Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Skadi Loppet

Běžecké lyžování
DATUM :14 - 15.3.2015 MÍSTO :Bodenmais

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ROCAREK Jiri
Fischer Racing Team
CZE 1:20:49.3 0:00:00.0
2.
HERZOG Daniel
Spvgg Oberkreuzberg ZollSkiteam
GER 1:20:49.4 0:00:00.1
3.
ESCHER Toni
Fischer Racing Team
GER 1:20:49.5 0:00:00.2
4.
RATH Tobias
SALOMON-LEKI-RACINGTEAM
GER 1:21:31.3 0:00:42.0
5.
ŠRETR Radek
Yoko team
CZE 1:21:51.5 0:01:02.2
6.
LENTSCH Urban
LLC Sporthütte Längenfeld
AUT 1:21:57.7 0:01:08.4
7.
FREIMUTH Thomas
xc-ski.de Skimarathon Team
GER 1:22:15.5 0:01:26.2
8.
ŠRAIL Jan
SK Nove Mesto Na Morave
CZE 1:23:42.2 0:02:52.9
9.
SIKORA Jakub
Czech Ski Team
CZE 1:24:09.1 0:03:19.8
10.
WEISHÄUPL Andreas
SALOMON-LEKI-RACINGTEAM
GER 1:24:12.5 0:03:23.2
11.
SLECHTA Daniel
Fischer Racing Team
CZE 1:25:39.7 0:04:50.4
12.
HOJDEKR Martin
FISCHER Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:25:43.0 0:04:53.7
13.
SIEBER Manuel
SALOMON-LEKI-RACINGTEAM
GER 1:25:47.5 0:04:58.2
14.
KRSKA Jan
Fischer Racing Team
GER 1:26:03.4 0:05:14.1
15.
EICHELSBACHER Sebastian
SALOMON-LEKI-RACINGTEAM
GER 1:26:21.9 0:05:32.6
16.
HOFFMANN Peter
Skiclub 1927 Köthen
GER 1:26:39.1 0:05:49.8
17.
ALTENBURGER-KOCH René
Löffler Skadi-Loppet Team
GER 1:26:52.6 0:06:03.3
18.
PETZOLD Mike
SV STuetzengruen
GER 1:27:29.6 0:06:40.3
19.
STADLBAUER Sebastian
SU Böhmerwald
AUT 1:27:34.7 0:06:45.4
20.
FRIEDL Christoph
Löffler Skadi-Loppet Team
GER 1:27:57.9 0:07:08.6
21.
WÜRZ Ferdinand
SC Furth im Wald
GER 1:28:10.7 0:07:21.4
22.
KEPLINGER Markus
Bad Leonfelden
AUT 1:28:25.5 0:07:36.2
23.
PFAB Johannes
SC Monte Kaolino Hirschau
GER 1:28:34.0 0:07:44.7
24.
DOHNAL Tomas
Dortmund
CZE 1:28:45.4 0:07:56.1
25.
FRANC Jan
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 1:28:48.4 0:07:59.1
26.
SCHREIER Michel
SV Stützengrün
GER 1:28:48.7 0:07:59.4
27.
WEGNER Sönke
World of MTB
GER 1:29:02.4 0:08:13.1
28.
THIER Maximilian
SU Raika Zwettl
GER 1:29:07.8 0:08:18.5
29.
HUSEK Martin
Czech Ski Team
CZE 1:29:10.9 0:08:21.6
30.
KNOLL Markus
ATSV Gebirge/Gelobtland
GER 1:30:21.0 0:09:31.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MORAVCOVA Klara
Fischer Suabru Racing Team
CZE 1:32:56.1 0:00:00.0
2.
MUTSCHELLER Sigrid
Fischer Racing Team
GER 1:32:57.3 0:00:01.2
3.
DONZALLAZ Nicole
Team Rossignol-Crazy Suisse-New-Work
SUI 1:33:00.7 0:00:04.6
4.
MÜLLER Jessica
xc-ski.de Skimarathon Team
GER 1:35:31.6 0:02:35.5
5.
FORSTNER Renate
Raubling
GER 1:37:32.2 0:04:36.1
6.
GRIT Otto
Schneeberg
GER 1:43:52.5 0:10:56.4
7.
UZICK Liudmila
RUS 1:44:18.5 0:11:22.4
8.
SVOBODA Alexandra
SC Ruhpolding
GER 1:44:50.4 0:11:54.3
9.
RICKL Juliane
SpVgg Lam Ski Nordisch
GER 1:45:07.5 0:12:11.4
10.
WALLNER Sabine
Löffler Skadi-Loppet Team
GER 1:45:13.0 0:12:16.9
11.
BECKER Linda
WSC Breisgau-Staufen
GER 1:47:32.6 0:14:36.5
12.
SIEMONEIT Anna
BSP Altenberg/SSV Altenberg
GER 1:49:21.0 0:16:24.9
13.
BÜHLER Veronika
Riedenburg
GER 1:49:31.0 0:16:34.9
14.
BAUMGÄRTEL Katharina
Ski-Club-Carlsfeld
GER 1:49:38.5 0:16:42.4
15.
ESCHER Silke
Sehmatal-Sehma
GER 1:49:56.9 0:17:00.8
16.
MÜLLER Katrin
SV Grün-Weiß Pirna
GER 1:50:40.5 0:17:44.4
17.
MARKOVKINA Elena
SaimaaSport
RUS 1:51:12.1 0:18:16.0
18.
WEIDLICH Antje
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal
GER 1:51:16.2 0:18:20.1
19.
SIMEONI Federica
Fis Marathon Team Zoldo
ITA 1:52:12.7 0:19:16.6
20.
MERILO Helen
Karupesa Team
EST 1:54:17.4 0:21:21.3
21.
LARIONOVA Tatiana
Lahti
RUS 1:54:42.1 0:21:46.0
22.
TREBING Rahel
ruhepuls40.de/SV Agenbach
GER 1:54:58.9 0:22:02.8
23.
KRAUSOVÁ Darina
DOM SRDCA MARTIN SK
CZE 1:55:39.9 0:22:43.8
24.
JINDŘIŠKOVÁ Alena
sokol Horní Branná
CZE 1:57:16.0 0:24:19.9
25.
MORGENSTERN Sabine
ATSV Gebirge/Gelobtland
GER 1:58:16.7 0:25:20.6
26.
WALTER Anne
01069
GER 2:02:49.2 0:29:53.1
27.
DE WIT Tosca
slt
NED 2:06:22.7 0:33:26.6
28.
HARTMANN Sandra
TSV Rauenstein
GER 2:06:59.9 0:34:03.8
29.
SCHNEIDER Christa
Skatingschule Scherrer
GER 2:07:33.7 0:34:37.6
30.
NOODT Karin
SC Buntenbock
GER 2:07:58.9 0:35:02.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
WACHLIN Johannes
SALOMON-LEKI-RACINGTEAM
GER 0:43:29.7 0:00:00.0
2.
KALIVODA Tomáš
FISCHER Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:43:31.3 0:00:01.6
3.
OLEX Max
SC Partenkirchen
GER 0:43:40.9 0:00:11.2
4.
ŠELLER Luděk
FISCHER Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:44:17.3 0:00:47.6
5.
PROPP Jurij
Salomon-Leki-Racing Team
GER 0:44:40.5 0:01:10.8
6.
MOOSMANN Tobias
SC Kössen
AUT 0:45:48.1 0:02:18.4
7.
MÁNEK Jiří
FISCHER Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:45:49.7 0:02:20.0
8.
SCHLOTT Mark
Team FLEXEBU
GER 0:45:52.6 0:02:22.9
9.
KOCH Philipp
ESV Nassau
GER 0:45:58.4 0:02:28.7
10.
FALK Stefan
SC Großberg
GER 0:46:05.6 0:02:35.9
11.
EISENHUT Sebastian
SC Schliersee
GER 0:46:24.6 0:02:54.9
12.
HEINRICH Tom
TSG Sehma
GER 0:46:33.1 0:03:03.4
13.
LAGLER Kristof
Hungarian Ski Association
HUN 0:46:55.7 0:03:26.0
14.
ŠVEJDA Jan
FISCHER Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:47:08.6 0:03:38.9
15.
SUCHÝ Jiří
VSK Elektro Praha
CZE 0:47:46.6 0:04:16.9
16.
BERTHOLD Ronny
ATSV Gebirge Gelobtland
GER 0:47:52.0 0:04:22.3
17.
KOCH Albin
ESV Nassau
GER 0:47:55.0 0:04:25.3
18.
GAFFAL Peter
Miesbach
GER 0:48:13.2 0:04:43.5
19.
ALBRECHT Matyas
Sokol Stachy
CZE 0:48:23.4 0:04:53.7
20.
GOND Balazs
Hungarian Ski Association
HUN 0:49:08.0 0:05:38.3
21.
LEIS Johannes
Steinach am Brenner
AUT 0:49:08.1 0:05:38.4
22.
KOCH Stephan
ESV Nassau
GER 0:49:17.0 0:05:47.3
23.
NOVÁK David
FISCHER Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:49:19.1 0:05:49.4
24.
HACHMANN Andreas
SC Siedlinghausen / Cadomotus Skate
GER 0:49:44.4 0:06:14.7
25.
SCHNEIDER Silvio
Bertsdorfer SV
GER 0:50:45.0 0:07:15.3
26.
WEBER Andreas
TGV Schotten
GER 0:50:48.7 0:07:19.0
27.
BANSZKI Bence
Hungarian Ski Association
HUN 0:50:55.2 0:07:25.5
28.
LLARDEN Oriol
VITALDENT-ARAN
ESP 0:51:06.3 0:07:36.6
29.
ULBRICH Mika
TGV Schotten
GER 0:51:20.1 0:07:50.4
30.
GROß Korbinian
SC Furth im Wald
GER 0:51:41.4 0:08:11.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KLEMENTOVÁ Andrea
FISCHER Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:49:45.5 0:00:00.0
2.
KNOPOVA Kamila
Czech Ski Team
CZE 0:51:01.6 0:01:16.1
3.
KREUZIGEROVA Tereza
Sokol Stachy
CZE 0:52:16.1 0:02:30.6
4.
LIEBSCHER Magdalena
BSP Altenberg/SSV Altenberg
GER 0:53:01.0 0:03:15.5
5.
SCHAIRER Sabrina
Salomon Leki Racing Team
GER 0:53:34.2 0:03:48.7
6.
SCHMIDT Elisabeth
WSV Warmensteinach
GER 0:54:28.1 0:04:42.6
7.
BALTING Lisa
WSV Oberhof 05
GER 0:54:28.2 0:04:42.7
8.
EISCHER Birgit
USC Atomic St. Leonhard
AUT 0:54:35.5 0:04:50.0
9.
VOSTRADOVSKÁ Tereza
FISCHER Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:54:42.0 0:04:56.5
10.
BÖTTCHER Rika
SC Buntenbock
GER 0:54:51.9 0:05:06.4
11.
MORITZ Marieke
SC Buntenbock
GER 0:56:48.7 0:07:03.2
12.
BOLDOVA Adela
Sokol Stachy
CZE 0:56:52.7 0:07:07.2
13.
REIßENBERGER Alicia
SC Neubau
GER 0:57:00.5 0:07:15.0
14.
ZIMMER Marie
BSP Altenberg/PSV Schwarzenberg
GER 0:57:25.2 0:07:39.7
15.
HASLER Paula
BSP Altenberg/Stahl Schmiedeberg
GER 0:57:26.7 0:07:41.2
16.
SCHMIADE Paula
BSP Altenberg/SG Stahl Schmiedeberg
GER 0:57:29.6 0:07:44.1
17.
POIKE Tamina
BSP Altenberg/SSV Altenberg
GER 0:57:30.2 0:07:44.7
18.
BERTOTI Regina
Hungarian Ski Association
HUN 0:58:32.8 0:08:47.3
19.
JANSKY Karola
SG Klotzsche
GER 0:59:24.9 0:09:39.4
20.
ZIMARE Franziska
SG Klotzsche
GER 0:59:42.5 0:09:57.0
21.
CLAUß Alexandra
Einsiedler Skiverein
GER 0:59:58.4 0:10:12.9
22.
LOHBERGER Stephanie
SpVgg Lam
GER 1:01:19.7 0:11:34.2
23.
SCHAFFER Kathrin
WSV Eppenschlag
GER 1:01:46.4 0:12:00.9
24.
HACKL Anna
WSV Eppenschlag
GER 1:01:46.4 0:12:00.9
25.
NAUJOKAT Julia
SG Klotzsche
GER 1:01:56.4 0:12:10.9
26.
NEUBER Linda
SV Neudorf
GER 1:02:14.4 0:12:28.9
27.
MORITZ Birgitt
SC Buntenbock
GER 1:03:11.3 0:13:25.8
28.
HIERSTETTER Melanie
SC Furth im Wald
GER 1:03:13.8 0:13:28.3
29.
BÖTTCHER Birgit
SC Buntenbock
GER 1:03:15.5 0:13:30.0
30.
KAGERBAUER Simone
Langdorf
GER 1:03:17.1 0:13:31.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FREIMUTH Thomas
xc-ski.de Skimarathon Team
GER 2:02:02.1 0:00:00.0
2.
ROCAREK Jiri
Fischer Racing Team
CZE 2:02:37.4 0:00:35.3
3.
ŠRETR Radek
Yoko team
CZE 2:08:07.4 0:06:05.3
4.
PLISKA Jiri
Silvini Madshus Team
CZE 2:08:22.9 0:06:20.8
5.
ESCHER Toni
Fischer Racing Team
GER 2:08:40.5 0:06:38.4
6.
SLECHTA Daniel
Fischer Racing Team
CZE 2:09:48.0 0:07:45.9
7.
STEURER Thomas
Salomon Racing Team
AUT 2:10:37.8 0:08:35.7
8.
SIKORA Jakub
Czech Ski Team
CZE 2:10:39.8 0:08:37.7
9.
GROßE Ralf
PSV Zittau
GER 2:10:50.6 0:08:48.5
10.
LENTSCH Urban
LLC Sporthütte Längenfeld
AUT 2:10:55.1 0:08:53.0
11.
WÄHRISCH Sten
Dresden
GER 2:11:57.5 0:09:55.4
12.
VEBER Tomáš
LK Tatran Chodov
CZE 2:13:33.4 0:11:31.3
13.
SIEBER Manuel
SALOMON-LEKI-RACINGTEAM
GER 2:13:38.0 0:11:35.9
14.
EßBACH Jens
VSC Klingenthal
GER 2:13:50.3 0:11:48.2
15.
WEISHÄUPL Andreas
SALOMON-LEKI-RACINGTEAM
GER 2:14:11.8 0:12:09.7
16.
HOFFMANN Peter
Skiclub 1927 Köthen
GER 2:14:24.7 0:12:22.6
17.
KEPLINGER Markus
Bad Leonfelden
AUT 2:14:34.6 0:12:32.5
18.
RATH Tobias
SALOMON-LEKI-RACINGTEAM
GER 2:14:40.6 0:12:38.5
19.
PETZOLD Mike
SV STuetzengruen
GER 2:14:40.7 0:12:38.6
20.
PROVOD Ladislav
USK CS Plzeň
CZE 2:14:55.0 0:12:52.9
21.
KNOLL Markus
ATSV Gebirge/Gelobtland
GER 2:15:04.1 0:13:02.0
22.
NEUBER Jens
SC Norweger Annaberg
GER 2:15:57.0 0:13:54.9
23.
WOLF Josef
SC Ruhpolding
GER 2:16:10.2 0:14:08.1
24.
MELŠA Zdeněk
Fortex ski MB
CZE 2:17:00.5 0:14:58.4
25.
RICHTER Michael
team slow
GER 2:17:19.6 0:15:17.5
26.
FRIEDL Christoph
Löffler Skadi-Loppet Team
GER 2:17:44.4 0:15:42.3
27.
TREUDE Harald
SV Lützel
GER 2:18:11.5 0:16:09.4
28.
MEYER Olaf
SC Norweger Annaberg
GER 2:18:33.5 0:16:31.4
29.
BALTING Marian
SKG Gersfeld
GER 2:18:42.7 0:16:40.6
30.
KRSKA Jan
Fischer Racing Team
GER 2:18:53.8 0:16:51.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MORAVCOVA Klara
Fischer Suabru Racing Team
CZE 2:21:09.1 0:00:00.0
2.
DONZALLAZ Nicole
Team Rossignol-Crazy Suisse-New-Work
SUI 2:22:59.0 0:01:49.9
3.
MÜLLER Jessica
xc-ski.de Skimarathon Team
GER 2:31:36.0 0:10:26.9
4.
SVOBODA Alexandra
SC Ruhpolding
GER 2:33:38.4 0:12:29.3
5.
FORSTNER Renate
Raubling
GER 2:37:41.0 0:16:31.9
6.
BECKER Linda
WSC Breisgau-Staufen
GER 2:40:05.3 0:18:56.2
7.
SCHAIRER Sabrina
SALOMON-LEKI-RACINGTEAM
GER 2:42:55.7 0:21:46.6
8.
WEIKARD Kathrin
SKG Gersfeld
GER 2:43:51.1 0:22:42.0
9.
ESCHER Silke
Sehmatal-Sehma
GER 2:45:38.5 0:24:29.4
10.
GRIT Otto
Schneeberg
GER 2:48:30.7 0:27:21.6
11.
WALLNER Sabine
Löffler Skadi-Loppet Team
GER 2:48:40.6 0:27:31.5
12.
LARIONOVA Tatiana
Lahti
RUS 2:50:34.0 0:29:24.9
13.
RICKL Juliane
SpVgg Lam Ski Nordisch
GER 2:51:28.3 0:30:19.2
14.
MERILO Helen
Karupesa Team
EST 2:52:36.3 0:31:27.2
15.
MICHALOWSKI Skadi
SC Motor Zella-Mehlis
GER 2:53:49.1 0:32:40.0
16.
SIMEONI Federica
Fis Marathon Team Zoldo
ITA 2:54:05.0 0:32:55.9
17.
HORNFECK Ulla
TSV_Carlsgrün
GER 2:55:22.4 0:34:13.3
18.
JINDŘIŠKOVÁ Alena
sokol Horní Branná
CZE 2:58:10.3 0:37:01.2
19.
MORGENSTERN Sabine
ATSV Gebirge/Gelobtland
GER 2:58:41.5 0:37:32.4
20.
BAUMGÄRTEL Katharina
Ski-Club-Carlsfeld
GER 3:01:55.3 0:40:46.2
21.
HIERSCHLÄGER Maria
SU einDRUCK Eidenberg SLL
AUT 3:03:24.3 0:42:15.2
22.
UZICK Liudmila
RUS 3:05:08.4 0:43:59.3
23.
HOPFE Stefanie
GER 3:07:35.6 0:46:26.5
24.
HAMANN Christiane
Volkssport Freital
GER 3:09:33.0 0:48:23.9
25.
MARKOVKINA Elena
SaimaaSport
RUS 3:16:49.0 0:55:39.9
26.
USBECK Martina
Floh - Seligenthal
GER 3:17:25.6 0:56:16.5
27.
BERGMANN Susanne
SV TU Ilmenau
GER 3:17:56.8 0:56:47.7
28.
GRÄF Dürt
DSV
GER 3:18:06.8 0:56:57.7
29.
HÖLL Elisabeth
SC Carlsfeld
GER 3:20:09.1 0:59:00.0
30.
KLEINVELD Katja
LLV Bedaf Uden
NED 3:26:01.2 1:04:52.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HERZOG Daniel
Spvgg Oberkreuzberg ZollSkiteam
GER 1:08:29.7 0:00:00.0
2.
METZ Lennart
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal
GER 1:08:58.1 0:00:28.4
3.
ŠELLER Luděk
FISCHER Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:08:59.6 0:00:29.9
4.
REICHELT Arne
SK Dresden-Niedersedlitz
GER 1:11:07.2 0:02:37.5
5.
HAUBER Thomas
Ruhpolding
GER 1:11:10.0 0:02:40.3
6.
ŠRAIL Jan
SK Nove Mesto Na Morave
CZE 1:11:59.4 0:03:29.7
7.
SCHWENTNER Florian
SU einDRUCK Eidenberg SLL
AUT 1:12:46.4 0:04:16.7
8.
SCHUBERT Felian
SLV Bernau
GER 1:12:56.3 0:04:26.6
9.
KALIVODA Tomáš
FISCHER Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:12:56.7 0:04:27.0
10.
ŠVEJDA Jan
FISCHER Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:13:25.7 0:04:56.0
11.
PROPP Jurij
Salomon-Leki-Racing Team
GER 1:14:12.3 0:05:42.6
12.
ROMBOCK Niklas
SK Dresden-Niedersedlitz
GER 1:15:10.1 0:06:40.4
13.
FALK Stefan
SC Großberg
GER 1:15:32.8 0:07:03.1
14.
HUSEK Martin
Czech Ski Team
CZE 1:15:47.7 0:07:18.0
15.
MÁNEK Jiří
FISCHER Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:16:53.2 0:08:23.5
16.
FRITZSCH Nick
ATSV Gebirge/Gelobtland
GER 1:16:55.1 0:08:25.4
17.
STRELOW Justus
BSP Altenberg/SG Stahl Schmiedeberg
GER 1:17:20.5 0:08:50.8
18.
KLUGE Arne
SG Stahl Schmiedeberg
GER 1:17:21.5 0:08:51.8
19.
SUCHÝ Jiří
VSK Elektro Praha
CZE 1:17:41.5 0:09:11.8
20.
FIŠNAR Jiří
Ski klub Šumperk
CZE 1:17:51.3 0:09:21.6
21.
HEINRICH Tom
TSG Sehma
GER 1:18:27.8 0:09:58.1
22.
EDER Julian
SV Finsterau
GER 1:18:52.2 0:10:22.5
23.
KOBLMÜLLER Floriann
Gramastetten
AUT 1:19:11.6 0:10:41.9
24.
BERTHOLD Ronny
ATSV Gebirge Gelobtland
GER 1:19:19.2 0:10:49.5
25.
FLUNGER Mathias
Team Ausdauer Netzwerk
GER 1:19:52.4 0:11:22.7
26.
BAUER Gerhard
DJK Falkenberg
GER 1:19:52.5 0:11:22.8
27.
DUFTER Matthias
SC-Schlierse
GER 1:19:55.3 0:11:25.6
28.
HALFAR Thomas
SV Arnbruck
GER 1:19:56.5 0:11:26.8
29.
WEIß Michael
SC Altenau
GER 1:20:19.6 0:11:49.9
30.
HELFRICHT Kay
SALOMON LEKI RACINGTEAM
GER 1:20:31.4 0:12:01.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDIKOVA Adela
Fischer Racing Team
CZE 1:17:42.0 0:00:00.0
2.
WIRTH Jessica
FC Wüstenselbitz
GER 1:21:36.7 0:03:54.7
3.
KLEMENTOVÁ Andrea
FISCHER Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:23:08.3 0:05:26.3
4.
DIETZE Anna-Maria
Pulschlag Neuhausen
GER 1:24:52.3 0:07:10.3
5.
KNOPOVA Kamila
Czech Ski Team
CZE 1:26:40.1 0:08:58.1
6.
MENDE Johanna
SG Holzhau
GER 1:28:33.7 0:10:51.7
7.
FRANKE Angelina
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal
GER 1:29:17.1 0:11:35.1
8.
LIEBSCHER Magdalena
BSP Altenberg/SSV Altenberg
GER 1:29:25.0 0:11:43.0
9.
MAIERHOFER Magdalena
SC Leogang
AUT 1:31:28.6 0:13:46.6
10.
BÖTTCHER Rika
SC Buntenbock
GER 1:31:35.9 0:13:53.9
11.
DEIGENTESCH Manuela
SV Oberteisendorf
GER 1:31:46.3 0:14:04.3
12.
LANG Katharina
SC Bodenmais
GER 1:32:01.8 0:14:19.8
13.
WEIDLICH Antje
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal
GER 1:34:17.1 0:16:35.1
14.
SIEMONEIT Anna
BSP Altenberg/SSV Altenberg
GER 1:34:20.1 0:16:38.1
15.
BALTING Lisa
WSV Oberhof 05
GER 1:34:26.7 0:16:44.7
16.
HASLER Paula
BSP Altenberg/Stahl Schmiedeberg
GER 1:35:28.7 0:17:46.7
17.
CLAUß Alexandra
Einsiedler Skiverein
GER 1:35:33.9 0:17:51.9
18.
POIKE Tamina
BSP Altenberg/SSV Altenberg
GER 1:35:41.9 0:17:59.9
19.
CZECZINE Sarah
Bertsdorfer SV
GER 1:35:56.0 0:18:14.0
20.
MORITZ Marieke
SC Buntenbock
GER 1:36:33.1 0:18:51.1
21.
STORCH Lea-Annabell
Markneukirchen
GER 1:37:19.9 0:19:37.9
22.
ZIMMER Marie
BSP Altenberg/PSV Schwarzenberg
GER 1:37:20.0 0:19:38.0
23.
SCHIFFMANN Christina
TuS 1892 Mitterteich
GER 1:37:48.0 0:20:06.0
24.
VOGT Johanna
BSP Altenberg/SSV Altenberg
GER 1:38:04.0 0:20:22.0
25.
BÖHME Annett
Ski Club Carlsfeld
GER 1:38:13.7 0:20:31.7
26.
RICHTER Sophie
SKG Gersfeld
GER 1:39:05.2 0:21:23.2
27.
DR. MEYER Monika
SV TU Ilmenau
GER 1:39:35.1 0:21:53.1
28.
WEIKARD Annika
SKG Gersfeld
GER 1:39:54.5 0:22:12.5
29.
SCHMIADE Paula
BSP Altenberg/SG Stahl Schmiedeberg
GER 1:40:55.6 0:23:13.6
30.
WILD Stefanie
BSP Altenberg/SG Stahl Schmiedeberg
GER 1:41:22.7 0:23:40.7