Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP XCO MTB 2015

ČP XCO MTB Praha

MTB
DATUM :16 - 17.5.2015 MÍSTO :Praha
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky WEBOVÉ STRÁNKY :www.poharmtb.cz/

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HENDERSON Rebecca
Trek Factory Racing
AUS 1:29:53.8 0:00:00.0
2.
OSL Elisabeth
GHOST FACTORY Racing
AUT 1:30:38.0 0:00:44.2
3.
MULLENS Peta
SRAM Yeti Racing
AUS 1:32:02.3 0:02:08.5
4.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
KONA CYCLING POINT
CZE 1:32:59.8 0:03:06.0
5.
PIRARD Alice
MERIDA WALLONTE TEAM
BEL 1:33:24.7 0:03:30.9
6.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
LIV cycling team
CZE 1:33:36.3 0:03:42.5
7.
KESEG STEVKOVA Janka
Outsiterz cycling
SVK 1:33:44.8 0:03:51.0
8.
HUŘÍKOVÁ Tereza
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:33:48.5 0:03:54.7
9.
PRŮDKOVÁ Barbora
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:36:26.1 0:06:32.3
10.
HEIGL Nadja
SU Bikestore.cc
AUT 1:38:17.8 0:08:24.0
11.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC KOOPERATIVA SG Jablonec n. N.
CZE 1:38:33.0 0:08:39.2
12.
PODGORSKA Aleksandra
KKW Superior Walbrzych
POL 1:38:59.8 0:09:06.0
13.
VESELÁ Lucie
GT bikeplac opportunity
CZE 1:40:30.0 0:10:36.2
14.
JEŽKOVÁ Hana
GT bikeplac opportunity
CZE 1:40:59.5 0:11:05.7
15.
BARTIZALOVÁ Denisa
KONA CYCLING POINT
CZE 1:42:58.1 0:13:04.3
16.
BRANDAU Elisabeth
RSC Schonaich
GER 1:44:40.3 0:14:46.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CINK Ondřej
Multivan Merida Biking Team
CZE 1:48:00.8 0:00:00.0
2.
KULHAVÝ Jaroslav
Specialized Racing
CZE 1:48:11.9 0:00:11.1
3.
LITSCHER Thomas
Multivan Merida Biking Team
SUI 1:48:59.9 0:00:59.1
4.
MANTECON Sergio
Trek Factory Racing
ESP 1:49:15.8 0:01:15.0
5.
MCCONNELL Daniel
Trek Factory Racing
AUS 1:49:37.2 0:01:36.4
6.
KONWA Marek
64sto LESZNO MTB Team4sto LESZNO MTB Team
POL 1:50:12.3 0:02:11.5
7.
ŠKARNITZL Jan
SRAM MITAS TREK
CZE 1:50:42.1 0:02:41.3
8.
VASTL Jan
Bianchi i.idro Drain
CZE 1:50:59.0 0:02:58.2
9.
YAMAMOTO Kohei
Trek Factory Racing
JPN 1:51:16.7 0:03:15.9
10.
BRAIDOT Daniele
G.S. Forestale cicli Olympia Vittoria
ITA 1:52:01.1 0:04:00.3
11.
BRAIDOT Luca
G.S. Forestale cicli Olympia Vittoria
ITA 1:52:14.0 0:04:13.2
12.
COMINELLI Cristian
TITICI FACTORY TEAM LGL
ITA 1:52:43.7 0:04:42.9
13.
EBERL Filip
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:53:02.2 0:05:01.4
14.
STOŠEK Martin
SRAM MITAS TREK
CZE 1:53:13.4 0:05:12.6
15.
NESVADBA Jan
Nilfisk ALTO pro cycling
CZE 1:53:37.0 0:05:36.2
16.
WAWAK Bartłomiej
Kross Racing Team
POL 1:53:51.0 0:05:50.2
17.
SKALICKÝ Pavel
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:55:16.6 0:07:15.8
18.
REID James
TEAM RECM
RSA 1:56:52.4 0:08:51.6
19.
PAPRSTKA Tomáš
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:57:03.1 0:09:02.3
20.
SEIGLE Romain
Focus Rotor Ekoi racing team
FRA 1:57:13.7 0:09:12.9
21.
RAJCHART Jan
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:59:05.1 0:11:04.3
22.
BARRI Federico
TITICI FACTORY TEAM LGL
ITA 2:01:15.3 0:13:14.5