Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP MX 2013 Znovín MTB cup

Krušnohorský MTB QWERT maratón 2013

MTB
DATUM :3.8.2013 MÍSTO :Meziboří, Litvínov

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JOBÁNEK Jan
EP Energy Merida Biking Team
CZE 4:43:00.5 0:00:00.0
2.
BUBÍLEK Michal
Kellys Bikeranch
CZE 4:44:31.3 0:01:30.8
3.
HARTL Karel
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 4:55:33.0 0:12:32.5
4.
STROŽ Jan
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 4:58:08.2 0:15:07.7
5.
JEŽEK Václav
Ivar cs-Author team
CZE 5:02:45.8 0:19:45.3
6.
MIKULE Ondřej
CYKLO SKI J.Žitník
CZE 5:23:48.8 0:40:48.3
7.
VAGENKNECHT Tomáš
BAKAKO Nová Paka
CZE 5:24:17.3 0:41:16.8
8.
ŠKRAMLÍK Ladislav
KL Sport Most
CZE 5:29:47.3 0:46:46.8
9.
KOZÁK Tomáš
Focus RAPIRO racing
CZE 5:32:09.8 0:49:09.3
10.
CHÁB Miroslav
Sport Club Calabrone
CZE 5:33:06.8 0:50:06.3
11.
NOVÁK Aleš
Mořina
CZE 5:37:29.0 0:54:28.5
12.
ZAVADIL Josef
Team Bike Perštejn
CZE 5:39:07.3 0:56:06.8
13.
ŠŤASTNÝ Jan
Bikeclinic Cannondale
CZE 5:40:41.6 0:57:41.1
14.
NOVÁK Richard
Sunsetbike
CZE 5:42:12.4 0:59:11.9
15.
NOUZÁK Miloš
BIG SHOCK TEAM
CZE 5:42:51.4 0:59:50.9
16.
TATÍČEK Petr
Cyklotrénink Giant
CZE 5:43:55.5 1:00:55.0
17.
NETÍK Ivo
IVAR CS- Author team
CZE 5:45:46.9 1:02:46.4
18.
TRMATA Štěpán
Alltraning.cz - Lawi
CZE 5:47:44.5 1:04:44.0
19.
KŘIŽÁK Petr
Darkovice
CZE 5:49:08.2 1:06:07.7
20.
KLOFANDA Martin
UGO Allivictus Cisty sport
CZE 5:51:06.4 1:08:05.9
21.
ŠVORC Jiří
BIG SHOCK TEAM
CZE 5:52:21.7 1:09:21.2
22.
VÍT Martin
RadyneBike.cz
CZE 5:56:01.8 1:13:01.3
23.
LECNAR Jaromír
GIANT Pítrs bikes
CZE 5:56:28.9 1:13:28.4
24.
PACLT Tomáš
N.A.C.O. LIBEREC
CZE 5:57:50.8 1:14:50.3
25.
GUNTHER Petr
bicyclecafe
CZE 5:58:45.7 1:15:45.2
26.
BARTSCH Tomáš
Zahořanská klika MTB team
CZE 5:59:03.4 1:16:02.9
27.
BUBENÍK Tomáš
TJ DNT Kadaň
CZE 6:04:40.0 1:21:39.5
28.
PLESCHINGER Martin
Uniqa Jihlava
CZE 6:07:01.2 1:24:00.7
29.
LIDICKY Zdenek
Slavie Karlovy Vary
CZE 6:10:42.7 1:27:42.2
30.
KRONICH Josef
Velosport Bílina
CZE 6:11:41.0 1:28:40.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BERKOVÁ Irena
AMENITY EXTREM SPORT TEAM
CZE 5:58:29.0 0:00:00.0
2.
ŠMÍDOVÁ Anna
GHOST MOJEKOLO
CZE 6:08:09.2 0:09:40.2
3.
PRSKAVCOVÁ Marcela
Six Monkeys
CZE 6:49:30.9 0:51:01.9
4.
HAVLASOVÁ Alžběta
BB CYKLOSPORT SUPERIOR
CZE 7:03:18.2 1:04:49.2
5.
FOŠUMOVÁ Michaela
BCB Race
CZE 7:21:50.2 1:23:21.2
6.
KELBICHOVÁ Vendula
CCC Chomutov
CZE 8:43:47.0 2:45:18.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SPLÍTEK Martin
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:46:23.7 0:00:00.0
2.
TVRDÍK Tomáš
TOYOTA DOLÁK MTB
CZE 2:48:18.0 0:01:54.3
3.
NOVÁK Jiří
Superior Brentjens MTB Team
CZE 2:50:20.2 0:03:56.5
4.
VALÁŠEK Daniel
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:51:01.1 0:04:37.4
5.
HEJDUK Stanislav
Madeta Fitness Haibike
CZE 2:52:32.0 0:06:08.3
6.
ŘEHÁK Martin
IVAR CS- Author team
CZE 2:52:56.3 0:06:32.6
7.
VESELÝ Daniel
CK Kolokrám - Svijany
CZE 2:54:28.7 0:08:05.0
8.
FABIŠOVSKÝ Ladislav
Madeta Fitness
CZE 2:55:25.5 0:09:01.8
9.
NEPUSTIL Matěj
Merida Biking Team
CZE 3:01:22.3 0:14:58.6
10.
JEŽEK Petr
Hnízdil Team
CZE 3:04:29.0 0:18:05.3
11.
NOVOTA Jan
Bicykl Kříž Team
CZE 3:06:41.1 0:20:17.4
12.
FOX Miloš
Symbio+cycling
CZE 3:11:39.3 0:25:15.6
13.
TURNER Martin
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 3:19:30.0 0:33:06.3
14.
MAŁEK Olaf
Sante BSA Tour
POL 3:26:21.5 0:39:57.8
15.
SCHÜHLER Tomáš
KL Sport Most
CZE 3:26:39.5 0:40:15.8
16.
LICHÝ Lukáš
Koloshopteam
CZE 3:27:34.5 0:41:10.8
17.
LINET Pavel
Sport areál Klíny
CZE 3:29:34.8 0:43:11.1
18.
BRABEC Miroslav
BIKE BRDY
CZE 3:30:11.3 0:43:47.6
19.
VÁGNER Daniel
Factor Bike Team
CZE 3:30:51.7 0:44:28.0
20.
VENCEL Jiří
Meziboří
CZE 3:34:32.5 0:48:08.8
21.
ŠESTÁK Jan
CYKLOTRENINK.com
CZE 3:35:34.0 0:49:10.3
22.
SVÍTEK Miloš
Ráj Kol Kladno
CZE 3:35:49.9 0:49:26.2
23.
HÖNIG Tomáš
Rock Machine-Cyklomax
CZE 3:39:47.4 0:53:23.7
24.
ŠTOLBA David
EP Energy Merida Biking Team
CZE 3:41:18.3 0:54:54.6
25.
JURČA Karel
KL Sport Most
CZE 3:44:11.2 0:57:47.5
26.
VERBA Aleš
Eleven Rubena Bont Cyklorenova Cvikov
CZE 3:44:25.0 0:58:01.3
27.
MACAS Mek
KL Sport Most
CZE 3:45:11.7 0:58:48.0
28.
DUCHEK Jiří
Alltraining
CZE 3:46:08.3 0:59:44.6
29.
ZEMAN Radek
Schönbach
CZE 3:46:10.2 0:59:46.5
30.
DVOŘÁK Jan
CCC - Cycling Club Chomutov
CZE 3:48:28.1 1:02:04.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
LOUBKOVÁ Ivana
Eleven Rubena Cyklorenova Cvikov
CZE 3:35:00.2 0:00:00.0
2.
ŠIMÁNKOVÁ Jana
Bikeclinic Cannondale
CZE 3:35:51.6 0:00:51.4
3.
SVĚRÁKOVA Dáša
Praha 6
CZE 3:39:22.9 0:04:22.7
4.
LOUBKOVÁ Kateřina
Eleven Rubena Cyklorenova Cvikov
CZE 4:02:23.7 0:27:23.5
5.
VÁPENÍKOVÁ Jana
Ústí nad Labem - Brná
CZE 4:18:13.4 0:43:13.2
6.
ANTONÍNOVÁ Alena
QWERT Team
CZE 4:24:58.7 0:49:58.5
7.
ŘEHÁKOVÁ Jana
UGO allivictus
CZE 4:32:04.0 0:57:03.8
8.
SVANDOVA Lenka
Symbio+Giant
CZE 4:40:55.0 1:05:54.8
9.
BALÍKOVÁ Terka
CyklofitLiberecMTB Team
CZE 4:47:21.9 1:12:21.7
10.
KŘÍŽOVÁ Eliška
KLsport Most
CZE 5:26:18.2 1:51:18.0
11.
LOŠŤÁKOVÁ Ivana
Regal Bike Teplice
CZE 5:45:37.7 2:10:37.5
12.
ŠKRAMLÍKOVÁ Jana
Teplice
CZE 6:13:14.9 2:38:14.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŘEHÁK Jan
Meziboří
CZE 1:49:37.7 0:00:00.0
2.
HAUSL Jan
MotoKolo Litvínov
CZE 1:51:22.2 0:01:44.5
3.
ANTONÍN Michal
Most
CZE 1:53:22.2 0:03:44.5
4.
ROUD Lukáš
Cyklistický klub Chemopetrol Litvínov
CZE 1:54:33.2 0:04:55.5
5.
TÁBORSKÝ Miroslav
THC
CZE 1:57:03.6 0:07:25.9
6.
ROUD Oldřich
Cyklistický klub Chemopetrol Litvínov
CZE 2:19:02.5 0:29:24.8
7.
MYSLIVEC Jan
Merida
CZE 2:31:41.5 0:42:03.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FLEKOVÁ Adéla
Liberec
CZE 1:41:39.4 0:00:00.0
2.
NESTLEROVÁ Klára
KL Sport Most
CZE 1:41:41.7 0:00:02.3
3.
HRBKOVÁ Jiřina
SK KBELY
CZE 1:54:22.9 0:12:43.5
4.
LIDICKA Eva
Slavie Karlovy Vary
CZE 2:07:42.6 0:26:03.2
5.
VONDRISKOVÁ Michaela
Onix.cz
CZE 2:10:00.7 0:28:21.3
6.
HOLÁ Kateřina
Most
CZE 2:14:41.9 0:33:02.5