Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP XCO MTB 2015

ČP XCO UCI C1 + eliminátor Bedřichov

MTB
DATUM :20 - 21.6.2015 MÍSTO :Bedřichov

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KULHAVÝ Jaroslav
Specialized Racing
CZE 1:24:29.1 0:00:00.0
2.
ŠKARNITZL Jan
SRAM MITAS TREK
CZE 1:26:09.0 0:01:39.9
3.
PAPRSTKA Tomáš
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:26:22.3 0:01:53.2
4.
EBERL Filip
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:26:45.2 0:02:16.1
5.
NESVADBA Jan
Nilfisk ALTO pro cycling
CZE 1:27:35.4 0:03:06.3
6.
NOVÁK Jiří
Betch. Nl Superior Brentjens Mtb Team
CZE 1:28:19.8 0:03:50.7
7.
BEEMER Frank
Specialized-Piet de Wit
NED 1:29:12.4 0:04:43.3
8.
SKALICKÝ Pavel
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:29:42.5 0:05:13.4
9.
BOGAR Kryštof
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:30:12.7 0:05:43.6
10.
CARABIN Sébastien
Merida Wallonie
BEL 1:30:28.9 0:05:59.8
11.
KANĚRA Michal
GHOST-MITAS racing team
CZE 1:31:00.3 0:06:31.2
12.
STOŠEK Martin
SRAM MITAS TREK
CZE 1:31:43.4 0:07:14.3
13.
ULLOA Jose Gerardo
AR Arisun Pro Cycling team
MEX 1:32:50.3 0:08:21.2
14.
MALÍK Michal
Eleven Mercedes-Benz Mitas
CZE 1:33:33.6 0:09:04.5
15.
BENEŠ Jan
Cyklosport - Pitstop.cz
CZE 1:33:48.0 0:09:18.9
16.
DONIZETE VALERIANO Rubens
AOO Specialized MTB Team
BRA 1:33:54.7 0:09:25.6
17.
KUBÍN Filip
GT bikeplac opportunity
CZE 1:34:28.9 0:09:59.8
18.
ZAVOLOKIN Oleksiy
National team of Ukraine
UKR 1:34:33.7 0:10:04.6
19.
HELMIG Christian
FCS CYCLING
LUX 1:34:57.1 0:10:28.0
20.
JEZIORSKI Maciej
KROSS Procycling.pl
POL 1:35:12.3 0:10:43.2
21.
ŠÍREK Adrian
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:36:16.3 0:11:47.2
22.
KOTRLA Michal
planet bikes racing
CZE 1:36:21.9 0:11:52.8
23.
KOVÁŘ Radim
MORAVEC TEAM
CZE 1:36:58.2 0:12:29.1
24.
CASTILLO Daniel Noyola
AR Arisun Pro Cycling team
MEX 1:38:16.9 0:13:47.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
KONA CYCLING POINT
CZE 1:31:00.9 0:00:00.0
2.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
LIV cycling team
CZE 1:31:55.0 0:00:54.1
3.
BELOMOINA Yana
MTB team BETCH.NL SUPERIOR BRENTJENS MTB Racing
UKR 1:33:18.7 0:02:17.8
4.
GOULAO-HENRIQUE Raiza
AOO Specialized MTB Racing Team
BRA 1:33:30.9 0:02:30.0
5.
ŠULCOVÁ Pavlína
GHOST MITAS racing team
CZE 1:33:58.2 0:02:57.3
6.
ANTONOVA Nadezhda
RusVelo
RUS 1:34:03.6 0:03:02.7
7.
JEŽKOVÁ Hana
GT bikeplac opportunity
CZE 1:34:16.4 0:03:15.5
8.
VESELÁ Lucie
GT bikeplac opportunity
CZE 1:35:36.0 0:04:35.1
9.
HUŘÍKOVÁ Tereza
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:36:06.3 0:05:05.4
10.
KIRILLOVA Kristina
RusVelo
RUS 1:39:57.0 0:08:56.1
11.
KROMPETS Nataliia
National team of Ukraine
UKR 1:40:38.5 0:09:37.6
12.
BERKOVÁ Irena
AMENITY - EXTREM SPORT
CZE 1:42:03.3 0:11:02.4
13.
TUROBOŚ Marta
LKK LUKS Sławno
POL 1:45:09.8 0:14:08.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PRŮDEK Matěj
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:06:22.6 0:00:00.0
2.
ZEŤÁK Michael
BIKE 2000
CZE 1:08:54.8 0:02:32.2
3.
JELÍNEK Josef
Big Shock team o.s.
CZE 1:09:37.0 0:03:14.4
4.
BUDZIŃSKI Tomasz
LKK LUKS Sławno
POL 1:10:03.0 0:03:40.4
5.
SKÁLA Jaromír
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:11:01.4 0:04:38.8
6.
PRUDEK Dominik
GT bikeplac opportunity
CZE 1:11:18.6 0:04:56.0
7.
KURTY Jakub
Slovak national team
SVK 1:11:24.5 0:05:01.9
8.
KOZLOVSKYY Volodymyr
National team of Ukraine
UKR 1:11:31.7 0:05:09.1
9.
ŠIMŮNEK Adam
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:11:53.5 0:05:30.9
10.
KADLEC Jakub
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:12:03.6 0:05:41.0
11.
MAYER Daniel
KC HLINSKO
CZE 1:12:11.3 0:05:48.7
12.
ULÍK Matej
Slovak national team
SVK 1:12:27.8 0:06:05.2
13.
ŠAFRANÍK Kryštof
BIKE 2000
CZE 1:13:53.9 0:07:31.3
14.
BUDZIŃSKI Marcin
LKK LUKS Sławno
POL 1:14:17.5 0:07:54.9
15.
SIRŮČEK Václav
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:14:42.0 0:08:19.4
16.
BÁRTEK David
VRV TEAM
CZE 1:14:56.1 0:08:33.5
17.
LIDMILA Martin
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:15:39.7 0:09:17.1
18.
KRUMPHANZL Matyáš
Superior Riders
CZE 1:16:07.0 0:09:44.4
19.
ŠEVCŮ Tomáš
HSK cycling team
CZE 1:16:12.5 0:09:49.9
20.
NOVOTNÝ Jakub
ZP cykloservis cycling team
CZE 1:16:35.6 0:10:13.0
21.
STARÝ Dominik
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:17:20.1 0:10:57.5
22.
ŠTĚPANÍK Jiří
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:18:29.3 0:12:06.7
23.
NOVÁK Radek
GS cyklo team Jistebnice
CZE 1:18:58.4 0:12:35.8
24.
SWÁROVSKÝ Michal
ZP cykloservis cycling team
CZE 1:18:58.6 0:12:36.0
25.
HEJTMÁNEK Marek
SPORTON ŠUMPERK
CZE 1:20:09.4 0:13:46.8
26.
LUŇÁČEK Jakub
Uniqa Jihlava
CZE 1:21:08.2 0:14:45.6
27.
VOJÍŘ Jaroslav
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:21:25.4 0:15:02.8
28.
FRANK Jakub
Kola-bbm.cz
CZE 1:22:27.7 0:16:05.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CZECZINKAROVÁ Jana
SRAM MITAS TREK
CZE 0:47:27.3 0:00:00.0
2.
ŠAFÁŘOVÁ Adéla
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:48:00.6 0:00:33.3
3.
NOSKOVÁ Nikola
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:49:40.6 0:02:13.3
4.
ILINA Kristina
RusVelo
RUS 0:51:26.9 0:03:59.6
5.
LUKEŠOVÁ Denisa
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:51:46.2 0:04:18.9
6.
TVARŮŽKOVÁ Tereza
VRV TEAM
CZE 0:52:42.1 0:05:14.8
7.
BAJGEROVÁ Nikola
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:54:14.8 0:06:47.5
8.
KOZELSKÁ Petra
BIKE 2000
CZE 0:54:45.5 0:07:18.2
9.
HRUZEVYCH Nina
National team of Ukraine
UKR 0:55:27.7 0:08:00.4
10.
BŘEZINOVÁ Daniela
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:56:01.8 0:08:34.5
11.
OLIVOVÁ Alexandra
BIKE 2000
CZE 0:57:52.6 0:10:25.3
12.
GLAJZOVÁ Erika
Slovak national team
SVK 0:59:10.1 0:11:42.8
13.
KNAPKOVÁ Denisa
Superior Riders
CZE 1:01:13.6 0:13:46.3
14.
KŘÍŽOVÁ Klára
Bicykl Kříž Team Ústí n. Labem
CZE 1:07:11.2 0:19:43.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JIROUŠ Samuel
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:44:22.6 0:00:00.0
2.
BITTNER Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:44:34.2 0:00:11.6
3.
GAVENDA Jan
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:44:58.7 0:00:36.1
4.
ZADÁK David
CYKLOTEAM OSTROV
CZE 0:45:35.8 0:01:13.2
5.
SEDLÁČEK Vojtěch
CK Příbram
CZE 0:45:48.9 0:01:26.3
6.
BEDRNÍK Matěj
Kola-bbm.cz
CZE 0:46:16.6 0:01:54.0
7.
SOLAŘ Kryštof
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:46:32.0 0:02:09.4
8.
KUNÁŠEK Josef
Kh tour giant cycling team
CZE 0:46:35.9 0:02:13.3
9.
HONSA František
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:46:49.1 0:02:26.5
10.
ANDĚL Jan
BIKE 2000
CZE 0:46:58.4 0:02:35.8
11.
HONZÁK David
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:47:09.7 0:02:47.1
12.
ŠITNER Jaroslav
GS cyklo team Jistebnice
CZE 0:47:10.3 0:02:47.7
13.
STLOUKAL Štěpán
ACT LERAK
CZE 0:47:34.1 0:03:11.5
14.
MALÝ Matěj
VRV TEAM
CZE 0:47:46.2 0:03:23.6
15.
PEŠŤÁK Martin
Kola-bbm.cz
CZE 0:48:43.5 0:04:20.9
16.
MERIAČ Tomáš
Slovak national team
SVK 0:49:01.4 0:04:38.8
17.
ČERVENKA Marcel
HNÍZDIL TEAM
CZE 0:49:23.8 0:05:01.2
18.
VOZNIČKA Vojtěch
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 0:49:32.9 0:05:10.3
19.
ŠORF Pavel
HAVEN EXTREME
CZE 0:49:55.2 0:05:32.6
20.
HÁTLE Ondřej
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:50:05.6 0:05:43.0
21.
ČERNOHORSKÝ Zdeněk
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:50:14.1 0:05:51.5
22.
STEHNO Filip
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:51:21.5 0:06:58.9
23.
TLÁSKAL Hynek
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:51:49.4 0:07:26.8
24.
VONDRÁČEK Jaroslav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:51:54.9 0:07:32.3
25.
FORMÁNEK Adam
CYKLO MXM HULÍN
CZE 0:52:07.9 0:07:45.3
26.
ZONYGA Jan
VRV TEAM
CZE 0:52:11.7 0:07:49.1
27.
BYSTRIČAN Kevin
Slovak national team
SVK 0:52:12.2 0:07:49.6
28.
DOLEŽAL Vladislav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:52:13.5 0:07:50.9
29.
VINICKÝ Karel
ACT LERAK
CZE 0:52:29.3 0:08:06.7
30.
VOPAT Milan
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:52:31.3 0:08:08.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SÁSKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:34:51.8 0:00:00.0
2.
TESAŘOVÁ Jana
MORAVEC TEAM
CZE 0:35:41.0 0:00:49.2
3.
ŘEZNÍKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:36:04.1 0:01:12.3
4.
VANÍČKOVÁ Tereza
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:36:24.1 0:01:32.3
5.
NOVÁKOVÁ Anežka
PROFI SPORT CHEB
CZE 0:37:19.1 0:02:27.3
6.
SOUČKOVÁ Celestýna
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 0:37:51.1 0:02:59.3
7.
JANŮ Kamila
KH Tour Liv Cycling team
CZE 0:38:05.8 0:03:14.0
8.
SZPOCIŃSKA Agnieszka
LKK LUKS Sławno
POL 0:38:28.3 0:03:36.5
9.
RABATINOVÁ Radka
Slovak national team
SVK 0:38:57.1 0:04:05.3
10.
UNGERMANOVÁ Elizabeth
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:39:10.4 0:04:18.6
11.
NOVÁKOVÁ Barbora
VRV TEAM
CZE 0:39:57.2 0:05:05.4
12.
PODSKALSKÁ Anna
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:40:59.2 0:06:07.4
13.
KUBÁTOVÁ Dominika
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:41:39.1 0:06:47.3
14.
KONEČNÁ Monika
MORAVEC TEAM
CZE 0:45:29.5 0:10:37.7
15.
SEBEROVÁ Barbora
BIKE 2000
CZE 0:46:37.6 0:11:45.8
16.
SAPIEJA Ewa
LKK LUKS Sławno
POL 0:47:37.6 0:12:45.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BARTIZAL Jiří
KONA CYCLING POINT
CZE 0:42:58.6 0:00:00.0
2.
ADÁMEK Petr
APACHE LOKO TRUTNOV
CZE 0:43:11.3 0:00:12.7
3.
KAVALÍR Jakub
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 0:43:47.0 0:00:48.4
4.
ŠELLER Luděk
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:43:58.4 0:00:59.8
5.
KOZEL Michal
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 0:45:01.4 0:02:02.8
6.
BENDA Michal
TJ SOKOLO PLAVY-CYKLO BENDA
CZE 0:45:27.9 0:02:29.3
7.
RYDVAL Jakub
postavkolo.cz
CZE 0:45:58.1 0:02:59.5
8.
KEC Jan
Superior Riders
CZE 0:46:23.3 0:03:24.7
9.
PTÁČEK Miroslav
SPORT KLUB Calabrone
CZE 0:47:11.9 0:04:13.3
10.
STOŠEK Viktor
Kola-bbm.cz
CZE 0:47:15.4 0:04:16.8
11.
VRÁNA Dominik
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:47:45.4 0:04:46.8
12.
PRENĚK Ondřej
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 0:47:55.7 0:04:57.1
13.
ŠVARC Martin
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:48:21.0 0:05:22.4
14.
ŠUBRT Jan
GT bikeplac opportunity
CZE 0:48:22.3 0:05:23.7
15.
ZÁPOTOCKÝ Michal
Symbio+Cannondale
CZE 0:49:12.4 0:06:13.8
16.
SŮVA Petr
KL SPORT MOST
CZE 0:49:41.4 0:06:42.8
17.
GREGOR Lukáš
MORAVEC TEAM
CZE 0:49:42.4 0:06:43.8
18.
ŘEŠÁTKO Jiří
SRAM MITAS TREK
CZE 0:50:03.8 0:07:05.2
19.
KADLEC Josef
Velosport Valenta Scott Team
CZE 0:50:46.1 0:07:47.5
20.
MADER Daniel
Bikez.cz
CZE 0:51:32.6 0:08:34.0
21.
NEBESÁŘ Marek
BIG SHOCK TEAM
CZE 0:52:46.5 0:09:47.9
22.
LUKAŠÍK Jakub
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:55:55.5 0:12:56.9
23.
PLAŠIL Jiří
KC PIVOVAR VRATISLAVICE
CZE 0:55:58.2 0:12:59.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZELENÝ Ondřej
Eleven Mercedes Benz Mitas
CZE 0:41:41.1 0:00:00.0
2.
ŽILÁK František
KONA - CYCLINGPOINT
CZE 0:43:34.0 0:01:52.9
3.
DOBRÝ Petr
Bicycle Cafe
CZE 0:44:21.6 0:02:40.5
4.
CHYBA Jiří
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:44:54.3 0:03:13.2
5.
KOBES Miroslav
VELOSPORT DOMAŽLICE
CZE 0:45:39.1 0:03:58.0
6.
PAKANDL Ladislav
Prodej kol Pakandl
CZE 0:47:26.1 0:05:45.0
7.
PITHART Jan
KH Tour Czech cycling team
CZE 0:48:51.7 0:07:10.6
8.
ARNOLD Zdeněk
HAVEN EXTREME
CZE 0:50:35.8 0:08:54.7
9.
VLČEK Pavel
CK 1967 ČESKÁ KAMENICE
CZE 0:56:39.8 0:14:58.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JEŽEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:22:18.3 0:00:00.0
2.
MALÝ Jakub
VRV TEAM
CZE 0:22:35.9 0:00:17.6
3.
DUDEK Tomáš
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:23:00.4 0:00:42.1
4.
KUČERA Jakub
CK MTB MARATON HLINSKO
CZE 0:23:04.6 0:00:46.3
5.
MAREK Oskar
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:23:04.8 0:00:46.5
6.
ZATLOUKAL Jan
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:23:18.0 0:00:59.7
7.
STOČEK Bruno
BIKE 2000
CZE 0:23:27.3 0:01:09.0
8.
NĚMEC Patrik
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:23:36.5 0:01:18.2
9.
HNÍK Jakub
KAH SPORT VRCHLABÍ
CZE 0:24:07.2 0:01:48.9
10.
HLADÍK Josef
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:24:51.4 0:02:33.1
11.
WACH Arkadiusz
LKK LUKS Sławno
POL 0:25:01.5 0:02:43.2
12.
ŽVAK Daniel
BIKE PRO RACING
CZE 0:25:12.4 0:02:54.1
13.
PIGA Matěj
Slovak national team
SVK 0:25:23.2 0:03:04.9
14.
ŠULC David
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:25:26.4 0:03:08.1
15.
ŠTYCH Jan
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:25:28.7 0:03:10.4
16.
TLAMKA Tomáš
MORAVEC TEAM
CZE 0:25:29.0 0:03:10.7
17.
MATĚJKA Tomáš
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:25:56.9 0:03:38.6
18.
SÁSKA Jan
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:26:12.5 0:03:54.2
19.
MULLER Maxim
BIKE PRO RACING
CZE 0:26:20.9 0:04:02.6
20.
ELČKNER Lukáš
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:26:28.7 0:04:10.4
21.
BREDLER Matyáš Jiří
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:26:29.0 0:04:10.7
22.
ŠMÍDA Michal
MORAVEC TEAM
CZE 0:26:43.0 0:04:24.7
23.
ZUNA Ondřej
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:26:47.0 0:04:28.7
24.
NOVY Jakub
CZE 0:26:53.0 0:04:34.7
25.
PONÍŽIL Karel
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:27:00.2 0:04:41.9
26.
DANĚK Jakub
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:27:03.7 0:04:45.4
27.
HETFLEIŠ Petr
KAH SPORT VRCHLABÍ
CZE 0:27:33.1 0:05:14.8
28.
HAŠEK Max
SK BAGBIKE
CZE 0:27:44.7 0:05:26.4
29.
HENDRYCH David
TEAM BIKE PERŠTEJN
CZE 0:28:04.9 0:05:46.6
30.
SAPIEJA Michał
LKK LUKS Sławno
POL 0:28:10.8 0:05:52.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MIŠOŇOVÁ Magdalena
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:25:48.0 0:00:00.0
2.
OBOŘILOVÁ Tereza
MORAVEC TEAM
CZE 0:26:15.6 0:00:27.6
3.
BOJKOVÁ Michaela
BIKE 2000
CZE 0:26:16.7 0:00:28.7
4.
VERNEROVÁ Klára
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:27:31.1 0:01:43.1
5.
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana
CYKLO-SKI klub Polička
CZE 0:27:42.9 0:01:54.9
6.
HERMANOVÁ Veronika
VRV TEAM
CZE 0:27:51.4 0:02:03.4
7.
HOLUBOVÁ Adéla
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:28:06.1 0:02:18.1
8.
PAULECHOVÁ Radka
Novomestský Superbiker
SVK 0:28:22.9 0:02:34.9
9.
JEDLÁNKOVÁ Martina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:28:39.3 0:02:51.3
10.
BURLOVÁ Kristýna
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 0:28:51.4 0:03:03.4
11.
POLÁKOVÁ Karolína
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
CZE 0:29:34.6 0:03:46.6
12.
JANOVSKÁ Lenka
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:30:01.4 0:04:13.4
13.
PAPOUŠKOVÁ Martina
Bike Freaks Holice
CZE 0:30:15.0 0:04:27.0
14.
ZEMÁNKOVÁ Anna
MORAVEC TEAM
CZE 0:30:38.9 0:04:50.9
15.
HARTYCHOVÁ Nicole
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:31:17.3 0:05:29.3
16.
DUBSKÁ Kateřina
BIKE 2000
CZE 0:32:13.2 0:06:25.2
17.
DAŇKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:32:40.5 0:06:52.5
18.
ŠTEFANOVÁ Kateřina
Bike Freaks Holice
CZE 0:33:37.3 0:07:49.3
19.
HAZOVÁ Michaela
KH Tour Liv Cycling team
CZE 0:35:19.4 0:09:31.4
20.
DŽERENGOVÁ Sabina
DUKLA PRAHA
CZE 0:35:39.8 0:09:51.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FIALA Matyáš
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:13:59.5 0:00:00.0
2.
STRÁNSKÝ Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:14:48.1 0:00:48.6
3.
KERL Maximilian
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:14:51.6 0:00:52.1
4.
ZUNA Štěpán
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:14:52.3 0:00:52.8
5.
DOSTÁL Václav
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:15:03.7 0:01:04.2
6.
OBDRŽÁLEK Tomáš
SKC Tufo Prostějov
CZE 0:15:27.6 0:01:28.1
7.
PAŘÍK Vojtěch
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:15:54.7 0:01:55.2
8.
ŠINDELÁŘ Jan
Craft Author Bike Team
CZE 0:16:01.1 0:02:01.6
9.
KUNČÍK Matěj
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:16:10.4 0:02:10.9
10.
ŽUREK Jakub
BIKE PRO RACING
CZE 0:16:17.3 0:02:17.8
11.
KULHA Filip
CYKLO MXM HULÍN
CZE 0:16:20.2 0:02:20.7
12.
VONDRÁČEK Matyáš
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:16:21.6 0:02:22.0
13.
ŘEZNÍK Jan
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:16:21.7 0:02:22.2
14.
ČERNÝ Filip
DUKLA PRAHA
CZE 0:16:29.3 0:02:29.8
15.
ROZSYPAL Štěpán
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:16:36.9 0:02:37.4
16.
VENCL Libor
ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
CZE 0:17:00.7 0:03:01.2
17.
ČERVÍČEK David
TEAM LOUNY
CZE 0:17:07.8 0:03:08.3
18.
KRULA Štěpán
Kola-bbm.cz
CZE 0:17:09.1 0:03:09.6
19.
TESAŘ Jakub
MORAVEC TEAM
CZE 0:17:17.6 0:03:18.1
20.
RŮŽIČKA Ondřej
BIKE PRO RACING
CZE 0:17:37.2 0:03:37.7
21.
ŠÍSL Bořek
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:18:04.7 0:04:05.2
22.
LETEV Marek
MG Bike Team
CZE 0:18:36.7 0:04:37.2
23.
PUSTKA Tomáš
VRV TEAM
CZE 0:19:33.2 0:05:33.7
24.
CHOVANEC Tomáš
MG Bike Team
CZE 0:26:30.9 0:12:31.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:14:50.4 0:00:00.0
2.
NOVOTNÁ Aneta
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:14:58.9 0:00:08.5
3.
VIKTOROVÁ Nela
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:15:27.4 0:00:37.0
4.
HOJKOVÁ Štěpánka
Bike Freaks Holice
CZE 0:15:38.1 0:00:47.7
5.
PŮBALOVÁ Nela
LAWI Author Team
CZE 0:15:57.2 0:01:06.8
6.
HEJHALOVÁ Dagmar
DUKLA PRAHA
CZE 0:16:21.3 0:01:30.9
7.
SOBKOVÁ Sabina
VRV TEAM
CZE 0:16:37.9 0:01:47.5
8.
HLADÍKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:16:38.2 0:01:47.8
9.
MIŠOŇOVÁ Veronika
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:16:54.5 0:02:04.1
10.
FOLTÝNOVÁ Adéla
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:17:00.8 0:02:10.4
11.
SPĚŠNÁ Simona
Kola-bbm.cz
CZE 0:17:24.6 0:02:34.2
12.
KŘIKAVOVÁ Šárka
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:17:41.6 0:02:51.2
13.
KYSELOVÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:18:27.3 0:03:36.9
14.
MUNDLOVÁ Anna
Cyklosport - Pitstop.cz
CZE 0:18:34.3 0:03:43.9
15.
JOANNIDU Niki
BIKE 2000
CZE 0:18:42.0 0:03:51.6
16.
VINKLÁRKOVÁ Marie
MG Bike Team
CZE 0:26:36.9 0:11:46.5