Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Author Maraton Tour 2015

XVI. INTERNATIONAL MTB MARATHON MALEVIL CUP 2015

MTB
DATUM :20.6.2015 MÍSTO :Jablonné v Podještědí – Heřmanice

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ADEL Filip
Superior MTB team
CZE 4:10:26.0 0:00:00.0
2.
PANGERL Philipp
RSV Thannhausen
GER 4:15:37.9 0:05:11.9
3.
GRANBERG Lars
Sepura Toyota Racing with Birk
NOR 4:15:40.1 0:05:14.1
4.
JOBÁNEK Jan
Superior MTB team
CZE 4:15:51.0 0:05:25.0
5.
BUKSA Dominik
Future cycling team
CZE 4:19:14.5 0:08:48.5
6.
FRITZSCH Felix
Focus RAPIRO Racing
GER 4:19:17.3 0:08:51.3
7.
STRNAD Aleš
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 4:23:39.2 0:13:13.2
8.
SPLÍTEK Martin
Nilfisk ALTO pro cycling
CZE 4:26:13.7 0:15:47.7
9.
PILČÍK Adam
Novatop Lapierre
CZE 4:26:38.9 0:16:12.9
10.
VAGENKNECHT Tomáš
CSC míň je víc Nová Paka
CZE 4:28:41.5 0:18:15.5
11.
MARVAN Vojtěch
Hnízdil Team
CZE 4:29:23.3 0:18:57.3
12.
BUBÍLEK Michal
Kellys Bike Ranch Team
CZE 4:32:51.9 0:22:25.9
13.
MATOUŠEK Jan
Eleven team Příchovice
CZE 4:34:20.6 0:23:54.6
14.
GEIMECKE Sebastian
Multisport Team Wein
GER 4:37:38.1 0:27:12.1
15.
HAVEL Josef
Statika JSKK
CZE 4:38:17.0 0:27:51.0
16.
SEIDEL David
Deutschland
GER 4:38:40.3 0:28:14.3
17.
KARNATZ Felix
Rad - Konzept Racing Team
GER 4:38:40.4 0:28:14.4
18.
KOHL Martin
BeManiax
CZE 4:38:48.8 0:28:22.8
19.
ČERNÝ Jan
Eleven team Příchovice
CZE 4:38:54.4 0:28:28.4
20.
MICHAL Pavel
CZE 4:40:06.8 0:29:40.8
21.
MÜTZLITZ Torsten
Scott Bike24 MTNrace Team
GER 4:40:15.5 0:29:49.5
22.
KOZÁK Tomáš
Focus RAPIRO Racing
CZE 4:40:32.7 0:30:06.7
23.
STEHLÍK Petr
Racing Team Plzeň
CZE 4:40:34.6 0:30:08.6
24.
KARBAN Štěpán
FOR BIKES cycling team
CZE 4:42:12.8 0:31:46.8
25.
ŠUSTR Lukáš
Hnízdil Team
CZE 4:43:19.1 0:32:53.1
26.
GEELHAAR Alexander
RedHeads Team / RC Schnaittachtal
GER 4:44:29.3 0:34:03.3
27.
WAUSCHKUHN Bastian
TBR-Werner
GER 4:46:45.1 0:36:19.1
28.
NOVÁK Michal
VELOCENTRUM SPECIALIZED
CZE 4:47:06.8 0:36:40.8
29.
DURDIL Radek
SkiPaudera
CZE 4:47:46.2 0:37:20.2
30.
KARÁSEK Vladislav
CK Kolokrám Svijany
CZE 4:48:10.8 0:37:44.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
WILLIAMSON Catherine
Eleven
GBR 5:05:59.6 0:00:00.0
2.
SKRBKOVÁ Jana
Eleven team Příchovice
CZE 5:20:43.9 0:14:44.3
3.
LOUBKOVÁ Ivana
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 5:36:55.2 0:30:55.6
4.
CESNAKOVÁ Milena
Superior MTB team
CZE 5:44:18.4 0:38:18.8
5.
MARUNDE Regina
Team Scott
GER 5:48:43.3 0:42:43.7
6.
PLOSZCZYCA Kamila
POL 6:12:03.4 1:06:03.8
7.
MATEJCKOVA Ludmila
kolabrabec rumburk
CZE 6:57:59.0 1:51:59.4
8.
SKRBKOVÁ Denisa
Madbike Liberec
CZE 7:19:35.6 2:13:36.0
9.
SLADKOVSKÁ Dagmar
CZE 7:44:12.0 2:38:12.4
10.
BALÍKOVÁ Tereza
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM
CZE 7:52:03.2 2:46:03.6
11.
HRBKOVA Jirina
SK Kbely
CZE 8:34:51.4 3:28:51.8
12.
BRABCOVÁ Martina
CZE 8:42:00.4 3:36:00.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RAUCHFUSS Marek
Kellys Bikeranch
CZE 2:52:10.4 0:00:00.0
2.
REINFRIED Matthias
Picardellics Velo Team Dresden
GER 2:58:42.7 0:06:32.3
3.
PÍSAŘ Jan
MOTO Šikule-Perskindol
CZE 3:03:32.0 0:11:21.6
4.
ZIMA Ota
Kellys Bike Ranch Team
CZE 3:06:52.3 0:14:41.9
5.
JANOČKO Ján
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 3:07:55.2 0:15:44.8
6.
GLÄSER Kai
EBM Team Seiffen
GER 3:09:34.3 0:17:23.9
7.
LEISTNER Rico
to Motion Racing by black tusk
GER 3:09:34.4 0:17:24.0
8.
HAUSCHILD Silvio
eleven team germany
GER 3:10:48.2 0:18:37.8
9.
BAUMGÄRTEL Lutz
SCOTT Bike24 MTN Race Team/ RSV Bautzen
GER 3:13:01.4 0:20:51.0
10.
BREBERA Tomáš
SP MTB Vrchlabí
CZE 3:13:24.3 0:21:13.9
11.
KLUTH Eric
Z team MTB
GER 3:13:33.1 0:21:22.7
12.
KOROS Stanislav
Nilfisk-Alto pro cycling
CZE 3:14:09.5 0:21:59.1
13.
GROß Christian
TEAM-STORM-BIKER
GER 3:14:18.3 0:22:07.9
14.
LOESER Carsten
GER 3:15:27.4 0:23:17.0
15.
PAUDERA Vladimír
SkiPaudera
CZE 3:17:43.2 0:25:32.8
16.
KEJZLAR Tomáš
TJ Sokol Nové Město nad Metují
CZE 3:17:50.2 0:25:39.8
17.
VRBSKÝ Michal
Redpoint-Eleven Team
CZE 3:17:58.1 0:25:47.7
18.
ČADA Tomáš
Redpoint-Eleven Team
CZE 3:19:50.5 0:27:40.1
19.
BARTSCH Tomáš
Transbrody - Rideko
CZE 3:20:00.1 0:27:49.7
20.
HOFMANN Marcel
GER 3:22:00.6 0:29:50.2
21.
HROUDA Milan
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5
CZE 3:22:19.4 0:30:09.0
22.
BRÖDNER Lars
GER 3:23:28.7 0:31:18.3
23.
KALINA David
SKP MAJÁK
CZE 3:24:58.9 0:32:48.5
24.
MIKULÁŠ Martin
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 3:25:25.1 0:33:14.7
25.
LOUDA František
IVAR CS AUTHOR TEAM
CZE 3:26:12.3 0:34:01.9
26.
FUNKE Mathias
Bike Point Dresden
GER 3:26:36.5 0:34:26.1
27.
RŮŽIČKA Zbyněk
Ski Paudera
CZE 3:26:58.0 0:34:47.6
28.
MATURA Ladislav
CZE 3:27:38.7 0:35:28.3
29.
FUTÓ Michal
MTB HRÁDEK NAD NISOU
CZE 3:29:42.2 0:37:31.8
30.
EHRLICH Václav
Ski Paudera
CZE 3:29:43.7 0:37:33.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠIMÁNKOVÁ Jana
Alset Racing Team
CZE 3:38:41.9 0:00:00.0
2.
STORCH Daniela
SCOTT Bike24 MTN Race Team/ RSV Chemnitz
GER 3:44:50.0 0:06:08.1
3.
VLÁŠKOVÁ Lucie
Kellys Bike Ranch Team
CZE 3:45:49.1 0:07:07.2
4.
PAWEL Susi
TV Dresden Spitzen Team - Bikeland 262 Racing Team
GER 3:51:46.1 0:13:04.2
5.
KADNER Karin
Skiteam Pirna
GER 3:58:44.0 0:20:02.1
6.
WOLF Christiane
GER 4:16:16.3 0:37:34.4
7.
LENGERT Sabine
Velonistas Berlin
GER 4:18:47.1 0:40:05.2
8.
KYNDLOVÁ Markéta
Alset Racing Team
CZE 4:25:16.0 0:46:34.1
9.
NOVOTNÁ Michaela
Madbike Liberec
CZE 4:39:22.7 1:00:40.8
10.
KELBICHOVÁ Vendula
CCC Chomutov hasiči Jirkov
CZE 4:46:02.2 1:07:20.3
11.
HABROVÁ Martina
KT Tryskomyš
CZE 5:02:33.4 1:23:51.5
12.
PURSCHE Heike
DAV Zittau
GER 5:05:24.4 1:26:42.5
13.
JAHODOVÁ Šárka
Osmikrásky
CZE 5:23:17.8 1:44:35.9
14.
SVRČKOVÁ Natália
CZE 5:26:46.3 1:48:04.4
15.
STRÄMEL Katrin
Team 262
GER 5:26:57.0 1:48:15.1
16.
HAVRANOVÁ Stanislava
KT Tryskomyš
CZE 5:52:06.1 2:13:24.2
17.
KUDROVÁ Kateřina
CZE 5:59:42.1 2:21:00.2
18.
STEININGER Heike
TG 1848 Bad Waldsee
GER 6:17:23.1 2:38:41.2
19.
NEŠNĚROVÁ Veronika
TJ Lokomotiva Nymburk
CZE 6:27:24.1 2:48:42.2
20.
OSLACOVA Miloslava
CZE 7:01:12.2 3:22:30.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HOLUBÁŘ Filip
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 1:35:50.1 0:00:00.0
2.
SCHOLZE Patrick
Bad Bikers MTB-Sport e.V.
GER 1:38:02.5 0:02:12.4
3.
LICHAN Paul
FAST Zweiradhaus e.V
GER 1:40:04.3 0:04:14.2
4.
NEKOLA Šimon
KT Tryskomyš
CZE 1:42:21.8 0:06:31.7
5.
ČAPEK Jan
Amulet Rohože Team
CZE 1:42:48.9 0:06:58.8
6.
VÍCH Michal
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM
CZE 1:43:58.0 0:08:07.9
7.
PENJAK Adam
VELOCENTRUM SPECIALIZED
CZE 1:44:35.1 0:08:45.0
8.
LUXEMBURG Jan
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5
CZE 1:46:32.4 0:10:42.3
9.
HERBER Jan
Superior Cyklofit team
CZE 1:46:32.5 0:10:42.4
10.
KVASNIČKA Daniel
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM
CZE 1:47:53.4 0:12:03.3
11.
VLČEK Vojtěch
KL Sport Děčín
CZE 1:48:28.3 0:12:38.2
12.
HORNIG Vítězslav
CZE 1:49:04.3 0:13:14.2
13.
SCHREIBER Gustl
PSV Zittau
GER 1:49:56.3 0:14:06.2
14.
LEJSEK Marek
CZE 1:50:29.1 0:14:39.0
15.
ŠLAMBOR Michal
Pakli sport klub
CZE 1:51:08.6 0:15:18.5
16.
SCHMID Marcus
GER 1:51:24.5 0:15:34.4
17.
SPRINZ Matus
CZE 1:52:37.9 0:16:47.8
18.
TRUHLÁŘ Jan Jakub
CZE 1:52:39.5 0:16:49.4
19.
PETRUS Jaroslav
CK 1967 Česká Kamenice
CZE 1:54:09.0 0:18:18.9
20.
KRISTIAN David
Liberec Ruprechtice
CZE 1:55:23.6 0:19:33.5
21.
FINDEISEN Stefan
GER 1:57:26.7 0:21:36.6
22.
HAAS Václav
TRIATLON klub Klatovy
CZE 1:58:53.4 0:23:03.3
23.
VOKOUN Petr
CZE 1:59:18.6 0:23:28.5
24.
HENKE Mathias
Team 2radHenke
GER 2:00:00.7 0:24:10.6
25.
KRAMPE Alexander
GER 2:00:43.3 0:24:53.2
26.
KREJČÍ Dominik
Bike 2000
CZE 2:00:45.4 0:24:55.3
27.
ŠANÍK Luděk
KC Pivovar Vratislavice
CZE 2:01:05.5 0:25:15.4
28.
FIEDLER Robin
Oderwitz
GER 2:01:11.2 0:25:21.1
29.
BAIER Udo
TSV Großschönau
GER 2:01:54.0 0:26:03.9
30.
EISELT Oliver
Tretlager Oybin
GER 2:02:03.9 0:26:13.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PROCHÁZKOVÁ Lenka
Hnízdil Team
CZE 2:02:24.2 0:00:00.0
2.
BLAŽKOVÁ Vendula
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5
CZE 2:02:29.5 0:00:05.3
3.
PREISLEROVÁ Karolína
CZE 2:04:31.5 0:02:07.3
4.
KOPECKÁ Ivana
Good Time's Cyklo Team Děčín
CZE 2:11:12.2 0:08:48.0
5.
ARNDT Susann
PSV Zittau
GER 2:11:45.6 0:09:21.4
6.
MERTENOVÁ Kateřina
Kellys Bike Ranch Team
CZE 2:11:51.0 0:09:26.8
7.
KAISER Sandra
TBR Team Werner
GER 2:14:22.8 0:11:58.6
8.
LICHAN Katrin
GER 2:18:35.1 0:16:10.9
9.
ČERMÁKOVÁ Petra
Alset Racing Team
CZE 2:38:35.9 0:36:11.7
10.
VOIGT Katrin
PSV Zittau e.V.
GER 2:43:32.2 0:41:08.0
11.
PUHALOVÁ Jana
CZE 2:44:43.0 0:42:18.8
12.
OLŠÁKOVÁ Jana
CZE 2:47:28.5 0:45:04.3
13.
LUXEMBURGOVÁ Jana
CZE 2:48:28.0 0:46:03.8
14.
ŠKUBOVÁ Barbora
Dexter Cycling
CZE 2:49:19.5 0:46:55.3
15.
LIČKOVÁ Hana
Fitnessguru
CZE 2:53:17.5 0:50:53.3
16.
SKALSKÁ Lucie
CZE 2:53:46.6 0:51:22.4
17.
ROLCOVA Jana
CZE 2:59:22.3 0:56:58.1
18.
HEJLOVÁ Zdeňka
CZE 3:00:11.6 0:57:47.4
19.
FLÉGLOVÁ Jana
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM
CZE 3:00:43.5 0:58:19.3
20.
KOŠŤÁLOVÁ Lenka
CZE 3:12:54.1 1:10:29.9
21.
GRASSINGER Michaela
BSV München
GER 3:16:01.0 1:13:36.8
22.
ŠOLLAROVÁ Kateřina
CZE 3:18:10.7 1:15:46.5
23.
BROŽKOVÁ Martina
CZE 3:19:30.8 1:17:06.6
24.
PODDANÁ Jana
TJ-Lokomotiva Nymburk
CZE 3:19:56.0 1:17:31.8
25.
MAZOURKOVA Ilona
CZE 3:20:40.7 1:18:16.5
26.
PETZOLD Sandra
BWPM Boardwalk Projektmanagement GmbH
GER 3:22:46.6 1:20:22.4
27.
MOJŽÍŠOVÁ Jaroslava
Podbořany
CZE 3:26:39.3 1:24:15.1
28.
KLEISNEROVÁ Markéta
Černí koně
CZE 3:28:57.8 1:26:33.6
29.
NOVÁKOVÁ Helena
CZE 3:31:33.0 1:29:08.8
30.
ŘÍHOVÁ Petra
Sexy Guru
CZE 3:32:16.1 1:29:51.9