Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2014

Praha - Karlštejn Tour České spořitelny

MTB
DATUM :26.7.2014 MÍSTO :Praha Chuchle

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠKARNITZL Jan
Sram Rubena Trek
CZE 1:48:55.3 0:00:00.0
2.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:48:55.5 0:00:00.2
3.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:49:03.8 0:00:08.5
4.
FOJTÍK Jan
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:50:21.5 0:01:26.2
5.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:54:20.0 0:05:24.7
6.
TVRDÍK Tomáš
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:54:35.0 0:05:39.7
7.
ŽÁK Pavel
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 1:56:16.7 0:07:21.4
8.
BUKSA Dominik
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:56:21.4 0:07:26.1
9.
ŠŤASTNÝ Petr
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:56:21.9 0:07:26.6
10.
DANĚK Jiří
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 1:57:11.0 0:08:15.7
11.
PAUR Ondřej
Author Team Stupno
CZE 1:58:40.0 0:09:44.7
12.
PANGRÁC Marek
Superior Rubena team
CZE 1:58:48.8 0:09:53.5
13.
HRUŠKA Jan
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:58:50.0 0:09:54.7
14.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:59:32.0 0:10:36.7
15.
MINKA Jakub
SYMBIO+ CANNONDALE RACING TEAM
CZE 1:59:35.0 0:10:39.7
16.
DAMEK Milan
SCANIA APACHE TEAM KOLÍN
CZE 2:00:59.0 0:12:03.7
17.
MALÍK Michal
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 2:01:00.3 0:12:05.0
18.
DOLEŽAL Václav
Česká spořitelna Specialized - Junior MTB Team
CZE 2:01:00.5 0:12:05.2
19.
ŠÍREK Adrian
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou
CZE 2:01:05.0 0:12:09.7
20.
PETŘÍČEK Tomáš
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 2:02:05.8 0:13:10.5
21.
ANDRLE David
CT SAUNA BAR HORNÍ CEREKEV
CZE 2:02:07.2 0:13:11.9
22.
BERAN Vojtěch
Alltraining.cz
CZE 2:03:03.5 0:14:08.2
23.
KULHAVÝ Jan
Česká spořitelna Specialized
CZE 2:03:16.5 0:14:21.2
24.
PIRUCH Martin
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:03:17.5 0:14:22.2
25.
NETÍK Ivo
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:04:22.2 0:15:26.9
26.
REINER Jan
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:04:22.3 0:15:27.0
27.
PITEL Lukáš
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:04:24.5 0:15:29.2
28.
PEŠKA Pavel
CBASE
CZE 2:04:26.2 0:15:30.9
29.
SOUKUP David
SYMBIO+ CANNONDALE RACE TEAM
CZE 2:04:39.5 0:15:44.2
30.
KUBÍN Michael
CykloVAPE STEVENS Racing team
CZE 2:05:00.5 0:16:05.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HUŘÍKOVÁ Tereza
ČESKÁ SPOŘITELNA MTB
CZE 2:06:01.2 0:00:00.0
2.
ŠMÍDOVÁ Anna
Nilfisk ALTO pro cycling team
CZE 2:17:53.0 0:11:51.8
3.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC Kooperativa SG Jablonec n. N.
CZE 2:20:53.0 0:14:51.8
4.
NECKÁŘOVÁ Zuzana
Alltraining.cz-Lawi
CZE 2:21:14.0 0:15:12.8
5.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
GIANT CYCLING POINT
CZE 2:22:04.6 0:16:03.4
6.
PRSKAVCOVÁ Marcela
Six Monkeys
CZE 2:22:53.0 0:16:51.8
7.
PROCHÁZKOVÁ Michaela
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 2:26:44.0 0:20:42.8
8.
ČERNÁ Šárka
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:27:12.0 0:21:10.8
9.
STODŮLKOVÁ Denisa
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:29:01.8 0:23:00.6
10.
CIBULKOVÁ Lenka
Lawi Sport Team
CZE 2:29:50.3 0:23:49.1
11.
HRUŠKOVÁ Monika
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 2:31:08.3 0:25:07.1
12.
RUDOLFOVÁ Tereza
Vella Cycling
CZE 2:34:12.8 0:28:11.6
13.
SYROVÁTKOVÁ Irena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:40:06.6 0:34:05.4
14.
PUČEGLOVÁ Jana
Six Monkeys
CZE 2:41:33.1 0:35:31.9
15.
FALCOVÁ Hana
Alltraining.cz
CZE 2:42:42.9 0:36:41.7
16.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:43:54.1 0:37:52.9
17.
PŘÍHODOVÁ Karolína
CZE 2:47:47.1 0:41:45.9
18.
HLŮŽKOVÁ Markéta
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:48:32.9 0:42:31.7
19.
JAKUBIČKOVÁ Hana
BIKE GALLERY
CZE 2:49:20.4 0:43:19.2
20.
ČUPOVÁ Jana
NOVATOP GHOST
CZE 2:50:55.1 0:44:53.9
21.
PEZOVÁ Hana
SEAT
CZE 2:51:40.6 0:45:39.4
22.
KADLECOVÁ Hana
Metrostav
CZE 2:57:01.1 0:50:59.9
23.
BUŠKOVÁ Leona
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 2:57:01.4 0:51:00.2
24.
VÁŇOVÁ Lucie
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:03:39.4 0:57:38.2
25.
KOVÁŘOVÁ Petra
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 3:08:06.6 1:02:05.4
26.
NOVÁ Johana
Biketeam ČS
CZE 3:10:41.6 1:04:40.4
27.
BALÍKOVÁ Tereza
cyklofit liberec
CZE 3:14:32.1 1:08:30.9
28.
BREJNÍKOVÁ Markéta
CZE 3:15:59.9 1:09:58.7
29.
SLOVÁKOVÁ Zuzana
Nilfisk ALTO pro cycling team
CZE 3:17:06.4 1:11:05.2
30.
ČERNÍKOVÁ Adéla
CZE 3:17:58.1 1:11:56.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MÁKA Daniel
QLOOM.COM
CZE 1:22:44.5 0:00:00.0
2.
ŠIMŮNEK Adam
KC Kooperativa SG Jablonec n.N
CZE 1:23:20.0 0:00:35.5
3.
HONZÁK David
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou
CZE 1:23:39.9 0:00:55.4
4.
DOLEŽAL Vladislav
ČESKÁ SPOŘITELNA Specialized-Junior MTB Team
CZE 1:23:40.0 0:00:55.5
5.
SWÁROVSKÝ Michal
ZP cykloservis STEVENS cycling team
CZE 1:23:41.7 0:00:57.2
6.
NOVOTNÝ Jakub
KC Kooperativa SG Jablonec n/N
CZE 1:23:57.0 0:01:12.5
7.
MIKOLÁŠEK Jan
Velosport Valenta Scott Team
CZE 1:23:58.3 0:01:13.8
8.
SUCHÝ Milan
Team Kiss Hády
CZE 1:24:15.2 0:01:30.7
9.
RYDVAL Michal
TV NOVA,Vinohradské šlapky
CZE 1:24:18.8 0:01:34.3
10.
STROPEK Miroslav
Kokosi na Kleti bike team
CZE 1:27:39.5 0:04:55.0
11.
SEDLÁČEK Jiří
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:27:50.8 0:05:06.3
12.
VÁGNER Daniel
Factor Bike Team
CZE 1:28:31.5 0:05:47.0
13.
CHARVÁT Jenda
Sp MTB Vrchlabí
CZE 1:28:52.8 0:06:08.3
14.
SEDLÁČEK Jiří
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:29:10.4 0:06:25.9
15.
STUDENOVSKÝ Radek
GS Technik Cyklo Team Jistebnice
CZE 1:29:18.4 0:06:33.9
16.
ŠŇUPÁREK Václav
CZE 1:32:08.5 0:09:24.0
17.
SIRŮČEK Václav
KC Kooperativa SG
CZE 1:32:08.5 0:09:24.0
18.
WIESNER Ferdinand
Alltraining - Lawi Racing Team
CZE 1:32:29.3 0:09:44.8
19.
KOUKLÍK David
NEOVIZE
CZE 1:32:42.0 0:09:57.5
20.
ČEKAL Pavel
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:33:40.7 0:10:56.2
21.
DVOŘÁK Vojtěch
GALAXY CYKLOŠVEC
CZE 1:33:51.5 0:11:07.0
22.
KRUPIČKA Petr
Velosport Valenta Scott Team
CZE 1:33:55.3 0:11:10.8
23.
HOJDEKR Martin
CZE 1:34:11.2 0:11:26.7
24.
MATĚJOVIČ Martin
CZE 1:34:20.0 0:11:35.5
25.
PŮBAL Robert
ČKL Harrachov
CZE 1:34:57.5 0:12:13.0
26.
ŽIŽKA David
ELEVEN-RUBENA TEST TEAM
CZE 1:35:02.8 0:12:18.3
27.
HORNÍK Petr
CZE 1:35:45.0 0:13:00.5
28.
SEDLÁČEK Vojtěch
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:35:48.0 0:13:03.5
29.
PENJAK Adam
CS Specialized HK
CZE 1:36:09.2 0:13:24.7
30.
PEJŠA Robert
Superior Rubena team
CZE 1:36:10.0 0:13:25.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KUBÍNOVÁ Lucie
SK VELO PRAHA
CZE 1:34:13.0 0:00:00.0
2.
UNGERMANOVÁ Elizabeth
IVAR CS AUTHOR TEAM
CZE 1:36:00.0 0:01:47.0
3.
NOSKOVÁ Nikola
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou
CZE 1:37:40.0 0:03:27.0
4.
VORÁČKOVÁ Dominika
Ski klub Šumava
CZE 1:41:22.1 0:07:09.1
5.
PORAZILOVÁ Michaela
CZE 1:41:41.1 0:07:28.1
6.
KNAPKOVÁ Denisa
SUPERIOR RIDERS
CZE 1:42:32.6 0:08:19.6
7.
TRČKOVÁ Daniela
Česká Spořitelna Bike Team
CZE 1:49:01.0 0:14:48.0
8.
PŮLPÁNOVÁ Bohdana
www.scottmtb.cz
CZE 1:50:42.0 0:16:29.0
9.
PODANÁ Jana
CZE 1:51:27.3 0:17:14.3
10.
LACINOVÁ Kateřina
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou
CZE 1:52:26.3 0:18:13.3
11.
ŠVANDOVÁ Lenka
Symbiocycling
CZE 1:52:27.0 0:18:14.0
12.
PODSKALSKÁ Anna
KOLA BBM.cz
CZE 1:52:54.0 0:18:41.0
13.
SOUČKOVÁ Tereza
Žirafa Bike Team
CZE 1:53:00.0 0:18:47.0
14.
KLEMENTOVÁ Andrea
Ski klub Šumava
CZE 1:55:06.0 0:20:53.0
15.
ELIÁŠOVÁ Edita
Cyklo Klub Bendl
CZE 1:55:07.3 0:20:54.3
16.
SEDLÁČKOVÁ Kateřina
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:55:17.0 0:21:04.0
17.
MATĚJOVSKÁ Zdeňka
CZE 1:56:30.0 0:22:17.0
18.
ŠLECHTOVÁ Lenka
Cyklo Ski J. Žitník
CZE 1:58:27.0 0:24:14.0
19.
MATULKOVA Jana
CT Weber
CZE 1:58:29.0 0:24:16.0
20.
ŠŤOVÍČKOVÁ Darina
Přehvozdí
CZE 1:59:58.1 0:25:45.1
21.
HORÁKOVÁ Edita
CZE 2:01:58.8 0:27:45.8
22.
MATEJSKOVÁ Barbora
CZE 2:04:14.3 0:30:01.3
23.
VÁŇOVÁ Gabriela
CZE 2:04:27.6 0:30:14.6
24.
BARTÁKOVÁ Adéla
CZE 2:04:29.1 0:30:16.1
25.
HÁJKOVÁ Lucie
Česká spořitelna - specialized
CZE 2:05:51.3 0:31:38.3
26.
BOUKALOVÁ Petra
CZE 2:07:13.1 0:33:00.1
27.
ŠIBRAVOVÁ Petra
CZE 2:09:21.8 0:35:08.8
28.
ŠTOCHLOVÁ Lenka
CZE 2:10:49.8 0:36:36.8
29.
MATUCHOVÁ Šárka
CZE 2:10:59.3 0:36:46.3
30.
JAHELKOVÁ Renata
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 2:11:04.8 0:36:51.8