Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2014

Trans Brdy České spořitelny

MTB
DATUM :26.4.2014 MÍSTO :Lety u Prahy

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:00:57.2 0:00:00.0
2.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:01:00.2 0:00:03.0
3.
HYNEK Kristián
Topeak Ergon Racing Team
CZE 2:01:00.9 0:00:03.7
4.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:03:26.4 0:02:29.2
5.
STROŽ Jan
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:04:22.9 0:03:25.7
6.
VASTL Jan
Česká spořitelna Specialized junior MTB team
CZE 2:04:26.4 0:03:29.2
7.
BUBÍLEK Michal
Kellys BIKE RANCH
CZE 2:08:32.7 0:07:35.5
8.
EBERL Filip
silvini cycling team
CZE 2:08:49.9 0:07:52.7
9.
LEHKÝ Roman
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC NAD NISOU
CZE 2:09:10.9 0:08:13.7
10.
DANĚK Jiří
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:09:56.4 0:08:59.2
11.
FOJTÍK Jan
Symbio+ Giant Racing Team
CZE 2:10:15.9 0:09:18.7
12.
STOŠEK Martin
SRAM RUBENA TREK
CZE 2:10:55.4 0:09:58.2
13.
ŠŤASTNÝ Petr
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:11:17.4 0:10:20.2
14.
BUKSA Dominik
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:11:29.2 0:10:32.0
15.
VALÁŠEK Daniel
Ivar CS Author team
CZE 2:11:30.9 0:10:33.7
16.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:11:31.2 0:10:34.0
17.
TVRDÍK Tomáš
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 2:13:30.7 0:12:33.5
18.
KNÍŽE David
Prodoli Racing Team
CZE 2:13:48.7 0:12:51.5
19.
FIŠNAR Jan
silvini cycling team
CZE 2:13:59.4 0:13:02.2
20.
ŠELLER Luděk
Česká spořitelna Specialized junior MTB team
CZE 2:13:59.7 0:13:02.5
21.
JIRÁNEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:14:16.4 0:13:19.2
22.
REEH Jiří
Cyklosport PIT stop.cz UVEX
CZE 2:15:50.2 0:14:53.0
23.
ŠŤASTNÝ Jan
Bikeclinic Cannondale
CZE 2:15:58.9 0:15:01.7
24.
NOVOTA Jan
Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem
CZE 2:16:07.7 0:15:10.5
25.
BENEŠ Petr
AUTHOR MASTERS
CZE 2:16:08.2 0:15:11.0
26.
MALÍK Michal
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 2:16:43.4 0:15:46.2
27.
DOLEŽAL Václav
Česká spořitelna Specialized - Junior MTB Team
CZE 2:16:50.4 0:15:53.2
28.
HRUŠKA Jan
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 2:18:30.2 0:17:33.0
29.
TATÍČEK Petr
CYKLOTRENINK GIANT
CZE 2:18:30.7 0:17:33.5
30.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 2:20:03.7 0:19:06.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
GIANT CYCLING POINT
CZE 2:36:07.7 0:00:00.0
2.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
Kona Cycling Point
CZE 2:36:09.2 0:00:01.5
3.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC Kooperativa SG Jablonec n. N.
CZE 2:37:44.2 0:01:36.5
4.
NECKÁŘOVÁ Zuzana
Alltraining.cz-Lawi
CZE 2:40:53.7 0:04:46.0
5.
STODŮLKOVÁ Denisa
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:43:25.2 0:07:17.5
6.
ŠMÍDOVÁ Anna
Nilfisk ALTO pro cycling team
CZE 2:43:55.7 0:07:48.0
7.
CIBULKOVÁ Lenka
Lawi Sport Team
CZE 2:47:14.2 0:11:06.5
8.
SVĚRÁKOVÁ Dáša
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:48:42.3 0:12:34.6
9.
ŠMEJKALOVÁ Natalie
UGO Allivictus Čistý sport
CZE 2:48:42.5 0:12:34.8
10.
RUDOLFOVÁ Tereza
Vella Cycling
CZE 2:55:27.5 0:19:19.8
11.
PICHLÍKOVÁ Jana
Sport bike
CZE 2:55:54.3 0:19:46.6
12.
DOLEŽALOVÁ Jana
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:57:17.5 0:21:09.8
13.
ČERNÁ Šárka
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 3:00:11.6 0:24:03.9
14.
OTÁHALOVÁ Lucie
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 3:08:31.3 0:32:23.6
15.
HLŮŽKOVÁ Markéta
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:10:27.8 0:34:20.1
16.
SYROVÁTKOVÁ Irena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:12:33.7 0:36:26.0
17.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:20:15.5 0:44:07.8
18.
TŮMOVÁ Michaela
NEOVIZE
CZE 3:27:44.3 0:51:36.6
19.
BUŠKOVÁ Leona
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 3:32:04.8 0:55:57.1
20.
BÍLKOVÁ Andrea
alltraining.cz
CZE 3:35:15.6 0:59:07.9
21.
VÁŇOVÁ Lucie
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:47:26.3 1:11:18.6
22.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:48:59.3 1:12:51.6
23.
POUROVÁ Alžběta
Česká Spořitelna MTB Hobby A
CZE 3:49:23.6 1:13:15.9
24.
VIDOVÁ Eva
CZE 3:50:44.8 1:14:37.1
25.
KOVÁŘOVÁ Petra
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 3:55:26.4 1:19:18.7
26.
BALÍKOVÁ Tereza
cyklofit liberec
CZE 4:00:48.8 1:24:41.1
27.
NOVÁ Johana
Biketeam ČS
CZE 4:05:58.4 1:29:50.7
28.
NOVÁKOVÁ Kateřina
Braškov - Valdek
CZE 4:07:27.4 1:31:19.7
29.
ČERNÍKOVÁ Adéla
CZE 4:10:02.4 1:33:54.7
30.
HAVRANOVÁ Stanislava
CZE 4:12:21.1 1:36:13.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SKÁLA Jaromír
Česká spořitelna Specialized junior MTB team
CZE 1:28:46.2 0:00:00.0
2.
ŠIMŮNEK Adam
KC Kooperativa SG Jablonec n.N
CZE 1:29:12.7 0:00:26.5
3.
SEDLÁČEK Vojtěch
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:30:52.7 0:02:06.5
4.
HONZÁK David
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC NAD NISOU
CZE 1:33:40.7 0:04:54.5
5.
ŠPIROCH Martin
WTB
CZE 1:33:55.2 0:05:09.0
6.
MÁKA Daniel
QLOOM.COM
CZE 1:34:58.5 0:06:12.3
7.
DOLEŽAL Vladislav
ČESKÁ SPOŘITELNA Specialized-Junior MTB Team
CZE 1:35:02.7 0:06:16.5
8.
MENTL Jan
CZE 1:36:35.0 0:07:48.8
9.
ŠROLL Marek
CZE 1:36:48.7 0:08:02.5
10.
NOVOTNÝ Jakub
KC Kooperativa SG Jablonec n/N
CZE 1:37:43.5 0:08:57.3
11.
SEDLÁČEK Jiří
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:37:43.7 0:08:57.5
12.
STROPEK Miroslav
Kokosi na Kleti bike team
CZE 1:37:51.2 0:09:05.0
13.
JANÍK Lukáš
Cyklo Mapei Kankovsky
CZE 1:39:13.2 0:10:27.0
14.
SWÁROVSKÝ Michal
ZP cykloservis STEVENS cycling team
CZE 1:39:13.5 0:10:27.3
15.
JIROUŠ Samuel
Česká spořitelna Specialized junior MTB team
CZE 1:39:29.2 0:10:43.0
16.
BRZOBOHATÝ Václav
Bike & Ski Bakajda
CZE 1:40:03.2 0:11:17.0
17.
SÝKORA Karel
Sykora team
CZE 1:41:17.2 0:12:31.0
18.
DRINKA Daniel
SK VELO PRAHA
CZE 1:41:18.3 0:12:32.1
19.
SÝKORA Karel
CZE 1:41:36.2 0:12:50.0
20.
VÁGNER Daniel
Factor Bike Team
CZE 1:41:43.2 0:12:57.0
21.
LUTOVSKÝ Ondřej
Česká spořitelna Specialized SG Vimperk
CZE 1:42:07.2 0:13:21.0
22.
DYTRICH David
Autocombi team Kutna Hora
CZE 1:42:20.5 0:13:34.3
23.
HENDRYCH Jirka
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:42:33.5 0:13:47.3
24.
STUDENOVSKÝ Radek
GS Technik Cyklo Team Jistebnice
CZE 1:43:03.0 0:14:16.8
25.
HENDRYCH Tomáš
Team Bike Perštejn
CZE 1:44:27.3 0:15:41.1
26.
DVOŘÁK Vojtěch
GALAXY CYKLOŠVEC
CZE 1:45:14.3 0:16:28.1
27.
NĚMEC Patrik
cyklo Bendl club
CZE 1:45:29.5 0:16:43.3
28.
PLNÝ David
Superior Rubena team
CZE 1:45:46.7 0:17:00.5
29.
JIRÁNEK Lukáš
Ski klub Šumava
CZE 1:46:07.3 0:17:21.1
30.
HORNÍK Petr
CZE 1:46:10.5 0:17:24.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NOSKOVÁ Nikola
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC NAD NISOU
CZE 1:45:28.3 0:00:00.0
2.
ŘEZNÍKOVÁ Tereza
Česká spořitelna Specialized junior MTB team
CZE 1:48:09.5 0:02:41.2
3.
BARTIZALOVÁ Denisa
Kona Cycling Point
CZE 1:50:00.0 0:04:31.7
4.
KUBÍNOVÁ Lucie
SK VELO PRAHA
CZE 1:52:52.5 0:07:24.2
5.
SÁSKOVÁ Tereza
Česká spořitelna Specialized junior MTB team
CZE 1:53:57.3 0:08:29.0
6.
KRTIČKOVÁ Petra
CZE 1:54:22.7 0:08:54.4
7.
BAJGEROVÁ Nikola
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC NAD NISOU
CZE 1:57:43.5 0:12:15.2
8.
FALCOVÁ Hana
alltraining.cz
CZE 1:59:17.0 0:13:48.7
9.
VIDROVÁ Kristýna
ETRIATLON TEAM
CZE 1:59:41.3 0:14:13.0
10.
MIKULOVÁ Alžběta
CZE 2:00:22.5 0:14:54.2
11.
TRČKOVÁ Daniela
ČS Bike team
CZE 2:02:51.8 0:17:23.5
12.
ŠVANDOVÁ Lenka
Symbiocycling
CZE 2:06:28.3 0:21:00.0
13.
BÁRTOVÁ Růžena
TOYOTA Dolák MTB
CZE 2:09:50.8 0:24:22.5
14.
FÍLOVÁ Veronika
Sunsetbike
CZE 2:11:00.8 0:25:32.5
15.
DLABOVÁ Zuzana
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:13:12.1 0:27:43.8
16.
ŠERTLEROVÁ Klára
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 2:13:18.3 0:27:50.0
17.
MATULKOVA Jana
CT Weber
CZE 2:14:24.3 0:28:56.0
18.
SEKANINOVÁ Renáta
CZE 2:14:29.5 0:29:01.2
19.
KŘENOVÁ Michaela
Velosport Domažlice
CZE 2:15:43.8 0:30:15.5
20.
MACOURKOVÁ Klára
BRCYKL
CZE 2:16:56.3 0:31:28.0
21.
NOVOTNÁ Barbora
CZE 2:19:18.3 0:33:50.0
22.
KOUTNÁ Kateřina
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:23:44.3 0:38:16.0
23.
KRETKOVÁ Michaela
CZE 2:24:24.7 0:38:56.4
24.
MATĚJOVSKÁ Zdeňka
CZE 2:25:55.6 0:40:27.3
25.
ČERVENÁ Petra
KLATOVY
CZE 2:26:09.8 0:40:41.5
26.
SLÁDKOVÁ Anežka
CZE 2:29:13.3 0:43:45.0
27.
LAMAČOVÁ Alžběta
BezTeamu
CZE 2:30:52.1 0:45:23.8
28.
BARTÁKOVÁ Adéla
CZE 2:32:47.6 0:47:19.3
29.
SEDLÁČKOVÁ Kateřina
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 2:33:26.3 0:47:58.0
30.
ŠILHÁNOVÁ Karolina
CZE 2:33:28.1 0:47:59.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HLADÍK Josef
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:10:12.7 0:00:00.0
2.
DANĚK Jakub
BIKESTORE.CZ MTB team
CZE 0:10:24.0 0:00:11.3
3.
HENDRYCH David
Team Bike Perštejn
CZE 0:10:26.4 0:00:13.7
4.
NĚMEC Patrik
CZE 0:10:41.5 0:00:28.8
5.
NAROVEC Jonáš
CZE 0:10:53.3 0:00:40.6
6.
HETFLEIŠ Petr
KAH SPORT VRCHLABÍ
CZE 0:10:57.0 0:00:44.3
7.
KOMÍNEK Luboš
CZE 0:10:58.4 0:00:45.7
8.
DOHNAL Jakub
Cyklo kroužek Chodovická
CZE 0:11:40.7 0:01:28.0
9.
KOSEK Josef
CZE 0:11:48.6 0:01:35.9
10.
VYLETA Jan
B - Team Řevnice
CZE 0:12:53.6 0:02:40.9
11.
KOSEK Antonín
CZE 0:13:05.1 0:02:52.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JEDLÁNKOVÁ Martina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:10:58.2 0:00:00.0
2.
MACHÁČKOVÁ Barbora
CZE 0:11:13.6 0:00:15.3
3.
HARTYCHOVÁ Nicole
Ivar CS Author team
CZE 0:11:19.6 0:00:21.3
4.
DAŇKOVÁ Kateřina
BIKESTORE.CZ MTB team
CZE 0:11:37.5 0:00:39.3
5.
DŽERENGOVÁ Sabina
CZE 0:11:50.7 0:00:52.5
6.
VALTONENOVÁ Julie
CZE 0:12:31.2 0:01:33.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STRÁNSKÝ Matěj
TJ Cykloprag
CZE 0:06:15.8 0:00:00.0
2.
PAŘÍK Vojtěch
Ivar.CS- AUTHOR TEAM
CZE 0:06:22.1 0:00:06.2
3.
PŮLPÁN Matěj
www.scottmtb.cz
CZE 0:06:23.8 0:00:08.0
4.
ROZSYPAL Štěpán
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:06:23.9 0:00:08.1
5.
KUNČÍK Matěj
www.skisport-horka.cz
CZE 0:06:29.3 0:00:13.5
6.
DOLEŽAL Tomáš
Alpine Pro - Author team
CZE 0:06:30.1 0:00:14.2
7.
JURKULÁK Jakub
AVELIMTB
CZE 0:06:34.1 0:00:18.2
8.
ŠINDELÁŘ Jan
MP sport
CZE 0:06:34.3 0:00:18.5
9.
ČERVÍČEK David
TEAM-LOUNY
CZE 0:06:47.8 0:00:32.0
10.
JANKOVSKÝ Tomáš
BIKE3000 Team
CZE 0:06:49.8 0:00:33.9
11.
VAKOČ Martin
CZE 0:07:02.1 0:00:46.2
12.
ČERNÝ Filip
Bike007
CZE 0:07:02.3 0:00:46.5
13.
VENCL Libor
KH TOUR Czech cycling team
CZE 0:07:10.8 0:00:55.0
14.
ŠTROBL Pavel
Biketeam Dům Barev Český Krumlov
CZE 0:07:22.1 0:01:06.2
15.
VANŽURA Petr
CZE 0:07:26.1 0:01:10.2
16.
KLEMÁK ML. Petr
KH TOUR Czech cycling team
CZE 0:07:27.1 0:01:11.2
17.
LACINA Pavel
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:07:31.7 0:01:15.8
18.
TRANGOŠ Ondřej
CZE 0:07:43.3 0:01:27.5
19.
KVASNIČKA Matěj
CZE 0:07:44.1 0:01:28.2
20.
CIMRMAN Adam
TEAM-LOUNY
CZE 0:07:47.1 0:01:31.2
21.
PAVLAS Ondřej
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 0:07:48.8 0:01:33.0
22.
DAVID Adasm
CZE 0:07:51.8 0:01:36.0
23.
KLEIN Václav
CZE 0:07:53.8 0:01:38.0
24.
DAVID Ondřej
CZE 0:07:56.3 0:01:40.5
25.
VALEŠ Michal
CZE 0:07:58.3 0:01:42.5
26.
JINDŘICH Vítězslav
CZE 0:07:58.3 0:01:42.5
27.
NOVÁK Marek
CZE 0:08:04.8 0:01:49.0
28.
BOHÁČEK Zdeněk
CZE 0:08:07.3 0:01:51.5
29.
DOHNAL Filip
Cyklo kroužek Chodovická
CZE 0:08:08.8 0:01:53.0
30.
STEHLÍK Vojtěch
CZE 0:08:09.1 0:01:53.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HLADÍKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:06:24.1 0:00:00.0
2.
HEJHALOVÁ Dagmar
BIKESTORE.CZ MTB team
CZE 0:06:25.1 0:00:00.9
3.
PŮBALOVÁ Nela
ČKL Harrachov
CZE 0:06:39.6 0:00:15.4
4.
BLECHOVÁ Lucie
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:06:54.8 0:00:30.7
5.
ŠINDELÁŘOVÁ Hana
MP sport
CZE 0:07:01.1 0:00:36.9
6.
KOLÁŘOVÁ Justýna
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:07:03.6 0:00:39.4
7.
DUCHKOVÁ Tereza
Perštejn
CZE 0:07:08.1 0:00:43.9
8.
NOVOTNÁ Aneta
Sokol Veltěž
CZE 0:07:08.6 0:00:44.5
9.
HENDRYCHOVÁ Lucka
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 0:07:22.6 0:00:58.5
10.
NĚMCOVÁ Michaela
CZE 0:07:32.3 0:01:08.2
11.
ČERVENÁ Natálie
SK Špičák
CZE 0:07:34.3 0:01:10.2
12.
FOLTÝNOVÁ Anna
CZE 0:07:56.1 0:01:32.0
13.
MEDUŇAVÁ Tereza
CZE 0:08:15.8 0:01:51.7
14.
MOTHEJZÍKOVÁ Hana
CZE 0:08:29.3 0:02:05.2
15.
BALIAMISOVÁ Tereza
CZE 0:08:29.7 0:02:05.6
16.
CIARKOWSKA Eliška
CZE 0:08:31.8 0:02:07.7
17.
TRNKOVÁ Laura
CZE 0:08:47.3 0:02:23.2
18.
ŠINDELÁŘOVÁ Eva
CZE 0:08:58.8 0:02:34.7
19.
KAROLOVÁ Nelli
CZE 0:09:05.8 0:02:41.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SAMEC Filip
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:04:16.9 0:00:00.0
2.
SVATUŠKA Jakub
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:04:23.9 0:00:06.9
3.
HENDRYCH Vojta
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 0:04:26.0 0:00:09.1
4.
JURKULÁK Marek
AVELIMTB
CZE 0:04:28.5 0:00:11.6
5.
JEŽEK Václav
CZE 0:04:29.3 0:00:12.3
6.
NOVOTNÝ Ondřej
TJ Cykloprag
CZE 0:04:39.9 0:00:23.0
7.
HÁJEK Ondřej
Velosport Domažlice
CZE 0:04:42.0 0:00:25.1
8.
ŠIMEK Marek Emanuel
Sportovní akademie Špindlerův Mlýn
CZE 0:04:50.9 0:00:34.0
9.
BRUCKNER Filip
CZE 0:04:52.9 0:00:36.0
10.
SOUČEK Jakub
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:04:54.3 0:00:37.3
11.
RUBAČ Tomáš
Kolosport Bílovec
CZE 0:04:54.6 0:00:37.7
12.
PURNOCH Matyáš
CZE 0:05:07.3 0:00:50.3
13.
NĚMEC Erik
CZE 0:05:12.9 0:00:55.9
14.
SEDLÁČEK Max
CZE 0:05:12.9 0:00:56.0
15.
HOLUB Čeněk
CZE 0:05:17.9 0:01:01.0
16.
NEDBAL Tomáš
Profiq cycling team
CZE 0:05:20.3 0:01:03.3
17.
OHANKA Ondřej
CZE 0:05:21.0 0:01:04.1
18.
SUCHÁNEK Lukáš
Profiq cycling team
CZE 0:05:22.5 0:01:05.6
19.
RAPP Matěj
CZE 0:05:23.0 0:01:06.1
20.
NETÍK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR
CZE 0:05:24.0 0:01:07.1
21.
ŠTROBL Vojtěch
Biketeam Dům Barev Český Krumlov
CZE 0:05:27.3 0:01:10.3
22.
PRAŽÁK Albert
PRAHA
CZE 0:05:32.0 0:01:15.1
23.
MAYER Jakub
Six Monkeys
CZE 0:05:34.6 0:01:17.6
24.
NOVOTNÝ František
CZE 0:05:37.5 0:01:20.6
25.
CHLOUPEK Josef
CZE 0:05:40.3 0:01:23.3
26.
PAVLAS Marek
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 0:05:41.0 0:01:24.1
27.
BEZDĚK Tadeáš
CZE 0:05:42.0 0:01:25.1
28.
KŘEPINSKÝ Matyáš
CZE 0:05:45.3 0:01:28.3
29.
ČÁSLAVA Martin
CZE 0:05:53.0 0:01:36.1
30.
SCHIFF Tomáš
CZE 0:05:53.0 0:01:36.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FOLTÝN Jan
CZE 0:02:29.7 0:00:00.0
2.
DUŠEK Jakub
Horní Hanychov
CZE 0:02:30.7 0:00:01.0
3.
POHANKA František
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 0:02:31.3 0:00:01.5
4.
BLAŽEK Aleš
Sokol Nasavrky
CZE 0:02:31.5 0:00:01.7
5.
HÁJEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:02:34.5 0:00:04.7
6.
VAŠÍČEK Denis
CZE 0:02:48.7 0:00:19.0
7.
GOROG Štěpán
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:02:50.2 0:00:20.5
8.
HOLEMÝ David
CZE 0:02:50.2 0:00:20.5
9.
KEC Jakub
CZE 0:02:50.2 0:00:20.5
10.
KALINA Tobiáš
CZE 0:02:50.2 0:00:20.5
11.
OHANKA Šimon
CZE 0:02:51.2 0:00:21.5
12.
BABUŠKA Matěj
CZE 0:02:51.3 0:00:21.5
13.
TABULKA Štěpán
Česká Republika
CZE 0:02:52.2 0:00:22.5
14.
HŘEBÍČEK Tobiáš
CZE 0:02:52.5 0:00:22.7
15.
STANĚK Jiří
CZE 0:02:52.7 0:00:23.0
16.
ŠMERDA Ondřej
CZE 0:02:53.2 0:00:23.5
17.
LOULA Tibor
CZE 0:02:53.4 0:00:23.6
18.
TŘÍSKA Adam
CZE 0:02:53.7 0:00:24.0
19.
DUFEK Adam
CZE 0:02:54.1 0:00:24.3
20.
BLÁHA Filip
CZE 0:02:54.1 0:00:24.3
21.
BABUŠKA David
CZE 0:02:54.3 0:00:24.5
22.
ČEJKA Jan
CZE 0:02:54.4 0:00:24.6
23.
VEVERKA čeněk
CZE 0:02:54.7 0:00:25.0
24.
POPELKA Filip
CZE 0:02:55.5 0:00:25.7
25.
DUBEC Matyáš
SYMBIO + CANNONDALE
CZE 0:02:56.2 0:00:26.5
26.
ZOUHAR Adam
CZE 0:02:56.5 0:00:26.7
27.
KOZÁK Matýsek
CZE 0:02:56.5 0:00:26.7
28.
KRATINA Michael
Kralupy n. V.
CZE 0:02:56.7 0:00:27.0
29.
ODCHÁZEL Filip
CZE 0:02:56.7 0:00:27.0
30.
KOUŘIMSKÝ Matyáš
CZE 0:02:56.8 0:00:27.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NOVÁKOVÁ Daniela
BMX Řepy
CZE 0:02:41.6 0:00:00.0
2.
KUNČÍKOVÁ Ella
www.ehorka.cz
CZE 0:02:50.1 0:00:08.4
3.
SVATUŠKOVÁ Markéta
CZE 0:02:57.1 0:00:15.5
4.
DOBIÁŠOVÁ Rebeka
Computer System Praha
CZE 0:03:00.6 0:00:19.0
5.
STRÁNSKÁ Adéla
TJ Cykloprag
CZE 0:03:01.2 0:00:19.6
6.
ČAPKOVÁ Claudie
CZE 0:03:02.6 0:00:20.9
7.
KOUKOLOVÁ Agáta
CZE 0:03:04.3 0:00:22.7
8.
SUCHÁNKOVÁ Barbora
Profiq cycling team
CZE 0:03:10.1 0:00:28.5
9.
KYSELOVÁ Aneta
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:03:11.3 0:00:29.7
10.
JEŽKOVÁ Lucie
Videoanalyza.cz
CZE 0:03:13.6 0:00:32.0
11.
JURKULÁKOVÁ Adéla
AVELIMTB
CZE 0:03:20.7 0:00:39.1
12.
BĚHALOVÁ Nikola
CZE 0:03:21.6 0:00:40.0
13.
BRADNOVÁ Magdaléna
SKI klub Jablonec nad Nisou
CZE 0:03:26.6 0:00:45.0
14.
PUPIOLKOVÁ Gabriela
CZE 0:03:27.3 0:00:45.7
15.
JANKOVSKÁ Ema
BIKE3000 Team
CZE 0:03:28.3 0:00:46.7
16.
NEDBALOVÁ Klára
Profiq cycling team
CZE 0:03:29.8 0:00:48.2
17.
REICHSTEINOVÁ Lucie
CZE 0:03:32.3 0:00:50.7
18.
TRNKOVÁ Valerie
CZE 0:03:34.1 0:00:52.4
19.
SCHIFFOVÁ Elena
CZE 0:03:35.1 0:00:53.5
20.
SELLNEROVÁ Lucie
TJ Cykloprag
CZE 0:03:36.6 0:00:55.0
21.
VYHNISOVÁ Viktorie
LIBEREC
CZE 0:03:37.1 0:00:55.5
22.
MUSILOVÁ Nela
CZE 0:03:39.6 0:00:58.0
23.
JEDLIČKOVÁ Nela
CZE 0:03:43.7 0:01:02.1
24.
JIRMANOVÁ Nina
CZE 0:03:46.3 0:01:04.7
25.
KOČOVÁ Barbora
CZE 0:03:47.6 0:01:06.0
26.
KUŘILOVÁ Lucie
CZE 0:03:48.6 0:01:07.0
27.
HUDEČKOVÁ Lucie
Ski klub Šumava - GIANT
CZE 0:03:54.6 0:01:13.0
28.
STRÁNSKÁ Nela
CZE 0:03:56.6 0:01:15.0
29.
LEINWEBEROVÁ Julie
CZE 0:04:02.6 0:01:21.0
30.
NĚMCOVÁ Rozálie
CZE 0:04:08.1 0:01:26.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOLÁŘOVÁ Babeta
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:02:10.5 0:00:00.0
2.
ČEJKOVÁ Magdaléna
CZE 0:02:48.0 0:00:37.5
3.
SLUKOVÁ Klotylda
CZE 0:02:53.7 0:00:43.2
4.
LUDOLFOVÁ Ludmila
CZE 0:02:54.5 0:00:44.0
5.
TABULKOVÁ Barbora
CZE 0:03:10.7 0:01:00.2
6.
BŘÍZOVÁ Rozálie
CZE 0:03:12.2 0:01:01.7
7.
HRUBÁ Mia
HrubYSPORT
CZE 0:03:12.7 0:01:02.2
8.
PETRÁKOVÁ Eliška
CZE 0:03:32.7 0:01:22.2
9.
KROUPOVÁ Jolana
CZE 0:03:34.5 0:01:24.0
10.
DUŠÁTKOVÁ Natálka
CZE 0:03:39.7 0:01:29.2
11.
SVATÁ Lucie
CZE 0:03:40.2 0:01:29.7
12.
KÚŘILOVÁ Zuzana
CZE 0:03:40.7 0:01:30.2
13.
BLAŽKOVÁ Jolana
CZE 0:04:37.5 0:02:27.0
14.
JANDOVÁ Tereza
CZE 0:04:38.1 0:02:27.6
15.
STAŇKOVÁ Jana
CZE 0:05:17.7 0:03:07.2
16.
JIRMANOVÁ Klára
CZE 0:05:21.2 0:03:10.7
17.
SOUČKOVÁ Amélie
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:05:39.2 0:03:28.7