Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2015

Jestřebí hory České spořitelny

MTB
DATUM :30.5.2015 MÍSTO :Úpice - Havlovice nad Úpou

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:05:59.2 0:00:00.0
2.
HUDEČEK Jiří
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:06:00.4 0:00:01.2
3.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:06:01.4 0:00:02.2
4.
STROŽ Jan
Symbio+ Cannondale Team
CZE 2:09:39.9 0:03:40.7
5.
FOJTÍK Jan
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:10:33.9 0:04:34.7
6.
ŠILAR Jakub
Bikeclinic Cannondale
CZE 2:10:37.4 0:04:38.2
7.
SKALICKÝ Pavel
Remerx Merida team Kolín
CZE 2:10:40.4 0:04:41.2
8.
DANĚK Jiří
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:12:21.2 0:06:22.0
9.
DOLEŽAL Václav
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 2:12:30.7 0:06:31.5
10.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:12:31.9 0:06:32.7
11.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:12:34.4 0:06:35.2
12.
MINKA Jakub
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:14:11.4 0:08:12.2
13.
LAVIČKA Adam
UNIQA Jihlava
CZE 2:14:12.2 0:08:13.0
14.
ŠŤASTNÝ Petr
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 2:14:32.2 0:08:33.0
15.
ČEPIČKA Matěj
Megabike Kolin
CZE 2:17:07.6 0:11:08.4
16.
BUKSA Dominik
Future Cycling Team
CZE 2:17:07.7 0:11:08.5
17.
KUBÁNEK Marek
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:17:08.2 0:11:09.0
18.
ANDRLE David
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 2:17:08.3 0:11:09.1
19.
ŽÁK Pavel
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 2:17:09.4 0:11:10.2
20.
PETŘÍČEK Tomáš
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 2:17:10.2 0:11:11.0
21.
KNÍŽE David
Prodoli Racing Team
CZE 2:17:12.4 0:11:13.2
22.
TATÍČEK Petr
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 2:17:49.4 0:11:50.2
23.
RYDVAL Filip
ZP cykloservis STEVENS cycling team
CZE 2:18:02.2 0:12:03.0
24.
MOKRÝ Jakub
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:18:11.4 0:12:12.2
25.
HRUŠKA Jan
Nilfisk ALTO pro cycling
CZE 2:18:43.9 0:12:44.7
26.
NOVOTA Jan
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:19:31.4 0:13:32.2
27.
PÍNA Ondřej
Vella cycling
CZE 2:21:12.2 0:15:13.0
28.
MÁKA Daniel
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 2:21:27.7 0:15:28.5
29.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:21:27.9 0:15:28.7
30.
HOLUB Josef
CZE 2:21:38.7 0:15:39.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠMÍDOVÁ Anna
Nilfisk ALTO pro cycling team
CZE 2:37:33.3 0:00:00.0
2.
STODŮLKOVÁ Denisa
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 2:43:40.5 0:06:07.2
3.
VANÍČKOVÁ Elena
SCOTT SCANIA TEAM KOLÍN
CZE 2:47:45.3 0:10:12.0
4.
CIBULKOVÁ Lenka
Lawi Sport Team
CZE 2:50:30.4 0:12:57.1
5.
KUNTOVÁ Vendula
CZE 2:51:55.4 0:14:22.1
6.
BEDNAŘÍKOVÁ Jana
AMENITY – EXTREM SPORT TEAM
CZE 2:52:23.8 0:14:50.5
7.
FRIDRICHOVÁ Lenka
Superior Cyklofit Highfive
CZE 2:58:41.8 0:21:08.5
8.
RUDOLFOVÁ Tereza
VELOCENTRUM SPECIALIZED
CZE 2:59:47.5 0:22:14.2
9.
PEZOVÁ Hana
SEAT
CZE 3:11:03.8 0:33:30.5
10.
VOKATÁ Martina
TJ Sokol Nové Město nad Metují
CZE 3:12:36.5 0:35:03.2
11.
BUŠKOVÁ Leona
Nilfisk ALTO pro cycling
CZE 3:22:56.3 0:45:23.0
12.
SEDLÁČKOVÁ Kateřina
Cyklotrenink.com
CZE 3:37:34.8 1:00:01.5
13.
NÁBĚLKOVÁ Kateřina
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 3:37:35.3 1:00:02.0
14.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:38:26.3 1:00:53.0
15.
ŠIMKOVÁ Šárka
Cbase
CZE 3:39:42.1 1:02:08.8
16.
HYNKOVÁ Tamara
DSA Trutnov
CZE 3:43:35.4 1:06:02.1
17.
BALÍKOVÁ Tereza
Superior Cyklofit Highfive
CZE 3:51:22.6 1:13:49.3
18.
JIREŠOVÁ Nikola
CZE 3:52:35.1 1:15:01.8
19.
BÁRTOVÁ Tereza
SPECIALIZED EASTERN EUROPE
CZE 3:56:14.6 1:18:41.3
20.
CHVÁTALOVÁ Denisa
CZE 4:03:44.9 1:26:11.6
21.
HLÍZOVÁ Hana
CZE 4:11:25.9 1:33:52.6
22.
NOVÁ Johana
Biketeam ČS
CZE 4:34:05.3 1:56:32.0