Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP XCO MTB 2014

ČP XC MTB Kutná Hora

MTB
DATUM :14 - 15.6.2014 MÍSTO :Kutná Hora

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PRŮDKOVÁ Barbora
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:52:38.4 0:00:00.0
2.
CZECZINKAROVÁ Jana
BIG SHOCK TEAM o. s.
CZE 0:54:06.8 0:01:28.3
3.
DROZDZIOK Marlena
SMKK BIOAM
POL 0:54:29.3 0:01:50.8
4.
BARTIZALOVÁ Denisa
KONA CYCLING POINT
CZE 0:57:27.7 0:04:49.2
5.
TKACHEVA Daryna
ccRoma MTB Team
UKR 1:00:47.8 0:08:09.3
6.
BŘEZINOVÁ Daniela
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:01:49.7 0:09:11.2
7.
JASTRZĘBSKA Agnieszka
SMKK BIOAM LEGNICA
POL 1:02:39.0 0:10:00.6
8.
NOSKOVÁ Nikola
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:03:01.7 0:10:23.2
9.
BAJGEROVÁ Nikola
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:05:28.2 0:12:49.7
10.
KŘÍŽOVÁ Klára
Kola - bbm.cz
CZE 1:05:39.6 0:13:01.1
11.
KRZYŽANKOVÁ Lenka
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:06:13.4 0:13:35.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JIROUŠ Samuel
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:20:16.3 0:00:00.0
2.
SCHIERL Jakub
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:20:28.8 0:00:12.5
3.
BITTNER Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:21:20.4 0:01:04.1
4.
KUNÁŠEK Josef
KH Tour Czech cycling team
CZE 0:21:31.3 0:01:14.9
5.
STLOUKAL Štěpán
ACT LERAK
CZE 0:21:44.4 0:01:28.1
6.
BEDRNÍK Matěj
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:21:53.3 0:01:37.0
7.
HONSA František
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:21:57.3 0:01:41.0
8.
MALÝ Jakub
VRV TEAM
CZE 0:21:58.6 0:01:42.2
9.
PEŠŤÁK Martin
Kola-bbm.cz
CZE 0:22:01.2 0:01:44.8
10.
MALÝ Matěj
VRV TEAM
CZE 0:22:15.3 0:01:59.0
11.
STOČEK Bruno
BIKE 2000
CZE 0:22:25.8 0:02:09.5
12.
JEŽEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:22:32.9 0:02:16.6
13.
MAREK Oskar
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:22:45.4 0:02:29.0
14.
KRÝDA Miloslav
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:22:47.8 0:02:31.5
15.
NĚMEC Patrik
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:22:58.4 0:02:42.1
16.
KUČERA Jakub
CK MTB MARATON HLINSKO
CZE 0:23:01.2 0:02:44.8
17.
HLADÍK Josef
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:23:01.2 0:02:44.8
18.
ŽVAK Daniel
BIKE PRO RACING
CZE 0:23:12.4 0:02:56.0
19.
ŘÍMAN Jakub
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 0:23:18.2 0:03:01.8
20.
NOVÝ Jakub
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 0:23:24.8 0:03:08.5
21.
TOMÁŠEK Alvin
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:23:26.6 0:03:10.2
22.
VONDRÁČEK Jaroslav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:23:41.2 0:03:24.8
23.
DUDEK Tomáš
APACHE BIKE TEAM ÚPICE
CZE 0:23:50.9 0:03:34.6
24.
PETERKA Zděnek
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:23:56.4 0:03:40.1
25.
TLAMKA Tomáš
MORAVEC TEAM
CZE 0:23:58.2 0:03:41.8
26.
TELLINGER Adam
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:24:03.8 0:03:47.5
27.
DOSTÁL Václav
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:24:11.8 0:03:55.5
28.
ZATLOUKAL Jan
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:24:12.8 0:03:56.5
29.
FIALA Matyáš
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:24:20.4 0:04:04.0
30.
HOMOLA Jakub
BIKE 2000
CZE 0:24:20.9 0:04:04.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SÁSKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:17:25.2 0:00:00.0
2.
KUČEROVÁ Monika
VRV TEAM
CZE 0:17:36.8 0:00:11.6
3.
VANÍČKOVÁ Tereza
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:18:12.0 0:00:46.8
4.
MIŠOŇOVÁ Magdalena
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:18:15.2 0:00:50.0
5.
OBOŘILOVÁ Tereza
MORAVEC TEAM
CZE 0:18:30.2 0:01:05.0
6.
VERNEROVÁ Klára
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:18:46.9 0:01:21.7
7.
SOUČKOVÁ Celestýna
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 0:19:01.8 0:01:36.6
8.
ZEMANOVÁ Kristýna
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:19:08.3 0:01:43.0
9.
ŠEFCOVÁ Kateřina
APACHE LOKO TRUTNOV
CZE 0:19:23.1 0:01:57.8
10.
SEBEROVÁ Barbora
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 0:19:33.4 0:02:08.2
11.
HEJHALOVÁ Dagmar
TJ CYKLOPRAG
CZE 0:19:36.7 0:02:11.5
12.
TESAŘOVÁ Jana
ACT LERAK
CZE 0:19:37.8 0:02:12.6
13.
NOVOTNÁ Aneta
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:19:40.9 0:02:15.7
14.
HAUPTOVÁ Karolína
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:19:41.9 0:02:16.7
15.
ZEMÁNKOVÁ Anna
MORAVEC TEAM
CZE 0:19:43.0 0:02:17.8
16.
BURLOVÁ Kristýna
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:20:10.9 0:02:45.7
17.
BOJKOVÁ Michaela
BIKE 2000
CZE 0:20:26.4 0:03:01.2
18.
SOBKOVÁ Sabina
VRV TEAM
CZE 0:20:34.9 0:03:09.7
19.
HARTYCHOVÁ Nicole
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:20:43.1 0:03:17.8
20.
JANOVSKÁ Lenka
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:20:45.6 0:03:20.3
21.
JEDLÁNKOVÁ Martina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:20:46.9 0:03:21.7
22.
BARTŮŇKOVÁ Andrea
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:21:15.1 0:03:49.8
23.
PAPOUŠKOVÁ Martina
BIke Freaks Holice
CZE 0:21:19.7 0:03:54.5
24.
DOSTÁLOVÁ Lucie
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:21:21.6 0:03:56.3
25.
ČERNOHORSKÁ Jitka
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:21:35.9 0:04:10.7
26.
HAASOVÁ Kristýna
ACT LERAK
CZE 0:21:44.9 0:04:19.7
27.
MIŠOŇOVÁ Veronika
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:22:53.8 0:05:28.6
28.
DAŇKOVÁ Kateřina
TJ CYKLOPRAG
CZE 0:23:08.5 0:05:43.3
29.
HAZOVÁ Michaela
KH Tour Czech cycling team
CZE 0:23:16.0 0:05:50.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠAFÁŘOVÁ Adéla
MORAVEC TEAM
CZE 0:37:05.0 0:00:00.0
2.
LUKEŠOVÁ Denisa
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:37:13.4 0:00:08.3
3.
JOANNIDU Sofie
BIKE 2000
CZE 0:38:18.3 0:01:13.2
4.
NEUMANOVÁ Tereza
TJ FAVORIT BRNO
CZE 0:38:19.5 0:01:14.5
5.
KOZELSKÁ Petra
BIKE 2000
CZE 0:39:10.8 0:02:05.7
6.
DŽERENGOVÁ Barbora
DUKLA PRAHA
CZE 0:39:43.0 0:02:38.0
7.
ŘEZNÍKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:39:53.4 0:02:48.3
8.
KRUPOVÁ Lucie
VRV TEAM
CZE 0:40:18.3 0:03:13.2
9.
NOVÁKOVÁ Barbora
VRV TEAM
CZE 0:40:47.3 0:03:42.2
10.
LACINOVÁ Kateřina
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:40:50.7 0:03:45.6
11.
OLIVOVÁ Alexandra
BIKE 2000
CZE 0:41:13.3 0:04:08.2
12.
KNAPKOVÁ Denisa
Superior Riders
CZE 0:41:57.0 0:04:52.0
13.
UNGERMANOVÁ Elizabeth
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:42:41.3 0:05:36.2
14.
NOVÁKOVÁ Anežka
PROFI SPORT CHEB
CZE 0:42:58.3 0:05:53.2
15.
VALUCHOVÁ Natálie
BIKE PRO RACING
CZE 0:44:33.4 0:07:28.3
16.
HENDRYCHOVÁ Pavla
BIke Freaks Holice
CZE 0:45:19.7 0:08:14.6
17.
PODSKALSKÁ Anna
Kola-bbm.cz
CZE 0:46:05.1 0:09:00.0
18.
KUBÁTOVÁ Dominika
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:47:18.3 0:10:13.2
19.
MUNDLOVÁ Tereza
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:47:48.7 0:10:43.6
20.
KŘÍŽOVÁ Veronika
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:48:43.1 0:11:38.0
21.
NEZVEDOVÁ Věra
MORAVEC TEAM
CZE 0:52:15.9 0:15:10.9
22.
PATRYOVÁ Tereza
PATRY CYCLING TEAM TŘEŠŤ
CZE 0:52:21.3 0:15:16.2
23.
MUDROCHOVÁ Aneta
CK MTB MARATON HLINSKO
CZE 0:52:57.6 0:15:52.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZEŤÁK Michael
BIKE 2000
CZE 0:47:07.4 0:00:00.0
2.
SKÁLA Jaromír
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:48:07.3 0:00:59.8
3.
JELÍNEK Josef
BIG SHOCK TEAM o. s.
CZE 0:48:24.3 0:01:16.8
4.
ZADÁK David
CYKLOTEAM OSTROV
CZE 0:49:19.6 0:02:12.1
5.
BÁRTEK David
VRV TEAM
CZE 0:49:34.2 0:02:26.7
6.
VANÍČEK Šimon
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:49:47.3 0:02:39.9
7.
LIDMILA Martin
CYKLO - SKI klub Polička
CZE 0:49:57.6 0:02:50.1
8.
HONZÁK David
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:49:58.2 0:02:50.7
9.
MARTINEK Tomáš
Kola-bbm.cz
CZE 0:50:00.0 0:02:52.5
10.
KAŠPAR Adam
Kola-bbm.cz
CZE 0:50:13.4 0:03:05.9
11.
PRUDEK Dominik
MORAVEC TEAM
CZE 0:50:35.0 0:03:27.5
12.
FIALA Josef
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:51:11.0 0:04:03.5
13.
ŠIMŮNEK Adam
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:51:20.0 0:04:12.5
14.
ŠEDIVÝ Jakub
Kola-bbm.cz
CZE 0:51:54.0 0:04:46.5
15.
SWÁROVSKÝ Michal
ZP cykloservis cycling team
CZE 0:51:57.5 0:04:50.0
16.
NOVOTNÝ Jakub
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:51:57.7 0:04:50.2
17.
GAVENDA Jan
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:53:37.5 0:06:30.0
18.
MACEK Michal
VRV TEAM
CZE 0:54:13.7 0:07:06.2
19.
DOLEŽAL Vladislav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:54:18.0 0:07:10.5
20.
ŠITNER Jaroslav
UGO Allivictus Čistý sport
CZE 0:54:18.6 0:07:11.1
21.
KAROLONEK Albert
SANTE BSA WHISTLE TEAM
POL 0:54:22.2 0:07:14.7
22.
TLÁSKAL Hynek
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:54:32.6 0:07:25.1
23.
SOLAŘ Kryštof
VRV TEAM
CZE 0:54:39.0 0:07:31.5
24.
MUSIL Filip
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:54:45.7 0:07:38.2
25.
SEDLÁČEK Vojtěch
CK Příbram
CZE 0:54:48.5 0:07:41.0
26.
FRANK Jakub
Kola-bbm.cz
CZE 0:55:13.3 0:08:05.8
27.
HÁTLE Ondřej
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:55:30.0 0:08:22.5
28.
STEHNO Filip
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:55:34.6 0:08:27.1
29.
BARTOŠ Martin
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:55:50.8 0:08:43.3
30.
JARÝ David
Kola-bbm.cz
CZE 0:56:11.8 0:09:04.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
LEHKÝ Roman
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:15:02.2 0:00:00.0
2.
BOGUSŁAWSKI Marceli
Integral Collections MTB Team
POL 1:15:45.3 0:00:43.1
3.
KOBES Lukáš
VELOSPORT DOMAŽLICE
CZE 1:16:07.0 0:01:04.7
4.
PRŮDEK Matěj
BIKE 2000
CZE 1:18:32.3 0:03:30.1
5.
ŠULC Jakub
Kola-bbm.cz
CZE 1:19:10.2 0:04:08.0
6.
ŠÍREK Adrian
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:19:20.2 0:04:17.9
7.
NOVÁK Přemysl
PROFI SPORT CHEB
CZE 1:19:22.2 0:04:20.0
8.
DOLEŽAL Václav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:20:32.4 0:05:30.1
9.
KADLEC Jakub
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:20:45.6 0:05:43.3
10.
KUNT Lukáš
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:21:19.6 0:06:17.3
11.
VOJÍŘ Jaroslav
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:21:35.6 0:06:33.3
12.
PAPEŽ Vít
UGO Allivictus Čistý sport
CZE 1:21:52.2 0:06:50.0
13.
SROVNALÍK Filip
GT bikeplac opportunity
CZE 1:22:36.2 0:07:34.0
14.
STARÝ Dominik
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:22:54.2 0:07:52.0
15.
ANDRŠ Jakub
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:23:28.7 0:08:26.5
16.
ŠAFRANÍK Kryštof
CK DACOM PHARMA KYJOV
CZE 1:24:29.6 0:09:27.3
17.
ŠTĚPANÍK Jiří
MORAVEC TEAM
CZE 1:25:35.6 0:10:33.3
18.
MORAVEC Karel
UNIQA Jihlava
CZE 1:25:51.0 0:10:48.7
19.
RYDVAL Filip
ZP cykloservis cycling team
CZE 1:26:04.0 0:11:01.7
20.
NAVAŘÍK Robert
STEVENS Bikes - EMILIO SPORT
CZE 1:27:21.6 0:12:19.3
21.
FLÁMA Tomáš
TJ UNIČOV
CZE 1:27:22.3 0:12:20.0
22.
SPUDIL Martin
SP KOLO LOAP SPECIALIZED
CZE 1:28:18.1 0:13:15.8
23.
VÍTŮ Šimon
UNIQA Jihlava
CZE 1:28:21.1 0:13:18.8
24.
MIKULECKÝ Vojtěch
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 1:28:27.8 0:13:25.5
25.
KOLÁŘ Patrik
MORAVEC TEAM
CZE 1:28:45.4 0:13:43.1
26.
CHOJECKI Damian
KS AZS Politechnika Wroclawska Mitutoyo
POL 1:29:16.7 0:14:14.4
27.
MAYER Daniel
Polnicka
CZE 1:29:34.1 0:14:31.8
28.
ODSTRČIL David
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:29:39.4 0:14:37.1
29.
LAŠTŮVKA David
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 1:30:33.2 0:15:30.9
30.
ZÁPOTOCKÝ Michal
KH Tour Czech cycling team
CZE 1:32:09.3 0:17:07.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SOLUS-MIŚKOWICZ Katarzyna
Kross Racing Team
POL 1:24:24.7 0:00:00.0
2.
SZAFRANIEC Anna
Kross Racing Team
POL 1:24:57.0 0:00:32.2
3.
MACHULKOVÁ Barbora
KONA CYCLING POINT
CZE 1:25:10.0 0:00:45.2
4.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
GIANT CYCLING POINT
CZE 1:26:41.7 0:02:17.0
5.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
KONA CYCLING POINT
CZE 1:27:49.6 0:03:24.8
6.
VESELÁ Lucie
GT bikeplac opportunity
CZE 1:28:13.1 0:03:48.3
7.
DAWIDOWICZ Aleksandra
SGR Srebrna Góra
CZE 1:29:16.8 0:04:52.0
8.
KROMPETS Nataliia
ISD MTB TEAM
UKR 1:29:58.8 0:05:34.0
9.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC KOOPERATIVA SG Jablonec n. N.
CZE 1:30:43.3 0:06:18.5
10.
BULISOVÁ Lenka
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:31:36.8 0:07:12.0
11.
POPOVA Iryna
ccRoma MTB Team
UKR 1:32:31.1 0:08:06.3
12.
KUNTOVÁ Vendula
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:32:42.8 0:08:18.0
13.
PODGORSKA Aleksandra
Sante-BSA Whistle Team
POL 1:33:16.3 0:08:51.5
14.
BERKOVÁ Irena
AMENITY - EXTREM SPORT
CZE 1:34:39.4 0:10:14.6
15.
CESNAKOVÁ Milena
UGO Allivictus Čistý sport
CZE 1:34:46.6 0:10:21.8
16.
JEŽKOVÁ Hana
GT bikeplac opportunity
CZE 1:37:37.8 0:13:13.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STUNA Tomáš
BB CYKLOSPORT SUPERIOR
CZE 0:51:22.1 0:00:00.0
2.
BARTIZAL Jiří
EUROFOAM SPORT TEAM
CZE 0:52:19.9 0:00:57.8
3.
HUŠEK Martin
BIG SHOCK TEAM
CZE 0:52:25.8 0:01:03.7
4.
ŠUTA Jiří
Atrex - scott
CZE 0:52:56.5 0:01:34.3
5.
BOŘIL Petr
MORAVEC TEAM
CZE 0:53:09.3 0:01:47.2
6.
TLAMKA Tomáš
MORAVEC TEAM
CZE 0:53:13.5 0:01:51.3
7.
ŠUBRT Jan
GT bikeplac opportunity
CZE 0:54:44.2 0:03:22.1
8.
ADÁMEK Petr
APACHE LOKO TRUTNOV
CZE 0:55:32.0 0:04:09.8
9.
HRON Milan
EUROFOAM SPORT TEAM
CZE 0:55:47.5 0:04:25.4
10.
MEDEK Miroslav
ELEVEN TEAM PŘÍCHOVICE
CZE 0:56:06.1 0:04:44.0
11.
ŠEDIVÝ Pavel
BTK Eurobike Praha
CZE 0:56:39.8 0:05:17.7
12.
BENDA Michal
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:57:26.5 0:06:04.4
13.
FLÁMA Miroslav
Bike sport Uničov (Eko farma Křížov)
CZE 0:58:16.3 0:06:54.2
14.
ŘEŠÁTKO Jiří
SRAM RUBENA TREK
CZE 0:59:21.5 0:07:59.4
15.
ALBRECHT Luboš
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:00:08.2 0:08:46.1
16.
KADLEC Josef
VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM
CZE 1:00:20.1 0:08:58.0
17.
CHUDÝ Jan
SK Tessufi Žamberk
CZE 1:02:51.1 0:11:29.0
18.
VOKÁL Petr
OTK BIKE TEAM
CZE 1:03:26.8 0:12:04.7
19.
SVITÁK Pavel
Symbio+Cannondale
CZE 1:08:14.9 0:16:52.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SCHWARZ Herbert
TJ RUMBURK KOLABRABEC.CZ
CZE 0:51:31.3 0:00:00.0
2.
DOBRÝ Petr
Bicycle cafe
CZE 0:51:44.5 0:00:13.2
3.
ŽILÁK František
KONA CYCLING POINT
CZE 0:52:17.8 0:00:46.5
4.
ZELENÝ Ondřej
SRAM RUBENA TREK
CZE 0:53:07.8 0:01:36.5
5.
BARTOŇ Pavel
EUROFOAM SPORT TEAM
CZE 0:53:17.5 0:01:46.2
6.
KLAP David
UGO Allivictus Čistý sport
CZE 0:54:13.5 0:02:42.2
7.
PITHART Jan
KH Tour Czech cycling team
CZE 0:57:07.6 0:05:36.3
8.
RADA Jan
JENDANABYTEK KUTNÁ HORA
CZE 0:58:37.3 0:07:06.0
9.
VÁCHA Jan
Bicykl Kříž team
CZE 0:59:11.8 0:07:40.5
10.
NOVOTNÝ Petr
ELEVEN - RUBENA TEST TEAM
CZE 1:01:41.8 0:10:10.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
OLEJNÍČEK Dušan
GT bikeplac opportunity
CZE 0:57:16.8 0:00:00.0
2.
SEDLÁČEK Jiří
CK Příbram
CZE 0:59:52.3 0:02:35.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MARTINEZ Miguel
Tropix - FRM
FRA 1:37:27.6 0:00:00.0
2.
ŠKARNITZL Jan
SRAM RUBENA TREK
CZE 1:38:57.6 0:01:30.0
3.
NESVADBA Jan
Superior Rubena Team
CZE 1:40:05.9 0:02:38.2
4.
PAPRSTKA Tomáš
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:40:24.6 0:02:57.0
5.
EBERL Filip
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:40:45.9 0:03:18.2
6.
VASTL Jan
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:42:05.4 0:04:37.7
7.
BOGAR Kryštof
BETCH.NL SUPERIOR BRENTJENS MTB RACING TEAM
CZE 1:42:55.6 0:05:28.0
8.
STOŠEK Martin
SRAM RUBENA TREK
CZE 1:43:49.4 0:06:21.7
9.
KURCZAB Piotr
SGR Srebrna Góra
POL 1:44:18.1 0:06:50.5
10.
SKALICKÝ Pavel
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:45:48.1 0:08:20.5
11.
GERASHCHENKO Oleksandr
ISD MTB TEAM
UKR 1:46:18.6 0:08:51.0
12.
MALÍK Michal
Nilfisk ALTO pro cycling
CZE 1:46:38.1 0:09:10.5
13.
TITARENKO Dmytro
ISD MTB TEAM
UKR 1:46:42.1 0:09:14.5
14.
BARTÁK Tomáš
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:47:19.6 0:09:52.0
15.
KAWALEC Marcin
SANTE BSA WHISTLE TEAM
POL 1:47:34.9 0:10:07.2
16.
TVRDÍK Tomáš
Nilfisk ALTO pro cycling
CZE 1:48:20.1 0:10:52.5
17.
KOVÁŘ Radim
Superior Rubena Team
CZE 1:48:52.6 0:11:25.0
18.
OSICKI Kornel
Kross Racing Team
POL 1:49:15.4 0:11:47.7
19.
JEZIORSKI Maciej
SANTE BSA WHISTLE TEAM
POL 1:49:37.1 0:12:09.5
20.
PAUR Ondřej
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 1:49:58.1 0:12:30.5
21.
KONWA Piotr
4F Racing Team
POL 1:50:10.9 0:12:43.2