Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Author Maraton Tour 2015
seriál : ČP XCM 2015

Author ŠELA marathon

MTB
DATUM :2.5.2015 MÍSTO :Lipník nad Bečvou
POŘADATEL : Sportovní klub ŠELA SPORT, o.s. WEBOVÉ STRÁNKY :www.selasport.cz/cz/author-sela-marathon/aktualne.html

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ADEL Filip
Superior MTB Team
CZE 3:50:37.8 0:00:00.0
2.
KANĚRA Michal
GHOST-MITAS racing team
CZE 3:50:45.9 0:00:08.1
3.
STROŽ Jan
Symbio+ Cannondale
CZE 3:50:55.3 0:00:17.5
4.
BUBÍLEK Michal
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 3:54:17.6 0:03:39.8
5.
ŠILAR Jakub
Bikeclinic Cannondale
CZE 3:55:20.3 0:04:42.5
6.
VALÁŠEK Daniel
VO2MAX-cyklotrenink
CZE 3:57:43.8 0:07:06.0
7.
HALME Sasu
Focus Halme Racing
FIN 3:57:54.3 0:07:16.5
8.
HARTL Karel
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 4:00:22.1 0:09:44.3
9.
HAMAN Martin
SUPERIOR RIDERS
CZE 4:03:39.6 0:13:01.8
10.
JOBÁNEK Jan
Superior MTB Team
CZE 4:03:43.1 0:13:05.3
11.
ŽÁK Pavel
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 4:04:02.6 0:13:24.8
12.
KAVALÍR Jakub
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 4:09:24.1 0:18:46.3
13.
PÍNA Ondřej
Vella team
CZE 4:09:39.6 0:19:01.8
14.
SULZBACHER Petr
GIANT Pítrs bikes
CZE 4:10:02.8 0:19:25.0
15.
POSPÍŠIL Petr
GHOST MITAS Racing team
CZE 4:13:36.8 0:22:59.0
16.
KECHRT Tomáš
PELLS TEAM
CZE 4:14:35.6 0:23:57.8
17.
MINKA Jakub
Symbio+ Cannondale
CZE 4:14:44.8 0:24:07.0
18.
GOLD Zdeněk
Midas Superior Team
CZE 4:15:31.3 0:24:53.5
19.
ŠÍBL Radoslav
4EVER Cyklobulis
CZE 4:16:15.8 0:25:38.0
20.
HRUŠKA Petr
SK Žamberk Tessuti team
CZE 4:18:00.6 0:27:22.8
21.
KUBIŠ Andrej
Suncycle.sk Cycling Team
SVK 4:18:02.6 0:27:24.8
22.
MIKULE Ondřej
CYKLOTRENINK.com
CZE 4:18:09.3 0:27:31.5
23.
BORÁK Martin
IN-LIFE cycling team
CZE 4:18:32.1 0:27:54.3
24.
LIBERDA Milan
cykloteam KOLARNA
CZE 4:19:13.1 0:28:35.3
25.
SEDLÁŘ Jakub
Novatop-Lapierre
CZE 4:19:47.8 0:29:10.0
26.
PITEL Lukáš
Symbio+ Cannondale
CZE 4:22:05.6 0:31:27.8
27.
SLÁDEK Tomáš
BAKAKO Nová Paka
CZE 4:22:18.8 0:31:41.0
28.
KARBAN Štěpán
FOR BIKES cycling team
CZE 4:22:36.3 0:31:58.5
29.
LECNAR Jaromír
GIANT Pítrs bikes
CZE 4:23:01.4 0:32:23.6
30.
HAVEL Josef
STATIKA JSKK
CZE 4:23:36.1 0:32:58.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠULCOVÁ Pavlína
GHOST MITAS Racing team
CZE 4:32:15.6 0:00:00.0
2.
KOLAŠÍNOVÁ Johana
SUPERIOR RIDERS
CZE 4:45:52.4 0:13:36.8
3.
BEDNAŘÍKOVÁ Jana
AMENITY – EXTREM SPORT TEAM
CZE 4:52:00.4 0:19:44.8
4.
BERKOVÁ Irena
Amenity-Extrem Sport Team
CZE 4:54:01.1 0:21:45.5
5.
FIDLEROVÁ Iva
YOGI racing team
CZE 5:05:35.9 0:33:20.3
6.
NĚMCOVÁ Zdeňka
UNIQA Jihlava
CZE 5:09:34.4 0:37:18.8
7.
FRIDRICHOVÁ Lenka
Superior Cyklofit
CZE 5:17:22.2 0:45:06.6
8.
NENADÁLOVÁ Hanka
Maraton.cz
CZE 5:22:59.4 0:50:43.8
9.
VLÁŠKOVÁ Lucie
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 5:28:33.4 0:56:17.8
10.
PEZOVÁ Hana
Cyklo Peza
CZE 5:29:45.4 0:57:29.8
11.
GALEWICZ Katarzyna
TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM
POL 5:47:21.1 1:15:05.5
12.
SYROVÁTKOVÁ Irena
Symbio+cannondale
CZE 5:52:31.2 1:20:15.6
13.
CHLÍBKOVÁ Daniela
redpointteam
CZE 6:04:53.7 1:32:38.1
14.
SUCHÁNKOVÁ Lenka
CZE 6:14:40.7 1:42:25.1
15.
VODEHNALOVÁ Milena
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM
CZE 6:35:37.7 2:03:22.1
16.
JURČÍKOVÁ Veronika
DT SWISS BIKE TEAM
CZE 6:51:08.8 2:18:53.2
17.
URBANOVÁ Zdeňka
kolo-běžky
CZE 6:55:40.8 2:23:25.2
18.
JANKŮ Michaela
Valachbajk team
CZE 6:58:17.1 2:26:01.5
19.
TRÁVNÍČKOVÁ Vladimíra
CZE 7:04:18.8 2:32:03.2
20.
SKUPIEŇOVÁ Kateřina
TJ TŽ TŘINEC
CZE 7:18:03.6 2:45:48.0
21.
BALÍKOVÁ Tereza
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM
CZE 7:19:50.6 2:47:35.0
22.
NAVRÁTILOVÁ Andrea
Drahotuše
CZE 7:57:57.1 3:25:41.5
23.
TRNOVÁ Diana
CZE 8:06:11.4 3:33:55.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VIŠŇOVSKÝ Tomáš
PROefekt team
SVK 1:57:43.4 0:00:00.0
2.
RAUCHFUSS Marek
Kellys Bikeranch
CZE 1:58:00.6 0:00:17.2
3.
KURIL Patrik
Arios Sportakus Cycking Team
SVK 1:59:08.1 0:01:24.7
4.
ŽILÁK František
KONA - CYCLINGPOINT
CZE 2:02:19.1 0:04:35.7
5.
SALÁK Tomáš
PROefekt team
SVK 2:03:17.9 0:05:34.5
6.
KONEČNÝ Lukáš
CK Vlastibor Konečný
CZE 2:05:02.1 0:07:18.7
7.
FAJT Milan
CZE 2:05:02.4 0:07:19.0
8.
MATEUSZ Zon
ZVL Kreidler Sportiva
POL 2:06:06.9 0:08:23.5
9.
BUKOVSKÝ Lukáš
RockMachine-Cyklomax
CZE 2:06:10.6 0:08:27.2
10.
ONDRUŠ Ľubomír
HC - VEDORA - VREDESTEIN
SVK 2:06:28.1 0:08:44.7
11.
ORAVEC Petr
CK Pemap Přerov
CZE 2:08:00.6 0:10:17.2
12.
VESELÝ Tomáš
UNIQA Jihlava
CZE 2:08:09.9 0:10:26.5
13.
VESELOVSKÝ Vlastimil
CykloKuřim
CZE 2:10:32.1 0:12:48.7
14.
SCHWARZKOPF Róbert
PROefekt
SVK 2:11:02.1 0:13:18.7
15.
FABIÁN Jakub
Cykloteam Kolárna
CZE 2:11:39.4 0:13:56.0
16.
GRIGORESCU Lubor
CZE 2:11:50.4 0:14:07.0
17.
JANEČEK Pavel
Cyklo Vape racing team
CZE 2:12:23.6 0:14:40.2
18.
BEDNARSKÝ Vojtěch
TNF Bike Team
CZE 2:12:28.6 0:14:45.2
19.
BARTŮNĚK Marek
PUSKINAK.CZ
CZE 2:13:26.1 0:15:42.7
20.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 2:15:12.4 0:17:29.0
21.
MIKULÁŠ Vojtěch
RCR bike team Česká Třebová
CZE 2:15:23.1 0:17:39.7
22.
POSPÍŠILÍK Martin
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 2:15:53.9 0:18:10.5
23.
STUDÝNKA David
SK Skivelo Neslyšících Olomouc
CZE 2:16:09.4 0:18:26.0
24.
DZIARSKI Marcin
Mikesz team
POL 2:16:21.1 0:18:37.7
25.
VÍCHA Lukáš
BIKE SPORT SERVIS OPAVA
CZE 2:16:25.6 0:18:42.2
26.
KADLEC Ondřej
Bikecentrum Olomouc
CZE 2:16:42.6 0:18:59.2
27.
MUSIL Tomáš
CZE 2:17:18.6 0:19:35.2
28.
FIALA Radek
WITZENMANN OPAVA
CZE 2:17:29.4 0:19:46.0
29.
PĚČEK Martin
SUPERIOR RIDERS
CZE 2:17:36.4 0:19:53.0
30.
ŠTĚPANÍK Jiří
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 2:18:02.1 0:20:18.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RUDOLFOVÁ Tereza
VELOCENTRUM SPECIALIZED
CZE 2:33:24.7 0:00:00.0
2.
STOČKOVÁ Nikol
BIKE 2000
CZE 2:34:59.2 0:01:34.5
3.
POSPÍŠILOVÁ Radka
Bikecentrum Olomouc
CZE 2:44:35.9 0:11:11.2
4.
HAPALOVA Iva
CZE 2:44:50.2 0:11:25.5
5.
KUČNÁ Svatava
4Ever cyklo Bulis
CZE 2:48:02.4 0:14:37.7
6.
JANUŠÍKOVÁ Nina
FIREFLY Cycling Team
SVK 2:51:33.7 0:18:09.0
7.
ŠVRČKOVÁ Barbora
DEMA Racing Team
SVK 2:52:32.2 0:19:07.5
8.
KARAFIÁTOVÁ Svatava
NILFISK Allo Pro Cycling Team
CZE 2:57:06.9 0:23:42.2
9.
MATOUŠKOVÁ Michaela
BTK EURO bike Praha
CZE 2:58:02.9 0:24:38.2
10.
TKOCZ Anna
Mikesz team
POL 3:03:36.7 0:30:12.0
11.
MUCHOVÁ Zlatica
Parada Fly Nitra
SVK 3:04:14.9 0:30:50.2
12.
PAGÁČOVÁ Iveta
CZE 3:06:52.7 0:33:28.0
13.
HABROVÁ Martina
KT Tryskomyš
CZE 3:08:57.7 0:35:33.0
14.
MATOUŠKOVÁ Markéta
BTK EURO bike Praha
CZE 3:10:56.5 0:37:31.8
15.
MERTENOVÁ Kateřina
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 3:16:07.5 0:42:42.8
16.
ZICHOVÁ Gabriela
CZE 3:16:35.5 0:43:10.8
17.
MIKOVÁ Michaela
Symbio+cannondale
CZE 3:19:35.5 0:46:10.8
18.
JÁGLOVÁ Karla
CZE 3:24:13.2 0:50:48.5
19.
PROCHÁZKOVÁ Zdenka
CYKLO MXM HULÍN
CZE 3:24:18.7 0:50:54.0
20.
CETLOVÁ Diana
CK Energia Svit
SVK 3:25:36.5 0:52:11.8
21.
MADARÁSZOVÁ Jana
MTB Kolečko
SVK 3:26:28.2 0:53:03.5
22.
KALIVODOVÁ Ľubica
CK Svätý Jur
SVK 3:27:15.2 0:53:50.5
23.
PRCHALOVÁ Kateřina
Cykloteam Kolárna
CZE 3:29:20.7 0:55:56.0
24.
ČERNÁ Lenka
Sotesport
CZE 3:30:22.7 0:56:58.0
25.
SERAFINOWSKA Dorota
OPONY SERAFINOWSKI
POL 3:35:38.3 1:02:13.6
26.
VYBÍRALOVÁ Tereza
CZE 3:37:12.2 1:03:47.5
27.
ŠVAJDOVÁ Iveta
DT SWISS BIKE TEAM
CZE 3:38:30.4 1:05:05.7
28.
FLOREKOVÁ Slávka
Alfi Klub
SVK 3:44:56.4 1:11:31.7
29.
KALITOVÁ Zuzana
Mike Bike Cycling Team
CZE 3:47:27.3 1:14:02.6
30.
ČOČKOVÁ Petra
CZE 3:48:10.8 1:14:46.1