Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP XCM MTB 2014

Author ŠELA Marathon

MTB
DATUM :3.5.2014 MÍSTO :Helfštýn

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDNÝ Pavel
ČESKÁ SPOŘITELNA - SPECIALIZED
CZE 3:42:49.5 0:00:00.0
2.
HUDEČEK Jiří
Symbio+ Cannodale
CZE 3:43:02.5 0:00:13.0
3.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 3:43:16.8 0:00:27.3
4.
ULMAN Matouš
ČESKÁ SPOŘITELNA - SPECIALIZED
CZE 3:43:28.3 0:00:38.8
5.
NESVADBA Jan
SUPERIOR RUBENA TEAM
CZE 3:43:37.8 0:00:48.3
6.
STROŽ Jan
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 3:43:45.8 0:00:56.3
7.
WAWAK Bartlomiej
JBG-2 Professional MTB Team
POL 3:44:00.5 0:01:11.0
8.
KANĚRA Michal
GHOST-RUBENA racing team
CZE 3:48:21.6 0:05:32.1
9.
ŠILAR Jakub
Bikeclinic Cannondale
CZE 3:48:53.5 0:06:04.0
10.
BUBÍLEK Michal
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 3:49:06.5 0:06:17.0
11.
JOBÁNEK Jan
SUPERIOR RUBENA TEAM
CZE 3:50:47.7 0:07:58.2
12.
BRZOZKA Piotr
JBG-2 Professional MTB Team
POL 3:51:08.3 0:08:18.8
13.
KOWAL Mariusz
JBG-2 Professional MTB Team
POL 3:51:18.5 0:08:29.0
14.
ŠŤASTNÝ Petr
ČESKÁ SPOŘITELNA - SPECIALIZED
CZE 3:54:42.8 0:11:53.3
15.
KOVÁŘ Radim
SUPERIOR RUBENA TEAM
CZE 3:55:05.7 0:12:16.2
16.
ADEL Filip
SUPERIOR RUBENA TEAM
CZE 3:56:52.3 0:14:02.8
17.
PIASECKI Patryk
JBG-2 Professional MTB Team
POL 3:57:14.5 0:14:25.0
18.
DANĚK Jiří
ČESKÁ SPOŘITELNA - SPECIALIZED
CZE 3:57:39.8 0:14:50.3
19.
HARTL Karel
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 3:57:45.8 0:14:56.3
20.
DROZDZ Tomasz
JBG-2 Professional MTB Team
POL 3:58:54.5 0:16:05.0
21.
ČER Tomáš
Bikestyle.cz
CZE 4:00:24.3 0:17:34.8
22.
BUKSA Dominik
ČESKÁ SPOŘITELNA - SPECIALIZED
CZE 4:01:34.5 0:18:45.0
23.
PILČÍK Adam
Bikestyle.cz
CZE 4:02:34.9 0:19:45.4
24.
FOJTÍK Jan
Symbio+ Cannondale
CZE 4:04:34.1 0:21:44.6
25.
ŠÍBL Radoslav
4EVER Cyklobulis
CZE 4:04:47.9 0:21:58.4
26.
VALÁŠEK Daniel
IVAR CS AUTHOR TEAM
CZE 4:05:03.5 0:22:14.0
27.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 4:05:49.8 0:23:00.3
28.
MARVAN Vojta
Hnízdil Team
CZE 4:05:56.5 0:23:07.0
29.
BRÁZDIL Jiří
TUFO Otrokovice
CZE 4:06:10.3 0:23:20.8
30.
STRNAD Aleš
Eleven Rubena test team
CZE 4:09:12.3 0:26:22.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠULCOVÁ Pavlína
Ghost Rubena racing
CZE 4:17:47.1 0:00:00.0
2.
BERKOVÁ Irena
AMENITY EXTREM SPORT TEAM
CZE 4:29:34.6 0:11:47.5
3.
ŠMÍDOVÁ Anna
Nilfisk ALTO pro cycling
CZE 4:52:19.1 0:34:32.0
4.
STODŮLKOVÁ Denisa
ČESKÁ SPOŘITELNA - SPECIALIZED
CZE 4:54:54.9 0:37:07.8
5.
JENČEKOVÁ Veronika
Eurofoam sport
CZE 5:05:02.9 0:47:15.8
6.
NĚMCOVÁ Zdeňka
UNIQA Jihlava
CZE 5:06:09.1 0:48:22.0
7.
GALEWICZ Katarzyna
TWOMARK SPECIALIZED
POL 5:25:31.7 1:07:44.6
8.
TŮMOVÁ Michaela
Prštice
CZE 5:33:45.4 1:15:58.3
9.
NENADÁLOVÁ Hanka
Maraton.cz
CZE 5:40:09.5 1:22:22.4
10.
FRIDRICHOVÁ Lenka
INS Náchod
CZE 5:41:53.1 1:24:06.0
11.
PÍCHOVÁ Martina
Blansko
CZE 5:47:41.5 1:29:54.4
12.
SUCHÁNKOVÁ Lenka
PŘEROV
CZE 5:58:27.7 1:40:40.6
13.
CHLÍBKOVÁ Daniela
Redpointeam HQBC
CZE 5:58:40.8 1:40:53.7
14.
OTEVŘELOVÁ Adéla
Český Těšín
CZE 6:04:31.5 1:46:44.4
15.
VANČUROVÁ Lenka
Valaští bajkeři MRX Team
CZE 6:11:02.5 1:53:15.4
16.
SOLIZ RUDON Veronika
CYKLOTRENINK.com
CZE 7:11:12.4 2:53:25.3
17.
URBANOVÁ Zdeňka
Konrád tým Bylnice
CZE 7:18:34.4 3:00:47.3
18.
VACKOVÁ Helena
Redpoint HQBC
CZE 7:31:28.9 3:13:41.8
19.
ŠTENCLOVÁ Silvie
Drásal TEAM Holešov
CZE 7:57:31.5 3:39:44.4
20.
NAVRÁTILOVÁ Andrea
Drahotuše
CZE 8:02:14.3 3:44:27.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ROHEL Břetislav
Bikestyle.cz
CZE 1:51:13.7 0:00:00.0
2.
REINER Jan
ČESKÁ SPOŘITELNA - SPECIALIZED
CZE 1:51:19.6 0:00:05.9
3.
PETŘÍČEK Tomáš
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 1:52:29.9 0:01:16.2
4.
SVĚNTY Radek
Bikomatic
CZE 1:52:55.9 0:01:42.2
5.
ŽILÁK František
KONA-CYCLINGPOINT
CZE 1:53:07.6 0:01:53.9
6.
POSPÍŠILÍK Martin
Morkovice
CZE 1:53:28.6 0:02:14.9
7.
ČERNOCKÝ Martin
INKOSPOR
CZE 1:54:15.9 0:03:02.2
8.
RAUCHFUSS Marek
Kellys Bikeranch Team
CZE 1:55:01.6 0:03:47.9
9.
BUKOVSKÝ Lukáš
RockMachine-Cyklomax
CZE 1:55:29.4 0:04:15.7
10.
KULHAVÝ Jan
ČESKÁ SPOŘITELNA - SPECIALIZED
CZE 1:56:19.1 0:05:05.4
11.
VESELOVSKÝ Vlastimil
CykloKuřim
CZE 1:56:20.4 0:05:06.7
12.
KOVÁŘ Tomáš
EDGU elemic reacing
CZE 1:56:40.1 0:05:26.4
13.
KUČERA Vladimír
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:56:45.9 0:05:32.2
14.
ŠTĚPANÍK Jiří
Moravec team
CZE 1:57:14.9 0:06:01.2
15.
ORAVEC Petr
CK PeMaP Přerov
CZE 1:57:51.4 0:06:37.7
16.
CHMEL Michal
SUPERIOR RIDERS
CZE 1:58:07.4 0:06:53.7
17.
JANEČEK Pavel
Nilfisk ALTO pro cycling
CZE 1:59:00.6 0:07:46.9
18.
KLÁR Martin
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:59:37.1 0:08:23.4
19.
DOLEŽAL Lukáš
Doldy ruksaky Machov
CZE 1:59:43.9 0:08:30.2
20.
BURIÁNEK Roman
CBASE Brno
CZE 2:00:24.9 0:09:11.2
21.
ODSTRČIL David
4Ever cyklo Bulis
CZE 2:01:30.9 0:10:17.2
22.
KOBLÍŽEK Petr
Kola Koblížek
CZE 2:02:41.1 0:11:27.4
23.
VESELÝ Tomáš
UNIQA Jihlava
CZE 2:03:08.1 0:11:54.4
24.
TRENDA Filip
Rock Machine-Cyklomax
CZE 2:03:20.4 0:12:06.7
25.
GRIGORESCU Lubor
Rožnov pod Radhoštěm
CZE 2:03:41.4 0:12:27.7
26.
MAKSANT Jindřich
IN-LIFE cycling team
CZE 2:03:49.7 0:12:36.0
27.
BARTOŇ Patrik
Amenity-Extrem Sport Team
CZE 2:03:50.7 0:12:37.0
28.
MIKESKA Ladislav
IN-LIFE cycling team
CZE 2:03:51.6 0:12:37.9
29.
BEDNARSKÝ Vojtěch
TNF Bike Team
CZE 2:07:02.4 0:15:48.7
30.
ŠUKALA Branislav
Finančné centrum Team
SVK 2:07:12.2 0:15:58.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RUDOLFOVÁ Tereza
Vella Cycling
CZE 2:16:56.2 0:00:00.0
2.
RAJNOCHOVÁ Zuzana
TEAM BIKECENTRUM Olomouc
CZE 2:17:59.7 0:01:03.5
3.
JOANNIDU Sofie
BIKE 2000
CZE 2:23:24.4 0:06:28.2
4.
HERTLOVÁ Lucie
SK Moravské přístroje
CZE 2:25:35.9 0:08:39.7
5.
POSPÍŠILOVÁ Radka
TEAM BIKECENTRUM Olomouc
CZE 2:27:01.9 0:10:05.7
6.
KUČNÁ Svatava
4EVER Cyklo Bulis Bystřice p.H
CZE 2:29:04.2 0:12:08.0
7.
KNAPKOVÁ Denisa
SUPERIOR RIDERS
CZE 2:30:39.9 0:13:43.7
8.
KRATOCHVÍLOVÁ Eva
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:32:17.4 0:15:21.2
9.
HAPALOVÁ Iva
Rožnov pod Radhoštěm
CZE 2:37:14.2 0:20:18.0
10.
ČUPOVÁ Jana
NOVATOP GHOST
CZE 2:40:40.2 0:23:44.0
11.
TRČKOVÁ Daniela
Spálov
CZE 2:41:03.5 0:24:07.3
12.
SCHRAMMOVÁ Veronika
Svaty Jur
SVK 2:43:33.2 0:26:37.0
13.
TKOCZ Anna
Kukol Peel & Patch
POL 2:43:47.2 0:26:51.0
14.
BRODOVÁ Jana
Frýdlant nad Ostravicí
CZE 2:44:17.7 0:27:21.5
15.
PEŠINOVÁ Jitka
Redpoint team
CZE 2:46:20.2 0:29:24.0
16.
KLINGOROVÁ Irena
Toblerone Hatex Team
CZE 2:48:57.7 0:32:01.5
17.
PROCHÁZKOVÁ Zdenka
CYKLO MXM HULÍN
CZE 2:49:26.2 0:32:30.0
18.
PAGÁČOVÁ Iveta
OLOMOUC
CZE 2:49:58.7 0:33:02.5
19.
JANKŮ Michaela
Valachbajk Cyklomira
CZE 2:50:35.2 0:33:39.0
20.
SOLANSKÁ Michaela
MTB Rysová
CZE 2:51:40.5 0:34:44.3
21.
ADAMCOVÁ Blanka
r.-bike
SVK 2:53:15.5 0:36:19.3
22.
RUSINOVÁ Kristína
R-bike
CZE 2:53:49.3 0:36:53.1
23.
OLŠAROVÁ Renata
Bike Triatlon Morkovec
CZE 2:55:33.7 0:38:37.5
24.
ZIMOVÁ Karolína
CK Svätý Jur
SVK 2:56:31.2 0:39:35.0
25.
MIKOVÁ Michaela
Symbio+ Cannondale
CZE 2:58:24.7 0:41:28.5
26.
BLAŽKOVÁ Vendula
NOVATOP GHOST
CZE 2:58:26.5 0:41:30.3
27.
VOLFOVÁ Hana
NH Car Bike team
CZE 2:59:55.5 0:42:59.3
28.
ČERNÁ Lenka
BRNO
CZE 3:01:41.5 0:44:45.3
29.
ŠVAJDOVÁ Iveta
DT SWISS BIKE TEAM
CZE 3:02:13.5 0:45:17.3
30.
KADAŇKOVÁ Klára
LIPNÍK NAD BEČVOU
CZE 3:02:54.5 0:45:58.3