Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2015

Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO

MTB
DATUM :16.5.2015 MÍSTO :Mladá Boleslav

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:42:24.9 0:00:00.0
2.
HYNEK Kristián
Topeak Ergon Racing Team
CZE 1:42:25.9 0:00:01.0
3.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:42:47.9 0:00:23.0
4.
STROŽ Jan
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM
CZE 1:44:38.4 0:02:13.5
5.
HUDEČEK Jiří
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:44:46.1 0:02:21.2
6.
FOJTÍK Jan
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:47:04.6 0:04:39.7
7.
SPLÍTEK Martin
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:49:30.9 0:07:06.0
8.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:49:31.6 0:07:06.7
9.
MINKA Jakub
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:50:03.9 0:07:39.0
10.
PAUR Ondřej
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM
CZE 1:50:04.6 0:07:39.7
11.
KUBÁNEK Marek
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:50:04.8 0:07:39.9
12.
LAVIČKA Adam
UNIQA Jihlava
CZE 1:50:04.9 0:07:40.0
13.
ČEPIČKA Matěj
Megabike Kolin
CZE 1:50:18.4 0:07:53.5
14.
DANĚK Jiří
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:51:21.6 0:08:56.7
15.
JÍLEK Zdeněk
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 1:51:27.1 0:09:02.2
16.
ŠŤASTNÝ Petr
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 1:52:17.9 0:09:53.0
17.
PETŘÍČEK Tomáš
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 1:52:59.9 0:10:35.0
18.
NOVOTA Jan
SYMBIO + CANNONDALE
CZE 1:53:00.9 0:10:36.0
19.
ŠŤASTNÝ Jan
Alset Racing Team
CZE 1:53:00.9 0:10:36.0
20.
VÁŇA Pavel
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 1:53:00.9 0:10:36.0
21.
TATÍČEK Petr
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 1:53:03.1 0:10:38.2
22.
PÍNA Ondřej
Vella Cycling
CZE 1:53:05.9 0:10:41.0
23.
PITEL Lukáš
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:53:31.6 0:11:06.7
24.
HOLUB Josef
CZE 1:53:51.9 0:11:27.0
25.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:54:00.7 0:11:35.8
26.
ISTENČIN Lukáš
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 1:54:13.2 0:11:48.3
27.
NOVÁK Michal
VELOCENTRUM SPECIALIZED
CZE 1:54:23.1 0:11:58.2
28.
HÁJEK Pavel
Inkospor hobby team
CZE 1:54:38.1 0:12:13.2
29.
KLAP David
UGO Allivictus
CZE 1:54:38.6 0:12:13.7
30.
KARBAN Štěpán
FOR BIKES cycling team
CZE 1:54:40.4 0:12:15.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠMÍDOVÁ Anna
Nilfisk ALTO pro cycling team
CZE 2:07:22.7 0:00:00.0
2.
STODŮLKOVÁ Denisa
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 2:10:28.4 0:03:05.7
3.
FRIDRICHOVÁ Lenka
INS- Náchod
CZE 2:15:55.9 0:08:33.2
4.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:23:51.9 0:16:29.2
5.
FALCOVÁ Hana
alltraining.cz
CZE 2:23:53.9 0:16:31.2
6.
CHURAŇOVÁ Radka
CZE 2:24:00.9 0:16:38.2
7.
SYROVÁTKOVÁ Irena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:26:35.2 0:19:12.5
8.
VOKATÁ Martina
TJ SOKOL NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ
CZE 2:27:10.5 0:19:47.8
9.
SLOVÁKOVÁ Zuzana
FOR BIKES cycling team
CZE 2:30:37.2 0:23:14.5
10.
BLAŽKOVÁ Vendula
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5
CZE 2:31:31.2 0:24:08.5
11.
KYNDLOVÁ Markéta
Alset Racing Team
CZE 2:34:37.5 0:27:14.8
12.
KOUŘIMSKÁ Zdeňka
CZE 2:34:56.0 0:27:33.3
13.
HAVELCOVÁ Blanka
Superior Cyklofit High5 tým
CZE 2:35:14.0 0:27:51.3
14.
NÁBĚLKOVÁ Kateřina
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:36:01.5 0:28:38.8
15.
POUROVÁ Alžběta
Česká Spořitelna MTB Hobby A
CZE 2:36:31.2 0:29:08.5
16.
KOVÁŘOVÁ Petra
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 2:39:37.5 0:32:14.8
17.
ŠIMKOVÁ Šárka
CBASE
CZE 2:41:43.0 0:34:20.3
18.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:42:29.0 0:35:06.3
19.
BRODÍKOVÁ Petra
Metrostav
CZE 2:43:22.0 0:35:59.3
20.
BOHABOJOVÁ Olga
Lékárna Zásmuky
CZE 2:46:28.7 0:39:06.0
21.
STRATÍLKOVÁ Zuzana
Flexi team
CZE 2:52:15.5 0:44:52.8
22.
VOLFOVÁ Hana
CZE 2:53:35.5 0:46:12.8
23.
SOUČKOVÁ Tereza
TJ Kovo Praha
CZE 2:55:28.5 0:48:05.8
24.
VLKOVÁ Markéta
VRCHLABÍ
CZE 2:58:37.0 0:51:14.3
25.
ZAJÍCOVÁ Lucie
PRAHA
CZE 3:04:27.2 0:57:04.5
26.
POLÁKOVÁ Dagmar
Synerga Bike Team
CZE 3:09:05.5 1:01:42.8
27.
KOLMANOVÁ Karolína
CZE 3:10:20.0 1:02:57.3
28.
LIDICKÁ Eva
Slavie Karlovy Vary
CZE 3:10:24.9 1:03:02.2
29.
DYNTAROVA Darina
EMA
CZE 3:13:54.0 1:06:31.3
30.
NOVÁ Johana
Biketeam ČS
CZE 3:17:47.9 1:10:25.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SEDLÁČEK Vojtěch
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:09:16.2 0:00:00.0
2.
VAGENKNECHT František
umění odpočívat Nová Paka
CZE 1:09:34.5 0:00:18.3
3.
ŽIVNÝ Miroslav
KCL Kooperativa - Svijany
CZE 1:09:43.0 0:00:26.8
4.
BLAŽEK Lukáš
VelosportHB Jihlava
CZE 1:09:57.0 0:00:40.8
5.
MALÍŘ Jan
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:12:57.2 0:03:41.0
6.
ČEKAL Pavel
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:13:00.2 0:03:44.0
7.
ŠIKOLA Martin
cyklo vysoké
CZE 1:13:01.2 0:03:45.0
8.
VÍCH Michal
SUPERIOR CYKLOFIT LIBEREC
CZE 1:13:03.6 0:03:47.4
9.
SEDLÁČEK Jiří
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:13:29.0 0:04:12.8
10.
BOČEK Jiří
Dieselpower
CZE 1:13:29.0 0:04:12.8
11.
KLEIN Martin
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 1:13:44.2 0:04:28.0
12.
FRANC Martin
ŠKODA Auto team
CZE 1:14:22.2 0:05:06.0
13.
FILIP Martin
la degustation chefs team
CZE 1:14:58.7 0:05:42.5
14.
PENJAK Adam
VELOCENTRUM SPECIALIZED
CZE 1:15:07.0 0:05:50.8
15.
SEDLÁČEK Jiří
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:15:07.2 0:05:51.0
16.
ALBRECHT Matyáš
ČESKÁ SPOŘITELNA Specialized Junior MTB Team
CZE 1:15:17.0 0:06:00.8
17.
ELIÁŠ Ondřej
Cyklo Klub Bendl
CZE 1:17:09.0 0:07:52.8
18.
BLAŽEK Jakub
VelosportHB Jihlava
CZE 1:17:34.2 0:08:18.0
19.
VESELÝ Jan
Cyklo Atom
CZE 1:18:28.2 0:09:12.0
20.
MAJER Lukáš
TJ Jiskra Harrachov
CZE 1:18:41.7 0:09:25.5
21.
ŽIŽKA David
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 1:19:16.2 0:10:00.0
22.
ŠTOREK Martin
Větrníci
CZE 1:20:11.5 0:10:55.3
23.
HANZEL René
CZE 1:20:11.7 0:10:55.5
24.
ČERNÝ Marek
Papír a výtvarky Smíchov
CZE 1:20:42.0 0:11:25.8
25.
BRADNA Václav
Silvini Madshus team
CZE 1:20:44.7 0:11:28.5
26.
HRNČÍŘ Martin
CZE 1:20:45.5 0:11:29.3
27.
SMÉKAL Vojtěch
ZZN HP Žďár nad Sázavou
CZE 1:20:50.5 0:11:34.3
28.
VESELSKÝ Martin
ZZN HP Žďár nad Sázavou
CZE 1:20:50.7 0:11:34.5
29.
DOČKAL Milan
ZZN HP Žďár nad Sázavou
CZE 1:23:47.0 0:14:30.8
30.
LOJÍN František
Kraken Team Dobříš
CZE 1:23:59.0 0:14:42.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŽÁČKOVÁ Jana
Dexter BSK racing
CZE 1:30:39.0 0:00:00.0
2.
ŘÁDOVÁ Martina
SVS Krkonoše Vrchlabí
CZE 1:31:17.2 0:00:38.2
3.
ELIÁŠOVÁ Edita
Cyklo Klub Bendl
CZE 1:32:06.2 0:01:27.2
4.
ŠTEFANOVÁ Kateřina
Bike Freaks Holice
CZE 1:32:58.5 0:02:19.5
5.
ŠVIHÁLKOVÁ Tereza
Cez cyklo team tábor
CZE 1:35:18.2 0:04:39.2
6.
SVOBODOVÁ Kateřina
Ladiesoutdoor.cz
CZE 1:36:17.3 0:05:38.3
7.
MATULKOVA Jana
CT Weber
CZE 1:36:19.7 0:05:40.7
8.
ŠMÍDKOVÁ Aneta
CZE 1:36:39.7 0:06:00.7
9.
KAVALÍROVÁ Marie
Acomodo team
CZE 1:37:48.7 0:07:09.7
10.
PŮLPÁNOVÁ Bohdana
www.scottmtb.cz
CZE 1:38:15.8 0:07:36.8
11.
KAŠPAROVÁ Natálie
Bike Freaks Holice
CZE 1:38:57.0 0:08:18.0
12.
PEJŠOVÁ Kristýna
Superior Rubena Team
CZE 1:38:58.5 0:08:19.5
13.
HLAVÁČKOVÁ Dana
Nejlevnejsitaxi.cz
CZE 1:39:26.0 0:08:47.0
14.
KLVAČOVÁ Kamila
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:39:27.8 0:08:48.8
15.
VOSIČKOVÁ Dana
CZE 1:40:02.5 0:09:23.5
16.
ŠLECHTOVÁ Lenka
Cyklo Ski J. Žitník
CZE 1:40:16.5 0:09:37.5
17.
MATEJSKOVÁ Barbora
CZE 1:40:23.8 0:09:44.8
18.
NÁBĚLKOVÁ Adéla
Kmotr Masna Kroměříž
CZE 1:40:42.8 0:10:03.8
19.
HŮZLOVÁ Zdena
AGROFERT cyklo tým - SaJ team
CZE 1:43:04.3 0:12:25.3
20.
JAHELKOVÁ Renata
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:43:45.5 0:13:06.5
21.
PRÁŠKOVÁ Lucie
CZECH BICYCLE TEAM Mariánské Lázně
CZE 1:43:52.5 0:13:13.5
22.
FURCHOVÁ Lucie
MTB FURCH TEAM
CZE 1:45:36.3 0:14:57.3
23.
JEŽKOVÁ Soňa
CZE 1:45:58.8 0:15:19.8
24.
ŠŤOVÍČKOVÁ Darina
Přehvozdí
CZE 1:46:23.3 0:15:44.3
25.
HORÁKOVÁ Edita
Kola Bartoš Hořovice
CZE 1:46:53.5 0:16:14.5
26.
BUREŠOVÁ Lenka
CZE 1:47:53.0 0:17:14.0
27.
KRYŠTOFOVÁ Jana
ZZN HP Žďár nad Sázavou
CZE 1:48:07.5 0:17:28.5
28.
HLINOVÁ Jindřiška
AGROFERT cyklo tým - SaJ team
CZE 1:49:48.8 0:19:09.8
29.
JANIŠTINOVÁ Lenka
CZE 1:50:45.5 0:20:06.5
30.
ZEMANOVÁ Jana
CZE 1:50:50.0 0:20:11.0