ONLINE VÝSLEDKY + DIPLOMY
Oficiální výsledky
- OBR - 175 km absolutně
- OBR - 175 km po kategorích
- A - 115 km absolutně
- A - 115 km po kategorích
- B - 56 km absolutně
- B - 56 km po kategorích
- C - 34 km absolutně
- C - 34 km po kategorích
- D - 10 km - teamy
- Děti 12-13 let po kategorích
- Děti 10-11 let po kategorích
- Děti 8-9 let po kategorích
- Děti 6-7 let po kategorích
- Děti do 5 let po kategorích
- Odstrkovadla po kategorích
- OBR - 175 km - koeficient trasy
- A - 115 km - koeficient trasy
- B - 56 km - koeficient tratě
- C - 34 km - koeficient tratě
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | JOBÁNEK Jan |
Superior Rubena Team |
CZE | 7:37:44.6 | 0:00:00.0 |
2. | ŠŤASTNÝ Petr |
Petr Čech SPORT MTB TEAM |
CZE | 7:39:44.6 | 0:02:00.0 |
3. | ŠÍBL Radoslav |
4EVER Cyklobulis Bystřice pod Hostýnem |
CZE | 7:42:09.9 | 0:04:25.3 |
4. | HARTL Karel |
KELLYS BIKE RANCH TEAM |
CZE | 8:00:28.4 | 0:22:43.8 |
5. | RYBAŘÍK Ivan |
UGO-ALIVICTUS-ČISTÝ SPORT-CANNONDALE |
CZE | 8:19:04.7 | 0:41:20.1 |
6. | KECHRT Tomáš |
Pell's Team |
CZE | 8:26:24.9 | 0:48:40.3 |
7. | PANGRÁC Marek |
superior mtb team |
CZE | 8:31:23.4 | 0:53:38.8 |
8. | JURÁK Václav |
JUVACYKLOTEAM |
CZE | 8:31:46.1 | 0:54:01.5 |
9. | KUČERA Tomáš |
FOR BIKES cycling team |
CZE | 8:35:35.7 | 0:57:51.1 |
10. | NĚMEC Pavel |
Kelly´s hranictibikeri.net |
CZE | 8:35:36.4 | 0:57:51.8 |
11. | PEZA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 8:47:37.7 | 1:09:53.1 |
12. | ŠROLL Marek |
VELOCENTRUM SPECIALIZED |
CZE | 8:51:38.9 | 1:13:54.3 |
13. | HAMAN Martin |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 9:06:30.4 | 1:28:45.8 |
14. | KALITA Tomáš |
MikeBike Cycling Team |
CZE | 9:14:41.4 | 1:36:56.8 |
15. | SALAQUARDA František |
03PROBIKE |
CZE | 9:17:22.2 | 1:39:37.6 |
16. | MARŠÍK Tomáš |
UGO Allivictus Čistý sport |
CZE | 9:18:07.9 | 1:40:23.3 |
17. | KARBAN Vlastimil |
UGO-Allivictus Čistý sport |
CZE | 9:29:10.2 | 1:51:25.6 |
18. | PATÁK Kamil |
Bike Team Sazovice |
CZE | 9:31:04.4 | 1:53:19.8 |
19. | FRANK Petr |
Petr Čech SPORT MTB TEAM |
CZE | 9:32:35.7 | 1:54:51.1 |
20. | JEDLIČKA Luboš |
Autokarlov |
CZE | 9:33:22.7 | 1:55:38.1 |
21. | DURDIL Radek |
CZE | 9:35:43.4 | 1:57:58.8 | |
22. | HOLUB Milan |
CZE | 9:39:52.9 | 2:02:08.3 | |
23. | BÁRTÍK Patrik |
Drásal TEAM Holešov |
CZE | 9:46:39.4 | 2:08:54.8 |
24. | KREJČÍK Ondřej |
Beespee.cz |
CZE | 9:50:13.9 | 2:12:29.3 |
25. | VAŠÍČEK Michal |
Moravec Sokol Benešov |
CZE | 9:54:29.2 | 2:16:44.6 |
26. | NEBESKÝ Tomáš |
Varta |
CZE | 9:55:22.7 | 2:17:38.1 |
27. | VACULÍK Jiří |
Zachy Bike team |
CZE | 9:56:15.4 | 2:18:30.8 |
28. | NERADIL Tomáš |
MXM HULÍN |
CZE | 9:58:58.4 | 2:21:13.8 |
29. | MELIŠ Juraj |
Divina Racing Team |
SVK | 10:01:12.4 | 2:23:27.8 |
30. | VOSTAL Petr |
energetikastaveb.com |
CZE | 10:04:41.4 | 2:26:56.8 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | BERKOVÁ Irena |
Amenity-Extrem Sport Team |
CZE | 10:06:52.9 | 0:00:00.0 |
2. | KOLAŠÍNOVÁ Johana |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 10:12:44.6 | 0:05:51.7 |
3. | JAVOROVÁ Lucie |
Valachbajk team |
CZE | 10:27:38.9 | 0:20:46.0 |
4. | PEZOVÁ Hana |
Cykloservis Peza |
CZE | 11:31:58.3 | 1:25:05.4 |
5. | CHLÍBKOVÁ Daniela |
Redpoint Pearl Izumi |
CZE | 11:51:28.1 | 1:44:35.2 |
6. | SUCHÁNKOVÁ Lenka |
CZE | 12:05:49.3 | 1:58:56.4 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 4:43:10.4 | 0:00:00.0 |
2. | SKALICKÝ Pavel |
REMERX-MERIDA SILVINI team |
CZE | 4:45:54.1 | 0:02:43.7 |
3. | RAUCHFUSS Marek |
Kellys Bikeranch |
CZE | 4:55:05.1 | 0:11:54.7 |
4. | SPLÍTEK Martin |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 4:55:19.1 | 0:12:08.7 |
5. | DANĚK Jiří |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 4:56:34.9 | 0:13:24.5 |
6. | KUBÁNEK Marek |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 5:03:11.4 | 0:20:01.0 |
7. | ŽÁK Pavel |
BIKE TRIATLON MORKOVICE |
CZE | 5:03:38.1 | 0:20:27.7 |
8. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 5:04:00.0 | 0:20:49.6 |
9. | ANDRLE David |
SYMBIO+CANNONDALE |
CZE | 5:04:12.1 | 0:21:01.7 |
10. | PIRUCH Martin |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 5:04:12.4 | 0:21:02.0 |
11. | PAUR Ondřej |
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM |
CZE | 5:05:28.9 | 0:22:18.5 |
12. | BRÁZDIL Jiří |
BT Sazovice |
CZE | 5:07:06.6 | 0:23:56.2 |
13. | MOKRÝ Jakub |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 5:10:04.6 | 0:26:54.2 |
14. | KOBLIHA Ondřej |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 5:10:31.8 | 0:27:21.4 |
15. | NOVOTA Jan |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 5:11:14.9 | 0:28:04.5 |
16. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 5:12:19.6 | 0:29:09.2 |
17. | PETŘÍČEK Tomáš |
BIKE TRIATLON MORKOVICE |
CZE | 5:13:40.1 | 0:30:29.7 |
18. | BUKSA Dominik |
Future Cycling Team |
CZE | 5:13:49.9 | 0:30:39.5 |
19. | BARTÁK Radim |
BIKE TRIATLON MORKOVICE |
CZE | 5:14:09.6 | 0:30:59.2 |
20. | TATÍČEK Petr |
ELEVEN MERCEDES MITAS |
CZE | 5:16:16.8 | 0:33:06.4 |
21. | RAJCHART Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 5:17:13.1 | 0:34:02.7 |
22. | KARBAN Štěpán |
FOR BIKES cycling team |
CZE | 5:21:31.9 | 0:38:21.5 |
23. | SEDLÁČEK Adam |
Cyklotrénink.com |
CZE | 5:21:49.6 | 0:38:39.2 |
24. | BERAN Vojtěch |
alltraining.cz |
CZE | 5:23:15.6 | 0:40:05.2 |
25. | SAMOHÝL Milan |
CONTINENTAL SPORT TEAM |
CZE | 5:28:04.6 | 0:44:54.2 |
26. | NOVOSAD David |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 5:28:53.9 | 0:45:43.5 |
27. | JIRKŮ Jakub |
Alltraining.cz-LAWI team |
CZE | 5:30:02.1 | 0:46:51.7 |
28. | ZIMA Ota |
Kellys Bikeranch |
CZE | 5:30:13.6 | 0:47:03.2 |
29. | VÁŇA Pavel |
BIKE TRIATLON MORKOVICE |
CZE | 5:31:31.0 | 0:48:20.6 |
30. | KRČMA Michal |
OD Morava Holešov |
CZE | 5:33:05.3 | 0:49:54.9 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠMÍDOVÁ Anna |
Nilfisk ALTO pro cycling team |
CZE | 5:58:20.4 | 0:00:00.0 |
2. | BEDNAŘÍKOVÁ Jana |
AMENITY – EXTREM SPORT TEAM |
CZE | 6:11:19.9 | 0:12:59.5 |
3. | FIDLEROVÁ Iva |
CZE | 6:29:48.7 | 0:31:28.3 | |
4. | KOTOPULU Helena |
CZE | 6:33:04.7 | 0:34:44.3 | |
5. | VOJTKOVÁ Šárka |
CZE | 6:41:39.4 | 0:43:19.0 | |
6. | VLACHOVÁ Soňa |
CZE | 6:47:47.7 | 0:49:27.3 | |
7. | SYROVÁTKOVÁ Irena |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 6:55:20.7 | 0:57:00.3 |
8. | KUČNÁ Svatava |
4EVER Cyklo Bulis |
CZE | 7:04:46.4 | 1:06:26.0 |
9. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 7:10:48.7 | 1:12:28.3 |
10. | NEUMANOVÁ Martina |
RCR bike team Česká Třebová |
CZE | 7:22:23.4 | 1:24:03.0 |
11. | HAASOVÁ Radka |
ACT leraK |
CZE | 7:29:49.2 | 1:31:28.8 |
12. | BUŠKOVÁ Leona |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 7:44:32.7 | 1:46:12.3 |
13. | KOUŘIMSKÁ Zdeňka |
CZE | 7:53:13.6 | 1:54:53.2 | |
14. | VODEHNALOVÁ Milena |
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM |
CZE | 7:55:52.9 | 1:57:32.5 |
15. | LOCHMANOVÁ Aneta |
HOLEŠOVŠTÍ POKALÍŠCI |
CZE | 7:58:49.6 | 2:00:29.2 |
16. | ŽIŽKOVÁ Hana |
CZE | 8:09:41.6 | 2:11:21.2 | |
17. | VANČUROVÁ Lenka |
Valaští Bajkeři MRX team |
CZE | 8:10:45.1 | 2:12:24.7 |
18. | PAVLÍČKOVÁ Silvie |
Burky Team |
CZE | 8:15:59.9 | 2:17:39.5 |
19. | EICHLEROVA Jana |
CZE | 8:36:39.6 | 2:38:19.2 | |
20. | ČERNÁ Lenka |
Sotesport |
CZE | 8:39:23.4 | 2:41:03.0 |
21. | VALOVÁ Hana |
CZE | 8:41:53.9 | 2:43:33.5 | |
22. | NÁDVORNÍKOVÁ Eva |
CZE | 8:43:28.4 | 2:45:08.0 | |
23. | KOPUNCOVÁ Lucie |
BOJKOVICE |
CZE | 8:45:36.6 | 2:47:16.2 |
24. | JURČÍKOVÁ Veronika |
DT SWISS BIKE TEAM |
CZE | 8:52:45.6 | 2:54:25.2 |
25. | PRCHALOVÁ Kateřina |
Cykloteam KOLARNA |
CZE | 9:02:05.6 | 3:03:45.2 |
26. | JANKŮ Michaela |
Valachbajk Team Kašava |
CZE | 9:07:58.3 | 3:09:37.9 |
27. | BLÁHOVÁ Tereza |
CZE | 9:39:12.6 | 3:40:52.2 | |
28. | VALČÍKOVÁ Šárka |
MIZUNO |
CZE | 9:51:51.6 | 3:53:31.2 |
29. | KLÍCHOVÁ Radka |
CZE | 10:00:23.6 | 4:02:03.2 | |
30. | ŠIMÍKOVÁ Kateřina |
Burky Team |
CZE | 10:14:33.6 | 4:16:13.2 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | BENEŠ Jan |
Cyklosport Pit-stop.cz |
CZE | 2:19:58.7 | 0:00:00.0 |
2. | NOYOLA Emmanuel Castillo |
AR Procycling Team |
MEX | 2:20:21.2 | 0:00:22.5 |
3. | LAVIČKA Adam |
UNIQA Jihlava |
CZE | 2:21:26.4 | 0:01:27.7 |
4. | NOYOLA Daniel Castillo |
AR Procycling Team |
MEX | 2:22:31.9 | 0:02:33.2 |
5. | DOLEŽAL Václav |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 2:23:56.9 | 0:03:58.2 |
6. | NOGOWCZYK Rafal |
ZVL Kreidler Sportiva |
POL | 2:24:08.4 | 0:04:09.7 |
7. | LIEBICH Petr |
Sk Žamberk Tessuti sport |
CZE | 2:25:40.4 | 0:05:41.7 |
8. | JANKŮ Lukáš |
Rádio Kiss Hády |
CZE | 2:25:42.2 | 0:05:43.5 |
9. | JANEČEK Pavel |
Cyklo VAPE |
CZE | 2:27:36.2 | 0:07:37.5 |
10. | ROŽEK Jan |
Dexter BSK Racing Team |
CZE | 2:27:53.6 | 0:07:54.9 |
11. | GRIGORESCU Lubor |
CZE | 2:28:05.7 | 0:08:07.0 | |
12. | ODSTRČIL David |
4 EVER cyklo Bulis |
CZE | 2:28:35.2 | 0:08:36.5 |
13. | MORAVEC Karel |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:29:42.2 | 0:09:43.5 |
14. | KLÁR Martin |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:30:14.7 | 0:10:16.0 |
15. | ISTENČIN Lukáš |
Petr Čech SPORT MTB TEAM |
CZE | 2:30:19.2 | 0:10:20.5 |
16. | IZDNÝ Zdeněk |
CZE | 2:30:51.4 | 0:10:52.7 | |
17. | HOLIŠ Martin |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:31:19.7 | 0:11:21.0 |
18. | ŠÍPAL Ivan |
Alltraining Lawi |
CZE | 2:31:49.9 | 0:11:51.2 |
19. | LIBERDA Milan |
Cykloteam KOLARNA |
CZE | 2:32:16.4 | 0:12:17.7 |
20. | PLESNÍK Michal |
AGROFERT cyklo tým - SOKOLOVNA PRŮHONICE |
CZE | 2:32:52.9 | 0:12:54.2 |
21. | FEDAK Ruslan |
CZE | 2:33:04.9 | 0:13:06.2 | |
22. | RUBAČ Michal |
Six Monkeys |
CZE | 2:33:05.9 | 0:13:07.2 |
23. | KUČERA Vladimír |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:33:08.7 | 0:13:10.0 |
24. | FIALA Radek |
WITZENMANN OPAVA |
CZE | 2:34:23.4 | 0:14:24.7 |
25. | SPILKA Tomáš |
REDFROG |
CZE | 2:35:42.2 | 0:15:43.5 |
26. | STUDENOVSKÝ Radek |
GS Technik Cyklo Team Jistebnice |
CZE | 2:36:22.0 | 0:16:23.3 |
27. | MAŠEK Jan |
Six Monkeys |
CZE | 2:37:02.9 | 0:17:04.2 |
28. | BLAŽEK Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:37:58.7 | 0:18:00.0 |
29. | GALLIK Ján |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
SVK | 2:38:05.4 | 0:18:06.7 |
30. | BARTOŇ Patrik |
Amenity-Extrem Sport Team |
CZE | 2:38:21.9 | 0:18:23.2 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | BULISOVÁ Lenka |
4EVER Cyklo Bulis |
CZE | 3:02:12.4 | 0:00:00.0 |
2. | VIDLAK Veronika |
VIVA |
CZE | 3:04:39.6 | 0:02:27.2 |
3. | KNAPKOVÁ Denisa |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 3:05:00.2 | 0:02:47.8 |
4. | FALCOVÁ Hana |
alltraining.cz |
CZE | 3:10:08.2 | 0:07:55.8 |
5. | KARAFIÁTOVÁ Svatava |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 3:12:10.4 | 0:09:58.0 |
6. | SLADKOVSKÁ Dagmar |
CZE | 3:17:01.4 | 0:14:49.0 | |
7. | POSPÍŠILOVÁ Radka |
Bikecentrum Olomouc |
CZE | 3:17:26.2 | 0:15:13.8 |
8. | HAPALOVÁ Iva |
CZE | 3:23:00.9 | 0:20:48.5 | |
9. | KOCHÁŇOVÁ Martina |
CZE | 3:27:39.9 | 0:25:27.5 | |
10. | BLAŽKOVÁ Vendula |
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 |
CZE | 3:30:44.2 | 0:28:31.8 |
11. | PUČEGLOVÁ Jana |
Six Monkeys |
CZE | 3:32:51.4 | 0:30:39.0 |
12. | VALENTOVÁ Tereza |
SINTESI PRIMA - DONNA |
CZE | 3:34:02.9 | 0:31:50.5 |
13. | POUROVÁ Alžběta |
Česká Spořitelna MTB Hobby A |
CZE | 3:36:56.9 | 0:34:44.5 |
14. | NÁBĚLKOVÁ Kateřina |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 3:44:38.4 | 0:42:26.0 |
15. | DANČÁKOVÁ Radka |
Edite team Vsetín |
CZE | 3:45:47.2 | 0:43:34.8 |
16. | SICHÁLKOVÁ Natálie |
CZE | 3:47:47.4 | 0:45:35.0 | |
17. | PROCHÁZKOVÁ Zdenka |
CYKLO MXM HULÍN |
CZE | 3:50:53.9 | 0:48:41.5 |
18. | MAZANCOVÁ Jana |
Jabkoty Kdyně |
CZE | 4:00:50.4 | 0:58:38.0 |
19. | KADLECOVÁ Hana |
Metrostav |
CZE | 4:01:31.4 | 0:59:19.0 |
20. | FRANCOVÁ Blanka |
Česká Spořitelna MTB Hobby X |
CZE | 4:02:31.9 | 1:00:19.5 |
21. | ROZEHNALOVÁ Kamila |
CZE | 4:04:54.1 | 1:02:41.7 | |
22. | MACUROVÁ Kateřina |
CZE | 4:08:23.4 | 1:06:11.0 | |
23. | BLAŽKOVÁ Denisa |
CZE | 4:09:00.4 | 1:06:48.0 | |
24. | SOMMEROVÁ Jana |
GIANT BRNO SPORT TEAM |
CZE | 4:09:11.4 | 1:06:59.0 |
25. | MIKOVÁ Michaela |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 4:16:04.6 | 1:13:52.2 |
26. | KLOUPAROVÁ Zdeňka |
UH.HRADIŠTĚ |
CZE | 4:25:19.9 | 1:23:07.5 |
27. | SUCHÁČKOVÁ Jana |
CZE | 4:32:58.9 | 1:30:46.5 | |
28. | DIVÍLKOVÁ Magdalena |
CZE | 4:37:43.4 | 1:35:31.0 | |
29. | HODNÁ Marie |
CZE | 4:41:54.6 | 1:39:42.2 | |
30. | JANÁČOVÁ Ivana |
Valach MTB |
CZE | 4:44:03.1 | 1:41:50.7 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | SUCHÝ Milan |
Autodoplňky.cz |
CZE | 1:32:38.9 | 0:00:00.0 |
2. | BLAŽEK Lukáš |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 1:35:29.9 | 0:02:51.0 |
3. | NĚMEC Patrik |
CYKLO BENDL CLUB 98 |
CZE | 1:37:20.9 | 0:04:42.0 |
4. | BOČEK Jiří |
Dieselpower |
CZE | 1:37:21.6 | 0:04:42.7 |
5. | ČEKAL Pavel |
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM |
CZE | 1:38:02.6 | 0:05:23.7 |
6. | FILO Matěj |
Finančné centrum team |
SVK | 1:38:03.6 | 0:05:24.7 |
7. | VÁGNER Daniel |
Factor Bike Team |
CZE | 1:38:11.9 | 0:05:33.0 |
8. | PODOLA Lukáš |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 1:39:48.6 | 0:07:09.7 |
9. | KLEIN Martin |
SYMBIO+CANNONDALE |
CZE | 1:41:01.9 | 0:08:23.0 |
10. | ŠITNER Jaroslav |
GS CYKLO TEAM JISTEBNICE |
CZE | 1:42:53.6 | 0:10:14.7 |
11. | JANUSZ Mateusz |
CZE | 1:43:36.7 | 0:10:57.8 | |
12. | FIALA Josef |
Cyklosport Pit-stop.cz |
CZE | 1:44:35.7 | 0:11:56.8 |
13. | HENDRYCH Jirka |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 1:44:47.2 | 0:12:08.3 |
14. | PANTŮČEK Jiří |
CZE | 1:45:37.4 | 0:12:58.5 | |
15. | FUKSA Jaromír |
CZE | 1:48:23.4 | 0:15:44.5 | |
16. | NĚMEC Michal |
CZE | 1:49:27.7 | 0:16:48.8 | |
17. | MARETA Vítek |
ESB Team |
CZE | 1:54:45.4 | 0:22:06.5 |
18. | NARADIL Vojtěch |
CYKLO MXM HULÍN |
CZE | 1:54:56.7 | 0:22:17.8 |
19. | CHALUPA Michal |
Scott RC Brno |
CZE | 1:55:30.9 | 0:22:52.0 |
20. | MIKULÁŠEK Ondřej |
Klub biatlonu Staré Město pod Landštejnem |
CZE | 1:56:30.2 | 0:23:51.3 |
21. | SCHAUER Jan |
ZP cykloservis STEVENS cycling team |
CZE | 1:59:12.9 | 0:26:34.0 |
22. | SOUČEK Petr |
Bikemarast |
CZE | 1:59:35.4 | 0:26:56.5 |
23. | MLČÁK Jan |
CZE | 1:59:39.9 | 0:27:01.0 | |
24. | SÝKORA Karel |
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team |
CZE | 2:01:34.7 | 0:28:55.8 |
25. | OMELKA Martin |
Nilfisk ALTO pro cycling team |
CZE | 2:01:34.7 | 0:28:55.8 |
26. | BARTOŠ Martin |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 2:01:39.2 | 0:29:00.3 |
27. | ELIÁŠ Ondřej |
Nilfisk ALTO pro cycling team |
CZE | 2:02:10.2 | 0:29:31.3 |
28. | SALAMON Marek |
MTB KOLAGO PETŘVALD |
CZE | 2:02:16.4 | 0:29:37.5 |
29. | NOVOTNÝ Miloš |
CZE | 2:02:41.2 | 0:30:02.3 | |
30. | VOŇKA Marek |
FLASHBREAK |
CZE | 2:05:23.2 | 0:32:44.3 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | PODSKALSKÁ Anna |
Česká spořitelna Specialized MTB Junior TEAM |
CZE | 2:00:17.4 | 0:00:00.0 |
2. | ŠTEFANOVÁ Kateřina |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 2:06:47.2 | 0:06:29.8 |
3. | ELIÁŠOVÁ Edita |
Nilfisk ALTO pro cycling team |
CZE | 2:11:29.7 | 0:11:12.3 |
4. | PŮLPÁNOVÁ Bohdana |
www.scottmtb.cz |
CZE | 2:13:07.4 | 0:12:50.0 |
5. | KAŠPAROVÁ Natálie |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 2:13:11.1 | 0:12:53.7 |
6. | ŘÍHOVÁ Lucie |
CK Sazička Rosice |
CZE | 2:14:05.7 | 0:13:48.3 |
7. | NÁDVORNÍKOVÁ Jana |
CZE | 2:19:57.7 | 0:19:40.3 | |
8. | BŘEZINOVÁ Daniela |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 2:24:53.2 | 0:24:35.8 |
9. | KLVAČOVÁ Kamila |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 2:25:19.1 | 0:25:01.7 |
10. | ALTMANOVÁ Dana |
TAXI PRAHA |
CZE | 2:29:57.1 | 0:29:39.7 |
11. | DROBNÁ Simona |
CZE | 2:31:20.7 | 0:31:03.3 | |
12. | DOSTÁLOVÁ Hana |
CZE | 2:38:56.9 | 0:38:39.5 | |
13. | DURDILOVÁ Lucie |
CZE | 2:43:20.9 | 0:43:03.5 | |
14. | NÁBĚLKOVÁ Adéla |
Kmotr Masna Kroměříž |
CZE | 2:43:56.4 | 0:43:39.0 |
15. | TREUTNEROVÁ Jana |
CZE | 2:44:36.7 | 0:44:19.3 | |
16. | SKÁCELOVÁ Natálie |
CZE | 2:45:00.9 | 0:44:43.5 | |
17. | ŠVAJDOVÁ Iveta |
DT SWISS BIKE TEAM |
CZE | 2:46:27.4 | 0:46:10.0 |
18. | PANUŠOVÁ Petra |
SYMBIO+ CANNONDALE |
CZE | 2:48:04.7 | 0:47:47.3 |
19. | KRYŠTOFOVÁ Jana |
ZZN HP Žďár nad Sázavou |
CZE | 2:48:17.9 | 0:48:00.5 |
20. | SÝKOROVÁ Mária |
CZE | 2:50:24.4 | 0:50:07.0 | |
21. | MALÍŘOVÁ Věra |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 2:58:36.7 | 0:58:19.3 |
22. | HENČLOVÁ Kamila |
Drásal TEAM Holešov |
CZE | 3:01:54.7 | 1:01:37.3 |
23. | KOLAŘÍKOVÁ Denisa |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 3:07:43.9 | 1:07:26.5 |
24. | VESELÁ Petra |
CZE | 3:14:02.9 | 1:13:45.5 | |
25. | NOVOTKOVÁ Dagmar |
CZE | 3:14:06.7 | 1:13:49.3 | |
26. | DOLEŽALOVÁ Martina |
BT Sazovice |
CZE | 3:29:19.4 | 1:29:02.0 |
27. | BALNEROVÁ Andrea |
CZE | 3:33:28.7 | 1:33:11.3 | |
28. | PETERKOVÁ Jeanette |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 3:35:25.4 | 1:35:08.0 |
29. | VOSÁHLOVÁ Lucie |
CZE | 3:38:26.4 | 1:38:09.0 | |
30. | KLAPILOVÁ Veronika |
HOLEŠOVŠTÍ POKALÍŠCI |
CZE | 3:46:25.9 | 1:46:08.5 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | PŮLPÁN Matěj |
www.scottmtb.cz |
CZE | 0:11:53.2 | 0:00:00.0 |
2. | HLAVA Tomáš |
4ever Cyklo Bulis Team |
CZE | 0:12:20.7 | 0:00:27.5 |
3. | DUBČÁK Pavel |
4EVER Cyklo Bulis |
CZE | 0:12:33.5 | 0:00:40.2 |
4. | LAVIČKA David |
CZE | 0:12:53.0 | 0:00:59.7 | |
5. | VRABEC Jiří |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 0:12:53.2 | 0:00:59.9 |
6. | PIETROŇ Filip |
CZE | 0:13:10.5 | 0:01:17.2 | |
7. | JURKULÁK Jakub |
AVELIMTB |
CZE | 0:13:11.7 | 0:01:18.5 |
8. | HANÁK Vojtěch |
CZE | 0:13:13.2 | 0:01:20.0 | |
9. | LAKOTA Maxim |
CZE | 0:13:40.7 | 0:01:47.5 | |
10. | BRÁZDIL Jakub |
PŘÍLEPY |
CZE | 0:13:50.2 | 0:01:57.0 |
11. | ROŽEK Jakub |
CZE | 0:13:54.0 | 0:02:00.7 | |
12. | ŠTĚPÁN Michal |
SKI Klub Kopřivnice |
CZE | 0:14:03.5 | 0:02:10.2 |
13. | VILÍMEK Petr |
Holešov |
CZE | 0:14:40.5 | 0:02:47.2 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | HOJKOVÁ Štěpánka |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 0:12:32.0 | 0:00:00.0 |
2. | KŘIKAVOVÁ Šárka |
KřikyTeam |
CZE | 0:12:48.3 | 0:00:16.2 |
3. | HENDRYCHOVÁ Lucka |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 0:13:37.0 | 0:01:05.0 |
4. | NĚMCOVÁ Michaela |
CYKLO BENDL CLUB 98 |
CZE | 0:14:36.5 | 0:02:04.5 |
5. | HOLÁŠKOVÁ Justýna |
SKI Klub Kopřivnice |
CZE | 0:14:53.3 | 0:02:21.2 |
6. | ŠVIHELOVÁ Viktorie |
CZE | 0:14:56.5 | 0:02:24.5 | |
7. | VYBÍRALOVÁ Markéta |
NAPOHODU sport team |
CZE | 0:15:53.8 | 0:03:21.7 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | MRÁZ Daniel |
TJ cyklistika Uničov |
CZE | 0:09:40.0 | 0:00:00.0 |
2. | KUNČÍK Matěj |
www.skisport-horka.cz |
CZE | 0:09:56.0 | 0:00:15.9 |
3. | NĚMEC Erik |
CYKLO BENDL CLUB 98 |
CZE | 0:09:59.0 | 0:00:19.0 |
4. | JURKULÁK Marek |
AVELIMTB |
CZE | 0:10:08.5 | 0:00:28.5 |
5. | JANKOVSKÝ Tomáš |
BIKE3000 Junior Team |
CZE | 0:10:11.5 | 0:00:31.5 |
6. | HOJKA František |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 0:10:25.7 | 0:00:45.7 |
7. | MAZŮREK Tomáš |
CYKLO MXM HULÍN |
CZE | 0:10:36.9 | 0:00:56.8 |
8. | RUBAČ Tomáš |
Head-bikes team |
CZE | 0:10:38.2 | 0:00:58.2 |
9. | NEUGEBAUER Tomáš |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 0:10:52.7 | 0:01:12.7 |
10. | PROCHÁZKA Ondra |
SK Šela Sport Přerov |
CZE | 0:10:53.3 | 0:01:13.2 |
11. | CHOVANEC Tomáš |
CYKLO MXM HULÍN |
CZE | 0:11:13.2 | 0:01:33.2 |
12. | RAFAJ Martin |
CZE | 0:11:19.1 | 0:01:39.1 | |
13. | ŘÍHA Jakub |
CZE | 0:11:42.9 | 0:02:02.8 | |
14. | SOCHOR Jakub |
SK Sochoříci |
CZE | 0:12:04.5 | 0:02:24.5 |
15. | GERYK Vít |
FORMAN KIDS |
CZE | 0:12:12.6 | 0:02:32.6 |
16. | KLEINER štěpán |
CZE | 0:12:12.9 | 0:02:32.8 | |
17. | SVAK Adam |
Drásal |
CZE | 0:12:15.2 | 0:02:35.2 |
18. | VÁVRA Dominik |
AGROFERT cyklo tým |
CZE | 0:12:17.3 | 0:02:37.2 |
19. | NOVÁK Lukáš |
CZE | 0:12:20.5 | 0:02:40.5 | |
20. | POLÁŠEK Šimon |
KOSPOL Holešov |
CZE | 0:12:25.6 | 0:02:45.6 |
21. | VOSTAL Vilda |
Třebíč |
CZE | 0:12:26.0 | 0:02:46.0 |
22. | JANDA Lukáš |
CZE | 0:12:30.9 | 0:02:50.8 | |
23. | WINKLER Vojtěch |
CZE | 0:12:37.1 | 0:02:57.1 | |
24. | KUČERA Adam |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 0:12:38.1 | 0:02:58.1 |
25. | CHOVANEC šimon |
CZE | 0:12:48.6 | 0:03:08.6 | |
26. | BENEŠ Matěj |
CZE | 0:12:59.1 | 0:03:19.1 | |
27. | ELBADRI Jakub |
CZE | 0:13:02.6 | 0:03:22.6 | |
28. | PONÍŽIL Radek |
CZE | 0:13:03.4 | 0:03:23.3 | |
29. | PECHÁČEK Petr |
CZE | 0:13:05.1 | 0:03:25.1 | |
30. | JUŘENA Michal |
CZE | 0:13:18.6 | 0:03:38.6 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KOLÁŘOVÁ Justýna |
Dukla Praha |
CZE | 0:10:33.7 | 0:00:00.0 |
2. | DOLEŽALOVÁ Markéta |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 0:11:27.2 | 0:00:53.5 |
3. | HOLÁŠKOVÁ Amálie |
SKI Klub Kopřivnice |
CZE | 0:11:36.7 | 0:01:03.0 |
4. | ČERNÁ Hana |
CZE | 0:11:38.4 | 0:01:04.7 | |
5. | KOŠÁRKOVÁ Sabina |
Cyklocentrum Košárek |
CZE | 0:11:47.7 | 0:01:14.0 |
6. | REIDLOVÁ Adéla |
CZE | 0:12:31.9 | 0:01:58.2 | |
7. | BĚLOBRADIČOVÁ Bára |
NOTalent ZNOJMO |
CZE | 0:13:17.9 | 0:02:44.2 |
8. | BENEŠOVÁ Tereza |
CZE | 0:13:28.9 | 0:02:55.2 | |
9. | PODOLOVÁ Klára |
CZE | 0:13:30.7 | 0:02:57.0 | |
10. | ŠVIHELOVA Michaela |
CPV Krnov |
CZE | 0:13:30.7 | 0:02:57.0 |
11. | ADAMÍKOVÁ Lucie |
CZE | 0:13:31.7 | 0:02:58.0 | |
12. | STOJAROVÁ Kristýna |
CZE | 0:13:31.9 | 0:02:58.2 | |
13. | JAKEŠOVÁ Klára |
CZE | 0:13:55.9 | 0:03:22.2 | |
14. | NEDBALOVÁ Kateřina |
CZE | 0:14:00.9 | 0:03:27.2 | |
15. | KOZÁČKOVÁ Anna |
CZE | 0:15:10.7 | 0:04:37.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | HENDRYCH Vojta |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 0:07:37.3 | 0:00:00.0 |
2. | BRUCKNER Filip |
Bikeclinic Junior Team |
CZE | 0:07:37.5 | 0:00:00.2 |
3. | ŠUMPÍK Pavel |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 0:07:40.2 | 0:00:02.9 |
4. | PURNOCH Matyáš |
Bikeclinic Junior Team |
CZE | 0:07:40.8 | 0:00:03.5 |
5. | FRENCL Dominik |
GIANTPITRSBIKE |
CZE | 0:07:44.0 | 0:00:06.7 |
6. | BLAŽEK Aleš |
Nasavrky Bikers |
CZE | 0:07:44.7 | 0:00:07.4 |
7. | KOVAŘÍK Jakub |
VRV pro sport |
CZE | 0:08:14.4 | 0:00:37.1 |
8. | RAŠKA Lukáš |
SK Šela Sport Přerov |
CZE | 0:08:21.5 | 0:00:44.2 |
9. | NOVÁK Vojtěch |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 0:08:23.2 | 0:00:45.9 |
10. | TABULKA Štěpán |
CZE | 0:08:24.2 | 0:00:46.9 | |
11. | DUŠEK Jakub |
Horní Hanychov |
CZE | 0:08:30.0 | 0:00:52.7 |
12. | CAPÍK Luděk |
CZE | 0:08:44.5 | 0:01:07.2 | |
13. | KOTOPULOS Mikis |
CZE | 0:08:46.7 | 0:01:09.4 | |
14. | POUZAR Štěpán |
CZE | 0:08:54.0 | 0:01:16.7 | |
15. | RAFAJ Tomáš |
CZE | 0:09:00.0 | 0:01:22.7 | |
16. | PROCHÁZKA Matěj |
CZE | 0:09:00.2 | 0:01:22.9 | |
17. | HLOBIL Adam |
CZE | 0:09:12.7 | 0:01:35.4 | |
18. | ZIMOVČÁK Filip |
CZE | 0:09:14.7 | 0:01:37.4 | |
19. | CHMELA David |
CZE | 0:09:21.2 | 0:01:43.9 | |
20. | LANGPAUL Robert |
CZE | 0:09:23.0 | 0:01:45.7 | |
21. | ONDRUCH Ladislav |
CZE | 0:09:25.2 | 0:01:47.9 | |
22. | BAROŇ Jakub |
CZE | 0:09:32.5 | 0:01:55.2 | |
23. | MITÁŠ Robert |
CZE | 0:09:38.7 | 0:02:01.4 | |
24. | PERNIČKA Václav |
CZE | 0:09:42.2 | 0:02:04.9 | |
25. | HOLENDA Adam |
CZE | 0:09:48.2 | 0:02:10.9 | |
26. | KRUŤA Jan Tomáš |
CZE | 0:10:01.0 | 0:02:23.7 | |
27. | VANĚK Michal |
CZE | 0:10:04.3 | 0:02:27.0 | |
28. | KLEMENT Matyáš |
CZE | 0:10:04.7 | 0:02:27.4 | |
29. | ZEDEK Daniel |
CZE | 0:10:07.7 | 0:02:30.4 | |
30. | STÁREK David |
CZE | 0:10:11.5 | 0:02:34.2 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | DUŠKOVÁ Kateřina |
Horní Hanychov |
CZE | 0:08:03.5 | 0:00:00.0 |
2. | DUBCOVÁ Štěpánka |
FORMAN CINELLI Kids |
CZE | 0:08:04.0 | 0:00:00.4 |
3. | SEIDLOVÁ Kateřina |
VRV pro sport team |
CZE | 0:08:20.0 | 0:00:16.5 |
4. | NOVÁKOVÁ Daniela |
BMX Řepy |
CZE | 0:08:39.5 | 0:00:36.0 |
5. | JANKOVSKÁ Ema |
BIKE3000 Junior Team |
CZE | 0:08:56.5 | 0:00:53.0 |
6. | MARKOVÁ Beáta |
Bike Pro Racing |
CZE | 0:08:59.8 | 0:00:56.2 |
7. | SMAŽILOVÁ Markéta |
Sanitka66 Holešov |
CZE | 0:09:15.0 | 0:01:11.5 |
8. | KŘIKAVOVÁ Anděla |
CZE | 0:09:16.0 | 0:01:12.4 | |
9. | ŠVAJDOVÁ Karolína |
CZE | 0:09:34.3 | 0:01:30.7 | |
10. | JAKEŠOVÁ Kateřina |
CZE | 0:09:36.3 | 0:01:32.7 | |
11. | REIDLOVÁ Nela |
Team Forman kids |
CZE | 0:09:36.8 | 0:01:33.2 |
12. | JURKULÁKOVÁ Adéla |
AVELIMTB |
CZE | 0:09:57.8 | 0:01:54.2 |
13. | SCHIESSER Linda |
Subaru Opava |
CZE | 0:09:59.3 | 0:01:55.7 |
14. | NEDBALOVÁ Gabriela |
CZE | 0:10:18.5 | 0:02:15.0 | |
15. | KOVÁŘOVÁ Nikola |
CZE | 0:10:35.0 | 0:02:31.5 | |
16. | POSPÍŠILOVÁ Kateřina |
CZE | 0:10:41.8 | 0:02:38.2 | |
17. | NEDBALOVÁ Bára |
CZE | 0:10:48.5 | 0:02:45.0 | |
18. | FRIESOVÁ Anna |
CZE | 0:10:52.0 | 0:02:48.5 | |
19. | BUKSOVÁ Adriana |
CZE | 0:11:01.0 | 0:02:57.5 | |
20. | EDLEROVÁ Nikola |
CZE | 0:11:23.8 | 0:03:20.2 | |
21. | NOVOTKOVÁ Klára |
CZE | 0:11:25.3 | 0:03:21.7 | |
22. | DOKOUPILOVÁ Linda |
CZE | 0:11:26.5 | 0:03:23.0 | |
23. | PETRŽELOVÁ Michaela |
CZE | 0:11:26.8 | 0:03:23.2 | |
24. | PALÁSKOVÁ Markéta |
CZE | 0:11:50.6 | 0:03:47.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | FRENCL Patrik |
GIANTPITRSBIKE |
CZE | 0:05:28.9 | 0:00:00.0 |
2. | PEŠEK Tomáš |
CK LOKO Rakovník |
CZE | 0:05:48.6 | 0:00:19.6 |
3. | DUBEC Martin |
TEAM FORMAN CINELLI Kids |
CZE | 0:05:57.1 | 0:00:28.1 |
4. | VOBORNÍK Filip |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 0:06:07.6 | 0:00:38.6 |
5. | VAŠINA Timotej |
Craft Author Bike Team |
CZE | 0:06:10.3 | 0:00:41.4 |
6. | KOVÁŘ Melichar |
CZE | 0:06:18.3 | 0:00:49.4 | |
7. | ŠPERL Václav |
CZE | 0:06:21.1 | 0:00:52.1 | |
8. | FILGAS Matouš |
CZE | 0:06:24.8 | 0:00:55.8 | |
9. | DOČKAL Alexandr |
CZE | 0:06:25.0 | 0:00:56.0 | |
10. | PETRÁČEK Milan |
P.J.P.T. junior team |
CZE | 0:06:27.6 | 0:00:58.6 |
11. | VALENTA Věnek |
CZE | 0:06:32.3 | 0:01:03.4 | |
12. | FRYDRYCH Tobiáš |
CZE | 0:06:33.5 | 0:01:04.5 | |
13. | ODSTRČILÍK Ondra |
CZE | 0:06:35.0 | 0:01:06.0 | |
14. | ŠUMPÍK Jirka |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 0:06:41.3 | 0:01:12.4 |
15. | BENEŠ Adam |
CZE | 0:06:49.8 | 0:01:20.8 | |
16. | RAŠKA Tomáš |
SK Šela Sport Přerov |
CZE | 0:06:50.3 | 0:01:21.4 |
17. | KUPKA Dominik |
CZE | 0:06:50.3 | 0:01:21.4 | |
18. | POLÁK Jáchym |
CZE | 0:06:56.9 | 0:01:28.0 | |
19. | VOSTAL Eduard |
TJ Spartak Třebíč |
CZE | 0:07:00.6 | 0:01:31.6 |
20. | HŐHN Martin |
SKI Klub Kopřivnice |
CZE | 0:07:02.3 | 0:01:33.4 |
21. | HNÍZDIL Lukáš |
CZE | 0:07:11.8 | 0:01:42.8 | |
22. | BAROŇ Damián |
CZE | 0:07:14.6 | 0:01:45.6 | |
23. | BOBČÍK Dominik |
CZE | 0:07:17.8 | 0:01:48.8 | |
24. | DYTRYCH Prokop |
CZE | 0:07:18.6 | 0:01:49.6 | |
25. | HAZULÍK šimon |
CZE | 0:07:19.0 | 0:01:50.0 | |
26. | KAŇA Alexander |
CZE | 0:07:21.1 | 0:01:52.1 | |
27. | ČERNÝ David |
CZE | 0:07:23.8 | 0:01:54.8 | |
28. | FOSTŮ Dominik |
CZE | 0:07:24.8 | 0:01:55.8 | |
29. | TVRZ Jan |
MTBike |
CZE | 0:07:25.6 | 0:01:56.6 |
30. | SKLENÁŘ Vojtěch |
CZE | 0:07:26.0 | 0:01:57.0 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KRÁTKÁ Zuzka |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 0:05:43.4 | 0:00:00.0 |
2. | PETRÁČKOVÁ Anna |
P.J.P.T. junior team |
CZE | 0:05:45.9 | 0:00:02.5 |
3. | DUBCOVÁ Anna |
TEAM FORMAN CINELLI Kids |
CZE | 0:05:49.4 | 0:00:06.0 |
4. | KOLÁŘOVÁ Babeta |
Dukla Praha |
CZE | 0:05:49.5 | 0:00:06.0 |
5. | KOVAŘÍKOVÁ Zuzana |
VRV pro sport |
CZE | 0:05:59.5 | 0:00:16.0 |
6. | HOLOUBKOVÁ Eliška |
CZE | 0:06:40.6 | 0:00:57.2 | |
7. | ŠKROBÁKOVÁ Kateřina |
CZE | 0:06:44.7 | 0:01:01.3 | |
8. | BĚLOBRADIČOVÁ Adélka |
CZE | 0:07:11.9 | 0:01:28.5 | |
9. | CHOVANCOVÁ Karolína |
Kapro ad |
CZE | 0:07:17.2 | 0:01:33.8 |
10. | SVÁDOVÁ Eliška |
CZE | 0:07:18.4 | 0:01:34.9 | |
11. | VÁVROVÁ Karolína |
AGROFERT cyklo tým |
CZE | 0:07:29.9 | 0:01:46.5 |
12. | PANTŮČKOVÁ Anna |
CZE | 0:07:30.9 | 0:01:47.5 | |
13. | ZAJÍCOVÁ Emma |
RH Kroměříž |
CZE | 0:07:38.1 | 0:01:54.7 |
14. | TSCHÖPLOVÁ Anna |
esox bike team |
CZE | 0:07:42.6 | 0:01:59.2 |
15. | ZDARSOVÁ Hana |
CZE | 0:07:52.5 | 0:02:09.1 | |
16. | SOCHOROVÁ Eliška |
SK Sochoříci |
CZE | 0:07:58.9 | 0:02:15.5 |
17. | FRIESOVÁ Marie |
CZE | 0:08:00.1 | 0:02:16.7 | |
18. | GERYKOVÁ Valerie |
FORMAN KIDS |
CZE | 0:08:09.2 | 0:02:25.8 |
19. | DRÁBKOVÁ Sabina |
CZE | 0:08:09.4 | 0:02:26.0 | |
20. | ELBADRI Sara |
CZE | 0:08:11.0 | 0:02:27.6 | |
21. | MIKOLAJKOVÁ Anna |
CZE | 0:08:13.0 | 0:02:29.5 | |
22. | PODOLOVÁ Kamila |
CZE | 0:08:14.4 | 0:02:31.0 | |
23. | ŠENKYŘÍKOVÁ Ester |
CZE | 0:08:15.0 | 0:02:31.6 | |
24. | ZATLOUKALOVÁ Johana |
CZE | 0:08:15.2 | 0:02:31.8 | |
25. | BENEŠOVÁ Julie Nikol |
CZE | 0:08:18.7 | 0:02:35.3 | |
26. | HUDCOVÁ Klára |
CZE | 0:08:19.5 | 0:02:36.0 | |
27. | PEŠKOVÁ Natálie |
CZE | 0:08:22.7 | 0:02:39.3 | |
28. | KLEMENTOVÁ Magdaléna |
MTB CHŘIBY |
CZE | 0:08:32.7 | 0:02:49.3 |
29. | BÍLKOVÁ Alžběta |
CZE | 0:08:35.2 | 0:02:51.8 | |
30. | KLAPILOVÁ Karolína |
HOLEŠOVŠTÍ POKALÍŠCI |
CZE | 0:08:36.6 | 0:02:53.2 |
Závody seriálu
- Trans Brdy České spořitelny
- Hustopeče Agro Tour ŠKODA AUTO
- Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO
- Jestřebí hory České spořitelny
- Ještěd Tour Kooperativy
- Orlík Tour Kooperativy
- Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Plzeňská padesátka
- Oderská mlýnice České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny