Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2015

Trans Brdy České spořitelny

MTB
DATUM :25.4.2015 MÍSTO :Lety u Prahy

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KULHAVÝ Jaroslav
Specialized Racing Team
CZE 2:08:46.6 0:00:00.0
2.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:08:48.4 0:00:01.8
3.
HUDEČEK Jiří
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:09:00.6 0:00:14.0
4.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:11:26.1 0:02:39.5
5.
NOVÁK Jiří Numi
Betch.NL Superior
CZE 2:11:26.4 0:02:39.8
6.
ŠILAR Jakub
Bikeclinic Cannondale
CZE 2:13:45.6 0:04:59.0
7.
STROŽ Jan
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM
CZE 2:13:54.9 0:05:08.3
8.
BUBÍLEK Michal
Kellys BIKE RANCH
CZE 2:15:33.7 0:06:47.1
9.
ADEL Filip
superior mtb team
CZE 2:15:38.4 0:06:51.8
10.
VALÁŠEK Daniel
VO2max-cyklotrenink
CZE 2:15:40.9 0:06:54.3
11.
EBERL Filip
SILVINI CYCLING TEAM
CZE 2:16:08.3 0:07:21.7
12.
STRNAD Aleš
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 2:16:22.6 0:07:36.0
13.
SPLÍTEK Martin
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 2:16:25.9 0:07:39.3
14.
PAUR Ondřej
Author Team Stupno
CZE 2:17:06.1 0:08:19.5
15.
DANĚK Jiří
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:18:16.9 0:09:30.3
16.
KAMLER Josef
superior mtb team
CZE 2:18:46.6 0:10:00.0
17.
LAVIČKA Adam
UNIQA Jihlava
CZE 2:19:16.4 0:10:29.8
18.
MINKA Jakub
SYMBIO+ CANNONDALE RACE TEAM
CZE 2:19:49.7 0:11:03.1
19.
ANDRLE David
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 2:19:51.9 0:11:05.3
20.
BUKSA Dominik
Future Cycling Team
CZE 2:20:11.2 0:11:24.6
21.
TATÍČEK Petr
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 2:22:24.4 0:13:37.8
22.
KOUDELKA Petr
Kona Cycling Point
CZE 2:22:39.3 0:13:52.7
23.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:22:41.4 0:13:54.8
24.
KUBELKA Petr
Sk Žamberk Tessuti sport
CZE 2:22:43.2 0:13:56.6
25.
PIRUCH Martin
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:22:49.3 0:14:02.7
26.
RAJCHART Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:22:52.7 0:14:06.1
27.
PÍNA Ondřej
Vella Cycling
CZE 2:22:59.2 0:14:12.6
28.
ŠÍREK Adrian
KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou
CZE 2:23:02.8 0:14:16.2
29.
ŠŤASTNÝ Petr
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 2:23:07.4 0:14:20.8
30.
ŠŤASTNÝ Jan
Alset Racing Team
CZE 2:23:13.2 0:14:26.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
LIV cycling team
CZE 2:34:53.4 0:00:00.0
2.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC Kooperativa SG Jablonec n. N.
CZE 2:37:22.2 0:02:28.8
3.
ŠMÍDOVÁ Anna
Nilfisk ALTO pro cycling team
CZE 2:45:33.1 0:10:39.7
4.
ŠIMÁNKOVÁ Jana
Alset Racing Team
CZE 2:49:39.7 0:14:46.3
5.
STODŮLKOVÁ Denisa
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 2:51:41.6 0:16:48.2
6.
PICHLÍKOVÁ Jana
Sport bike
CZE 2:51:54.9 0:17:01.5
7.
ČERNÁ Šárka
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:58:22.5 0:23:29.1
8.
RUDOLFOVÁ Tereza
VELOCENTRUM
CZE 3:00:09.6 0:25:16.2
9.
CIBULKOVÁ Lenka
Lawi Sport Team
CZE 3:02:47.7 0:27:54.3
10.
OTÁHALOVÁ Lucie
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 3:04:29.1 0:29:35.7
11.
FALCOVÁ Hana
alltraining.cz
CZE 3:09:41.2 0:34:47.8
12.
SYROVÁTKOVÁ Irena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:18:33.4 0:43:40.0
13.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:19:24.5 0:44:31.1
14.
KADLECOVÁ Hana
Metrostav
CZE 3:31:41.6 0:56:48.2
15.
ČUPOVÁ Jana
NOVATOP GHOST
CZE 3:33:00.0 0:58:06.6
16.
SLOVÁKOVÁ Zuzana
FOR BIKES cycling team
CZE 3:39:26.0 1:04:32.6
17.
MULLEN Sylva
CZE 3:44:03.8 1:09:10.4
18.
KRUMLOVÁ Helena
Abertamy
CZE 3:49:34.8 1:14:41.4
19.
ČERNOCHOVÁ Tereza
CZE 3:50:45.8 1:15:52.4
20.
SCHIFFER Andrea
bike-horner.at
AUT 3:52:23.8 1:17:30.4
21.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:52:24.6 1:17:31.2
22.
BOHABOJOVÁ Olga
Lékárna Zásmuky
CZE 3:53:15.3 1:18:21.9
23.
MACOURKOVÁ Klára
BRCYKL
CZE 3:53:35.3 1:18:41.9
24.
FABIÁNOVÁ Pavla
CZE 3:56:21.2 1:21:27.8
25.
CHEJNOVSKÁ Anna
VŠSK MFF UK
CZE 4:00:11.0 1:25:17.6
26.
BALÍKOVÁ Tereza
cyklofit liberec
CZE 4:02:07.8 1:27:14.4
27.
ŠTENGLOVÁ Denisa
CZE 4:03:05.5 1:28:12.1
28.
KLÍCHOVÁ Radka
CZE 4:03:26.5 1:28:33.1
29.
HLIŇÁKOVÁ Petra
CZE 4:08:56.0 1:34:02.6
30.
BLÁHOVÁ Tereza
CZE 4:09:26.3 1:34:32.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PAPEŽ V.
Symbio+cycling
CZE 1:33:25.0 0:00:00.0
2.
REEH Jiří
Cyklosport pitstop.cz UVEX
CZE 1:33:29.4 0:00:04.4
3.
HONZÁK David
KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou
CZE 1:36:48.1 0:03:23.1
4.
DOLEŽAL Vladislav
ČESKÁ SPOŘITELNA Specialized Junior MTB Team
CZE 1:37:13.2 0:03:48.2
5.
ŠITNER Jaroslav
GS CYKLO TEAM JISTEBNICE
CZE 1:37:13.4 0:03:48.4
6.
SEDLÁČEK Vojtěch
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:38:09.9 0:04:44.9
7.
ŠROLL Marek
VELO-CENTRUM.cz
CZE 1:40:35.9 0:07:10.9
8.
SÝKORA Karel
ČS SPECIALIZED MTB Team
CZE 1:40:59.9 0:07:34.9
9.
ŠŇUPÁREK Václav
CZE 1:41:21.1 0:07:56.1
10.
ŽIVNÝ Miroslav
KCL Kooperativa - Svijany
CZE 1:41:42.1 0:08:17.1
11.
BLAŽEK Lukáš
VelosportHB Jihlava
CZE 1:42:18.3 0:08:53.3
12.
ZÁPOTOCKÝ Michal
Scott Scania Kolín
CZE 1:44:29.8 0:11:04.8
13.
SEDLÁČEK Jiří
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:44:45.9 0:11:20.9
14.
ZACHATA Vojtěch
Messenger MTB
CZE 1:44:53.3 0:11:28.3
15.
NĚMEC Patrik
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 1:45:13.5 0:11:48.5
16.
BARTOŠ Martin
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:45:57.6 0:12:32.6
17.
MALÍŘ Jan
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:46:04.4 0:12:39.4
18.
FILIP Martin
Alltraining hobby team
CZE 1:46:15.0 0:12:50.0
19.
ALBRECHT Matyáš
TJ Sokol Stachy
CZE 1:46:16.2 0:12:51.2
20.
ZVOLSKÝ Roman
Kellys Bikeranch Team
CZE 1:46:16.4 0:12:51.4
21.
LOJÍN Filip
Kraken Team Dobříš
CZE 1:46:23.6 0:12:58.6
22.
KOMÁREK Miloslav
CZE 1:46:56.0 0:13:31.0
23.
ZÍBR Roman
CZE 1:47:04.1 0:13:39.1
24.
KOČÁREK Zbyněk
ELIS team Mariánské Lázně
CZE 1:47:07.4 0:13:42.4
25.
KLEIN Martin
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 1:47:54.5 0:14:29.5
26.
BOČEK Jiří
Dieselpower
CZE 1:50:20.4 0:16:55.4
27.
VAČLENA Ondřej
GS CYKLO TEAM JISTEBNICE
CZE 1:50:23.5 0:16:58.5
28.
SEDLÁČEK Jiří
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:50:33.2 0:17:08.2
29.
BLAŽEK Jakub
VelosportHB Jihlava
CZE 1:50:35.1 0:17:10.1
30.
BEDRNÍK Matěj
Šelmok team
CZE 1:50:35.5 0:17:10.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NOSKOVÁ Nikola
KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou
CZE 1:47:02.9 0:00:00.0
2.
BAJGEROVÁ Nikola
KC KOOPERATIVA
CZE 1:55:25.0 0:08:22.1
3.
HOŠMANOVÁ Tereza
KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou
CZE 1:55:27.1 0:08:24.2
4.
KUBÍNOVÁ Lucie
SK VELO PRAHA
CZE 1:55:42.6 0:08:39.7
5.
ŘEZNÍKOVÁ Tereza
ČESKÁ SPOŘITELNA Specialized Junior MTB Team
CZE 1:57:44.6 0:10:41.7
6.
SOUČKOVÁ Celestýna
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 2:02:43.7 0:15:40.8
7.
BŘEZINOVÁ Daniela
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 2:03:13.1 0:16:10.2
8.
KUBÁTOVÁ Dominika
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:05:20.0 0:18:17.1
9.
PODSKALSKÁ Anna
PRAHA 3
CZE 2:05:21.4 0:18:18.5
10.
KOUŘIMSKÁ Zdeňka
CZE 2:10:31.6 0:23:28.7
11.
ZEZULOVÁ Kateřina
CK Šluknovsko - Bicykl Kříž Team
CZE 2:14:28.9 0:27:26.0
12.
SEIFERTOVÁ Magdalena
KOS Tesla Brno
CZE 2:15:51.5 0:28:48.6
13.
ŠTEFANOVÁ Kateřina
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 2:16:17.3 0:29:14.4
14.
MATULKOVA Jana
CT Weber
CZE 2:16:28.2 0:29:25.3
15.
ADAMOVÁ Eva
CZE 2:17:39.9 0:30:37.0
16.
RYŠAVÁ Vendula
CZU Praha
CZE 2:20:11.4 0:33:08.5
17.
UNGERMANOVÁ Elizabeth
KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou
CZE 2:20:11.7 0:33:08.8
18.
FÍLOVÁ Veronika
Sunsetbike
CZE 2:20:25.4 0:33:22.5
19.
CHVÁTALOVÁ Markéta
CZE 2:23:23.5 0:36:20.6
20.
SVOBODOVÁ Kateřina
Ladiesoutdoor.cz
CZE 2:26:12.3 0:39:09.4
21.
ŠLECHTOVÁ Lenka
Cyklo Ski J. Žitník
CZE 2:28:07.5 0:41:04.6
22.
MRŠTÍKOVÁ Zuzana
More Than Bikers
CZE 2:28:41.0 0:41:38.1
23.
ŠŤOVÍČKOVÁ Darina
Přehvozdí
CZE 2:30:12.8 0:43:09.9
24.
DOLÁKOVÁ Táňa
NILFISK-ALTO
CZE 2:31:26.1 0:44:23.2
25.
JAHELKOVÁ Renata
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 2:32:27.6 0:45:24.7
26.
KAVALÍROVÁ Marie
Acomodo team
CZE 2:34:53.7 0:47:50.8
27.
HRUBÁ Hana
CZE 2:34:56.1 0:47:53.2
28.
KAŠPAROVÁ Natálie
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 2:37:56.4 0:50:53.5
29.
ŠVECOVÁ SITTEROVÁ Vendula
CZE 2:40:57.7 0:53:54.8
30.
BARTOŠOVÁ Kateřina
CZE 2:41:01.1 0:53:58.2