Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP XCO MTB 2015

ČP MČR XCO UCI + eliminátor Kutná Hora

MTB
DATUM :17 - 19.7.2015 MÍSTO :Kutná Hora

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CINK Ondřej
Multivan Merida Biking Team
CZE 1:41:09.6 0:00:00.0
2.
KULHAVÝ Jaroslav
Specialized Racing
CZE 1:41:55.8 0:00:46.2
3.
ŠKARNITZL Jan
SRAM MITAS TREK
CZE 1:42:20.8 0:01:11.2
4.
VASTL Jan
Bianchi i.idro DRAIN
CZE 1:43:49.5 0:02:39.9
5.
EBERL Filip
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:44:36.1 0:03:26.5
6.
NESVADBA Jan
Nilfisk ALTO pro cycling
CZE 1:45:02.0 0:03:52.4
7.
ULMAN Matouš
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:45:36.8 0:04:27.2
8.
BOUDNÝ Pavel
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:47:12.6 0:06:03.0
9.
NOVÁK Jiří
Betch. Nl Superior Brentjens Mtb Team
CZE 1:47:12.7 0:06:03.1
10.
SKALICKÝ Pavel
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:49:30.8 0:08:21.2
11.
MALÍK Michal
Eleven Mercedes-Benz Mitas
CZE 1:51:01.1 0:09:51.5
12.
STOŠEK Martin
SRAM MITAS TREK
CZE 1:51:13.3 0:10:03.7
13.
BOGAR Kryštof
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:52:50.8 0:11:41.2
14.
KANĚRA Michal
GHOST-MITAS racing team
CZE 1:53:16.3 0:12:06.7
15.
PAUR Ondřej
Symbio+cannondale
CZE 1:54:34.9 0:13:25.3
16.
RAJCHART Jan
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:55:45.5 0:14:35.9
17.
JÍLEK Zdeněk
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:58:16.2 0:17:06.6
18.
KOBES Lukáš
AC Sparta Praha cycling
CZE 1:58:25.7 0:17:16.1
19.
KOTRLA Michal
planet bikes racing
CZE 1:59:40.1 0:18:30.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
KONA CYCLING POINT
CZE 1:29:24.5 0:00:00.0
2.
HUŘÍKOVÁ Tereza
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:31:48.2 0:02:23.7
3.
KUNTOVÁ Vendula
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:32:45.2 0:03:20.7
4.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
LIV cycling team
CZE 1:33:49.6 0:04:25.1
5.
PRŮDKOVÁ Barbora
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:34:21.5 0:04:57.0
6.
VESELÁ Lucie
GT bikeplac opportunity
CZE 1:35:04.5 0:05:40.0
7.
JEŽKOVÁ Hana
GT bikeplac opportunity
CZE 1:35:53.2 0:06:28.7
8.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC KOOPERATIVA SG Jablonec n. N.
CZE 1:37:51.9 0:08:27.4
9.
BERKOVA Irena
Amenity Extrem Sport
CZE 1:40:15.2 0:10:50.7
10.
VANÍČKOVÁ Elena
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:45:43.4 0:16:18.9
11.
MACHULKOVÁ Barbora
Nilfisk ALTO pro cycling
CZE 1:48:46.2 0:19:21.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FIALA Matyáš
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:17:33.9 0:00:00.0
2.
OBDRŽÁLEK Tomáš
SKC Tufo Prostějov
CZE 0:17:58.5 0:00:24.6
3.
KERL Maximilian
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:18:01.4 0:00:27.5
4.
STRÁNSKÝ Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:18:10.5 0:00:36.6
5.
DOSTÁL Václav
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:18:34.3 0:01:00.4
6.
HARTL Štěpán
TJ FAVORIT BRNO
CZE 0:18:48.9 0:01:15.0
7.
KRULA Štěpán
Kola-bbm.cz
CZE 0:18:53.5 0:01:19.6
8.
ZUNA Štěpán
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:18:54.9 0:01:21.0
9.
ŠINDELÁŘ Jan
Craft Author Bike Team
CZE 0:18:55.2 0:01:21.3
10.
ŽUREK Jakub
BIKE PRO RACING
CZE 0:18:55.4 0:01:21.5
11.
PAŘÍK Vojtěch
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:19:00.3 0:01:26.4
12.
ROZSYPAL Štěpán
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:19:16.6 0:01:42.7
13.
VONDRÁČEK Matyáš
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:19:20.9 0:01:47.0
14.
DOLEŽAL Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:19:23.5 0:01:49.6
15.
KULHA Filip
CYKLO MXM HULÍN
CZE 0:19:34.6 0:02:00.7
16.
ŠÍSL Bořek
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:19:46.2 0:02:12.3
17.
TESAŘ Jakub
MORAVEC TEAM
CZE 0:19:50.1 0:02:16.2
18.
ŘEZNÍK Jan
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:20:16.7 0:02:42.8
19.
LETEV Marek
MG Bike Team
CZE 0:20:21.5 0:02:47.6
20.
MÜLLER Mirek
KAH SPORT VRCHLABÍ
CZE 0:20:35.4 0:03:01.5
21.
VENCL Libor
ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
CZE 0:20:36.5 0:03:02.6
22.
ČERNÝ Filip
DUKLA PRAHA
CZE 0:20:43.1 0:03:09.2
23.
ČERVÍČEK David
TEAM LOUNY
CZE 0:20:44.9 0:03:11.0
24.
RŮŽIČKA Ondřej
BIKE PRO RACING
CZE 0:20:52.7 0:03:18.8
25.
MRÁZ Daniel
TJ UNIČOV
CZE 0:21:41.5 0:04:07.6
26.
PUSTKA Tomáš
VRV TEAM
CZE 0:21:42.9 0:04:09.0
27.
DYMÁČEK Jan
BIKE 2000
CZE 0:21:47.5 0:04:13.6
28.
ČÁSLAVSKÝ Matěj
Kola-bbm.cz
CZE 0:22:10.6 0:04:36.7
29.
SVOBODA Pavel
Vokolek-Cycling-Team
CZE 0:22:13.1 0:04:39.2
30.
CHOVANEC Tomáš
MG Bike Team
CZE 0:23:23.8 0:05:49.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:18:20.1 0:00:00.0
2.
NOVOTNÁ Aneta
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:18:38.9 0:00:18.8
3.
ZEMANOVÁ Kristýna
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:18:51.9 0:00:31.8
4.
HEJHALOVÁ Dagmar
DUKLA PRAHA
CZE 0:19:00.3 0:00:40.2
5.
VIKTOROVÁ Nela
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:19:01.6 0:00:41.5
6.
HLADÍKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:19:28.3 0:01:08.2
7.
HOJKOVÁ Štěpánka
Bike Freaks Holice
CZE 0:19:47.3 0:01:27.2
8.
SPĚŠNÁ Simona
Kola-bbm.cz
CZE 0:20:25.9 0:02:05.8
9.
MUNDLOVÁ Anna
Cyklosport - Pitstop.cz
CZE 0:20:42.7 0:02:22.6
10.
PŮBALOVÁ Nela
LAWI Author Team
CZE 0:21:08.1 0:02:48.0
11.
KYSELOVÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:21:36.7 0:03:16.6
12.
FOLTÝNOVÁ Adéla
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:21:45.4 0:03:25.3
13.
JOANNIDU Niki
BIKE 2000
CZE 0:22:09.7 0:03:49.6
14.
MIŠOŇOVÁ Veronika
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:22:24.0 0:04:03.9
15.
KŘIKAVOVÁ Šárka
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:22:43.9 0:04:23.8
16.
ŠINDELÁŘOVÁ Hana
Craft Author Bike Team
CZE 0:23:34.8 0:05:14.7
17.
DRBOHLAVOVÁ Eliška
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:23:34.9 0:05:14.8
18.
SMUTNÁ Anna
MORAVEC TEAM
CZE 0:23:59.0 0:05:38.9
19.
KOLÁŘOVÁ Kristyna
MORAVEC TEAM
CZE 0:24:27.5 0:06:07.4
20.
KOLÁŘOVÁ Justýna
DUKLA PRAHA
CZE 0:24:53.5 0:06:33.4
21.
VINKLÁRKOVÁ Marie
MG Bike Team
CZE 0:26:48.0 0:08:27.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MALÝ Jakub
VRV TEAM
CZE 0:21:19.9 0:00:00.0
2.
STOČEK Bruno
BIKE 2000
CZE 0:21:21.6 0:00:01.7
3.
KUČERA Jakub
CK MTB MARATON HLINSKO
CZE 0:21:36.9 0:00:17.0
4.
MAREK Oskar
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:21:41.1 0:00:21.2
5.
DUDEK Tomáš
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:21:51.0 0:00:31.1
6.
NĚMEC Patrik
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:21:56.7 0:00:36.8
7.
HLADÍK Josef
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:22:36.2 0:01:16.3
8.
ZATLOUKAL Jan
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:22:51.8 0:01:31.9
9.
ELČKNER Lukáš
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:23:12.9 0:01:53.0
10.
NOVY Jakub
CZE 0:23:18.9 0:01:59.0
11.
ŠULC David
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:23:21.5 0:02:01.6
12.
TLAMKA Tomáš
MORAVEC TEAM
CZE 0:23:25.2 0:02:05.3
13.
MATĚJKA Tomáš
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:23:41.3 0:02:21.4
14.
ŠMÍDA Michal
MORAVEC TEAM
CZE 0:23:42.1 0:02:22.2
15.
KOMÍNEK Luboš
DUKLA PRAHA
CZE 0:23:50.7 0:02:30.8
16.
ŠTYCH Jan
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:24:10.0 0:02:50.1
17.
VYTLAČIL Štěpán
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:24:13.8 0:02:53.9
18.
HNÍK Jakub
KAH SPORT VRCHLABÍ
CZE 0:24:15.5 0:02:55.6
19.
DANĚK Jakub
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:24:24.6 0:03:04.7
20.
SÁSKA Jan
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:24:25.7 0:03:05.8
21.
PONÍŽIL Karel
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:24:50.9 0:03:31.0
22.
HENDRYCH David
TEAM BIKE PERŠTEJN
CZE 0:25:12.7 0:03:52.8
23.
BREDLER Matyáš Jiří
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:25:21.5 0:04:01.6
24.
ZUNA Ondřej
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:25:29.9 0:04:10.0
25.
NAROVEC Jonáš
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:25:30.6 0:04:10.7
26.
BŘEZNA Vojtěch
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:25:37.3 0:04:17.4
27.
VINKLÁREK František
MG Bike Team
CZE 0:25:40.0 0:04:20.1
28.
ŠINDELÁŘ Jan
ACT LERAK
CZE 0:25:40.8 0:04:20.9
29.
MULLER Maxim
BIKE PRO RACING
CZE 0:25:42.9 0:04:23.0
30.
MAROUL Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:26:14.9 0:04:55.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MIŠOŇOVÁ Magdalena
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:23:26.6 0:00:00.0
2.
OBOŘILOVÁ Tereza
MORAVEC TEAM
CZE 0:23:53.5 0:00:26.9
3.
VERNEROVÁ Klára
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:24:13.6 0:00:47.0
4.
KADLECOVÁ Zuzana
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:24:22.8 0:00:56.2
5.
BOJKOVÁ Michaela
BIKE 2000
CZE 0:25:32.3 0:02:05.7
6.
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana
CYKLO-SKI klub Polička
CZE 0:26:10.1 0:02:43.5
7.
HERMANOVÁ Veronika
VRV TEAM
CZE 0:26:42.6 0:03:16.0
8.
MYNÁŘOVÁ Natálie Laura
BIKE PRO RACING
CZE 0:26:56.3 0:03:29.7
9.
ČERNOHORSKÁ Jitka
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:27:08.0 0:03:41.4
10.
JEDLÁNKOVÁ Martina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:27:10.0 0:03:43.4
11.
ZEMÁNKOVÁ Anna
MORAVEC TEAM
CZE 0:27:19.4 0:03:52.8
12.
BURLOVÁ Kristýna
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 0:27:35.2 0:04:08.6
13.
RICHTEROVÁ Jana
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 0:27:41.8 0:04:15.2
14.
POLÁKOVÁ Karolína
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
CZE 0:27:46.4 0:04:19.8
15.
PRCHALOVÁ Libuše
MG Bike Team
CZE 0:27:46.7 0:04:20.1
16.
ŠTEFANOVÁ Kateřina
Bike Freaks Holice
CZE 0:28:14.2 0:04:47.6
17.
HARTYCHOVÁ Nicole
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:28:32.7 0:05:06.1
18.
SEIDLOVÁ Monika
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:28:42.9 0:05:16.3
19.
JANOVSKÁ Lenka
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:29:05.2 0:05:38.6
20.
HAZOVÁ Michaela
KH Tour Liv Cycling team
CZE 0:29:10.8 0:05:44.2
21.
DUBSKÁ Kateřina
BIKE 2000
CZE 0:29:42.5 0:06:15.9
22.
FRITZOVÁ Aneta
MORAVEC TEAM
CZE 0:29:43.5 0:06:16.9
23.
PAPOUŠKOVÁ Martina
Bike Freaks Holice
CZE 0:29:49.8 0:06:23.2
24.
KLÍMOVÁ Natálie
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:29:52.6 0:06:26.0
25.
DŽERENGOVÁ Sabina
DUKLA PRAHA
CZE 0:30:32.0 0:07:05.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HOLEC Richard
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:47:09.0 0:00:00.0
2.
ZADÁK David
CYKLOTEAM OSTROV
CZE 0:48:31.0 0:01:22.0
3.
JIROUŠ Samuel
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:49:10.7 0:02:01.7
4.
HONZÁK David
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:49:31.9 0:02:22.9
5.
HONSA František
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:49:38.9 0:02:29.9
6.
BITTNER Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:49:49.6 0:02:40.6
7.
GAVENDA Jan
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:50:02.7 0:02:53.7
8.
KUNÁŠEK Josef
Kh tour giant cycling team
CZE 0:50:05.7 0:02:56.7
9.
ANDĚL Jan
BIKE 2000
CZE 0:50:07.0 0:02:58.0
10.
VOPAT Milan
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:50:50.5 0:03:41.5
11.
TYRPEKL Karel
PROFI SPORT CHEB
CZE 0:50:57.6 0:03:48.6
12.
BEDRNÍK Matěj
Kola-bbm.cz
CZE 0:51:03.8 0:03:54.8
13.
SEDLÁČEK Vojtěch
CK Příbram
CZE 0:51:10.3 0:04:01.3
14.
HÁTLE Ondřej
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:52:28.2 0:05:19.2
15.
STLOUKAL Štěpán
ACT LERAK
CZE 0:52:35.4 0:05:26.4
16.
ČERVENKA Marcel
HNÍZDIL TEAM
CZE 0:52:38.3 0:05:29.3
17.
DOLEŽAL Vladislav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:52:47.0 0:05:38.0
18.
FORMÁNEK Adam
CYKLO MXM HULÍN
CZE 0:53:20.3 0:06:11.3
19.
SOLAŘ Kryštof
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:53:35.2 0:06:26.2
20.
VANÍČEK Šimon
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:53:35.3 0:06:26.3
21.
SCHIERL Jakub
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:53:35.5 0:06:26.5
22.
VONDRÁČEK Jaroslav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:54:05.8 0:06:56.8
23.
ZONYGA Jan
VRV TEAM
CZE 0:54:19.1 0:07:10.1
24.
CHVOSTEK Tomáš
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
CZE 0:54:20.3 0:07:11.3
25.
HOMOLA Jakub
BIKE 2000
CZE 0:54:21.9 0:07:12.9
26.
STEHNO Filip
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:54:38.0 0:07:29.0
27.
VOZNIČKA Vojtěch
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 0:54:45.9 0:07:36.9
28.
MALÝ Matěj
VRV TEAM
CZE 0:55:08.7 0:07:59.7
29.
TLÁSKAL Hynek
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 0:55:28.3 0:08:19.3
30.
ŘÍMAN Jakub
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 0:55:39.4 0:08:30.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KUČEROVÁ Monika
VRV TEAM
CZE 0:37:06.7 0:00:00.0
2.
SÁSKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:37:35.3 0:00:28.6
3.
VANÍČKOVÁ Tereza
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:37:45.5 0:00:38.8
4.
KRUPOVÁ Lucie
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:38:50.2 0:01:43.5
5.
ŘEZNÍKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:39:43.4 0:02:36.7
6.
TESAŘOVÁ Jana
MORAVEC TEAM
CZE 0:41:01.3 0:03:54.6
7.
SOUČKOVÁ Celestýna
CEZ-cykloteam Tábor
CZE 0:41:18.7 0:04:12.0
8.
JANŮ Kamila
KH Tour Liv Cycling team
CZE 0:41:56.7 0:04:50.0
9.
NOVÁKOVÁ Anežka
PROFI SPORT CHEB
CZE 0:42:28.4 0:05:21.7
10.
PODSKALSKÁ Anna
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:43:24.6 0:06:17.9
11.
KUBÁTOVÁ Dominika
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:46:36.6 0:09:29.9
12.
STRNADELOVÁ Klára
VRV TEAM
CZE 0:51:14.0 0:14:07.3
13.
KONEČNÁ Monika
MORAVEC TEAM
CZE 0:53:22.1 0:16:15.4
14.
SEBEROVÁ Barbora
BIKE 2000
CZE 0:56:18.5 0:19:11.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PRŮDEK Matěj
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:18:57.3 0:00:00.0
2.
SIRŮČEK Václav
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:22:01.2 0:03:03.9
3.
PRUDEK Dominik
GT bikeplac opportunity
CZE 1:22:31.0 0:03:33.7
4.
ŠIMŮNEK Adam
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:23:14.3 0:04:17.0
5.
ZEŤÁK Michael
BIKE 2000
CZE 1:24:22.4 0:05:25.1
6.
SKÁLA Jaromír
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:24:41.1 0:05:43.8
7.
KUNT Lukáš
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:24:46.1 0:05:48.8
8.
KADLEC Jakub
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:25:12.8 0:06:15.5
9.
BŘEZINA Jonáš
Kola-bbm.cz
CZE 1:26:33.3 0:07:36.0
10.
ŠAFRANÍK Kryštof
BIKE 2000
CZE 1:27:03.1 0:08:05.8
11.
ŠTĚPANÍK Jiří
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:27:16.7 0:08:19.4
12.
STARÝ Dominik
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:28:20.6 0:09:23.3
13.
JELÍNEK Josef
Big Shock team o.s.
CZE 1:29:19.1 0:10:21.8
14.
FLÁMA Tomáš
TJ UNIČOV
CZE 1:30:24.1 0:11:26.8
15.
ŠEVCŮ Tomáš
HSK cycling team
CZE 1:31:11.5 0:12:14.2
16.
NOVOTNÝ Jakub
ZP cykloservis cycling team
CZE 1:31:48.3 0:12:51.0
17.
NOVÁK Radek
GS cyklo team Jistebnice
CZE 1:31:59.5 0:13:02.2
18.
LIDMILA Martin
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:32:29.1 0:13:31.8
19.
KRUMPHANZL Matyáš
SUPERIOR RIDERS
CZE 1:33:11.5 0:14:14.2
20.
FRANK Jakub
Kola-bbm.cz
CZE 1:33:23.6 0:14:26.3
21.
BÁRTEK David
VRV TEAM
CZE 1:34:27.0 0:15:29.7
22.
MUSIL Filip
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:34:37.5 0:15:40.2
23.
SWÁROVSKÝ Michal
ZP cykloservis cycling team
CZE 1:36:24.6 0:17:27.3
24.
ŠUBR Martin
CK Carla-KUPKOLO.CZ
CZE 1:36:35.3 0:17:38.0
25.
HLAVATÝ Jan
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:36:41.2 0:17:43.9
26.
MATĚJKA Radim
CYKLO BENDL CLUB 98
CZE 1:37:39.1 0:18:41.8
27.
KRESTA Jan
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 1:38:53.7 0:19:56.4
28.
HEJTMÁNEK Marek
SPORTON ŠUMPERK
CZE 1:39:40.4 0:20:43.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CZECZINKAROVÁ Jana
SRAM MITAS TREK
CZE 0:53:54.3 0:00:00.0
2.
ŠAFÁŘOVÁ Adéla
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:56:41.5 0:02:47.2
3.
NOSKOVÁ Nikola
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:57:24.3 0:03:30.0
4.
LUKEŠOVÁ Denisa
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:59:23.2 0:05:28.9
5.
KOZELSKÁ Petra
BIKE 2000
CZE 1:01:16.6 0:07:22.3
6.
HOŠMANOVÁ Tereza
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:02:10.1 0:08:15.8
7.
KNAPKOVÁ Denisa
SUPERIOR RIDERS
CZE 1:03:47.2 0:09:52.9
8.
BAJGEROVÁ Nikola
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 1:04:12.3 0:10:18.0
9.
BŘEZINOVÁ Daniela
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:06:09.7 0:12:15.4
10.
LACINOVÁ Kateřina
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
CZE 1:10:04.9 0:16:10.6
11.
KŘÍŽOVÁ Klára
Bicykl Kříž Team Ústí n. Labem
CZE 1:20:21.4 0:26:27.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZELENÝ Ondřej
Eleven Mercedes Benz Mitas
CZE 0:46:56.5 0:00:00.0
2.
ŽILÁK František
KONA CYCLING POINT
CZE 0:48:41.9 0:01:45.4
3.
KOBES Miroslav
VELOSPORT DOMAŽLICE
CZE 0:49:22.7 0:02:26.2
4.
SCHWARZ Herbert
TJ RUMBURK-KOLABRABEC.CZ
CZE 0:49:33.2 0:02:36.7
5.
CHYBA Jiří
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:50:04.2 0:03:07.7
6.
ZBUZEK Michal
SWEEP CYCLING
CZE 0:50:29.0 0:03:32.5
7.
PAKANDL Ladislav
Prodej kol Pakandl
CZE 0:50:37.6 0:03:41.1
8.
NOVOTA Jan
Bicykl Kříž Team - CK Šluknovsko
CZE 0:52:15.4 0:05:18.9
9.
PITHART Jan
KH Tour Czech cycling team
CZE 0:52:17.0 0:05:20.5
10.
VIDECKÝ Karel
MAX CURSOR
CZE 0:52:41.2 0:05:44.7
11.
ARNOLD Zdeněk
HAVEN EXTREME
CZE 0:54:41.9 0:07:45.4
12.
VOPÁLENSKÝ Tomáš
Petr Čech Sport MTB Team
CZE 1:00:32.2 0:13:35.7
13.
BENDA Pavel
KH Tour - Giant cycling team
CZE 1:05:50.2 0:18:53.7
14.
ŠÍPEK Miroslav
KH Tour - Giant cycling team
CZE 1:11:23.4 0:24:26.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KAVALÍR Jakub
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 0:46:58.1 0:00:00.0
2.
ADÁMEK Petr
APACHE LOKO TRUTNOV
CZE 0:47:39.1 0:00:41.0
3.
ŠELLER Luděk
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:48:15.8 0:01:17.7
4.
BARTIZAL Jiří
KONA CYCLING POINT
CZE 0:48:35.7 0:01:37.6
5.
KOZEL Michal
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 0:49:23.6 0:02:25.5
6.
PAPEŽ Vít
SYMBIO + CANNONDALE TEAM
CZE 0:50:17.6 0:03:19.5
7.
BENDA Michal
TJ SOKOL PLAVY-CYKLO BENDA
CZE 0:50:35.0 0:03:36.9
8.
VRÁNA Dominik
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
CZE 0:50:51.3 0:03:53.2
9.
KODL Pavel
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
CZE 0:51:04.4 0:04:06.3
10.
BOGAR František
Colnago assos proshop
CZE 0:51:23.6 0:04:25.5
11.
MADER Daniel
Bikez.cz
CZE 0:51:51.4 0:04:53.3
12.
KEC Jan
SUPERIOR RIDERS
CZE 0:52:41.9 0:05:43.8
13.
RYDVAL Jakub
CZE 0:52:54.4 0:05:56.3
14.
PTÁČEK Miroslav
SPORT KLUB Calabrone
CZE 0:53:03.4 0:06:05.3
15.
GREGOR Lukáš
MORAVEC TEAM
CZE 0:53:03.6 0:06:05.5
16.
FRANK Petr
BIKEGALLERY
CZE 0:53:20.3 0:06:22.2
17.
PRENĚK Ondřej
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 0:53:34.5 0:06:36.4
18.
BRILL Miroslav
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
CZE 0:53:34.6 0:06:36.5
19.
FLÁMA Miroslav
Porsche Olomouc
CZE 0:53:50.4 0:06:52.3
20.
ŘEŠÁTKO Jiří
SRAM MITAS TREK
CZE 0:53:58.2 0:07:00.1
21.
MARKVART Vladislav
Kola-bbm.cz
CZE 0:54:28.8 0:07:30.7
22.
HOLUBÁŘ Filip
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 0:54:45.5 0:07:47.4
23.
KADLEC Josef
Velosport Valenta Scott Team
CZE 0:55:22.8 0:08:24.7
24.
MAREK Marcel
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 0:55:30.4 0:08:32.3
25.
TOMAŠOV Filip
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 0:56:12.9 0:09:14.8
26.
ZÁPOTOCKÝ Michal
Symbio+cannondale
CZE 0:56:30.7 0:09:32.6
27.
SŮVA Petr
KL SPORT MOST
CZE 0:57:41.2 0:10:43.1
28.
DRINKA Daniel
SK VELO PRAHA
CZE 0:58:25.7 0:11:27.6
29.
ŠUBRT Jan
GT bikeplac opportunity
CZE 0:59:00.4 0:12:02.3
30.
CSIPKA Pavel
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
CZE 1:01:45.3 0:14:47.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:45:12.0 0:00:00.0
2.
SRAM MITAS TREK
CZE 0:45:47.6 0:00:35.6
3.
REMERX MERIDA TEAM KOLÍN I.
CZE 0:46:05.2 0:00:53.2
4.
GT BIKE PLAC OPPORTUNITY
CZE 0:48:08.4 0:02:56.4
5.
KOOPERATIVA IV.
CZE 0:48:32.2 0:03:20.2
6.
KOOPERATIVA III.
CZE 0:48:36.1 0:03:24.1
7.
REMERX MERIDA TEAM KOLÍN II.
CZE 0:50:11.9 0:04:59.9
8.
KH TOUR CZECH CYCLING TEAM
CZE 0:51:06.6 0:05:54.6
9.
KOOPERATIVA II.
CZE 0:51:17.2 0:06:05.2
10.
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
CZE 0:54:37.0 0:09:25.0
11.
KOOPERATIVA I.
CZE 0:55:48.4 0:10:36.4