Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2015

Hustopeče Agro Tour ŠKODA AUTO

MTB
DATUM :2.5.2015 MÍSTO :Hustopeče u Brna

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:47:32.6 0:00:00.0
2.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:47:32.9 0:00:00.3
3.
MALÍK Michal
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 1:51:29.2 0:03:56.6
4.
PIRUCH Martin
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:51:57.2 0:04:24.6
5.
PETRUŠ Lubomír
ETHIC-SPORT
CZE 1:52:39.7 0:05:07.1
6.
TATÍČEK Petr
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 1:52:46.2 0:05:13.6
7.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:54:10.9 0:06:38.3
8.
RAJCHART Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:55:27.9 0:07:55.3
9.
KUBÁNEK Marek
Česká spořitelna - Accolade cycling
CZE 1:55:29.7 0:07:57.1
10.
ANDRLE David
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 1:55:32.7 0:08:00.1
11.
ŠŤASTNÝ Petr
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 1:55:49.4 0:08:16.8
12.
DOLEŽAL Václav
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 1:56:02.9 0:08:30.3
13.
VRÁNA Dominik
KC Kooperativa SG Jablonec n.N.
CZE 1:56:07.7 0:08:35.1
14.
VÁŇA Pavel
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 1:56:15.2 0:08:42.6
15.
ISTENČIN Lukáš
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 1:56:38.7 0:09:06.1
16.
JÍLEK Zdeněk
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 1:56:38.9 0:09:06.3
17.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:56:45.4 0:09:12.8
18.
HOLUB Josef
CZE 1:56:51.9 0:09:19.3
19.
LAVIČKA Adam
UNIQA Jihlava
CZE 1:56:56.2 0:09:23.6
20.
PETŘÍČEK Tomáš
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 1:57:26.9 0:09:54.3
21.
HRUŠKA Jan
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:57:33.2 0:10:00.6
22.
ŠÍREK Adrian
KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou
CZE 1:57:51.9 0:10:19.3
23.
HYNEČEK Michal
Synerga Bike Team
CZE 1:58:12.9 0:10:40.3
24.
PRENĚK Ondřej
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 1:58:24.4 0:10:51.8
25.
JIŘENA Pavel
AUTHOR MASTERS
CZE 1:58:27.9 0:10:55.3
26.
KUČERA Vladimír
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:59:38.7 0:12:06.1
27.
ŠÍPAL Ivan
Alltraining Lawi
CZE 2:00:31.4 0:12:58.8
28.
SMĚŠNÝ Jan
Stevens Oknoplast
CZE 2:01:10.2 0:13:37.6
29.
ŠAFRANÍK Kryštof
Bike2000
CZE 2:01:40.9 0:14:08.3
30.
JANDA David
RED FROG
CZE 2:01:48.3 0:14:15.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠMÍDOVÁ Anna
Nilfisk ALTO pro cycling team
CZE 2:10:42.2 0:00:00.0
2.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC Kooperativa SG Jablonec n. N.
CZE 2:14:28.9 0:03:46.7
3.
NEUMANOVÁ Tereza
BIKE 2000
CZE 2:19:45.9 0:09:03.7
4.
STODŮLKOVÁ Denisa
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 2:22:51.2 0:12:09.0
5.
VALENTOVÁ Tereza
SINTESI PRIMA - DONNA
CZE 2:33:16.7 0:22:34.5
6.
ČUPOVÁ Jana
NOVATOP GHOST
CZE 2:38:53.2 0:28:11.0
7.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:39:17.0 0:28:34.8
8.
LORENC Linda
VELOCENTRUM SPECIALIZED
CZE 2:47:24.7 0:36:42.5
9.
SLOVÁKOVÁ Zuzana
FOR BIKES cycling team
CZE 2:47:51.5 0:37:09.3
10.
NÁBĚLKOVÁ Kateřina
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:48:12.5 0:37:30.3
11.
SEDLÁČKOVÁ Kateřina
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:49:34.5 0:38:52.3
12.
KADLECOVÁ Hana
Metrostav
CZE 2:52:46.5 0:42:04.3
13.
ŠIMKOVÁ Šárka
CBASE
CZE 2:54:04.5 0:43:22.3
14.
POUROVÁ Alžběta
Česká Spořitelna MTB Hobby A
CZE 2:54:29.0 0:43:46.8
15.
ŽIŽKOVÁ Hana
CZE 3:07:50.5 0:57:08.3
16.
SOMMEROVÁ Jana
CZE 3:12:09.0 1:01:26.8
17.
HAŠKOVÁ Renata
CZE 3:21:02.0 1:10:19.8
18.
HUDOSOVÁ Petra
CZE 3:37:21.0 1:26:38.8
19.
HEŘMANOVÁ Olga
CZE 3:38:41.0 1:27:58.8
20.
SCHLEGELOVÁ Milena
CZE 4:10:46.8 2:00:04.6
21.
PÁLENÍKOVÁ Hana
CZE 4:15:52.6 2:05:10.4
22.
PLACÁKOVÁ Pavla
CZE 4:27:46.6 2:17:04.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SIRŮČEK Václav
KC Kooperativa SG
CZE 1:12:19.2 0:00:00.0
2.
ŠIMŮNEK Adam
KC Kooperativa SG Jablonec n.N
CZE 1:12:45.7 0:00:26.5
3.
SEDLÁČEK Vojtěch
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:14:19.9 0:02:00.7
4.
ŠTVRTECKÝ Jaroslav
Dema Racing Team
SVK 1:15:22.4 0:03:03.2
5.
DOLEŽAL Vladislav
ČESKÁ SPOŘITELNA Specialized Junior MTB Team
CZE 1:15:24.4 0:03:05.2
6.
JANKŮ Lukáš
Rádio Kiss Hády
CZE 1:15:45.7 0:03:26.5
7.
SUCHÝ Milan
Autodoplňky.cz
CZE 1:16:25.7 0:04:06.5
8.
HONZÁK David
KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou
CZE 1:16:40.9 0:04:21.7
9.
ŽIVNÝ Miroslav
KCL Kooperativa - Svijany
CZE 1:18:06.7 0:05:47.5
10.
BLAŽEK Lukáš
VelosportHB Jihlava
CZE 1:18:24.4 0:06:05.2
11.
TRNKA Dominik
Inkospor
CZE 1:18:42.9 0:06:23.7
12.
HRUBÝ Jakub
KC Kooperativa SG Jablonec n. N.
CZE 1:19:26.7 0:07:07.5
13.
VALNÝ Jan
CZE 1:20:08.7 0:07:49.5
14.
ČEKAL Pavel
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:21:58.4 0:09:39.2
15.
HLAVATÝ Jan
KC Kooperativa SG
CZE 1:21:58.7 0:09:39.5
16.
ROČÁREK Jiří
ZZN HP Žďár nad Sázavou
CZE 1:22:23.4 0:10:04.2
17.
BARTOŠ Martin
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:23:09.7 0:10:50.5
18.
SEDLÁČEK Jiří
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:23:14.7 0:10:55.5
19.
MALÍŘ Jan
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:23:39.4 0:11:20.2
20.
POLÁK Bruno
Dema Racing Team
SVK 1:24:49.4 0:12:30.2
21.
BOČEK Jiří
Dieselpower
CZE 1:25:10.7 0:12:51.5
22.
REC Vlastik
CZE 1:25:34.7 0:13:15.5
23.
BENEŠ Radek
LAWI-Granfondo team
CZE 1:26:19.4 0:14:00.2
24.
KOSIČKA Lubor
NEOVIZE
CZE 1:26:49.9 0:14:30.7
25.
ŠTĚPANOVSKÝ Igor
Dema Racing Team
SVK 1:27:04.2 0:14:45.0
26.
PANTŮČEK Jiří
CZE 1:27:18.9 0:14:59.7
27.
PODOLA Lukáš
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:27:25.4 0:15:06.2
28.
CHALUPA Michal
Scott RC Brno
CZE 1:27:39.4 0:15:20.2
29.
BLAŽEK Jakub
VelosportHB Jihlava
CZE 1:27:49.7 0:15:30.5
30.
PACHOLÍK David
HSK BENECKO
CZE 1:28:07.4 0:15:48.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SÁSKOVÁ Tereza
ČESKÁ SPOŘITELNA Specialized Junior MTB Team
CZE 1:23:54.4 0:00:00.0
2.
BAJGEROVÁ Nikola
KC KOOPERATIVA
CZE 1:27:42.4 0:03:48.0
3.
HOŠMANOVÁ Tereza
KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou
CZE 1:28:06.4 0:04:12.0
4.
POSPÍŠILOVÁ Dana
Inkospor
CZE 1:30:37.7 0:06:43.3
5.
UNGERMANOVÁ Elizabeth
KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou
CZE 1:31:28.9 0:07:34.5
6.
PODSKALSKÁ Anna
ČESKÁ SPOŘITELNA Specialized Junior MTB Team
CZE 1:38:16.2 0:14:21.8
7.
BŘEZINOVÁ Daniela
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:38:31.7 0:14:37.3
8.
POPELKOVÁ Daniela
RED FROG
CZE 1:49:51.4 0:25:57.0
9.
PFEFFEROVÁ Renáta
CZE 1:49:53.7 0:25:59.3
10.
SCHOVANCOVÁ Pavla
Vedrovice
CZE 1:51:01.2 0:27:06.8
11.
ŘÍHOVÁ Lucie
SK Sazička Rosica
CZE 1:54:03.2 0:30:08.8
12.
PEJŠOVÁ Kristýna
Superior Rubena Team
CZE 1:55:13.7 0:31:19.3
13.
HŮŽLOVÁ Zdena
AGROFERT cyklo tým - SaJ team
CZE 1:57:50.7 0:33:56.3
14.
NÁBĚLKOVÁ Adéla
Kmotr Masna Kroměříž
CZE 1:59:39.9 0:35:45.5
15.
KUNCOVÁ Gabriela
ACT leraK
CZE 2:00:32.2 0:36:37.8
16.
NOVÁKOVÁ Michaela
CZE 2:02:12.2 0:38:17.8
17.
HVORECKÁ Dominika
Zhor Team
CZE 2:03:58.0 0:40:03.6
18.
KOVAŘÍKOVÁ Pavlína
CZE 2:04:40.5 0:40:46.1
19.
HLINOVÁ Jindřiška
AGROFERT cyklo tým - SaJ team
CZE 2:05:23.2 0:41:28.8
20.
HAŠKOVÁ Kristýna
CZE 2:06:11.1 0:42:16.7
21.
HEJKRLÍKOVÁ Markéta
CZE 2:06:37.1 0:42:42.7
22.
MALÍŘOVÁ Věra
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 2:09:10.5 0:45:16.1
23.
VANCOVÁ Lucie
CZE 2:09:12.7 0:45:18.3
24.
VNUKOVÁ Jaroslava
CZE 2:10:48.0 0:46:53.6
25.
HRDINOVÁ Simona
CZE 2:12:00.7 0:48:06.3
26.
VRBOVÁ Veronika
CZE 2:13:45.2 0:49:50.8
27.
MARKSOVÁ Karolína
IVAR CS-AUTHOR TEAM
CZE 2:14:57.2 0:51:02.8
28.
DYNTAROVA Darina
EMA
CZE 2:15:00.5 0:51:06.1
29.
WALSBERGEROVÁ Tereza
CZE 2:15:15.7 0:51:21.3
30.
IVIČIČOVÁ Petra
Elektro Ivičič
CZE 2:17:21.2 0:53:26.8