Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2014

Manitou Železné hory České spořitelny

MTB
DATUM :23.8.2014 MÍSTO :Chrudim

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STARÝ Dominik
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:31:05.2 0:00:00.0
2.
JELÍNEK Josef
BIG SHOCK TEAM o.s.
CZE 1:31:25.3 0:00:20.1
3.
ŠTĚPANÍK Jiří
MORAVEC TEAM
CZE 1:31:52.8 0:00:47.6
4.
ŠIMŮNEK Adam
KC Kooperativa SG Jablonec n.N
CZE 1:32:22.5 0:01:17.3
5.
SIRŮČEK Václav
KC Kooperativa SG
CZE 1:32:22.8 0:01:17.6
6.
ONDŘEJ Petr
CZE 1:33:00.2 0:01:55.0
7.
TOMAN Luboš
www.carla.kupkolo.cz
CZE 1:33:09.3 0:02:04.1
8.
SEDLÁČEK Jiří
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:34:06.2 0:03:01.0
9.
NOVOTNÝ Jakub
KC Kooperativa SG Jablonec n/N
CZE 1:34:07.3 0:03:02.1
10.
DOLEŽAL Vladislav
ČESKÁ SPOŘITELNA Specialized Junior MTB Team
CZE 1:34:56.3 0:03:51.1
11.
MÁKA Daniel
QLOOM.COM
CZE 1:35:00.5 0:03:55.3
12.
MALÍŘ Jan
CK Hradec Králové
CZE 1:35:02.8 0:03:57.6
13.
WISNIEWSKI Tomasz
ORBEA RACING TEAM
POL 1:35:03.8 0:03:58.6
14.
HENDRYCH Jirka
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:35:11.8 0:04:06.6
15.
MELOUN Karel
MTBC I-Bike Manitou Chrudim
CZE 1:35:14.3 0:04:09.1
16.
KLEIN Martin
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 1:36:08.3 0:05:03.1
17.
BLAŽEK Lukáš
VelosportHB Jihlava
CZE 1:36:21.8 0:05:16.6
18.
ČEKAL Pavel
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:36:28.3 0:05:23.1
19.
SLAVÍČEK Ondřej
CZE 1:36:28.3 0:05:23.1
20.
SEDLÁČEK Vojtěch
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:37:01.5 0:05:56.3
21.
KUČERA Vít
CZE 1:37:28.8 0:06:23.6
22.
ARNOLD Zdeněk
BOMBARNIE
CZE 1:37:29.3 0:06:24.1
23.
TŮMA Radek
UGO Allivictus
CZE 1:38:48.5 0:07:43.3
24.
VÁGNER Daniel
Factor Bike Team
CZE 1:39:01.8 0:07:56.6
25.
SWÁROVSKÝ Pavel
ZP cykloservis STEVENS cycling team
CZE 1:39:04.5 0:07:59.3
26.
SVOBODA Jiří
UGO Allivictus Čistý sport
CZE 1:39:07.8 0:08:02.6
27.
WIŚNIEWSKI Wojciech
ORBEA RACING TEAM
POL 1:39:11.3 0:08:06.1
28.
ELIÁŠ Ondřej
Cyklo Klub Benol
CZE 1:39:30.3 0:08:25.1
29.
TOMAN Lukáš
www.carla.kupkolo.cz
CZE 1:39:51.5 0:08:46.3
30.
HONZÁK David
KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou
CZE 1:39:53.5 0:08:48.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
TRČKOVÁ Daniela
Česká Spořitelna Bike Team
CZE 1:44:25.8 0:00:00.0
2.
PORAZILOVÁ Michaela
CZE 1:45:51.5 0:01:25.7
3.
UNGERMANOVÁ Elizabeth
IVAR CS AUTHOR TEAM
CZE 1:48:54.7 0:04:28.9
4.
VOGELOVÁ Dagmar
Cykloklub Bendl
CZE 1:53:22.5 0:08:56.7
5.
PŮLPÁNOVÁ Bohdana
www.scottmtb.cz
CZE 1:55:17.6 0:10:51.8
6.
ŠVANDOVÁ Lenka
Symbiocycling
CZE 1:55:29.7 0:11:03.9
7.
ELIÁŠOVÁ Edita
Cyklo Klub Bendl
CZE 1:56:47.3 0:12:21.5
8.
KOLBOVÁ Šárka
CZE 1:56:59.3 0:12:33.5
9.
SEDLÁČKOVÁ Kateřina
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:57:02.3 0:12:36.5
10.
STRATÍLKOVÁ Zuzana
Flexi team
CZE 1:57:23.6 0:12:57.8
11.
TESAŘOVÁ Simona
CZE 1:58:02.3 0:13:36.5
12.
HAASOVÁ Kristýna
ACT leraK Blansko
CZE 2:00:39.6 0:16:13.8
13.
HRNČÍŘOVÁ Lucie
CZE 2:02:26.3 0:18:00.5
14.
ŠOLCOVÁ Barbora
CykloPorg
CZE 2:03:22.8 0:18:57.0
15.
JAHELKOVÁ Renata
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 2:03:39.5 0:19:13.7
16.
RYŠAVÁ Žaneta
BIKESTARS VRCHLABÍ
CZE 2:03:40.1 0:19:14.3
17.
SOUČKOVÁ Tereza
Žirafa Bike Team
CZE 2:03:55.3 0:19:29.5
18.
BOUKALOVÁ Petra
CZE 2:09:31.1 0:25:05.3
19.
ŠLECHTOVÁ Lenka
Cyklo Ski J. Žitník
CZE 2:10:01.8 0:25:36.0
20.
MERTENOVÁ Kateřina
Kellys BIKE RANCH
CZE 2:10:15.8 0:25:50.0
21.
BERKOVCOVÁ Adéla
CZE 2:11:47.8 0:27:22.0
22.
HRNČÍŘOVÁ Alena
CZE 2:12:26.8 0:28:01.0
23.
DOLEŽALOVÁ Dana
CYKLO DOLEŽAL
CZE 2:16:03.8 0:31:38.0
24.
KOMÁRKOVÁ Jitka
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 2:16:42.5 0:32:16.7
25.
SVOBODOVÁ Barbora
CZE 2:16:50.8 0:32:25.0
26.
PIBYLOVÁ Petra
OK MTB TEAM Pardubice
CZE 2:16:51.1 0:32:25.3
27.
HEŘMANOVÁ Irena
CZE 2:17:23.1 0:32:57.3
28.
ŠRÁMOVÁ Aneta
CZE 2:19:51.3 0:35:25.5
29.
SVOBODOVÁ Tereza
CZE 2:21:40.8 0:37:15.0
30.
TROJANOVÁ Šárka
CZE 2:22:08.1 0:37:42.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:25:34.5 0:00:00.0
2.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:29:07.2 0:03:32.7
3.
FOJTÍK Jan
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:30:27.5 0:04:53.0
4.
HUDEČEK Jiří
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:32:03.2 0:06:28.7
5.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:32:54.5 0:07:20.0
6.
MALÍK Michal
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 2:32:58.2 0:07:23.7
7.
VALÁŠEK Daniel
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:33:04.8 0:07:30.3
8.
BUBÍLEK Michal
Kellys BIKE RANCH
CZE 2:33:05.8 0:07:31.3
9.
JOBÁNEK Jan
Superior Rubena Team
CZE 2:33:27.5 0:07:53.0
10.
BUKSA Dominik
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:34:06.8 0:08:32.3
11.
RAUCHFUSS Marek
Kellys Bikeranch
CZE 2:36:28.5 0:10:54.0
12.
ŽÁK Pavel
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 2:36:48.7 0:11:14.2
13.
MINKA Jakub
SYMBIO+ CANNONDALE RACING TEAM
CZE 2:38:44.8 0:13:10.3
14.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:38:44.8 0:13:10.3
15.
ČEPIČKA Matěj
Megabike Kolin
CZE 2:38:46.8 0:13:12.3
16.
PIRUCH Martin
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:39:16.8 0:13:42.3
17.
DANĚK Jiří
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:39:33.8 0:13:59.3
18.
ŠŤASTNÝ Petr
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:39:56.8 0:14:22.3
19.
JIRÁNEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:40:46.5 0:15:12.0
20.
DOLEŽAL Václav
Česká spořitelna Specialized - Junior MTB Team
CZE 2:41:55.8 0:16:21.3
21.
KADLEC Jakub
ČESKÁ SPOŘITELNA Specialized Junior MTB Team
CZE 2:42:10.3 0:16:35.8
22.
KULHAVÝ Jan
Česká spořitelna Specialized
CZE 2:42:10.5 0:16:36.0
23.
NOVOTA Jan
Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem
CZE 2:42:37.8 0:17:03.3
24.
JANEČEK Pavel
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 2:43:27.7 0:17:53.2
25.
VLÁŠEK Michal
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 2:43:36.3 0:18:01.8
26.
ANDRLE David
Velosport Valenta Scott Team
CZE 2:43:46.2 0:18:11.7
27.
PETŘÍČEK Tomáš
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 2:43:46.6 0:18:12.1
28.
REINER Jan
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:43:47.3 0:18:12.8
29.
SOUKUP David
SYMBIO+ CANNONDALE RACE TEAM
CZE 2:43:57.2 0:18:22.7
30.
ŘEHÁK Martin
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:44:08.3 0:18:33.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠMÍDOVÁ Anna
Nilfisk ALTO pro cycling team
CZE 3:02:30.1 0:00:00.0
2.
ZIGLKOWSKA Michalina
POL 3:08:27.8 0:05:57.7
3.
BEDNAŘÍKOVÁ Jana
AMENITY – EXTREM SPORT TEAM
CZE 3:08:40.1 0:06:10.0
4.
PRSKAVCOVÁ Marcela
Six Monkeys
CZE 3:13:18.8 0:10:48.7
5.
STODŮLKOVÁ Denisa
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 3:17:40.7 0:15:10.6
6.
VLÁŠKOVÁ Lucie
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 3:19:44.8 0:17:14.7
7.
LOUBKOVÁ Ivana
ELEVEN RUBENA TEST TEAM
CZE 3:20:12.1 0:17:42.0
8.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC Kooperativa SG Jablonec n. N.
CZE 3:22:49.1 0:20:19.0
9.
HERTLOVÁ Lucie
SK Moravské přístroje
CZE 3:25:00.1 0:22:30.0
10.
CIBULKOVÁ Lenka
Lawi Sport Team
CZE 3:27:43.1 0:25:13.0
11.
OTÁHALOVÁ Lucie
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 3:30:50.3 0:28:20.2
12.
RUDOLFOVÁ Tereza
Vella Cycling
CZE 3:34:27.1 0:31:57.0
13.
KARAFIÁTOVÁ Svatava
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 3:34:48.3 0:32:18.2
14.
NENADÁLOVÁ Hana
Cyklo extra Cannondale
CZE 3:34:52.1 0:32:22.0
15.
SYROVÁTKOVÁ Irena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:35:52.1 0:33:22.0
16.
PŘÍHODOVÁ Karolína
CZE 3:39:52.5 0:37:22.4
17.
PEZOVÁ Hana
SEAT
CZE 3:39:54.3 0:37:24.2
18.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:42:09.3 0:39:39.2
19.
CHARVÁTOVÁ Kateřina
AC Sparta Praha Cycling
CZE 3:47:56.1 0:45:26.0
20.
ČUPOVÁ Jana
NOVATOP GHOST
CZE 3:48:09.6 0:45:39.5
21.
BODLÁKOVÁ Anna
TJ Dukla Praha
CZE 3:53:03.3 0:50:33.2
22.
SLOVÁKOVÁ Zuzana
Nilfisk ALTO pro cycling team
CZE 3:54:13.8 0:51:43.7
23.
KADLECOVÁ Hana
Metrostav
CZE 4:03:19.4 1:00:49.3
24.
TUČKOVÁ Monika
NOVATOP GHOST
CZE 4:04:02.9 1:01:32.8
25.
TLAMSOVÁ Tereza
SYMBIO+ cycling
CZE 4:05:08.4 1:02:38.3
26.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 4:09:06.6 1:06:36.5
27.
BRODÍKOVÁ Petra
Metrostav
CZE 4:17:31.4 1:15:01.3
28.
BALÍKOVÁ Tereza
cyklofit liberec
CZE 4:19:27.7 1:16:57.6
29.
NOVÁ Johana
Biketeam ČS
CZE 4:24:36.1 1:22:06.0
30.
GRACÍKOVÁ Gabriela
CZE 4:28:36.1 1:26:06.0