Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

AUTHOR Pražská padesátka 2014

MTB
DATUM :20.9.2014 MÍSTO :PRAHA - Dejvice – ulice BECHYŇOVA
POŘADATEL : MoHiLa SPORT WEBOVÉ STRÁNKY :www.mohila.cz/

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
GONDA Pavel
Duratec
CZE 1:40:57.0 0:00:00.0
2.
JONÁŠ Vojtěch
HISPORT TEAM
CZE 1:40:57.5 0:00:00.5
3.
KOHOUTEK Michal
Rudná
CZE 1:41:44.0 0:00:47.0
4.
KRÁLÍK Miloš
Future Cycling Team
CZE 1:42:32.5 0:01:35.5
5.
STRNAD Aleš
CZE 1:42:37.5 0:01:40.5
6.
ZIMA Ota
Kellys Bikeranch
CZE 1:42:39.6 0:01:42.6
7.
HOFMAN Lukáš
Ski a Bike Centrum Radotín
CZE 1:42:39.7 0:01:42.7
8.
VÁGNER Marek
Vagnerteam
CZE 1:42:40.5 0:01:43.5
9.
SLÁDEK Tomáš
Slatiňany
CZE 1:42:59.7 0:02:02.7
10.
NOVOTNÝ František
BikePart.cz
CZE 1:43:00.2 0:02:03.2
11.
ŠUSER Václav
BTK EURO BIKE Praha
CZE 1:43:00.2 0:02:03.2
12.
JANOČKO Ján
Ski a Bike Centrum Radotín
CZE 1:43:00.2 0:02:03.2
13.
VLÁŠEK Michal
Kellys Bikeranch
CZE 1:43:50.2 0:02:53.2
14.
SVOBODA Jiří
SK Kbely
CZE 1:44:14.5 0:03:17.5
15.
ČÍŽEK Martin
Dexter BSK racing
CZE 1:44:19.5 0:03:22.5
16.
KVAPIL Luděk
Brandýs nad Labem
CZE 1:44:55.2 0:03:58.2
17.
VÍT Jakub
Cykloservis Petr
CZE 1:44:57.0 0:04:00.0
18.
SYNEK Ondřej
Stará Boleslav
CZE 1:46:01.7 0:05:04.7
19.
KOBLIC Radek
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 1:47:45.4 0:06:48.4
20.
VRKOČ Robert
Kellys Bikeranch
CZE 1:47:45.5 0:06:48.5
21.
NOSEK Jiří
SK Kbely
CZE 1:47:51.7 0:06:54.7
22.
KUCHAŘ Martin
SK Kbely
CZE 1:47:52.7 0:06:55.7
23.
PFEIFER Jiří
AC Sparta Praha Cycling
CZE 1:48:11.7 0:07:14.7
24.
TVRZ Lukáš
BTK EURO BIKE Praha
CZE 1:48:11.7 0:07:14.7
25.
HLAVÁČEK Jan
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:48:46.7 0:07:49.7
26.
DOLEJŠ Michal
SK Kbely
CZE 1:48:46.8 0:07:49.8
27.
MADER Daniel
Bikez.cz
CZE 1:48:53.2 0:07:56.2
28.
STEINER Petr
Praha 4
CZE 1:49:35.2 0:08:38.2
29.
KOPERNIECH Martin
DEXTER CYCLING
CZE 1:49:44.7 0:08:47.7
30.
BRADÁČ Daniel
ATOMBIKE TREK FORBIKES team
CZE 1:50:57.5 0:10:00.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
POLÍVKOVÁ Kája
PRAHA 6
CZE 1:56:42.7 0:00:00.0
2.
ČERNÁ Šárka
Ski a Bike Centrum Radotín
CZE 1:59:36.7 0:02:54.0
3.
PORAZILOVÁ Michaela
Velké Čičovice
CZE 2:02:05.3 0:05:22.6
4.
JANŮ Kamila
Velosport Valenta Scott Team
CZE 2:02:05.5 0:05:22.8
5.
ROUBALOVÁ Markéta
JÍLOVÉ u Prahy
CZE 2:04:26.2 0:07:43.5
6.
LUDVÍKOVÁ Katarína
Dexter BSK racing
CZE 2:04:54.0 0:08:11.3
7.
ŽÁČKOVÁ Jana
Dexter BSK racing
CZE 2:09:19.8 0:12:37.1
8.
ERNESTOVA Martina
Dexter BSK racing
CZE 2:12:47.3 0:16:04.6
9.
MATOUŠKOVÁ Michaela
BTK EURO BIKE Praha
CZE 2:13:09.2 0:16:26.5
10.
NOVÁKOVÁ Veronika
Oceloví letci ATOMBIKE
CZE 2:13:37.5 0:16:54.8
11.
PODANÁ Jana
AC Sparta Praha Cycling
CZE 2:16:12.0 0:19:29.3
12.
MATOUŠKOVÁ Markéta
BTK EURO BIKE Praha
CZE 2:17:24.8 0:20:42.1
13.
PŘÍHODOVÁ Karolína
DEXTER CYCLING
CZE 2:20:49.0 0:24:06.3
14.
DUBSKÁ Tereza
Králův Dvůr
CZE 2:23:55.3 0:27:12.6
15.
KELBICHOVÁ Vendula
CCC Chomutov
CZE 2:24:32.3 0:27:49.6
16.
VRÁNOVÁ Věra
PRAHA 5
CZE 2:27:14.8 0:30:32.1
17.
TRUKSOVÁ Lucie
ATOMBIKE TREK FORBIKES team
CZE 2:27:32.0 0:30:49.3
18.
POLÍVKOVÁ Kačka
ATOMBIKE TREK FORBIKES team
CZE 2:27:32.1 0:30:49.4
19.
VEJROSTOVÁ Romana
KČT MTB Kralupy
CZE 2:28:03.5 0:31:20.8
20.
MERTENOVÁ Kateřina
Kellys Bikeranch
CZE 2:28:57.8 0:32:15.1
21.
ŠTOCHLOVÁ Lenka
PRAHA 5
CZE 2:31:07.6 0:34:24.9
22.
OLŠOVSKÁ Lucie
Odolena Voda
CZE 2:31:59.1 0:35:16.4
23.
JANDUSOVÁ Hana
Praha 9
CZE 2:31:59.6 0:35:16.9
24.
ČERVENKOVÁ ŠŤASTNÁ Lucie
PRAHA 6
CZE 2:33:05.1 0:36:22.4
25.
KOUTNÍKOVÁ Lucie
ATOMBIKE TREK FORBIKES team
CZE 2:33:22.3 0:36:39.6
26.
DOŠKÁŘOVÁ Barbora
PRAHA 5
CZE 2:33:36.0 0:36:53.3
27.
BRÝDLOVÁ Petra
Horoměřice
CZE 2:33:38.6 0:36:55.9
28.
MIKOVÁ Kristýna
Jeseník
CZE 2:34:05.1 0:37:22.4
29.
HRBKOVÁ Jiřina
SK Kbely
CZE 2:35:10.3 0:38:27.6
30.
KOFRÁNKOVÁ Alžběta
PRAHA 6
CZE 2:36:17.3 0:39:34.6