Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Cyklocamp MTB maraton

MTB
DATUM :30.8.2014 MÍSTO :Starém Městě pod Landštejnem

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ANDRLE David
Velosport Valenta Scott Team
CZE 2:10:25.7 0:00:00.0
2.
PÍSAŘ Jan
MOTO Šikule - CITIZEN-PERSKINDOL
CZE 2:10:25.9 0:00:00.2
3.
MINKA Jakub
SYMBIO+ CANNONDALE RACE TEAM
CZE 2:10:26.2 0:00:00.5
4.
CIRKL Petr
Velo Club Cirkl CB
CZE 2:17:00.0 0:06:34.3
5.
VÍTŮ Šimon
UNIQA Jihlava
CZE 2:17:15.4 0:06:49.7
6.
LEPIČ Martin
MotoŠikule-CITIZEN-CornyBig
CZE 2:17:16.0 0:06:50.3
7.
MORAVEC Karel
UNIQA Jihlava
CZE 2:22:44.2 0:12:18.5
8.
STROPNICKÝ Ondřej
Prodoli Racing Team
CZE 2:22:51.9 0:12:26.2
9.
IZDNÝ Zdeněk
JIHLAVA
CZE 2:22:53.1 0:12:27.4
10.
JEHNĚ Václav
Kola BSP Planá nad Lužnicí
CZE 2:23:18.6 0:12:52.9
11.
HROM Milan
Eurofoam
CZE 2:24:12.0 0:13:46.3
12.
SUCHANEK Jiri
Velosport Valenta Scott Team
CZE 2:25:41.0 0:15:15.3
13.
BĚHAL Jan
Telč
CZE 2:25:53.8 0:15:28.1
14.
ŘÍDKÝ František
Dimosport Znojmo
CZE 2:26:15.7 0:15:50.0
15.
PECHEK Jan
Kola Bakus
CZE 2:27:20.9 0:16:55.2
16.
MELOUN Martin
MotoŠikule-CITIZEN
CZE 2:28:18.2 0:17:52.5
17.
MAREŠ Michal
Kola Bakus
CZE 2:28:19.4 0:17:53.7
18.
DOHNAL Roman
SK Skivelo Neslyšících Olomouc
CZE 2:28:47.6 0:18:21.9
19.
PÁN František
Staré Město pod landštejnem
CZE 2:32:17.3 0:21:51.6
20.
OBŠIL Tomáš
CT SAUNABAR HORNÍ CEREKEV
CZE 2:32:35.1 0:22:09.4
21.
ROLNÍK Emil
Šrot tým Kunžak
CZE 2:32:38.8 0:22:13.1
22.
BENEŠ Jiří
Spectrum Bike MTB Team
CZE 2:32:41.0 0:22:15.3
23.
VACEK Jiří
CYKLO HOBBY RYNAREC
CZE 2:33:33.5 0:23:07.8
24.
POSPÍŠIL Drahomír
TJ Spartak Třebíč
CZE 2:34:03.9 0:23:38.2
25.
SVOBODA Petr
Hojkov
CZE 2:34:15.0 0:23:49.3
26.
MIFEK Tomáš
SK Kbely/ČeMBA
CZE 2:34:45.4 0:24:19.7
27.
MIKULÁŠEK Ondřej
Klub biatlonu Staré Město pod Landštejnem
CZE 2:35:11.1 0:24:45.4
28.
SÁGNER Martin
mbikes.cz
CZE 2:35:18.7 0:24:53.0
29.
TLUSTOŠ Vít
TJ Spartak Třebíč
CZE 2:35:55.1 0:25:29.4
30.
KLABOUCH František
Zvíkov
CZE 2:37:56.6 0:27:30.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HRUŠKOVÁ Eliška
Kalas Racing Team
CZE 3:02:54.1 0:00:00.0
2.
FOŠUMOVÁ Michaela
Velo Club Cirkl CB
CZE 3:03:36.5 0:00:42.4
3.
BRTNOVÁ Michaela
cyklo extra cannondale team
CZE 3:04:29.3 0:01:35.2
4.
SYSLOVÁ Eva
Cyklo Klub Kučera Znojmo
CZE 3:15:36.9 0:12:42.8
5.
ČERNOŠKOVÁ Lenka
MTB MEL
CZE 3:20:20.0 0:17:25.9
6.
ŠEBKOVÁ Kristýna
Garage team DrKozmen
CZE 3:36:14.1 0:33:20.0
7.
NOVOTNÁ Helena
SOS J. Hradec
CZE 3:47:16.5 0:44:22.4
8.
GAVLASOVÁ Bohumila
Frýdlant nad Ostravicí
CZE 3:49:21.6 0:46:27.5
9.
GORČÍKOVÁ Natálie
TJ Spartak Třebíč
CZE 3:59:12.9 0:56:18.8
10.
KONEČNÁ Ivana
JH
CZE 4:04:58.7 1:02:04.6
11.
TREPKOVÁ Eva
Zasebe
CZE 4:09:35.4 1:06:41.3