Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP XCO MTB 2015

Český pohár MTB UCI C1 Teplice

MTB
DATUM :18.4.2015 MÍSTO :Teplice

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KULHAVÝ Jaroslav
Specialized Racing
CZE 1:37:08.0 0:00:00.0
2.
HYNEK Kristian
TOPEAK ERGON RACING TEAM
CZE 1:37:29.2 0:00:21.2
3.
WAWAK Bartłomiej
Kross Racing Team
POL 1:37:40.3 0:00:32.3
4.
NESVADBA Jan
Nilfisk ALTO pro cycling
CZE 1:38:11.3 0:01:03.3
5.
ULMAN Matouš
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:38:30.3 0:01:22.3
6.
KONWA Marek
64sto LESZNO MTB Team4sto LESZNO MTB Team
POL 1:39:23.5 0:02:15.5
7.
NOVÁK Jiří
Betch. Nl Superior Brentjens Mtb Team
CZE 1:39:30.1 0:02:22.1
8.
PAPRSTKA Tomáš
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:40:06.5 0:02:58.5
9.
BATS Didier
Goeman Scott Cycling Team
BEL 1:40:27.2 0:03:19.2
10.
SKALICKÝ Pavel
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:40:59.2 0:03:51.2
11.
PANHUYZEN Kevin
KTM Bike-Vision
BEL 1:41:31.6 0:04:23.6
12.
KANĚRA Michal
GHOST-MITAS racing team
CZE 1:41:43.4 0:04:35.4
13.
EBERL Filip
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:41:57.3 0:04:49.3
14.
PETERIS Janevics
Endurance (XC)
LAT 1:43:38.1 0:06:30.1
15.
MALÍK Michal
ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS
CZE 1:44:36.6 0:07:28.6
16.
ULLOA AREVALO Gerardo
AR Arisun Pro Cycling team
MEX 1:44:48.3 0:07:40.3
17.
BERTSCH Philipp
MHW-Cube RacingTeam
GER 1:45:25.8 0:08:17.8
18.
KAMLER Josef
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:45:40.5 0:08:32.5
19.
RAJCHART Jan
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:45:43.9 0:08:35.9
20.
VOBECKÝ Zdeněk
ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS
CZE 1:46:06.1 0:08:58.1
21.
BARTÁK Tomáš
Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem
CZE 1:46:20.4 0:09:12.4
22.
LUKEŠ Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 1:47:58.0 0:10:50.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
WŁOSZCZOWSKA Maja
Kross Racing Team
POL 1:13:18.5 0:00:00.0
2.
KESEG STEVKOVA Janka
Outsiterz
SVK 1:13:44.4 0:00:25.9
3.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
LIV cycling team
CZE 1:14:12.1 0:00:53.6
4.
RAIZA Goulao Henrque
AOO SPECIALIZED RACING TEAM
BRA 1:14:24.3 0:01:05.8
5.
DAWIDOWICZ Aleksandra
SGR Srebrna Góra
POL 1:14:54.4 0:01:35.9
6.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC KOOPERATIVA SG Jablonec n. N.
CZE 1:15:09.6 0:01:51.1
7.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
KONA CYCLING POINT
CZE 1:16:23.1 0:03:04.6
8.
HUŘÍKOVÁ Tereza
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:16:40.7 0:03:22.2
9.
KUNTOVÁ Vendula
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:19:28.3 0:06:09.8
10.
JEŽKOVÁ Hana
GT bikeplac opportunity
CZE 1:19:52.9 0:06:34.4
11.
BARTIZALOVÁ Denisa
KONA CYCLING POINT
CZE 1:20:09.2 0:06:50.7
12.
BULISOVÁ Lenka
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:24:11.6 0:10:53.1
13.
KOLAŠINOVÁ Johana
Superior Brentjens MTB Team
CZE 1:26:46.0 0:13:27.5
14.
MACHULKOVÁ Barbora
Nilfisk ALTO pro cycling
CZE 1:27:51.6 0:14:33.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CZECZINKAROVÁ Jana
SRAM MITAS TREK
CZE 0:46:10.1 0:00:00.0
2.
ŠAFÁŘOVÁ Adéla
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:47:12.7 0:01:02.6
3.
LUKEŠOVÁ Denisa
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:48:32.7 0:02:22.6
4.
DÖRING Maria
TSV Großschönau/ GHOST
GER 0:49:23.9 0:03:13.8
5.
KUHN Mirjam
Vogtland Bike/ EBE-Racing
GER 0:49:38.2 0:03:28.1
6.
TVARŮŽKOVÁ Tereza
VRV TEAM
CZE 0:50:07.9 0:03:57.8
7.
KOZELSKÁ Petra
BIKE 2000
CZE 0:50:33.6 0:04:23.5
8.
NEUMANOVÁ Tereza
BIKE 2000
CZE 0:50:52.9 0:04:42.8
9.
BAJGEROVÁ Nikola
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:51:18.6 0:05:08.5
10.
STOČKOVÁ Nikol
BIKE 2000
CZE 0:51:20.5 0:05:10.4
11.
HOŠMANOVÁ Tereza
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:53:10.0 0:06:59.9
12.
OLIVOVÁ Alexandra
BIKE 2000
CZE 0:54:46.7 0:08:36.6
13.
KNAPKOVÁ Denisa
Superior Riders
CZE 0:55:09.4 0:08:59.3
14.
KŘÍŽOVÁ Klára
Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem
CZE 0:58:33.5 0:12:23.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KUČEROVÁ Monika
VRV TEAM
CZE 0:32:49.0 0:00:00.0
2.
SÁSKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:33:17.2 0:00:28.2
3.
ŘEZNÍKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:33:37.2 0:00:48.2
4.
VANÍČKOVÁ Tereza
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:33:50.6 0:01:01.6
5.
UNGERMANOVÁ Elizabeth
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:34:49.8 0:02:00.8
6.
TESAŘOVÁ Jana
MORAVEC TEAM
CZE 0:35:58.4 0:03:09.4
7.
NOVÁKOVÁ Anežka
PROFI SPORT CHEB
CZE 0:36:20.0 0:03:31.0
8.
SOUČKOVÁ Celestýna
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 0:37:25.0 0:04:36.0
9.
PODSKALSKÁ Anna
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:37:33.1 0:04:44.1
10.
KUBÁTOVÁ Dominika
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:38:35.9 0:05:46.9
11.
VATTER Maggie
SSV Mounty Altenberg
GER 0:39:14.6 0:06:25.6
12.
VALUCHOVÁ Natálie
SKC Tufo Prostějov
CZE 0:39:40.1 0:06:51.1
13.
STRNADELOVÁ Klára
VRV TEAM
CZE 0:45:58.4 0:13:09.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PRŮDEK Matěj
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:03:47.1 0:00:00.0
2.
SKÁLA Jaromír
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:06:54.4 0:03:07.3
3.
KADLEC Jakub
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:07:13.3 0:03:26.2
4.
KRUMPHANZL Matyáš
Superior Riders
CZE 1:07:31.4 0:03:44.3
5.
VOJÍŘ Jaroslav
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:07:35.2 0:03:48.1
6.
ŠIMŮNEK Adam
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:07:49.7 0:04:02.6
7.
BŘEZINA Jonáš
KOLA BBM.cz
CZE 1:08:40.5 0:04:53.4
8.
PRUDEK Dominik
GT bikeplac opportunity
CZE 1:09:10.6 0:05:23.5
9.
SIRŮČEK Václav
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:09:50.9 0:06:03.8
10.
STARÝ Dominik
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:09:55.5 0:06:08.4
11.
BÁRTEK David
VRV TEAM
CZE 1:10:15.4 0:06:28.3
12.
ŠAFRANÍK Kryštof
BIKE 2000
CZE 1:10:22.5 0:06:35.4
13.
ZEŤÁK Michael
BIKE 2000
CZE 1:10:58.0 0:07:10.9
14.
ALBRECHT Anton
SSV Mounty Altenberg/ Der Dynamo
GER 1:10:58.7 0:07:11.6
15.
ZIMMERMANN Paul
SSV Mounty Altenberg/ Adrenalin Radsport
GER 1:10:59.1 0:07:12.0
16.
ŠEVCŮ Tomáš
HSK cycling team
CZE 1:11:22.6 0:07:35.5
17.
LIDMILA Martin
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:12:06.5 0:08:19.4
18.
SCIERSKI Maciej
MTB-Silesia Rybnik
POL 1:12:38.2 0:08:51.1
19.
MATĚJKA Petr
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:12:57.4 0:09:10.3
20.
FLÁMA Tomáš
TJ UNIČOV
CZE 1:13:26.3 0:09:39.2
21.
NOVOTNÝ Jakub
ZP cykloservis cycling team
CZE 1:13:49.5 0:10:02.4
22.
FRANK Jakub
Kola-bbm.cz
CZE 1:13:51.8 0:10:04.7
23.
PETR Ondřej
LASVIT BIKERS
CZE 1:14:12.4 0:10:25.3
24.
ŠEDIVÝ Jakub
KOLA BBM.cz
CZE 1:14:16.4 0:10:29.3
25.
ŠTĚPANÍK Jiří
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:14:53.7 0:11:06.6
26.
VÍTŮ Šimon
CZE 1:15:10.6 0:11:23.5
27.
MUS Bartlomiej
GRUPA KOLARSKA VIKTOTRA RYBNIIK
POL 1:15:35.7 0:11:48.6
28.
LUŇÁČEK Jakub
Uniqa Jihlava
CZE 1:15:55.9 0:12:08.8
29.
CHOJECKI Damian
SIGO
POL 1:15:57.4 0:12:10.3
30.
TITZE Gregor
SSV Mounty Altenberg
GER 1:16:49.2 0:13:02.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠTOČEK Matúš
Cyklistický spolok Žilina
SVK 0:40:12.2 0:00:00.0
2.
ZADÁK David
CYKLOTEAM OSTROV
CZE 0:40:57.2 0:00:45.0
3.
GAVENDA Jan
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:41:03.6 0:00:51.4
4.
JIROUŠ Samuel
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:41:28.2 0:01:16.0
5.
VANÍČEK Šimon
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:41:48.6 0:01:36.4
6.
HONZÁK David
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:42:11.4 0:01:59.2
7.
VOPAT Milan
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:42:14.9 0:02:02.7
8.
KUNÁŠEK Josef
Kh tour giant cycling team
CZE 0:42:42.4 0:02:30.2
9.
BITTNER Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:42:43.5 0:02:31.3
10.
SCHIERL Jakub
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:43:05.5 0:02:53.3
11.
SOLAŘ Kryštof
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:43:22.1 0:03:09.9
12.
ANDĚL Jan
BIKE 2000
CZE 0:43:27.1 0:03:14.9
13.
SÖHNER Pascal
White Rock e.V.
GER 0:43:45.2 0:03:33.0
14.
ŠITNER Jaroslav
GS cyklo team Jistebnice
CZE 0:44:21.1 0:04:08.9
15.
HÁTLE Ondřej
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:44:36.2 0:04:24.0
16.
BEDRNÍK Matěj
Kola-bbm.cz
CZE 0:44:37.2 0:04:25.0
17.
RIES Immanuel
Radunion Halle
GER 0:44:48.1 0:04:35.9
18.
DEHNE Moritz
RSC ´93 Marienberg
GER 0:44:51.3 0:04:39.1
19.
HONSA František
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:44:53.8 0:04:41.6
20.
MERIAČ Tomáš
Cyklistický spolok Žilina
SVK 0:45:06.8 0:04:54.6
21.
KOßACK Janik
SSV Mounty Altenberg/ Bad Saldetfurth Racing
GER 0:45:20.2 0:05:08.0
22.
SEDLÁČEK Vojtěch
CK Příbram
CZE 0:45:39.0 0:05:26.8
23.
STEHNO Filip
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:46:10.4 0:05:58.2
24.
ČERVENKA Marcel
HNÍZDIL TEAM
CZE 0:46:18.4 0:06:06.2
25.
KRÝDA Miloslav
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:46:32.7 0:06:20.5
26.
PEŠŤÁK Martin
Kola-bbm.cz
CZE 0:47:12.3 0:07:00.1
27.
VONDRÁČEK Jaroslav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:47:29.5 0:07:17.3
28.
ČERNOHORSKÝ Zdeněk
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:47:29.9 0:07:17.7
29.
VELÍŠEK Petr
UGO Allivictus Čistý sport
CZE 0:47:50.9 0:07:38.7
30.
BARTOŠ Martin
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:48:01.9 0:07:49.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FIALA Matyáš
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:09:55.8 0:00:00.0
2.
DOSTÁL Václav
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:10:26.3 0:00:30.5
3.
SLIVKA Jakub
Cyklistický spolok Žilina
SVK 0:10:30.1 0:00:34.3
4.
STRÁNSKÝ Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:10:33.9 0:00:38.1
5.
SVRČEK Martin
Cyklistický spolok Žilina
SVK 0:10:41.0 0:00:45.2
6.
ZUNA Štěpán
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:10:46.8 0:00:51.0
7.
KERL Maximilian
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:10:53.1 0:00:57.3
8.
KRULA Štěpán
Kola-bbm.cz
CZE 0:11:24.1 0:01:28.3
9.
OBDRŽÁLEK Tomáš
SKC Tufo Prostějov
CZE 0:11:27.0 0:01:31.2
10.
VONDRÁČEK Matyáš
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:11:27.1 0:01:31.3
11.
ŽUREK Jakub
BIKE PRO RACING
CZE 0:11:32.0 0:01:36.2
12.
ROZSYPAL Štěpán
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:11:33.5 0:01:37.7
13.
DOLEŽAL Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:11:49.2 0:01:53.4
14.
ČERNÝ Filip
DUKLA PRAHA
CZE 0:11:52.8 0:01:57.0
15.
TESAŘ Jakub
MORAVEC TEAM
CZE 0:11:53.4 0:01:57.6
16.
FRÜHAUF Jan
CYKLOSPORT PIT-STOP.CZ
CZE 0:11:57.6 0:02:01.8
17.
PAŘÍK Vojtěch
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:12:00.5 0:02:04.7
18.
VENCL Libor
KH Tour Czech cycling team
CZE 0:12:01.7 0:02:05.9
19.
MUS Maksymilian
GK VIKTORIA RYBNIK
POL 0:12:41.5 0:02:45.7
20.
WALZER Dominik
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:12:41.7 0:02:45.9
21.
LOCHSCHMIDT Fabian
TJ PLAMEN CHODOV
CZE 0:12:52.7 0:02:56.9
22.
ČERVÍČEK David
TEAM LOUNY
CZE 0:12:53.4 0:02:57.6
23.
ŠÍSL Bořek
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:12:55.5 0:02:59.7
24.
ČÁSLAVSKÝ Matěj
Kola-bbm.cz
CZE 0:13:00.2 0:03:04.4
25.
DYMÁČEK Jan
BIKE 2000
CZE 0:13:18.5 0:03:22.7
26.
PUSTKA Tomáš
VRV TEAM
CZE 0:13:35.4 0:03:39.6
27.
VOLF Pavel
CK MTB MARATON HLINSKO
CZE 0:13:38.7 0:03:42.9
28.
CHOVANEC Tomáš
MG Bike Team
CZE 0:13:49.0 0:03:53.2
29.
FRANEK Matěj
VRV TEAM
CZE 0:13:55.2 0:03:59.4
30.
GRYCMAN Jakub
GK VIKTORIA RYBNIK
POL 0:15:29.3 0:05:33.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KURNICKÁ Tereza
Cyklistický spolok Žilina
SVK 0:10:28.0 0:00:00.0
2.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:10:28.9 0:00:00.9
3.
HEJHALOVÁ Dagmar
DUKLA PRAHA
CZE 0:10:35.4 0:00:07.4
4.
ZEMANOVÁ Kristýna
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:10:39.7 0:00:11.7
5.
VIKTOROVÁ Nela
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:11:14.9 0:00:46.9
6.
HOJKOVÁ Štělánka
CZE 0:11:18.3 0:00:50.3
7.
SOBKOVÁ Sabina
VRV TEAM
CZE 0:11:19.9 0:00:51.9
8.
NOVOTNÁ Aneta
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:11:24.9 0:00:56.9
9.
HLADÍKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:11:26.8 0:00:58.8
10.
MUNDLOVÁ Anna
Cyklosport - Pitstop.cz
CZE 0:11:52.9 0:01:24.9
11.
KYSELOVÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:11:54.0 0:01:26.0
12.
SPĚŠNÁ Simona
Kola-bbm.cz
CZE 0:11:55.4 0:01:27.4
13.
MIŠOŇOVÁ Veronika
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:12:11.2 0:01:43.2
14.
FOLTÝNOVÁ Adéla
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:12:16.4 0:01:48.4
15.
KŘIKAVOVÁ Šárka
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:12:36.6 0:02:08.6
16.
KOLÁŘOVÁ Justýna
DUKLA PRAHA
CZE 0:12:49.6 0:02:21.6
17.
DOSTÁLOVÁ Lucie
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:13:27.3 0:02:59.3
18.
ŠTĚPKOVÁ Kristýna
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:14:11.4 0:03:43.4
19.
VINKLÁRKOVÁ Marie
MG Bike Team
CZE 0:20:18.2 0:09:50.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MAREK Oskar
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:20:39.0 0:00:00.0
2.
DUDEK Tomáš
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:20:50.3 0:00:11.3
3.
NĚMEC Patrik
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:21:09.6 0:00:30.6
4.
JEŽEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:21:19.5 0:00:40.5
5.
STOČEK Bruno
BIKE 2000
CZE 0:21:39.7 0:01:00.7
6.
MALÝ Jakub
VRV TEAM
CZE 0:21:44.7 0:01:05.7
7.
ZATLOUKAL Jan
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:21:46.2 0:01:07.2
8.
KUČERA Jakub
CK MTB MARATON HLINSKO
CZE 0:22:02.1 0:01:23.1
9.
SIKORA Dávid
Cyklistický spolok Žilina
SVK 0:22:22.8 0:01:43.8
10.
ŠTYCH Jan
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:22:24.0 0:01:45.0
11.
HLADÍK Josef
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:22:24.2 0:01:45.2
12.
ELČKNER Lukáš
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:22:52.8 0:02:13.8
13.
TLAMKA Tomáš
MORAVEC TEAM
CZE 0:22:55.8 0:02:16.8
14.
ZUNA Ondřej
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:23:03.4 0:02:24.4
15.
ŠULC David
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:23:06.0 0:02:27.0
16.
NOVY Jakub
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 0:23:15.4 0:02:36.4
17.
ŽVAK Daniel
BIKE PRO RACING
CZE 0:23:16.1 0:02:37.1
18.
HENDRYCH David
TEAM BIKE PERŠTEJN
CZE 0:23:46.7 0:03:07.7
19.
MAROUL Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:24:05.6 0:03:26.6
20.
DANĚK Jakub
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:24:28.5 0:03:49.5
21.
BREDLER Matyáš Jiří
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:24:44.0 0:04:05.0
22.
SÁSKA Jan
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:24:46.1 0:04:07.1
23.
MULLER Maxim
BIKE PRO RACING
CZE 0:24:57.5 0:04:18.5
24.
MACÁN Karel
TJ PLAMEN CHODOV
CZE 0:24:58.3 0:04:19.3
25.
MUNDL Václav
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:25:15.0 0:04:36.0
26.
MATĚJKA Tomáš
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:25:15.3 0:04:36.3
27.
ŠMÍDA Michal
MORAVEC TEAM
CZE 0:25:18.7 0:04:39.7
28.
SEIDL Martin
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:25:18.8 0:04:39.8
29.
FIEDLER Zdeněk
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:25:19.6 0:04:40.6
30.
KUČERA Michal
BIKE 2000
CZE 0:25:27.7 0:04:48.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MIŠOŇOVÁ Magdalena
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:23:55.3 0:00:00.0
2.
VERNEROVÁ Klára
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:24:54.3 0:00:59.0
3.
BOJKOVÁ Michaela
BIKE 2000
CZE 0:24:57.4 0:01:02.1
4.
JEDLÁNKOVÁ Martina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:25:27.7 0:01:32.4
5.
KADLECOVÁ Zuzana
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:25:29.6 0:01:34.3
6.
MYNÁŘOVÁ Natálie Laura
BIKE PRO RACING
CZE 0:26:10.5 0:02:15.2
7.
BURLOVÁ Kristýna
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 0:26:15.8 0:02:20.5
8.
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana
CYKLO-SKI klub Polička
CZE 0:26:26.0 0:02:30.7
9.
HOLUBOVÁ Adéla
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:26:31.8 0:02:36.5
10.
DAŇKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:26:42.4 0:02:47.1
11.
HERMANOVÁ Veronika
VRV TEAM
CZE 0:26:44.4 0:02:49.1
12.
ČERNOHORSKÁ Jitka
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:26:57.9 0:03:02.6
13.
HARTYCHOVÁ Nicole
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:27:05.6 0:03:10.3
14.
ZEMÁNKOVÁ Anna
MORAVEC TEAM
CZE 0:27:06.8 0:03:11.5
15.
POLÁKOVÁ Karolína
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
CZE 0:27:31.9 0:03:36.6
16.
JANOVSKÁ Lenka
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:28:12.7 0:04:17.4
17.
PAPOUŠKOVÁ Martina
BIke Freaks Holice
CZE 0:28:19.5 0:04:24.2
18.
ŠTEFANOVÁ Kateřina
BIke Freaks Holice
CZE 0:28:42.3 0:04:47.0
19.
PRCHALOVÁ Libuše
MG Bike Team
CZE 0:28:55.3 0:05:00.0
20.
CIBULKOVÁ Tereza
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:29:35.7 0:05:40.4
21.
HAZOVÁ Michaela
KH Tour Liv Cycling team
CZE 0:30:42.4 0:06:47.1
22.
RICHTEROVÁ Jana
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 0:30:52.4 0:06:57.1
23.
KRÁLÍKOVÁ Zuzana
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:31:01.4 0:07:06.1
24.
KLÍMOVÁ Natálie
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:32:20.9 0:08:25.6
25.
MEDKOVÁ Veronika
TEAM BIKE PERŠTEJN
CZE 0:32:53.0 0:08:57.7
26.
DUBSKÁ Kateřina
BIKE 2000
CZE 0:34:40.5 0:10:45.2
27.
ŠEVČÍKOVÁ Viktoie
TEAM BIKE PERŠTEJN
CZE 0:34:59.8 0:11:04.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BARTIZAL JiŘÍ
KONA CYCLING POINT
CZE 0:44:51.1 0:00:00.0
2.
KOZEL Michal
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 0:45:18.2 0:00:27.1
3.
STOŠEK Viktor
Kola-bbm.cz
CZE 0:45:35.9 0:00:44.8
4.
MATOUŠEK Jan
Eleven team Přichovice
CZE 0:45:42.6 0:00:51.5
5.
VRÁNA Dominik
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:45:51.0 0:00:59.9
6.
ADÁMEK Petr
APACHE LOKO TRUTNOV
CZE 0:46:11.6 0:01:20.5
7.
MADER Daniel
Bikez.cz
CZE 0:46:37.9 0:01:46.8
8.
FRANK Petr
BIKEGALLERY
CZE 0:47:03.9 0:02:12.8
9.
ŠUBRT Jan
GT bikeplac opportunity
CZE 0:47:36.3 0:02:45.2
10.
SVOBODA Jiří
CZE 0:48:12.6 0:03:21.5
11.
HOLUBÁŘ Filip
ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
CZE 0:48:44.6 0:03:53.5
12.
VRÁBEK Jan
TEAM BIKE PERŠTEJN
CZE 0:48:48.9 0:03:57.8
13.
KODL Pavel
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
CZE 0:49:00.0 0:04:08.9
14.
BRILL Miroslav
Team bike Březová
CZE 0:49:43.7 0:04:52.6
15.
ZÁPOTOCKÝ Michal
Symbio+ cannondale
CZE 0:49:44.6 0:04:53.5
16.
SŮVA Petr
KL SPORT MOST
CZE 0:50:22.0 0:05:30.9
17.
KADLEC Josef
Velosport Valenta Scott Team
CZE 0:51:18.6 0:06:27.5
18.
TOMAŠOV Filip
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 0:51:31.6 0:06:40.5
19.
GREGOR LukÁŠ
MORAVEC TEAM
CZE 0:51:52.1 0:07:01.0
20.
ŘEŠÁTKO Jiří
SRAM MITAS TREK
CZE 0:52:44.7 0:07:53.6
21.
PAUL Jan
NEVIX TEAM
CZE 0:53:26.6 0:08:35.5
22.
OUPIC Zdeněk
CZE 0:54:43.9 0:09:52.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZELENÝ Ondřej
ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS
CZE 0:39:54.5 0:00:00.0
2.
STUNA Tomáš
BB CYKLOSPORT SUPERIOR
CZE 0:41:08.5 0:01:13.9
3.
DOBRÝ Petr
Bicycle Cafe
CZE 0:41:13.2 0:01:18.7
4.
ŽILÁK František
KONA CYCLING POINT
CZE 0:41:22.0 0:01:27.5
5.
ZBUZEK Michal
SWEEP CYCLING
CZE 0:41:37.0 0:01:42.5
6.
CHYBA Jiří
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:41:38.0 0:01:43.5
7.
PAKANDL Ladislav
CZE 0:41:38.2 0:01:43.7
8.
KLAP David
UGO Allivictus Čistý sport
CZE 0:41:58.7 0:02:04.2
9.
KOBES Miroslav
VELOSPORT DOMAŽLICE
CZE 0:42:17.1 0:02:22.6
10.
REEH Jiří
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:42:57.2 0:03:02.7
11.
POSPÍŠIL Petr
GHOST MITAS RACE TEAM
CZE 0:43:45.9 0:03:51.4
12.
PITHART Jan
KH Tour Czech cycling team
CZE 0:43:51.2 0:03:56.7
13.
SCHWARZ Herbert
TJ RUMBURK-KOLABRABEC.CZ
CZE 0:44:04.1 0:04:09.6
14.
KLÍMA David
Vokolek Cycling
CZE 0:45:20.8 0:05:26.3
15.
ARNOLD Zdeněk
HAVEN EXTREME
CZE 0:46:18.9 0:06:24.4
16.
ZAVADIL Josef
TEAM BIKE PERŠTEJN
CZE 0:46:23.2 0:06:28.7
17.
VÁCHA Jan
Bicykl Kříž Team
CZE 0:46:42.8 0:06:48.3
18.
SVOBODA Pavel
Vokolek-Cycling-Team
CZE 0:47:28.0 0:07:33.5
19.
NOVOTNÝ Petr
ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS
CZE 0:48:17.0 0:08:22.5
20.
ONDRÁČEK Martin
Pro Music-Prolog Bike Trutnov
CZE 0:49:20.4 0:09:25.9
21.
VLČEK Pavel
CK 1967 ČESKÁ KAMENICE
CZE 0:50:21.0 0:10:26.5
22.
MUS Wojciech
GK VIKTORIA RYBNIK
POL 0:50:45.3 0:10:50.8
23.
KUBALA Martin
CZE 0:55:39.4 0:15:44.9