Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP XCO MTB 2015

ČP XCO UCI C1 + XCE Pec pod Sněžkou

MTB
DATUM :13 - 14.6.2015 MÍSTO :Pec pod Sněžkou
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky WEBOVÉ STRÁNKY :www.poharmtb.cz/

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VASTL Jan
Bianchi i.idro Drain
CZE 1:29:52.8 0:00:00.0
2.
NESVADBA Jan
Nilfisk ALTO pro cycling
CZE 1:31:25.1 0:01:32.3
3.
ŠKARNITZL Jan
SRAM MITAS TREK
CZE 1:32:05.0 0:02:12.2
4.
PAPRSTKA Tomáš
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:33:10.2 0:03:17.4
5.
LITSCHER Thomas
Multivan Merida Biking Team
SUI 1:34:32.3 0:04:39.5
6.
ULLOA AREVALO Gerardo
AR Arisun Pro Cycling team
MEX 1:35:31.0 0:05:38.2
7.
EBERL Filip
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:35:39.0 0:05:46.2
8.
SKALICKÝ Pavel
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:37:32.1 0:07:39.3
9.
STOŠEK Martin
SRAM MITAS TREK
CZE 1:38:35.2 0:08:42.4
10.
PERRIN-GANIER Neilo
Focus Rotor Ekoi racing team
FRA 1:39:20.4 0:09:27.6
11.
MALÍK Michal
Eleven Mercedes-Benz Mitas
CZE 1:40:09.4 0:10:16.6
12.
VAVILOV Arsenty
Olimpiyskiye Nadezhdy S.Petersburg
RUS 1:41:01.9 0:11:09.1
13.
LUKEŠ Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 1:41:35.2 0:11:42.4
14.
KOTRLA Michal
planet bikes racing
CZE 1:41:54.3 0:12:01.5
15.
PAUR Ondřej
Symbio+Cannondale
CZE 1:43:29.9 0:13:37.1
16.
BOGAR Kryštof
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:44:44.3 0:14:51.5
17.
BENEŠ Jan
Cyklosport - Pitstop.cz
CZE 1:46:06.5 0:16:13.7
18.
CASTILLO NOYOLA Daniel
AR Arisun Pro Cycling team
MEX 1:46:15.7 0:16:22.9
19.
ŠULC Jakub
Kola-bbm.cz
CZE 1:46:57.1 0:17:04.3
20.
DOLEŽAL Václav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:47:07.5 0:17:14.7
21.
ZHIRNOV Dmitrii
Olimpiyskiye Nadezhdy S.Petersburg
RUS 1:47:19.1 0:17:26.3
22.
HAMAN Martin
Superior Brentjens MTB Team
CZE 1:47:45.8 0:17:53.0
23.
PIRUCH Martin
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:48:44.8 0:18:52.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KESEG STEVKOVA Janka
Outsiterz cycling
SVK 1:36:48.9 0:00:00.0
2.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
LIV cycling team
CZE 1:37:50.2 0:01:01.3
3.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
KONA CYCLING POINT
CZE 1:39:58.5 0:03:09.6
4.
DAWIDOWICZ Aleksandra
SGR Srebrna Góra
POL 1:41:18.9 0:04:30.0
5.
KUNTOVÁ Vendula
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:42:18.9 0:05:30.0
6.
ŠULCOVÁ Pavlína
GHOST MITAS racing team
CZE 1:44:02.2 0:07:13.3
7.
VESELÁ Lucie
GT bikeplac opportunity
CZE 1:44:47.2 0:07:58.3
8.
JEŽKOVÁ Hana
GT bikeplac opportunity
CZE 1:45:44.8 0:08:55.9
9.
PODGORSKA Aleksandra
KKW Superior Walbrzych
POL 1:51:07.6 0:14:18.7
10.
VANÍČKOVÁ Elena
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:53:29.5 0:16:40.6
11.
TUROBOŚ Marta
LKK LUKS Sławno
POL 1:54:35.2 0:17:46.3
12.
SHEPPARD Samara
PNP MTB Club
NZL 1:56:23.4 0:19:34.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PRŮDEK Matěj
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:05:20.0 0:00:00.0
2.
BOGUSLAWSKI Marcel
MTB-Silesia Rybnik
POL 1:07:44.4 0:02:24.4
3.
ZEŤÁK Michael
BIKE 2000
CZE 1:09:16.3 0:03:56.3
4.
KADLEC Jakub
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:10:00.3 0:04:40.3
5.
SKÁLA Jaromír
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:10:43.9 0:05:23.9
6.
BUDZIŃSKI Tomasz
LKK LUKS Sławno
POL 1:10:56.0 0:05:36.0
7.
LUNDE Pavel
Olimpiyskiye Nadezhdy S.Petersburg
RUS 1:11:22.6 0:06:02.6
8.
JELÍNEK Josef
Big Shock team o.s.
CZE 1:11:32.5 0:06:12.5
9.
VOJÍŘ Jaroslav
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:11:44.5 0:06:24.5
10.
SIRŮČEK Václav
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:12:20.6 0:07:00.6
11.
PRUDEK Dominik
GT bikeplac opportunity
CZE 1:13:13.1 0:07:53.1
12.
GAVRILOV Roman
Olimpiyskiye Nadezhdy S.Petersburg
RUS 1:14:22.4 0:09:02.4
13.
BŘEZINA Jonáš
Kola-bbm.cz
CZE 1:14:40.2 0:09:20.2
14.
MAYER Daniel
KC HLINSKO
CZE 1:16:02.6 0:10:42.6
15.
MATĚJKA Petr
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:16:21.2 0:11:01.2
16.
KRUMPHANZL Matyáš
Superior Riders
CZE 1:16:29.6 0:11:09.6
17.
ŠAFRANÍK Kryštof
BIKE 2000
CZE 1:16:38.4 0:11:18.4
18.
NOVOTNÝ Jakub
ZP cykloservis cycling team
CZE 1:17:10.3 0:11:50.3
19.
ŠEVCŮ Tomáš
HSK cycling team
CZE 1:17:32.3 0:12:12.3
20.
STARÝ Dominik
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:18:08.1 0:12:48.1
21.
LUŇÁČEK Jakub
Uniqa Jihlava
CZE 1:18:48.9 0:13:28.9
22.
LIDMILA Martin
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:18:54.9 0:13:34.9
23.
FLÁMA Tomáš
TJ UNIČOV
CZE 1:18:55.5 0:13:35.5
24.
BÁRTEK David
VRV TEAM
CZE 1:22:36.1 0:17:16.1
25.
SMIRNOV Kirill
Olimpiyskiye Nadezhdy S.Petersburg
RUS 1:22:43.5 0:17:23.5
26.
ŠTĚPANÍK Jiří
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:24:00.2 0:18:40.2
27.
OSTASZEWSKI Karol
PROLOG Jabtonna
POL 1:28:54.8 0:23:34.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CZECZINKAROVÁ Jana
SRAM MITAS TREK
CZE 0:59:58.6 0:00:00.0
2.
KIRSANOVA Victoria
Olimpiyskiye Nadezhdy S.Petersburg
RUS 1:03:56.0 0:03:57.4
3.
LUKEŠOVÁ Denisa
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 1:05:51.9 0:05:53.3
4.
ŠAFÁŘOVÁ Adéla
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:08:22.0 0:08:23.4
5.
BAJGEROVÁ Nikola
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:09:56.4 0:09:57.8
6.
PIOTROWSKA Patrycja
KKW Superior Walbrzych
POL 1:11:08.3 0:11:09.7
7.
NEUMANOVÁ Tereza
BIKE 2000
CZE 1:14:52.6 0:14:54.0
8.
OLIVOVÁ Alexandra
BIKE 2000
CZE 1:15:11.7 0:15:13.1
9.
HOŠMANOVÁ Tereza
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:16:00.0 0:16:01.4
10.
KNAPKOVÁ Denisa
Superior Riders
CZE 1:16:37.0 0:16:38.4
11.
KOZELSKÁ Petra
BIKE 2000
CZE 1:17:11.3 0:17:12.7
12.
BŘEZINOVÁ Daniela
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:18:58.8 0:19:00.2
13.
LACINOVÁ Kateřina
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
CZE 1:23:34.3 0:23:35.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠTOČEK Matúš
Cyklistický spolok Žilina
SVK 0:53:44.7 0:00:00.0
2.
VANÍČEK Šimon
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:54:15.8 0:00:31.1
3.
ZADÁK David
CYKLOTEAM OSTROV
CZE 0:55:23.8 0:01:39.1
4.
JIROUŠ Samuel
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:55:45.2 0:02:00.5
5.
SOLAŘ Kryštof
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:57:46.3 0:04:01.6
6.
BITTNER Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:58:41.8 0:04:57.1
7.
HONZÁK David
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:59:35.9 0:05:51.2
8.
MERIAČ Tomáš
Cyklistický spolok Žilina
SVK 0:59:45.6 0:06:00.9
9.
KUNÁŠEK Josef
Kh tour giant cycling team
CZE 1:00:22.2 0:06:37.5
10.
ČERVENKA Marcel
HNÍZDIL TEAM
CZE 1:00:28.4 0:06:43.7
11.
ANDĚL Jan
BIKE 2000
CZE 1:00:52.7 0:07:08.0
12.
PEŠŤÁK Martin
Kola-bbm.cz
CZE 1:01:38.6 0:07:53.9
13.
ŠITNER Jaroslav
GS cyklo team Jistebnice
CZE 1:02:02.5 0:08:17.8
14.
HONSA František
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:02:23.7 0:08:39.0
15.
PESTEREV Mikhail
Olimpiyskiye Nadezhdy S.Petersburg
RUS 1:02:37.6 0:08:52.9
16.
DOLEŽAL Vladislav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:03:09.4 0:09:24.7
17.
VOZNIČKA Vojtěch
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 1:03:30.0 0:09:45.3
18.
SEDLÁČEK Vojtěch
CK Příbram
CZE 1:03:59.5 0:10:14.8
19.
TLÁSKAL Hynek
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 1:04:05.2 0:10:20.5
20.
BEDRNÍK Matěj
Kola-bbm.cz
CZE 1:04:15.3 0:10:30.6
21.
HÁTLE Ondřej
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:04:22.4 0:10:37.7
22.
FORMÁNEK Adam
CYKLO MXM HULÍN
CZE 1:04:48.0 0:11:03.3
23.
KURNICKÝ Roman
Cyklistický spolok Žilina
SVK 1:05:22.4 0:11:37.7
24.
TOMÁŠEK Alvin
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:05:31.2 0:11:46.5
25.
VONDRÁČEK Jaroslav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:07:18.2 0:13:33.5
26.
SÝKORA Karel
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:07:57.6 0:14:12.9
27.
SHAMOTENKO Georgii
Olimpiyskiye Nadezhdy S.Petersburg
RUS 1:08:00.4 0:14:15.7
28.
ŠORF Pavel
HAVEN EXTREME
CZE 1:08:01.1 0:14:16.4
29.
VINICKÝ Karel
ACT LERAK
CZE 1:08:06.9 0:14:22.2
30.
HOMOLA Jakub
BIKE 2000
CZE 1:08:10.3 0:14:25.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SÁSKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:42:42.5 0:00:00.0
2.
KUČEROVÁ Monika
VRV TEAM
CZE 0:44:20.8 0:01:38.3
3.
KRUPOVÁ Lucie
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:46:20.6 0:03:38.1
4.
VANÍČKOVÁ Tereza
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:47:27.9 0:04:45.4
5.
ŘEZNÍKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:48:16.9 0:05:34.4
6.
MICHALIČKOVÁ Lucia
Cyklistický spolok Žilina
SVK 0:48:27.2 0:05:44.7
7.
UNGERMANOVÁ Elizabeth
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:48:56.4 0:06:13.9
8.
TESAŘOVÁ Jana
MORAVEC TEAM
CZE 0:49:04.5 0:06:22.0
9.
NOVÁKOVÁ Anežka
PROFI SPORT CHEB
CZE 0:49:14.6 0:06:32.1
10.
KLOCHKOVA Valentina
Olimpiyskiye Nadezhdy S.Petersburg
RUS 0:50:37.5 0:07:55.0
11.
SOUČKOVÁ Celestýna
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 0:50:53.0 0:08:10.5
12.
JERUZALSKA Natalia
KKW Superior Walbrzych
POL 0:50:59.5 0:08:17.0
13.
SZPOCIŃSKA Agnieszka
LKK LUKS Sławno
POL 0:51:50.4 0:09:07.9
14.
NOVÁKOVÁ Barbora
VRV TEAM
CZE 0:52:18.0 0:09:35.5
15.
PODSKALSKÁ Anna
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:52:29.4 0:09:46.9
16.
KUBÁTOVÁ Dominika
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:57:51.8 0:15:09.3
17.
KŘÍŽOVÁ Veronika
CykloVAPE STEVENS racing team
CZE 1:03:53.4 0:21:10.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BARTIZAL Jiří
KONA CYCLING POINT
CZE 0:52:50.7 0:00:00.0
2.
KAVALÍR Jakub
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 0:54:11.9 0:01:21.2
3.
KOZEL Michal
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 0:54:23.7 0:01:33.0
4.
ADÁMEK Petr
APACHE LOKO TRUTNOV
CZE 0:55:10.6 0:02:19.9
5.
STOŠEK Viktor
Kola-bbm.cz
CZE 0:58:10.2 0:05:19.5
6.
BENDA Michal
Tj sokol Plavy-cyklo benda
CZE 0:58:42.6 0:05:51.9
7.
VESELÝ Tomáš
UNIQA JIHLAVA
CZE 0:58:50.9 0:06:00.2
8.
PRENĚK Ondřej
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 1:00:26.0 0:07:35.3
9.
RYDVAL Jakub
postavkolo.cz
CZE 1:00:53.8 0:08:03.1
10.
KODL Pavel
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
CZE 1:01:37.1 0:08:46.4
11.
VRÁNA Dominik
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:02:16.3 0:09:25.6
12.
ŠVARC Martin
AUTO Martin
CZE 1:03:21.2 0:10:30.5
13.
MADER Daniel
Bikez.cz
CZE 1:03:35.6 0:10:44.9
14.
ZÁPOTOCKÝ Michal
Symbio+Cannondale
CZE 1:04:34.8 0:11:44.1
15.
VLČEK Michal
Specialized Kolokrám Liberec
CZE 1:04:42.3 0:11:51.6
16.
GREGOR Lukáš
MORAVEC TEAM
CZE 1:05:35.4 0:12:44.7
17.
KADLEC Josef
Velosport Valenta Scott Team
CZE 1:05:52.2 0:13:01.5
18.
TOMAŠOV Filip
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:05:52.8 0:13:02.1
19.
FRANK Petr
BIKEGALLERY
CZE 1:05:58.7 0:13:08.0
20.
MAREK Marcel
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:06:43.4 0:13:52.7
21.
KEC Jan
Superior Riders
CZE 1:09:44.6 0:16:53.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZELENÝ Ondřej
Eleven Mercedes Benz Mitas
CZE 0:52:11.8 0:00:00.0
2.
CHYBA Jiří
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:55:40.5 0:03:28.7
3.
KARÁSEK Vladislav
CK Kolokrám Svijany
CZE 0:56:00.4 0:03:48.6
4.
ŽILÁK František
KONA CYCLING POINT
CZE 0:56:34.3 0:04:22.5
5.
KOBES Miroslav
VELOSPORT DOMAŽLICE
CZE 0:58:21.5 0:06:09.7
6.
ARNOLD Zdeněk
HAVEN EXTREME
CZE 1:01:44.4 0:09:32.6
7.
PITHART Jan
KH Tour Czech cycling team
CZE 1:09:38.7 0:17:26.9