praha - Řepy
CZE 0:03:33.9 0:01:22.0
6.
POTŮČEK Oldřich
Praha - Řepy
CZE 0:03:45.7 0:01:33.7
7.
ŠAFRÁNEK Štěpán
Velke Prilepy
CZE 0:03:47.4 0:01:35.5
8.
KOVÁŘ Matouš
Praha 6
CZE 0:04:08.6 0:01:56.6
9.
FIKAR Matouš
Praha 5
CZE 0:04:17.8 0:02:05.9
10.
UŠEL Ondřej
praha
CZE 0:04:44.8 0:02:32.9
11.
ŠIMEČEK David
CZE 0:05:13.3 0:03:01.4
12.
STŘÍBRSKÝ Jaroslav
Praha 4
CZE 0:06:53.2 0:04:41.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BRADNOVÁ Magdaléna
Liberec 6
CZE 0:02:23.8 0:00:00.0
2.
MOTLOVÁ Julie
Praha 10
CZE 0:03:13.9 0:00:50.1
3.
ŠPRLÁKOVÁ Katka
Praha 6
SVK 0:03:23.3 0:00:59.5
4.
IYAMBO Aune
Praha 6
CZE 0:04:31.8 0:02:08.0
5.
SVATOŠOVÁ Karolína
Praha 6
CZE 0:04:38.4 0:02:14.6
6.
DUŠKOVÁ Barbora
Praha 6
CZE 0:05:01.1 0:02:37.2
7.
HOLÁ Veronika
Praha - Řepy
CZE 0:05:27.6 0:03:03.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BRADNOVÁ Magdaléna
Liberec 6
CZE 0:02:23.8 0:00:00.0
2.
MOTLOVÁ Julie
Praha 10
CZE 0:03:13.9 0:00:50.1
3.
ŠPRLÁKOVÁ Katka
Praha 6
SVK 0:03:23.3 0:00:59.5
4.
IYAMBO Aune
Praha 6
CZE 0:04:31.8 0:02:08.0
5.
SVATOŠOVÁ Karolína
Praha 6
CZE 0:04:38.4 0:02:14.6
6.
DUŠKOVÁ Barbora
Praha 6
CZE 0:05:01.1 0:02:37.2
7.
HOLÁ Veronika
Praha - Řepy
CZE 0:05:27.6 0:03:03.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SVATUŠKA Jakub
Bikeclinic junior team
CZE 0:05:14.6 0:00:00.0
2.
KRÁL Kryštof
Klecany
CZE 0:06:13.1 0:00:58.4
3.
BERGER Oskar
Bikeclinic junior team
CZE 0:07:06.4 0:01:51.7
4.
KADLEC Lukáš
Libčice nad Vltavou
CZE 0:07:27.1 0:02:12.5
5.
JAKAB Daniel
Praha 6
CZE 0:07:38.9 0:02:24.2
6.
MLYNÁR Max
Praha 6
CZE 0:07:40.1 0:02:25.4
7.
FIKAR Šimon
Praha 5
CZE 0:07:50.9 0:02:36.2
8.
KOVÁŘ šimon
Praha 6
CZE 0:08:52.3 0:03:37.6
9.
ŠÁLEK Ondřej
Praha 6
CZE 0:09:06.4 0:03:51.7
10.
FILIPI Tobiáš
Praha 6
CZE 0:09:07.8 0:03:53.1
11.
GERGEL Michal
Praha 8
CZE 0:09:24.3 0:04:09.6
12.
KOMÁREK Daniel
Praha 6
CZE 0:09:45.9 0:04:31.2
13.
KRUEGER Max
Praha 5
CZE 0:09:56.5 0:04:41.8
14.
DĚCKÝ Jiří
Praha 5
CZE 0:10:04.1 0:04:49.5
15.
OTAVA Lukáš
Praha 6
CZE 0:11:50.4 0:06:35.7
16.
IYAMBO Simon
Praha 6
CZE 0:13:32.6 0:08:18.0
17.
MENDEL David
Praha 6
CZE 0:13:44.9 0:08:30.2
18.
OTAVA Marek
Praha 6
CZE 0:13:58.6 0:08:44.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NOVÁKOVÁ Daniela
Velké Přílepy
CZE 0:07:30.1 0:00:00.0
2.
ČURDOVÁ Kristýna
Praha 6
CZE 0:09:27.9 0:01:57.7
3.
SELLNEROVÁ Lucie
Praha 5
CZE 0:10:16.4 0:02:46.2
4.
MENDELOVÁ Mia
Praha 6
CZE 0:11:47.1 0:04:17.0
5.
LÁLOVÁ Vendula
Jablonné v Podještědí
CZE 0:12:12.1 0:04:42.0
6.
CHOCHOLOUŠKOVÁ Anna
Liberec
CZE 0:12:17.6 0:04:47.5
7.
BUBENÍKOVÁ Hana
Praha 6
CZE 0:13:05.4 0:05:35.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SVATUŠKA Jakub
Praha 4
CZE 0:05:07.1 0:00:00.0
2.
NOVOTNÝ Ondřej
Praha 5 - Radotín
CZE 0:05:30.6 0:00:23.5
3.
VIK Matěj
Bikeclinic junior team
CZE 0:05:58.9 0:00:51.7
4.
MLYNÁR Matej
Praha 6
CZE 0:06:18.1 0:01:11.0
5.
FILIPI Daniel
Praha 6
CZE 0:06:20.6 0:01:13.5
6.
NAXERA Václav
Bikeclinic junior team
CZE 0:06:21.6 0:01:14.5
7.
BENEŠ Jan
Praha 6
CZE 0:06:24.6 0:01:17.5
8.
LACINA Pavel
Praha 4
CZE 0:06:38.1 0:01:31.0
9.
SVATOŠ Lukáš
Praha 6
CZE 0:06:45.1 0:01:38.0
10.
PHILIPP Karel
Odolena Voda
CZE 0:06:59.8 0:01:52.6
11.
LUKÁŠ Dolhoš
krompach
CZE 0:07:03.9 0:01:56.7
12.
DĚCKÝ Vojtěch
Praha 5
CZE 0:07:07.9 0:02:00.7
13.
CHLUP Kryštof
Praha 6
CZE 0:07:09.1 0:02:02.0
14.
PAVELKA Adam
Odolena Voda
CZE 0:07:19.4 0:02:12.2
15.
HOREJSEK Lion
Praha 6
CZE 0:07:29.4 0:02:22.2
16.
NOVÁK Lukáš
Velké Přílepy
CZE 0:07:30.9 0:02:23.7
17.
VARMUŽA David
Praha 6
CZE 0:07:33.6 0:02:26.5
18.
LUPAČ Jonáš
Praha - Vinoř
CZE 0:08:15.9 0:03:08.7
19.
YAMATO Jakub
Velke Prilepy
CZE 0:08:28.9 0:03:21.7
20.
HESS Daniel
Praha 6
CZE 0:10:31.6 0:05:24.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MIŠOŇOVÁ Veronika
Líbeznice
CZE 0:05:24.7 0:00:00.0
2.
RADOVÁ Daniela
Benešov
CZE 0:05:36.9 0:00:12.2
3.
ŠINDELÁŘOVÁ Hana
Bikeclinic junior team
CZE 0:05:38.1 0:00:13.4
4.
KUCHAŘOVÁ Pavlína
Zdiby
CZE 0:05:57.9 0:00:33.2
5.
PETRÁKOVÁ Natálie
praha
CZE 0:05:59.6 0:00:34.9
6.
ŠEDIVÁ Emma
Zdiby
CZE 0:06:08.6 0:00:43.9
7.
KOTLÍKOVÁ Adéla
Rakovník
CZE 0:06:25.1 0:01:00.4
8.
JAKABOVA Sofie
Praha 6
CZE 0:06:25.4 0:01:00.7
9.
DUNOVÁ Vanesa
krompach
CZE 0:06:59.9 0:01:35.2
10.
PÍSKATÁ Adriana
Praha 5
CZE 0:07:37.6 0:02:12.9
11.
POTŮČKOVÁ Julie
Praha - Řepy
CZE 0:08:49.4 0:03:24.7
12.
KRUEGER Emma
Praha 5
CZE 0:08:54.5 0:03:29.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CIBULKA Petr
Praha - Řepy
CZE 0:07:24.9 0:00:00.0
2.
UŠEL Ondřej
Praha 4
CZE 0:07:38.9 0:00:14.0
3.
BRADNA Václav
Liberec 6
CZE 0:08:35.9 0:01:11.0
4.
PROKOP Matěj
Praha 6
CZE 0:08:54.4 0:01:29.5
5.
DANĚK Jakub
Praha 8
CZE 0:09:05.9 0:01:41.0
6.
KŮTA Tomáš
Bikeclinic junior team
CZE 0:09:11.5 0:01:46.6
7.
KDÝR Matěj
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:09:22.4 0:01:57.5
8.
ŠEDIVÝ Vojtěch
Zdiby
CZE 0:09:28.5 0:02:03.6
9.
ŠINDELÁŘ Jan
Bikeclinic junior team
CZE 0:09:42.3 0:02:17.3
10.
NOVOTNÝ Jakub
Líbeznice
CZE 0:10:27.5 0:03:02.6
11.
DĚCKÝ Vojtěch
Praha 5
CZE 0:11:02.5 0:03:37.6
12.
PÍSKATÝ Jiří
Praha 5
CZE 0:11:06.9 0:03:42.0
13.
NOVOTNÝ Pavel
Líbeznice
CZE 0:11:25.8 0:04:00.8
14.
TUREK Oliver
praha
CZE 0:11:55.8 0:04:30.8
15.
PÍSKATÝ Filip
Praha 5
CZE 0:12:02.4 0:04:37.5
16.
VANĚK Pavel
Praha 6
CZE 0:12:03.3 0:04:38.3
17.
MOTTL Jan
Beroun
CZE 0:12:12.8 0:04:47.8
18.
PECHAČ Adam
Praha 6
CZE 0:12:32.9 0:05:08.0
19.
STANKULOV Marek
krompach
CZE 0:12:34.8 0:05:09.8
20.
DEMETER Milan
krompach
CZE 0:12:44.5 0:05:19.6
21.
DEMETER Marian
DD Krompach
CZE 0:13:15.8 0:05:50.8
22.
NAXERA Václav
Bikeclinic junior team
CZE 0:13:29.7 0:06:04.7
23.
ŠAFRÁNEK Kryštof
Praha 6
CZE 0:14:25.3 0:07:00.3
24.
HORÁK David
Praha 6
CZE 0:15:46.8 0:08:21.8
25.
HOREJSEK Lion
CZE 0:16:09.8 0:08:44.8