Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2014

Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto

MTB
DATUM :9.8.2014 MÍSTO :Karlovy Vary

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZBUZEK Michal
Sweep Cycling
CZE 1:48:25.3 0:00:00.0
2.
DOLEŽAL Vladislav
ČESKÁ SPOŘITELNA Specialized-Junior MTB Team
CZE 1:51:10.1 0:02:44.8
3.
ŠPIROCH Martin
WTB
CZE 1:51:15.1 0:02:49.8
4.
SEDLÁČEK Vojtěch
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:51:20.6 0:02:55.3
5.
SWÁROVSKÝ Michal
ZP cykloservis STEVENS cycling team
CZE 1:53:23.3 0:04:58.0
6.
KRUMMER Radek
CZE 1:56:04.8 0:07:39.5
7.
DRINKA Daniel
SK VELO PRAHA
CZE 1:56:36.6 0:08:11.3
8.
CHUDOMEL Jiří
Brain Racing
CZE 1:59:29.7 0:11:04.4
9.
LANGHANS Jurgen
CZE 2:00:19.1 0:11:53.8
10.
KLEIN Martin
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 2:00:47.5 0:12:22.2
11.
KRUPIČKA Petr
Velosport Valenta Scott Team
CZE 2:03:16.4 0:14:51.1
12.
DÍTĚ Jan
Peksport
CZE 2:03:28.9 0:15:03.6
13.
SÝKORA Martin
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:05:24.1 0:16:58.8
14.
JIRÁNEK Lukáš
Ski klub Šumava
CZE 2:06:45.3 0:18:20.0
15.
KOUKAL Martin
CZE 2:08:23.1 0:19:57.8
16.
ELSNIC Petr
CZE 2:09:19.3 0:20:54.0
17.
DVOŘÁK Jakub
SK Rover Praha
CZE 2:09:43.0 0:21:17.7
18.
ČEKAL Pavel
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 2:10:24.1 0:21:58.8
19.
PŮBAL Robert
ČKL Harrachov
CZE 2:10:26.3 0:22:01.0
20.
STRÁNSKÝ Vojtěch
CZE 2:10:26.6 0:22:01.3
21.
ŠOLC Jaromír
CykloPorg
CZE 2:12:57.3 0:24:32.0
22.
STRÁNSKÝ Michal
TJ Slavia Karlovy Vary
CZE 2:12:59.3 0:24:34.0
23.
KOTAS Jaroslav
CZE 2:15:02.6 0:26:37.3
24.
ŽIŽKA David
ELEVEN-RUBENA TEST TEAM
CZE 2:17:05.6 0:28:40.3
25.
MIKULÁŠEK Ondřej
Klub biatlonu Staré Město pod Landštejnem
CZE 2:18:38.8 0:30:13.5
26.
VÍCH Michal
Kooperativa Liberec
CZE 2:18:47.6 0:30:22.3
27.
JINDRA Petr
Kerteam
CZE 2:18:55.8 0:30:30.5
28.
STARÝ Miroslav
CZE 2:19:27.8 0:31:02.5
29.
HADRABA Jan
CZE 2:19:45.6 0:31:20.3
30.
SZEWIECZEK Michal
CZE 2:19:46.1 0:31:20.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PORAZILOVÁ Michaela
CZE 2:15:16.8 0:00:00.0
2.
LACINOVÁ Kateřina
KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou
CZE 2:21:21.3 0:06:04.5
3.
HOŠMANOVÁ Tereza
KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou
CZE 2:22:43.6 0:07:26.8
4.
KRTIČKOVÁ Petra
alltraining.cz
CZE 2:28:18.3 0:13:01.5
5.
MIKULOVÁ Alžběta
Dexter BSK racing
CZE 2:29:03.8 0:13:47.0
6.
TRČKOVÁ Daniela
Česká Spořitelna Bike Team
CZE 2:38:03.3 0:22:46.5
7.
ŠOLCOVÁ Barbora
CykloPorg
CZE 2:39:57.1 0:24:40.3
8.
TABARELLIOVÁ Jindřiška
Kolová
CZE 2:40:32.6 0:25:15.8
9.
HYLASOVÁ Hanka
level 14 MTB Sokolov
CZE 2:42:24.5 0:27:07.7
10.
PODANÁ Jana
CZE 2:44:46.6 0:29:29.8
11.
KOUŘIMSKÁ Zdeňka
CZE 2:45:12.6 0:29:55.8
12.
PRÁŠKOVÁ Lucie
CZECH BICYCLE TEAM Mariánské Lázně
CZE 2:45:25.6 0:30:08.8
13.
SOUČKOVÁ Tereza
Žirafa Bike Team
CZE 2:48:06.6 0:32:49.8
14.
LAMAČOVÁ Alžběta
BezTeamu
CZE 2:54:01.8 0:38:45.0
15.
MATULKOVA Jana
CT Weber
CZE 2:54:32.6 0:39:15.8
16.
ČERVENÁ Petra
KLATOVY
CZE 2:55:09.8 0:39:53.0
17.
KOSTROUNOVÁ Hana
CZE 3:01:03.5 0:45:46.7
18.
HORÁKOVÁ Edita
Kola Bartoš Hořovice
CZE 3:02:01.1 0:46:44.3
19.
KRATOCHVÍLOVÁ Kateřina
CZE 3:04:00.1 0:48:43.3
20.
HRNČÍŘOVÁ Alena
CZE 3:10:50.6 0:55:33.8
21.
PALUSKOVÁ Olga
CZE 3:22:07.8 1:06:51.0
22.
PEJŠOVÁ Kristýna
Superior Rubena Team
CZE 3:27:49.6 1:12:32.8
23.
GLAISTER Lucie
CZE 3:31:11.8 1:15:55.0
24.
SPURNÁ Lucie
ČS Jihozápadní Čechy
CZE 3:56:41.1 1:41:24.3
25.
KREJČÍ Radka
Antoniwald
CZE 3:59:58.1 1:44:41.3
26.
HAVRÁNKOVÁ Iva
CZE 4:02:09.3 1:46:52.5
27.
PROVÁZKOVÁ Věra
CZE 4:04:50.9 1:49:34.1
28.
MOJŽÍŠOVÁ Jaroslava
CZE 4:06:03.6 1:50:46.8
29.
SUCHOPÁROVÁ Tereza
CZE 4:07:21.3 1:52:04.5
30.
KOLDINSKA Jitka
CZE 4:07:24.6 1:52:07.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:10:35.3 0:00:00.0
2.
STROŽ Jan
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:11:27.8 0:00:52.5
3.
FOJTÍK Jan
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:11:55.3 0:01:20.0
4.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:14:45.4 0:04:10.1
5.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:17:00.1 0:06:24.8
6.
EBERL Filip
SILVINI CYCLING TEAM
CZE 2:17:03.5 0:06:28.2
7.
BUBÍLEK Michal
Kellys BIKE RANCH
CZE 2:17:08.9 0:06:33.6
8.
VALÁŠEK Daniel
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:18:34.8 0:07:59.5
9.
STOŠEK Martin
Sram Rubena Trek
CZE 2:19:58.4 0:09:23.1
10.
FABIŠOVSKÝ Ladislav
Sweep Cycling
CZE 2:20:11.8 0:09:36.5
11.
PANGRÁC Marek
Superior Rubena Team
CZE 2:20:23.5 0:09:48.2
12.
PAUR Ondřej
Author Team Stupno
CZE 2:21:24.9 0:10:49.6
13.
DANĚK Jiří
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:21:44.9 0:11:09.6
14.
BUKSA Dominik
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:21:45.3 0:11:10.0
15.
ŘEHÁK Martin
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:21:48.8 0:11:13.5
16.
HUDEČEK Jiří
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:21:54.8 0:11:19.5
17.
ČEPIČKA Matěj
Megabike Kolin
CZE 2:22:03.1 0:11:27.8
18.
JÍLEK Zdeněk
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 2:24:48.3 0:14:13.0
19.
KADLEC Jakub
Česká spořitelna Specialized Junior MTB Team
CZE 2:25:20.6 0:14:45.3
20.
MINKA Jakub
SYMBIO+ CANNONDALE RACING TEAM
CZE 2:25:28.3 0:14:53.0
21.
PÍNA Ondřej
Vella Cycling
CZE 2:26:35.8 0:16:00.5
22.
KOBLIHA Ondřej
CykloTrénink.com
CZE 2:27:07.5 0:16:32.2
23.
JANEČEK Pavel
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 2:27:22.8 0:16:47.5
24.
KULHAVÝ Jan
Česká spořitelna Specialized
CZE 2:27:22.9 0:16:47.6
25.
PITEL Lukáš
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:27:37.9 0:17:02.6
26.
SOUKUP David
SYMBIO+ CANNONDALE RACE TEAM
CZE 2:28:59.8 0:18:24.5
27.
DOLEŽAL Václav
Česká spořitelna Specialized - Junior MTB Team
CZE 2:29:19.5 0:18:44.2
28.
BERAN Vojtěch
alltraining.cz
CZE 2:29:20.6 0:18:45.3
29.
MIKULE Ondřej
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:29:20.9 0:18:45.6
30.
REINER Jan
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:29:21.3 0:18:46.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NECKÁŘOVÁ Zuzana
Alltraining.cz-Lawi
CZE 2:43:03.6 0:00:00.0
2.
ŠMÍDOVÁ Anna
Nilfisk ALTO pro cycling team
CZE 2:45:48.3 0:02:44.7
3.
JEŽKOVÁ Hana
GT Bikeplac Opportunity
CZE 2:49:16.1 0:06:12.5
4.
PRSKAVCOVÁ Marcela
Six Monkeys
CZE 2:49:47.3 0:06:43.7
5.
STODŮLKOVÁ Denisa
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:58:41.1 0:15:37.5
6.
PROCHÁZKOVÁ Michaela
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 3:00:30.0 0:17:26.4
7.
SYROVÁTKOVÁ Irena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:07:07.8 0:24:04.2
8.
FALCOVÁ Hana
alltraining.cz
CZE 3:11:07.3 0:28:03.7
9.
KOPECKÁ Dana
Team Bike Březová
CZE 3:13:28.1 0:30:24.5
10.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:14:30.3 0:31:26.7
11.
HLŮŽKOVÁ Markéta
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:14:52.1 0:31:48.5
12.
JAKUBIČKOVÁ Hana
BIKE GALLERY
CZE 3:21:57.1 0:38:53.5
13.
CHARVÁTOVÁ Kateřina
AC Sparta Praha Cycling
CZE 3:26:35.3 0:43:31.7
14.
BÍLKOVÁ Andrea
alltraining.cz
CZE 3:31:29.6 0:48:26.0
15.
KELBICHOVÁ Vendula
CCC Chomutov
CZE 3:32:58.8 0:49:55.2
16.
KADLECOVÁ Hana
Metrostav
CZE 3:37:23.3 0:54:19.7
17.
SULJAKOVIĆOVÁ Sabina
SK Profisport
CZE 3:38:39.6 0:55:36.0
18.
CHVÁTALOVÁ Markéta
CZE 3:41:50.1 0:58:46.5
19.
VIDOVÁ Eva
CZE 3:42:35.8 0:59:32.2
20.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:47:03.1 1:03:59.5
21.
TLAMSOVÁ Tereza
SYMBIO+ cycling
CZE 3:47:26.3 1:04:22.7
22.
KOVÁŘOVÁ Petra
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 3:48:31.6 1:05:28.0
23.
BALÍKOVÁ Tereza
cyklofit liberec
CZE 3:50:54.6 1:07:51.0
24.
VOLFOVÁ Hana
CZE 3:59:07.3 1:16:03.7
25.
BRODÍKOVÁ Petra
Metrostav
CZE 4:08:14.8 1:25:11.2
26.
ŠINTÁKOVÁ Irena
Krušnokolci K. Vary
CZE 4:19:10.8 1:36:07.2
27.
HAVRANOVÁ Stanislava
CZE 4:24:28.6 1:41:25.0
28.
LIDICKÁ Eva
Slavie Karlovy Vary
CZE 4:45:25.6 2:02:22.0