Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2014

Mladá Boleslav Tour Škoda Auto

MTB
DATUM :10.5.2014 MÍSTO :Mladá Boleslav

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:47:53.9 0:00:00.0
2.
HUDEČEK Jiří
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:47:56.4 0:00:02.5
3.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:47:57.2 0:00:03.3
4.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:49:01.2 0:01:07.3
5.
FOJTÍK Jan
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:52:41.4 0:04:47.5
6.
MALÍK Michal
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:52:44.7 0:04:50.8
7.
SPLÍTEK Martin
CS Specialized HK
CZE 1:52:44.9 0:04:51.0
8.
BUBÍLEK Michal
Kellys BIKE RANCH
CZE 1:52:46.2 0:04:52.3
9.
STROŽ Jan
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:52:58.7 0:05:04.8
10.
TVRDÍK Tomáš
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:53:18.4 0:05:24.5
11.
DANĚK Jiří
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:53:32.7 0:05:38.8
12.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:54:42.9 0:06:49.0
13.
HRUŠKA Jan
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:54:45.7 0:06:51.8
14.
BUKSA Dominik
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:55:55.9 0:08:02.0
15.
STOŠEK Martin
SRAM RUBENA TREK
CZE 1:55:55.9 0:08:02.0
16.
ČEPIČKA Matěj
Megabike Kolin
CZE 1:55:56.9 0:08:03.0
17.
ŠŤASTNÝ Petr
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:56:20.7 0:08:26.8
18.
JIRÁNEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:56:30.4 0:08:36.5
19.
REINER Jan
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:57:12.7 0:09:18.8
20.
PIRUCH Martin
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:57:42.4 0:09:48.5
21.
PÍNA Ondřej
Vella Cycling
CZE 1:59:22.4 0:11:28.5
22.
MINKA Jakub
SYMBIO+ CANNONDALE RACING TEAM
CZE 1:59:40.9 0:11:47.0
23.
RYDVAL Jakub
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC NAD NISOU
CZE 1:59:40.9 0:11:47.0
24.
ŠÍPAL Ivan
Alltraining Lawi
CZE 1:59:44.2 0:11:50.3
25.
HOLUB Josef
CZE 1:59:53.9 0:12:00.0
26.
VRÁNA Dominik
KC Kooperativa SG Jablonec n.N.
CZE 2:00:12.2 0:12:18.3
27.
ŘEHÁK Martin
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:00:41.4 0:12:47.5
28.
NOVÁK Petr
4EVER-CYKLO BULIS
CZE 2:02:06.2 0:14:12.3
29.
SLÁDEK Tomáš
BAKAKO Nová Paka
CZE 2:02:11.2 0:14:17.3
30.
ZELENÝ Ondřej
SRAM RUBENA TREK
CZE 2:02:11.9 0:14:18.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC Kooperativa SG Jablonec n. N.
CZE 2:06:02.7 0:00:00.0
2.
STODŮLKOVÁ Denisa
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:17:12.2 0:11:09.5
3.
ŠMÍDOVÁ Anna
Nilfisk ALTO pro cycling team
CZE 2:17:32.2 0:11:29.5
4.
PROCHÁZKOVÁ Michaela
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 2:20:16.5 0:14:13.8
5.
CIBULKOVÁ Lenka
Lawi Sport Team
CZE 2:25:01.2 0:18:58.5
6.
RUDOLFOVÁ Tereza
Vella Cycling
CZE 2:25:04.5 0:19:01.8
7.
NECKÁŘOVÁ Zuzana
Alltraining.cz-Lawi
CZE 2:25:56.3 0:19:53.6
8.
KARAFIÁTOVÁ Svatava
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 2:30:35.5 0:24:32.8
9.
FALCOVÁ Hana
alltraining.cz
CZE 2:34:25.4 0:28:22.7
10.
SYROVÁTKOVÁ Irena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:35:00.5 0:28:57.8
11.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:37:10.5 0:31:07.8
12.
HLŮŽKOVÁ Markéta
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:37:15.5 0:31:12.8
13.
OTÁHALOVÁ Lucie
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 2:38:01.2 0:31:58.5
14.
SVATOŇOVÁ Linda
CS Specialized HK
CZE 2:40:09.7 0:34:07.0
15.
KRZYŽANKOVÁ Lenka
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC NAD NISOU
CZE 2:41:32.5 0:35:29.8
16.
BLAŽKOVÁ Vendula
CZE 2:45:52.5 0:39:49.8
17.
CHARVÁTOVÁ Kateřina
AC Sparta Praha Cycling
CZE 2:48:26.5 0:42:23.8
18.
KADLECOVÁ Hana
Metrostav
CZE 2:48:55.7 0:42:53.0
19.
BÁRTOVÁ Růžena
šrouby+matice Bártová Prachatice
CZE 2:54:36.3 0:48:33.6
20.
KOVÁŘOVÁ Petra
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 2:58:22.1 0:52:19.4
21.
ČERNÁ Magdaléna
CZE 2:59:01.3 0:52:58.6
22.
CHVÁTALOVÁ Markéta
CZE 2:59:09.3 0:53:06.6
23.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:00:28.1 0:54:25.4
24.
NOVOTNÁ Barbora
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:01:07.1 0:55:04.4
25.
NOVÁ Johana
Biketeam ČS
CZE 3:05:25.1 0:59:22.4
26.
ČERVENÁ Petra
KLATOVY
CZE 3:09:58.8 1:03:56.1
27.
KREJČÍKOVÁ Helena
CZE 3:13:38.6 1:07:35.9
28.
PRCHALOVÁ Kateřina
Cykloteam KOLARNA
CZE 3:15:32.1 1:09:29.4
29.
ZERÁKOVÁ Helena
C-Base
CZE 3:16:14.9 1:10:12.2
30.
HOLUBOVÁ Jitka
CZE 3:18:24.6 1:12:21.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DUDEK Ondřej
Apache Bike Team Úpice
CZE 1:13:29.7 0:00:00.0
2.
SOUČEK Jan
Cyklofit mtb Liberec
CZE 1:13:34.2 0:00:04.5
3.
ŠPIROCH Martin
WTB
CZE 1:13:48.7 0:00:19.0
4.
MÁKA Daniel
QLOOM.COM
CZE 1:13:50.1 0:00:20.4
5.
MEDEK Miroslav
ELEVEN team Příchovice
CZE 1:13:55.2 0:00:25.5
6.
DOLEŽAL Vladislav
ČESKÁ SPOŘITELNA Specialized-Junior MTB Team
CZE 1:14:47.5 0:01:17.8
7.
SEDLÁČEK Vojtěch
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:15:52.1 0:02:22.4
8.
STUDENOVSKÝ Radek
UGO Allivictus Čistý sport
CZE 1:15:55.7 0:02:26.0
9.
ŽIVNÝ Miroslav
KCL Kooperativa - Svijany
CZE 1:16:56.2 0:03:26.5
10.
SEDLÁČEK Jiří
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:17:03.5 0:03:33.8
11.
PĚČEK Martin
BB cyklosport-superior tým
CZE 1:17:05.5 0:03:35.8
12.
SWÁROVSKÝ Michal
ZP cykloservis STEVENS cycling team
CZE 1:19:25.3 0:05:55.6
13.
TOMAN Lukáš
www.carla.kupkolo.cz
CZE 1:20:00.5 0:06:30.8
14.
SUCHÝ Milan
Autodoplňky.cz
CZE 1:21:55.2 0:08:25.5
15.
BRZOBOHATÝ Václav
Bike & Ski Bakajda
CZE 1:21:55.3 0:08:25.6
16.
PODOLA Lukáš
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:22:25.7 0:08:56.0
17.
KLEIN Martin
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 1:22:29.2 0:08:59.5
18.
KOŽÍŠEK Dušan
Alpine Pro - Author team
CZE 1:22:32.3 0:09:02.6
19.
SOLDÁN Martin
NOVATOP LAPIERRE
CZE 1:23:10.3 0:09:40.6
20.
PLNÝ David
Superior Rubena team
CZE 1:23:22.2 0:09:52.5
21.
VOBORNÍK Miloslav
ALPINE PRO-AUTHOR TEAM
CZE 1:23:29.5 0:09:59.8
22.
KOSIČKA Lubor
NEOVIZE
CZE 1:24:56.3 0:11:26.6
23.
KDÝR Petr
Dexter BSK racing
CZE 1:25:01.3 0:11:31.6
24.
BLAŽEK Jakub
VelosportHB Jihlava
CZE 1:25:16.7 0:11:47.0
25.
TOMAN Jan
www.carla.kupkolo.cz
CZE 1:25:28.2 0:11:58.5
26.
ŽIŽKA David
ELEVEN-RUBENA TEST TEAM
CZE 1:26:07.2 0:12:37.5
27.
BRADNA Václav
KC KOOPERATIVA
CZE 1:26:10.3 0:12:40.6
28.
KOČÁREK Zbyněk
MARIÁNSKÉ LÁZNĚ
CZE 1:26:19.5 0:12:49.8
29.
FIALA Radim
NOVATOP LAPIERRE
CZE 1:26:26.5 0:12:56.8
30.
PRŠALA Pavel
CZE 1:26:34.2 0:13:04.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PECHOUTOVÁ Ivana
SRAM RUBENA TREK
CZE 1:27:22.3 0:00:00.0
2.
KUBÍNOVÁ Lucie
SK VELO PRAHA
CZE 1:30:18.4 0:02:56.1
3.
UNGERMANOVÁ Elizabeth
IVAR CS AUTHOR TEAM
CZE 1:31:26.5 0:04:04.2
4.
TRČKOVÁ Daniela
ČS Bike team
CZE 1:32:56.5 0:05:34.2
5.
KUBÁTOVÁ Dominika
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:33:27.5 0:06:05.2
6.
KRTIČKOVÁ Petra
alltraining.cz
CZE 1:33:45.3 0:06:23.0
7.
VANÍČKOVÁ Tereza
IVAR CS AUTHOR TEAM
CZE 1:34:50.4 0:07:28.1
8.
BENEŠOVÁ Pavla
UNIQA Jihlava
CZE 1:35:49.4 0:08:27.1
9.
JÁČOVÁ Pavla
Sprintující pasiáns
CZE 1:37:02.5 0:09:40.2
10.
LACINOVÁ Kateřina
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC NAD NISOU
CZE 1:37:03.3 0:09:41.0
11.
BUŠKOVÁ Leona
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:39:02.5 0:11:40.2
12.
BLAŽKOVÁ Lucie
CARLA.KUPKOLO.CZ
CZE 1:41:12.7 0:13:50.4
13.
MATULKOVA Jana
CT Weber
CZE 1:41:36.5 0:14:14.2
14.
SEKANINOVÁ Renáta
CZE 1:42:26.7 0:15:04.4
15.
KŘENOVÁ Michaela
Velosport Domažlice
CZE 1:44:51.5 0:17:29.2
16.
DLABOVÁ Zuzana
CYKLOTRENINK.com
CZE 1:44:54.7 0:17:32.4
17.
ŘÁDOVÁ Martina
CZE 1:47:54.8 0:20:32.5
18.
SEDLÁČKOVÁ Kateřina
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:49:08.5 0:21:46.2
19.
MATĚJOVSKÁ Zdeňka
CZE 1:49:26.8 0:22:04.5
20.
LENCOVÁ Adéla
ŠKODA Auto team
CZE 1:50:47.3 0:23:25.0
21.
JAHELKOVÁ Renata
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:51:27.7 0:24:05.4
22.
ŠILHÁNOVÁ Karolina
CZE 1:52:21.3 0:24:59.0
23.
PRÁŠKOVÁ Lucie
CZECH BICYCLE TEAM Mariánské Lázně
CZE 1:54:40.7 0:27:18.4
24.
HLAVÁČKOVÁ Dana
Nejlevnejsitaxi.cz
CZE 1:54:49.1 0:27:26.8
25.
HYLASOVÁ Hanka
CZE 1:55:25.6 0:28:03.3
26.
BARTÁKOVÁ Adéla
CZE 1:56:01.1 0:28:38.8
27.
MATEJSKOVÁ Barbora
CZE 1:58:32.6 0:31:10.3
28.
KOMÁRKOVÁ Jitka
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 1:59:08.6 0:31:46.3
29.
LAMAČOVÁ Alžběta
BezTeamu
CZE 1:59:52.1 0:32:29.8
30.
DOUDOVÁ Zuzana
CZE 2:02:39.8 0:35:17.5