Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2014

Jestřebí hory České spořitelny

MTB
DATUM :24.5.2014 MÍSTO :Úpice

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:14:01.7 0:00:00.0
2.
HUDEČEK Jiří
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:14:20.7 0:00:19.0
3.
STROŽ Jan
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:19:33.2 0:05:31.5
4.
DANĚK Jiří
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:20:24.2 0:06:22.5
5.
MALÍK Michal
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 2:22:12.4 0:08:10.7
6.
ŠŤASTNÝ Petr
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:25:59.9 0:11:58.2
7.
REINER Jan
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:26:53.9 0:12:52.2
8.
VLÁŠEK Michal
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 2:27:15.9 0:13:14.2
9.
PÍNA Ondřej
Vella Cycling
CZE 2:27:31.9 0:13:30.2
10.
VAGENKNECHT Tomáš
Nová Paka snail team
CZE 2:30:01.4 0:15:59.7
11.
FIŠNAR Jan
Plynotop Hostinné
CZE 2:30:47.2 0:16:45.5
12.
BENEŠ Petr
AUTHOR MASTERS
CZE 2:31:40.9 0:17:39.2
13.
ŠÍPAL Ivan
Alltraining Lawi
CZE 2:33:53.4 0:19:51.7
14.
MIKULE Ondřej
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:34:33.2 0:20:31.5
15.
FOX Miloš
AUTHOR MASTERS
CZE 2:35:26.7 0:21:25.0
16.
SOUKUP David
SYMBIO+ CANNONDALE RACE TEAM
CZE 2:35:28.7 0:21:27.0
17.
PEŠKA Pavel
CBASE
CZE 2:36:00.1 0:21:58.4
18.
KOBLIHA Ondřej
CykloTrénink.com
CZE 2:36:46.2 0:22:44.5
19.
NETÍK Ivo
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:37:31.4 0:23:29.7
20.
JENŠÍK Jan
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:37:38.5 0:23:36.8
21.
TURNER Martin
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:37:40.4 0:23:38.7
22.
ISTENČIN Lukáš
CZE 2:40:10.2 0:26:08.5
23.
KROČEK Tomáš
Duratec Team
CZE 2:40:39.2 0:26:37.5
24.
MINKA Jakub
SYMBIO+ CANNONDALE RACING TEAM
CZE 2:40:41.1 0:26:39.4
25.
POLÁK Kamil
Cyklo Kampo Turnov
CZE 2:40:43.5 0:26:41.8
26.
KYSELA Marek
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:41:07.1 0:27:05.4
27.
ŠEVCŮ Tomáš
Apache Bike Team Úpice
CZE 2:41:20.7 0:27:19.0
28.
KUBÍN Michael
Vtelno
CZE 2:41:55.7 0:27:54.0
29.
BÍLEK Jan
alltraining.cz
CZE 2:42:23.7 0:28:22.0
30.
HLŮŽEK Radim
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:44:03.2 0:30:01.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VLÁŠKOVÁ Lucie
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 3:11:30.8 0:00:00.0
2.
FALCOVÁ Hana
alltraining.cz
CZE 3:18:33.3 0:07:02.5
3.
HLŮŽKOVÁ Markéta
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:26:26.6 0:14:55.8
4.
FRIDRICHOVÁ Lenka
INS- Náchod
CZE 3:28:08.8 0:16:38.0
5.
OTÁHALOVÁ Lucie
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 3:33:12.1 0:21:41.3
6.
TŮMOVÁ Michaela
NEOVIZE
CZE 3:36:00.1 0:24:29.3
7.
PEZOVÁ Hana
SEAT IVOS Zlín
CZE 3:44:10.4 0:32:39.6
8.
BUŠKOVÁ Leona
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 3:54:07.4 0:42:36.6
9.
DARIUSOVÁ Daniela
CZE 3:55:20.4 0:43:49.6
10.
KOVÁŘOVÁ Petra
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 3:59:19.7 0:47:48.9
11.
HYNKOVÁ Tamara
DSA Trutnov
CZE 4:02:29.9 0:50:59.1
12.
KADLECOVÁ Hana
Metrostav
CZE 4:07:16.9 0:55:46.1
13.
TESAŘOVÁ Simona
TJ Ski Rudník
CZE 4:09:49.2 0:58:18.4
14.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 4:15:37.2 1:04:06.4
15.
BALÍKOVÁ Tereza
cyklofit liberec
CZE 4:27:50.2 1:16:19.4
16.
DOSTÁLOVÁ Jana
AxitDoldy Vella
CZE 4:55:00.5 1:43:29.7
17.
HAVRANOVÁ Stanislava
CZE 5:11:23.1 1:59:52.3