Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Šumavský skimaraton Kooperativy

Běžecké lyžování
DATUM :21 - 22.2.2015 MÍSTO :Kvilda

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PETR Pavel
CZE 2:23:16.8 0:00:00.0
2.
SCHAUMAYR Günter
Union Oepping
AUT 2:23:17.4 0:00:00.6
3.
ŽÁK Jiří
Rossignol racing team
CZE 2:23:19.3 0:00:02.5
4.
LAHER Leo
TSU Waldmark/ St. Stefan
AUT 2:28:47.8 0:05:31.0
5.
BRÝDL Pavel
Rossignol racing team
CZE 2:31:06.3 0:07:49.5
6.
VEJNAR Josef
Český ski klub Vysoké na Jizer
CZE 2:36:23.8 0:13:07.0
7.
HRUŠKA Jan
Olfin Car Vella Trutnov
CZE 2:37:20.6 0:14:03.8
8.
KRÁL Ondřej
kolín V
CZE 2:38:24.8 0:15:08.0
9.
ŠVARC Petr
Žižkovský tygři
CZE 2:39:52.2 0:16:35.4
10.
CIENIK Radovan
KBL Martin
SVK 2:41:05.6 0:17:48.8
11.
ZNOJEMSKY Karel
Silvini Madshus team
CZE 2:41:14.3 0:17:57.5
12.
KŘOUSTEK Martin
SKI Skuhrov nad Bělou
CZE 2:41:26.8 0:18:10.0
13.
KOLÍN Jiří
ČZU Praha
CZE 2:41:58.7 0:18:41.9
14.
REJZEK Martin
ELEVEN-Eintracht Brunschweig
CZE 2:44:53.0 0:21:36.2
15.
HUMENBERGER Max
Union Oepping
AUT 2:45:10.3 0:21:53.5
16.
ZIKMUND Zdeněk
Glede team Bedřichov
CZE 2:45:57.3 0:22:40.5
17.
KAUFMANN Gottfried
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal
GER 2:46:22.9 0:23:06.1
18.
VOJTA Pavel
Žižkovský tygři
CZE 2:49:29.4 0:26:12.6
19.
KUCERA Jan
Kladiva Pardubice
CZE 2:49:35.0 0:26:18.2
20.
BLAŽEK David
Ski Nordic Marianske Lazne
CZE 2:50:11.6 0:26:54.8
21.
EIBENSTEINER Arnold
RLC-Sterngartl
AUT 2:50:36.3 0:27:19.5
22.
TEPLY Robin
Pha
CZE 2:51:30.7 0:28:13.9
23.
BARTOŠ Vítězslav
Ski klub Wunsiedel
CZE 2:52:38.3 0:29:21.5
24.
LUDVÍK Petr
ETRIATLON
CZE 2:53:09.5 0:29:52.7
25.
ZÁRYBNICKÝ Aleš
Silvini Madshus team
CZE 2:53:40.8 0:30:24.0
26.
GROMUS Daniel
HO Rýmařov
CZE 2:56:09.6 0:32:52.8
27.
ENZENHOFER Matthias
Su Raika Zwettl
AUT 2:57:18.1 0:34:01.3
28.
RABIŇÁK Martin
ČS Ski Team
CZE 2:58:00.4 0:34:43.6
29.
MODERBACHER Thomas
zanoni-LLteam
AUT 2:58:39.3 0:35:22.5
30.
BAUER Gerhard
GER 2:58:59.7 0:35:42.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KRAUSOVÁ Darina
Cykloklub Nový Jičín
SVK 3:03:21.5 0:00:00.0
2.
NAXEROVÁ Jana
USK CS Plzeň
CZE 3:19:10.7 0:15:49.2
3.
CHEJNOVSKÁ Anna
VŠSK MFF UK
CZE 3:21:07.7 0:17:46.2
4.
KOCOURKOVÁ Aneta
Neox
CZE 3:26:21.3 0:22:59.8
5.
KVĚTOVÁ Markéta
PRAHA 4
CZE 4:30:55.1 1:27:33.6
6.
HARTLOVÁ Vladislava
SK HIP
CZE 4:33:20.2 1:29:58.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RAZÝM Vladislav
Sport Club Plzeň
CZE 1:14:37.0 0:00:00.0
2.
HOJDEKR Martin
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:15:36.5 0:00:59.5
3.
SIKORA Jakub
Rossignol racing team
CZE 1:16:34.2 0:01:57.2
4.
ŠRŮTEK David
BKL Machov
CZE 1:17:23.7 0:02:46.7
5.
MAREK Michal
Rossignol racing team
CZE 1:18:44.3 0:04:07.3
6.
ŠVEJDA Jan
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:18:54.0 0:04:17.0
7.
ČERNOHORSKÝ Marek
SKI klub Jablonec n.N.
CZE 1:20:08.1 0:05:31.1
8.
STARLINGER Christian
Union Oepp ing
AUT 1:20:11.2 0:05:34.2
9.
SIGL Max
Ski und Bike Deggendorf
GER 1:20:39.5 0:06:02.5
10.
PROVOD Ladislav
USK CS Plzeň
CZE 1:20:48.9 0:06:11.9
11.
PELA Zbyněk
SKI PAX Horní Maxov
CZE 1:21:54.0 0:07:17.0
12.
SUCHÝ Jiří
FEL Praha
CZE 1:22:16.7 0:07:39.7
13.
ČADA Tomáš
REDPOiNT TOKO TEAM
CZE 1:22:33.8 0:07:56.8
14.
ŠIMURDA Martin
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:23:22.1 0:08:45.1
15.
SAJDL Martin
Žižkovský tygři
CZE 1:24:09.0 0:09:32.0
16.
SOMMER Manfred
TSV Buchenberg
GER 1:24:15.8 0:09:38.8
17.
FUCHS Thomas
SV Finsterau
GER 1:24:17.4 0:09:40.4
18.
LEHNUNG Kai-Uwe
S.V.Grün-Weiß Pirna
GER 1:24:44.2 0:10:07.2
19.
WURST Milan
AČR
CZE 1:24:51.4 0:10:14.4
20.
KOMZÁK Radek
HO ŠKROVÁD
CZE 1:25:09.0 0:10:32.0
21.
BEGERL Ludwig
SPVGG Lam Germany
GER 1:25:11.9 0:10:34.9
22.
PECHEK Jan
U lasenice
CZE 1:27:13.4 0:12:36.4
23.
SOVÁK Libor
AČR
CZE 1:27:43.7 0:13:06.7
24.
KÁLAL Tomáš
Žižkovský tygři
CZE 1:27:46.0 0:13:09.0
25.
SCHÖFERLE Andreas
SC Rettenberg
GER 1:28:12.4 0:13:35.4
26.
VRBA Ivo
AČR
CZE 1:28:17.4 0:13:40.4
27.
KASBERGER Stephan
WSV DJK RASTBÜCHL
GER 1:29:04.5 0:14:27.5
28.
SVAB Petr
Marktredwitz
CZE 1:29:29.4 0:14:52.4
29.
KRÁTKÝ Tomáš
SK LOS LOBOS
CZE 1:29:51.5 0:15:14.5
30.
HASELBÖCK Alfred
Union ÖPPING
AUT 1:29:58.6 0:15:21.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BEROUŠKOVÁ Kateřina
LK Tatran Chodov
CZE 1:22:35.1 0:00:00.0
2.
KNOPOVÁ Kamila
Ski klub Jablonec
CZE 1:27:48.0 0:05:12.9
3.
CHRÁSTKOVÁ Martina
Rossignol racing team
CZE 1:31:17.3 0:08:42.2
4.
RICKL Juliane
GER 1:35:14.3 0:12:39.2
5.
BAUEROVÁ Andrea
Žižkovský tygři
CZE 1:38:05.1 0:15:30.0
6.
ZIKMUNDOVÁ Anita
GLEDE SKI TEAM
CZE 1:41:20.2 0:18:45.1
7.
JINDŘIŠKOVÁ Alena
Sokol Horní Branná
CZE 1:42:44.9 0:20:09.8
8.
KOMZÁKOVÁ Lucie
HO ŠKROVÁD
CZE 1:45:29.5 0:22:54.4
9.
LOHBERGER Stephanie
SPVGG Lam Germany
GER 1:48:30.1 0:25:55.0
10.
FRANCOVÁ Blanka
Česká Spořitelna MTB Hobby X
CZE 1:50:19.5 0:27:44.4
11.
MOORS Christine
GER 1:50:57.0 0:28:21.9
12.
ŠTÁDLEROVÁ Šárka
CZE 1:51:11.9 0:28:36.8
13.
TUČANOVÁ Zuzana
MFF UK
CZE 1:51:13.3 0:28:38.2
14.
KADLECOVÁ Hana
Metrostav
CZE 1:51:37.0 0:29:01.9
15.
JENÍČKOVÁ Kateřina
SKI Klub Strakonice
CZE 1:52:44.2 0:30:09.1
16.
MORAWETZ Lenka
GER 1:52:57.1 0:30:22.0
17.
WURM Evamaria
Skiteam Grün-Weiß Pirna
GER 1:53:09.3 0:30:34.2
18.
KOLÍNOVÁ Radka
ČZU Praha
CZE 1:53:14.4 0:30:39.3
19.
TICHOTOVÁ Michaela
Kvilda
CZE 1:53:15.6 0:30:40.5
20.
PRECLÍKOVÁ Jana
VŠSK MFF UK
CZE 1:55:23.3 0:32:48.2
21.
PELOVÁ Milena
Česká spořitelna MTB Hobby B
CZE 1:55:37.2 0:33:02.1
22.
VALENTOVÁ Květa
Hasičky Praha
CZE 1:57:43.1 0:35:08.0
23.
VALVE Paivi Elina
Helsinki
FIN 1:59:32.9 0:36:57.8
24.
BERZÁKOVÁ Mariana
Stráňavy
SVK 1:59:35.0 0:36:59.9
25.
HRDOUŠKOVÁ Martina
Silvini Madshus team
CZE 2:01:14.8 0:38:39.7
26.
ČERNOCHOVÁ Jaroslava
PJR Frenštát
CZE 2:02:54.3 0:40:19.2
27.
TOMANOVÁ Jitka
Brunka club
CZE 2:05:11.4 0:42:36.3
28.
HARTLOVÁ Ivana
Sokol Římov
CZE 2:06:09.7 0:43:34.6
29.
SEEMANOVÁ Jana
Klub K2
CZE 2:08:34.7 0:45:59.6
30.
SYROVÁTKOVÁ Irena
SYMBIO + CANNONDALE
CZE 2:09:11.3 0:46:36.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FREIMUTH Thomas
xc-ski.de Skimarathon Team
GER 2:20:48.4 0:00:00.0
2.
RYPL Miroslav
Dukla Liberec
CZE 2:25:20.0 0:04:31.6
3.
RAZÝM Vladislav
Sport Club Plzeň
CZE 2:27:58.5 0:07:10.1
4.
PLISKA Jiří
Silvini Madshus team
CZE 2:29:48.4 0:09:00.0
5.
HOJDEKR Martin
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 2:33:54.1 0:13:05.7
6.
KEPLINGER Markus
Union Mad Leonfelden
AUT 2:34:37.6 0:13:49.2
7.
TUČEK Martin
Silvini Madshus
CZE 2:35:00.9 0:14:12.5
8.
POLÁŠEK Jan Ferdinand
VŠSK MFF UK
CZE 2:35:02.9 0:14:14.5
9.
SIKORA Jakub
Rossignol racing team
CZE 2:36:39.6 0:15:51.2
10.
LANGER Bernhard
SC- MONTE- HIRSCHAU
GER 2:37:23.1 0:16:34.7
11.
MATOUŠEK Ondřej
SKP Usti nad Labem
CZE 2:37:23.8 0:16:35.4
12.
SAJDL Martin
Žižkovský tygři
CZE 2:37:39.4 0:16:51.0
13.
EHL Jaroslav
SKI Skuhrov nad Bělou
CZE 2:37:59.1 0:17:10.7
14.
JANOUŠEK Jakub
LK ŠKODA PLZEŇ
CZE 2:38:51.9 0:18:03.5
15.
SVOBODA Jan
Silvini Madschus team
CZE 2:38:59.6 0:18:11.2
16.
LANDA František
Silvini Madshus team
CZE 2:39:02.0 0:18:13.6
17.
ŠRŮTEK David
BKL Machov
CZE 2:39:28.8 0:18:40.4
18.
PELA Zbyněk
SKI PAX Horní Maxov
CZE 2:40:45.1 0:19:56.7
19.
ŽÁK Jiří
Rossignol racing team
CZE 2:40:51.3 0:20:02.9
20.
PÁVEK Martin
TJ CZU Praha
CZE 2:40:58.7 0:20:10.3
21.
ŠOULA Oldřich
skiclub Homolka
CZE 2:41:52.0 0:21:03.6
22.
VODRÁŽKA Jakub
USK CS Plzeň
CZE 2:44:10.2 0:23:21.8
23.
FILIPČÍK Miroslav
Sokol Stachy
CZE 2:44:15.4 0:23:27.0
24.
ČADA Tomáš
REDPOiNT TOKO TEAM
CZE 2:45:09.1 0:24:20.7
25.
ONDRÁŠEK Marek
Silvini Madshus team
CZE 2:45:13.9 0:24:25.5
26.
ŠIMURDA Richard
USK CS Plzeň
CZE 2:46:53.6 0:26:05.2
27.
BERÁNEK Jan
USKCS Plzeň
CZE 2:47:01.8 0:26:13.4
28.
MARHOUN Petr
VŠSK MFF UK
CZE 2:47:22.6 0:26:34.2
29.
PAVLÍK Tomáš
SK Rover Praha
CZE 2:47:31.4 0:26:43.0
30.
DUCHÁČ Michal
BKL Machov
CZE 2:47:43.0 0:26:54.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MORAVCOVÁ Klára
CZE 2:39:28.2 0:00:00.0
2.
KOCUMOVÁ Zuzana
Salomon skigo team
CZE 2:41:06.2 0:01:38.0
3.
SVOBODA Alexandra
SC Ruhpolding
GER 2:54:40.5 0:15:12.3
4.
GRABMÜLLEROVÁ Aneta
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 2:59:26.2 0:19:58.0
5.
GRABMÜLLEROVÁ Šárka
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 3:01:03.8 0:21:35.6
6.
KLEMENTOVÁ Andrea
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 3:04:21.9 0:24:53.7
7.
JIRÁSKOVÁ Šárka
SKI Skuhrov nad Bělou
CZE 3:09:24.7 0:29:56.5
8.
MARGOLDOVÁ Barbora
Slovan Zdravotník Praha
CZE 3:27:12.8 0:47:44.6
9.
HLAVÁČOVÁ Barbora
Šutri Prachatice
CZE 3:36:43.7 0:57:15.5
10.
CHALOUPSKÁ Pavlína
OK 99 Hradec Králové
CZE 3:40:55.7 1:01:27.5
11.
ŠKOPKOVÁ Markéta
Spolek přátel šoupání nohama
CZE 3:45:33.0 1:06:04.8
12.
JANATOVÁ Lucie
Jizerka Panský Dům
CZE 3:47:39.7 1:08:11.5
13.
CHEJNOVSKÁ Anna
VŠSK MFF UK
CZE 3:47:59.5 1:08:31.3
14.
MALIŠOVÁ Karla
USK Parha
CZE 3:48:37.6 1:09:09.4
15.
VRBOVÁ Martina
Sorry Wolle WWT Říčany
CZE 3:55:30.2 1:16:02.0
16.
KOUBKOVÁ Ilona
Ski klub Praha 4
CZE 4:19:37.4 1:40:09.2
17.
WOLKERSTORFER Theresia
SU Eindruck Eidenberg
AUT 4:19:48.2 1:40:20.0
18.
PROCHÁZKOVÁ Pavlína
OB Loko Beroun
CZE 4:21:22.3 1:41:54.1
19.
ČERNÁ Jolana
Kvilda
CZE 4:33:11.1 1:53:42.9
20.
PLASKOVA Jana
Kvilda
CZE 4:44:26.8 2:04:58.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠELLER Luděk
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 1:18:50.0 0:00:00.0
2.
JAKOUBEK Tomáš
Silvini Madshus team
CZE 1:19:32.5 0:00:42.5
3.
ČERNOHORSKÝ Marek
SKI klub Jablonec n.N.
CZE 1:20:07.3 0:01:17.3
4.
ŠVEJDA Jan
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 1:21:37.6 0:02:47.6
5.
ŘEŽÁB Martin
LO Sokol Stachy
CZE 1:25:05.9 0:06:15.9
6.
PROVOD Ladislav
USK CS Plzeň
CZE 1:25:35.5 0:06:45.5
7.
BRÝDL Pavel
Rossignol racing team
CZE 1:26:58.3 0:08:08.3
8.
MAREK Michal
Rossignol racing team
CZE 1:28:16.5 0:09:26.5
9.
VEJNAR Josef
Český ski klub Vysoké na Jizer
CZE 1:29:05.0 0:10:15.0
10.
VATER Gerhard
Löffler Skadi Loppet Team
GER 1:31:09.0 0:12:19.0
11.
KAUFMANN Gottfried
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal
GER 1:31:09.8 0:12:19.8
12.
KLEMENT Dominik
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 1:31:41.9 0:12:51.9
13.
MORAVEC Martin
Silvini Madshus team
CZE 1:31:44.4 0:12:54.4
14.
ŠMAUS Antonín
Glede team Bedřichov
CZE 1:32:08.7 0:13:18.7
15.
KOVAŘÍK Oldřich
OaS ČESKÝ LES
CZE 1:32:12.8 0:13:22.8
16.
MELOUN Martin
Sportcentrum Meldy J.Hradec
CZE 1:32:56.9 0:14:06.9
17.
ŘEŠÁTKO Jiří
SWSL Lučany
CZE 1:33:22.3 0:14:32.3
18.
NOVÝ Lukáš
Dubné
CZE 1:33:54.0 0:15:04.0
19.
ŠMAUS Jan
Glede team Bedřichov
CZE 1:34:36.5 0:15:46.5
20.
ZÁRYBNICKÝ Aleš
Silvini Madshus team
CZE 1:35:36.1 0:16:46.1
21.
WŰRZ Martin
SWSL Lučany
CZE 1:36:32.8 0:17:42.8
22.
ŠKOBRTAL Michal
AČR 5104
CZE 1:37:15.0 0:18:25.0
23.
MICHEK David
Glede team Bedřichov
CZE 1:37:23.2 0:18:33.2
24.
BOKOVIKOV Alexey
BMSTU
GER 1:38:23.5 0:19:33.5
25.
KÖRBS Peter
Bad Hersfeld
GER 1:38:25.2 0:19:35.2
26.
ZELLER Zbyněk
ČSK Vysoké n.J.
CZE 1:38:30.4 0:19:40.4
27.
KUTMAN Pavel
STRUHAŘOV
CZE 1:39:33.3 0:20:43.3
28.
GROMUS Daniel
HO Rýmařov
CZE 1:39:36.0 0:20:46.0
29.
SCHÖNBERGER Steffan
Löffler Skadi Loppet Team
GER 1:40:15.2 0:21:25.2
30.
ČERVENÝ Daniel
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 1:40:17.7 0:21:27.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BEROUŠKOVÁ Kateřina
LK Tatran Chodov
CZE 1:29:51.4 0:00:00.0
2.
MORAVCOVÁ Kateřina
Silvini Madshus team
CZE 1:36:40.0 0:06:48.6
3.
CHRÁSTKOVÁ Martina
Rossignol racing team
CZE 1:38:26.9 0:08:35.5
4.
WALLNER Sabine
Löffler Skadi Loppet Team
GER 1:39:35.6 0:09:44.2
5.
KNOPOVÁ Kamila
Ski klub Jablonec
CZE 1:39:36.7 0:09:45.3
6.
BAUEROVÁ Andrea
Žižkovský tygři
CZE 1:42:48.4 0:12:57.0
7.
KÁLALOVÁ Tereza
Žižkovský tygři
CZE 1:45:39.0 0:15:47.6
8.
VLČKOVÁ Iva
Sokol Senohraby
CZE 1:45:50.9 0:15:59.5
9.
SUDKOVÁ Tereza
SKI klub Jablonec nad Nisou
CZE 1:47:27.5 0:17:36.1
10.
JINDŘIŠKOVÁ Alena
Sokol Horní Branná
CZE 1:50:00.6 0:20:09.2
11.
HÁKOVÁ Michaela
TJ SVS Krkonoše Vrchlabí
CZE 1:50:54.9 0:21:03.5
12.
WŰRZOVÁ Anna
SWSL Lučany
CZE 1:54:12.5 0:24:21.1
13.
HUDEČKOVÁ Veronika
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 1:54:43.6 0:24:52.2
14.
BALDRIANOVÁ Barbora
SK Kotlářka Praha
CZE 1:55:17.2 0:25:25.8
15.
RYŠAVÁ Vendula
ČZU
CZE 1:56:25.1 0:26:33.7
16.
SKOŘEPOVÁ Alena
TJ SOKOL SENOHRABY
CZE 2:03:20.9 0:33:29.5
17.
KADLECOVÁ Hana
Metrostav
CZE 2:03:24.8 0:33:33.4
18.
DIVOKÁ Gabriela
Žižkovský tygři
CZE 2:06:19.6 0:36:28.2
19.
RYŠAVÁ Majda
ČZU
CZE 2:07:27.7 0:37:36.3
20.
PÁVKOVÁ Jana
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 2:08:21.4 0:38:30.0
21.
POKORNÁ Věnceslava
AC Kovošrot Praha
CZE 2:08:48.3 0:38:56.9
22.
VALENTOVÁ Helena
VŠSK MFF UK
CZE 2:09:15.8 0:39:24.4
23.
HAIDER Anna
Linz
AUT 2:11:08.0 0:41:16.6
24.
ŠINDELÁŘOVÁ Jitka
Žižkovský tygři
CZE 2:11:39.0 0:41:47.6
25.
MĚSTKOVÁ Lucie
Tempo Praha
CZE 2:11:54.5 0:42:03.1
26.
HRDOUŠKOVÁ Monika
Silvini Madshus team
CZE 2:12:21.1 0:42:29.7
27.
FÍLOVÁ Veronika
Sunsetbike
CZE 2:12:24.9 0:42:33.5
28.
HRDOUŠKOVÁ Martina
Silvini Madshus team
CZE 2:12:33.0 0:42:41.6
29.
MACHALICKÁ Libuše
Fortex Ski Moravský Beroun
CZE 2:13:58.2 0:44:06.8
30.
VÁLKOVÁ Marcela
Humanita Praha
CZE 2:17:34.1 0:47:42.7