Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP XCM MTB 2014

XV. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP 2014

MTB
DATUM :21.6.2014 MÍSTO :Jablonné v Podještědí

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KULHAVÝ Jaroslav
Specialized Racing XC
CZE 3:43:43.1 0:00:00.0
2.
ŠKARNITZL Jan
Sram Rubena Trek
CZE 3:43:43.7 0:00:00.6
3.
STROŽ Jan
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 3:44:55.5 0:01:12.4
4.
GENZE Hannes
Team CENTURION VAUDE
GER 3:53:19.7 0:09:36.6
5.
RABOŇ František
Specialized Racing XC
CZE 3:57:30.1 0:13:47.0
6.
SPLÍTEK Martin
CS Specialized HK
CZE 3:57:31.5 0:13:48.4
7.
KANĚRA Michal
GHOST-RUBENA racing team
CZE 3:58:45.1 0:15:02.0
8.
BUBÍLEK Michal
Kellys Bikeranch team
CZE 3:59:37.6 0:15:54.5
9.
HERMANN Peter
Team Firebike-Drössiger
GER 4:00:47.3 0:17:04.2
10.
ADEL Filip
SUPERIOR RUBENA TEAM
CZE 4:01:07.4 0:17:24.3
11.
JOBÁNEK Jan
SUPERIOR RUBENA TEAM
CZE 4:01:21.0 0:17:37.9
12.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 4:03:19.5 0:19:36.4
13.
MALÍK Michal
Nilfisk ALTO pro cycling
CZE 4:04:17.0 0:20:33.9
14.
STARK Sebastian
TBR-Werner/RSG 52 STL
GER 4:11:43.8 0:28:00.7
15.
HRUŠKA Jan
Nilfisk ALTO pro cycling
CZE 4:12:51.2 0:29:08.1
16.
HARTL Karel
Kellys Bike Ranch Team
CZE 4:13:16.8 0:29:33.7
17.
VAGENKNECHT Tomáš
Nová Paka snail team
CZE 4:14:33.2 0:30:50.1
18.
PILČÍK Adam
Bikestyle.cz
CZE 4:17:31.1 0:33:48.0
19.
KACZMARCZYK Patryk
MITUTOYO DEMA PWR TEAM
POL 4:17:57.5 0:34:14.4
20.
RYBAŘÍK Ivan
UGO ALLIVICTUS ČISTÝ SPORT
CZE 4:21:09.8 0:37:26.7
21.
FRITZSCH Felix
Focus RAPIRO Racing
GER 4:21:32.3 0:37:49.2
22.
KLAP David
UGO Allivicts
CZE 4:21:34.0 0:37:50.9
23.
KLIMASZEWSKI Łukasz
MITUTOYO DEMA PWR TEAM
POL 4:21:51.6 0:38:08.5
24.
POLMAN Daniel
lidé&HORY Duratec
CZE 4:22:30.2 0:38:47.1
25.
HAVEL Josef
Statika JSKK
CZE 4:22:57.0 0:39:13.9
26.
MÜTZLITZ Torsten
Scott Bike24 MTNrace Team
GER 4:24:34.0 0:40:50.9
27.
ŠŤASTNÝ Jan
Bikeclinic Cannondale
CZE 4:24:52.5 0:41:09.4
28.
ZELENÝ Ondřej
Sram Rubena Trek
CZE 4:26:22.5 0:42:39.4
29.
TOMEČEK Zdeněk
GS cyklo team Jistebnice
CZE 4:26:26.3 0:42:43.2
30.
DOBEŠ Bohumír
Aper Lahofer team Znojmo
CZE 4:26:30.2 0:42:47.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BERKOVÁ Irena
AMENITY-EXTREM SPORT TEAM
CZE 4:42:20.3 0:00:00.0
2.
CESNAKOVÁ Milena
UGO ALLIVICTUS ČISTÝ SPORT
CZE 4:48:25.5 0:06:05.2
3.
ŠULCOVÁ Pavlína
Ghost Rubena Racing
CZE 4:49:56.3 0:07:36.0
4.
ŠMÍDOVÁ Anna
Nilfisk ALTO pro cycling
CZE 5:01:41.1 0:19:20.8
5.
GERRIE Jeanette
MTBCrossCountry.com
NZL 5:05:59.9 0:23:39.6
6.
WILLIAMSON Catherine
Asrin/ team Eleven
GBR 5:07:33.5 0:25:13.2
7.
BINDER Natascha Binder
R2Bike.com MTB Racing
GER 5:22:35.7 0:40:15.4
8.
SKRBKOVÁ Jana
ELEVEN team Příchovice
CZE 5:34:17.0 0:51:56.7
9.
FRIDRICHOVÁ Lenka
INS Náchod
CZE 5:40:12.5 0:57:52.2
10.
NĚMCOVÁ Zdeňka
UNIQA Jihlava
CZE 5:42:01.4 0:59:41.1
11.
NENADÁLOVÁ Hanka
Pelhřimov
CZE 5:43:55.0 1:01:34.7
12.
SCHMIDT Sylvia
Streusandbüchse
GER 5:48:18.1 1:05:57.8
13.
KRAJŇÁKOVÁ Katarína
CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM
SVK 6:03:59.0 1:21:38.7
14.
SCHUBERT Simone
Soli Wartenberg/ Team Schauer
GER 6:06:06.1 1:23:45.8
15.
CHLÍBKOVÁ Daniela
Redpoint race team
CZE 6:07:28.3 1:25:08.0
16.
ERHARDT Jasmin
SIRIUS X Ice Team
GER 6:19:52.2 1:37:31.9
17.
BUŠKOVÁ Leona
Nilfisk ALTO pro cycling
CZE 6:46:51.1 2:04:30.8
18.
BALÍKOVÁ Tereza
CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM
CZE 7:22:13.0 2:39:52.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RAUCHFUSS Marek
Kellys Bikeranch
CZE 2:45:30.8 0:00:00.0
2.
REINFRIED Matthias
Picardellics Velo Team Dresden
GER 2:49:43.4 0:04:12.6
3.
NÜTZSCHE Olaf
Focus RAPIRO Racing
GER 2:50:29.7 0:04:58.9
4.
HEINKE Sascha
Team Firebike-Drössiger
GER 2:51:04.9 0:05:34.1
5.
KARÁSEK Vladislav
ELEVEN-RUBENA TEST TEAM
CZE 2:51:59.0 0:06:28.2
6.
MATOUŠEK Jan
ELEVEN team Příchovice
CZE 2:54:38.6 0:09:07.8
7.
JANOČKO Ján
Ski a Bike Centrum Radotín
SVK 2:55:14.1 0:09:43.3
8.
GOLZ Sebastian
Focus RAPIRO Racing
GER 2:55:23.3 0:09:52.5
9.
PAUDERA Vladimír
SkiPaudera
CZE 2:55:34.6 0:10:03.8
10.
JINDŘIŠEK Vojtěch
ELEVEN team Příchovice
CZE 2:56:13.5 0:10:42.7
11.
MACHEK Ivo
KSM Castings CZ
CZE 2:56:21.0 0:10:50.2
12.
NETÍK Ivo
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:56:49.4 0:11:18.6
13.
PÍSAŘ Jan
MOTO Šikule - CITIZEN-PERSKINDOL
CZE 2:57:23.7 0:11:52.9
14.
CÍSAŘ Vojtěch
Praha 4
CZE 2:57:52.9 0:12:22.1
15.
HOFMAN Lukáš
Ski a Bike Centrum Radotín
CZE 2:57:53.7 0:12:22.9
16.
CARSTEN Maiwald
www.veloheld.de
CZE 2:58:48.2 0:13:17.4
17.
ČERNÝ Jan
ELEVEN team Příchovice
CZE 2:59:01.8 0:13:31.0
18.
LEISTNER Rico
Schönheide
GER 2:59:21.2 0:13:50.4
19.
MEDEK Miroslav
ELEVEN team Příchovice
CZE 3:00:13.3 0:14:42.5
20.
SOUČEK Jan
CYKLOFIT MTB TEAM LIBEREC
CZE 3:00:33.1 0:15:02.3
21.
GROß Christian
TEAM-STORM-BIKER
GER 3:01:11.5 0:15:40.7
22.
ZIMA Ota
Kellys Bikeranch
CZE 3:02:27.3 0:16:56.5
23.
HROUDA Milan
CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM
CZE 3:02:51.6 0:17:20.8
24.
HENNIG Andreas
Massen
GER 3:02:52.5 0:17:21.7
25.
SEIDEL David
biEHLER Werksteam powered by K1
GER 3:02:58.7 0:17:27.9
26.
VRKOČ Robert
Kellys Bikeranch team
CZE 3:02:58.9 0:17:28.1
27.
MALEK Olaf
Sante - BSA Whistle Team
POL 3:03:41.2 0:18:10.4
28.
KNAPPE Christian
Kröning Factory Racing
GER 3:04:59.6 0:19:28.8
29.
KLEINER Sebastian
Bikestore Racing Team
GER 3:06:13.9 0:20:43.1
30.
KÜHN Ivo
GER 3:07:25.8 0:21:55.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STORCH Daniela
SCOTT Bike24 MTN Team
GER 3:22:58.9 0:00:00.0
2.
MARUNDE Regina
Team Fi'zi:k
GER 3:27:57.0 0:04:58.1
3.
ŠIMÁNKOVÁ Jana
Bikeclinic Cannondale
CZE 3:38:23.1 0:15:24.2
4.
ČERNÁ Šárka
Ski a Bike Centrum Radotín
CZE 3:40:17.6 0:17:18.7
5.
WOLF Christiane
r2-bike.com MTB RACING
GER 3:42:00.5 0:19:01.6
6.
KADNER Karin
Skiteam Pirna
GER 3:48:06.9 0:25:08.0
7.
BAREŠOVÁ Nikola
Kellys Bike Ranch Team
CZE 3:51:37.3 0:28:38.4
8.
PTÁČKOVÁ Soňa
ELEVEN-RUBENA TEST TEAM
CZE 3:52:21.8 0:29:22.9
9.
SPLÍTKOVÁ Radka
CS Specialized HK
CZE 3:59:37.1 0:36:38.2
10.
LOUBKOVÁ Kateřina
Eleven Rubena Cyklo Renova Cvikov
CZE 4:01:13.2 0:38:14.3
11.
LENGERT Sabine
Velonistas Berlein
GER 4:04:03.9 0:41:05.0
12.
VÍTKOVÁ Veronika
Jilemnice
CZE 4:14:07.3 0:51:08.4
13.
PROß Arnhild
Team Le Reve
GER 4:17:19.6 0:54:20.7
14.
KHÝROVÁ Aneta
REDPOiNT TEAM
CZE 4:21:19.8 0:58:20.9
15.
SVATOŇOVÁ Linda
CS Specialized HK
CZE 4:27:32.9 1:04:34.0
16.
NOVOTNÁ Michaela
Expres nápoje Liberec MTB
CZE 4:28:22.7 1:05:23.8
17.
DARIUSOVÁ Daniela
Děčín
CZE 4:29:05.0 1:06:06.1
18.
MATĚJČKOVÁ Ludmila
Rumburk
CZE 4:32:43.0 1:09:44.1
19.
WIETZOREK Sonja
PROWELL Germany
GER 4:35:31.6 1:12:32.7
20.
PODANÁ Jana
Úholičky
CZE 4:36:48.0 1:13:49.1
21.
ŠIMŮNKOVÁ Vendula
Expres nápoje MTB Liberec
CZE 4:38:13.2 1:15:14.3
22.
PURSCHE Heike
DAV Zittau
GER 4:40:55.8 1:17:56.9
23.
PAUROVÁ Tereza
Liberec
CZE 4:45:22.4 1:22:23.5
24.
HAVRANOVÁ Stanislava
Praha 8
CZE 5:05:42.4 1:42:43.5
25.
STRÄMEL Katrin
Bikeland 262
GER 5:18:50.7 1:55:51.8
26.
JOUKALOVÁ Sysa
Fit Club Jičín
CZE 5:25:51.6 2:02:52.7
27.
HÄUSER Ina
Eckartsberg
CZE 5:31:52.7 2:08:53.8
28.
HENTSCHEL Katja
Oderwitz
GER 5:32:36.3 2:09:37.4
29.
BERÁNKOVÁ Hana
Havlíčkův Brod
CZE 6:08:55.7 2:45:56.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RYDVAL Filip
ZP cykloservis STEVENS cycling team
CZE 1:29:14.0 0:00:00.0
2.
ŠIMŮNEK Adam
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou
CZE 1:29:34.4 0:00:20.4
3.
SCHOLZE Patrick
Bad Bikers MTB-Sport e.V.
GER 1:32:39.2 0:03:25.2
4.
SWÁROVSKÝ Michal
ZP cykloservis STEVENS cycling team
CZE 1:32:42.2 0:03:28.2
5.
HOLUBÁŘ Filip
ELEVEN-RUBENA TEST TEAM
CZE 1:32:47.3 0:03:33.3
6.
KINDL Lukáš
Dexter Cycling
CZE 1:35:56.0 0:06:42.0
7.
ŠUBR Martin
CK Carla - Kupkolo.cz
CZE 1:36:03.2 0:06:49.2
8.
NOVÁK Radek
UGO ALLIVICTUS ČISTÝ SPORT
CZE 1:36:03.7 0:06:49.7
9.
TOMAN Luboš
Carla.Kupkolo.cz
CZE 1:36:05.7 0:06:51.7
10.
BRŇÁK Jan
Děčín
CZE 1:36:10.5 0:06:56.5
11.
PHOELAND Rocco
ELEVEN-RUBENA TEST TEAM
GER 1:36:33.6 0:07:19.6
12.
HÁJEK Pavel
Inkospor team
CZE 1:37:00.4 0:07:46.4
13.
PRZISAMBOR Stefan
Netbreaker Racing
GER 1:37:00.7 0:07:46.7
14.
EICHLER Bernd Mario
Team LoonyTuns - Dresdner SC
GER 1:38:07.4 0:08:53.4
15.
DRINKA Daniel
SK VELO PRAHA
CZE 1:38:29.2 0:09:15.2
16.
WISNIEWSKI Wojciech
Orbea Racing Team
POL 1:39:21.4 0:10:07.4
17.
KLINGER Stefan
Dresden
GER 1:41:07.7 0:11:53.7
18.
BITTINSKI Heiko
Bikerarsch
GER 1:41:30.5 0:12:16.5
19.
FAHR Rico
veloheld / light-wolf
GER 1:41:30.5 0:12:16.5
20.
NOSEK Daniel
Good Time's Cyklo Team Děčín
CZE 1:42:32.5 0:13:18.5
21.
POPELKA Lukáš
Bike Gallery
CZE 1:42:42.6 0:13:28.6
22.
BAIER Udo
TSV Großschönau
GER 1:42:49.3 0:13:35.3
23.
JAKL František
Cyklo Fit MTB Liberec
CZE 1:43:02.2 0:13:48.2
24.
VOKOUN Petr
KL sport Děčín
CZE 1:43:42.3 0:14:28.3
25.
SAHM Tim
TSV Großschönau
GER 1:45:12.8 0:15:58.8
26.
GEßNER Jan-Phillip
TSV Großschönau
GER 1:45:13.6 0:15:59.6
27.
MÜLLER Paul
U-LOCK Justice crew
GER 1:45:34.1 0:16:20.1
28.
PALAS Jiří
Liberec 10
CZE 1:46:04.6 0:16:50.6
29.
VLČEK Vojtěch
KL sport Děčín
CZE 1:46:10.9 0:16:56.9
30.
DIRIGL Filip
LASVIT FIKERS
CZE 1:46:24.6 0:17:10.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOCUMOVÁ Zuzana
CYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM
CZE 1:47:06.9 0:00:00.0
2.
DÖRING Maria
TSV Großschönau
GER 1:48:23.7 0:01:16.8
3.
KŘÍŽOVÁ Klára
Kola - bbm.cz
CZE 1:54:51.8 0:07:44.9
4.
TRČKOVÁ Daniela
česká spořitelna bike team
CZE 1:54:57.7 0:07:50.8
5.
UNGERMANOVA Elizabeth
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:56:03.3 0:08:56.4
6.
PROCHÁZKOVÁ Lenka
Hnízdil Team
CZE 1:56:16.9 0:09:10.0
7.
KRČKOVÁ Eliška
ELEVEN team Příchovice
CZE 1:57:27.0 0:10:20.1
8.
PREISLEROVÁ Karolína
ELEVEN team Příchovice
CZE 1:57:27.7 0:10:20.8
9.
LHOTÁKOVÁ Anežka
Schrödinger Cycling Team
CZE 1:57:28.0 0:10:21.1
10.
KOPECKÁ Ivana
Good Time's Cyklo Team Děčín
CZE 2:00:16.9 0:13:10.0
11.
ARNDT Susann
PSV Zittau
GER 2:01:23.9 0:14:17.0
12.
SIXTOVÁ Anička
ELEVEN team Příchovice
CZE 2:02:24.3 0:15:17.4
13.
BLAŽKOVÁ Vendula
Rabštejn 1
CZE 2:03:00.5 0:15:53.6
14.
PRÝMKOVÁ Barbora
Praha 6
CZE 2:03:17.1 0:16:10.2
15.
MATOUŠKOVÁ Markéta
BTK EURO Bike Praha
CZE 2:07:42.7 0:20:35.8
16.
HABROVÁ Martina
KT Tryskomyš
CZE 2:08:17.4 0:21:10.5
17.
ŠVANDOVÁ Lenka
Metlife
CZE 2:11:42.7 0:24:35.8
18.
KUBÁTOVÁ Dominika
IVAR CS AUTHOR TEAM
CZE 2:11:58.0 0:24:51.1
19.
MATOUŠKOVÁ Michaela
BTK EURO Bike Praha
CZE 2:12:40.8 0:25:33.9
20.
MATUCHOVÁ Šárka
2V BIKERS
CZE 2:15:41.5 0:28:34.6
21.
KRATOCHVÍLOVÁ Eva
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:15:52.7 0:28:45.8
22.
HEIN Marie
Kenia - bags beanies and more
GER 2:18:21.5 0:31:14.6
23.
ONDEČKOVÁ Zuzana
Dolní Habartice
CZE 2:19:26.6 0:32:19.7
24.
FLEGLOVÁ Jaroslava
Cross Country Connection
CZE 2:21:00.4 0:33:53.5
25.
LAMAČOVÁ Alžběta
Zlín
CZE 2:24:00.4 0:36:53.5
26.
MERTENOVÁ Kateřina
Kellys Bike Ranch Team
CZE 2:27:50.9 0:40:44.0
27.
MAJEROVÁ Jana
Praha 5
CZE 2:28:07.3 0:41:00.4
28.
FRIEBE Franziska
Bikeland Mädelsrunde
GER 2:29:49.6 0:42:42.7
29.
ŠTĚPÁNKOVÁ Pavla
horoměřice
CZE 2:29:49.9 0:42:43.0
30.
MATUŠOVÁ Petra
Cyklo Point Jičín
CZE 2:30:14.0 0:43:07.1