Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2015

Praha - Karlštejn Tour České spořitelny

MTB
DATUM :25.7.2015 MÍSTO :Praha

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STRÁNSKÝ Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:11:04.7 0:00:00.0
2.
ŠINDELÁŘ Jan
Craft Author Bike Team
CZE 0:11:11.1 0:00:06.4
3.
NOVÁK Ondřej
Remerx Merida team Kolín
CZE 0:11:17.7 0:00:13.0
4.
ČEKAL Josef
KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou
CZE 0:11:23.9 0:00:19.2
5.
MAROUL Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:12:00.2 0:00:55.5
6.
PŮLPÁN Matěj
www.scottmtb.cz
CZE 0:12:44.7 0:01:40.0
7.
ČERVÍČEK David
TEAM-LOUNY
CZE 0:12:59.9 0:01:55.2
8.
VRABEC Jiří
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 0:13:25.9 0:02:21.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HEJHALOVÁ Dagmar
Dukla Praha
CZE 0:11:59.7 0:00:00.0
2.
HENDRYCHOVÁ Lucka
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 0:13:44.4 0:01:44.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ROZSYPAL Štěpán
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:08:38.9 0:00:00.0
2.
SAMEC Filip
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:08:49.5 0:00:10.6
3.
KUNČÍK Matěj
www.skisport-horka.cz
CZE 0:08:56.9 0:00:18.0
4.
MRÁZ Daniel
TJ cyklistika Uničov
CZE 0:09:02.3 0:00:23.4
5.
JEŽEK Venda
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:09:20.3 0:00:41.4
6.
SEIDL Jan
Thrill Protivín
CZE 0:09:52.1 0:01:13.2
7.
KOBR Richard
CZE 0:09:54.5 0:01:15.6
8.
ŠILHAVÝ Daniel
SP KOLO SPECIALIZED
CZE 0:10:05.5 0:01:26.6
9.
KOBR Robert
CZE 0:10:06.9 0:01:28.0
10.
JANKOVSKÝ Tomáš
BIKE3000 Junior Team
CZE 0:10:16.0 0:01:37.1
11.
ŠIMEK Marek Emanuel
Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn
CZE 0:10:22.0 0:01:43.1
12.
CHLOUPEK Josef
IVAR CS AUTHOR TEAM
CZE 0:10:42.9 0:02:04.0
13.
TABARA Šimon
Agrofert Junior Team
CZE 0:11:06.0 0:02:27.1
14.
BĚLKA Lukáš
MAGICVETERANS
CZE 0:11:12.3 0:02:33.4
15.
CIMRMAN Adam
TEAM-LOUNY
CZE 0:11:21.5 0:02:42.6
16.
KUCHAŘ Matěj
CZE 0:11:30.0 0:02:51.1
17.
PAVLAS Ondřej
SYMBIO+ CANNONDALE CYCLING TEAM
CZE 0:11:31.0 0:02:52.1
18.
RUBEŠ Daniel
AGROFERT cyklo tým - Agrofert Junior Team
CZE 0:11:40.3 0:03:01.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KYSELOVÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:09:29.2 0:00:00.0
2.
ŠINDELÁŘOVÁ Hana
Craft Author Bike Team
CZE 0:10:18.1 0:00:48.9
3.
NÁROVCOVÁ Monika
ČS Specialized junior MTB Team Vimperk
CZE 0:10:32.9 0:01:03.6
4.
GLAISTER Mia
Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn
CZE 0:10:35.4 0:01:06.1
5.
JAROLIMOVÁ Nicole
CZE 0:11:00.9 0:01:31.6
6.
NAROVCOVÁ Beata
Ski klub Šumava
CZE 0:12:12.1 0:02:42.9
7.
BĚLOVÁ Aneta
TJ COPR Přeštice
CZE 0:12:23.1 0:02:53.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PURNOCH Matyáš
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:06:53.1 0:00:00.0
2.
HENDRYCH Vojta
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 0:07:14.6 0:00:21.5
3.
BRUCKNER Filip
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:07:18.6 0:00:25.5
4.
BLAŽEK Aleš
Nasavrky Bikers
CZE 0:07:28.1 0:00:35.0
5.
FRENCL Dominik
GIANTPITRSBIKE
CZE 0:07:36.1 0:00:43.0
6.
KNIHA Petr
CK KOLOKRAM Junior tým
CZE 0:07:41.1 0:00:48.0
7.
DUŠEK Jakub
Horní Hanychov
CZE 0:08:09.1 0:01:16.0
8.
TABULKA Štěpán
CZE 0:08:09.8 0:01:16.7
9.
HÁJEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:08:35.8 0:01:42.7
10.
PAVLAS Marek
SYMBIO+ CANNONDALE CYCLING TEAM
CZE 0:08:42.8 0:01:49.7
11.
NĚMEC František
CZE 0:08:50.6 0:01:57.5
12.
NOVÁK Vojtěch
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 0:08:51.1 0:01:58.0
13.
KRASILOV Jiří
MTB Sokol Sobotka
CZE 0:08:59.1 0:02:06.0
14.
NETÍK Tomáš
CZE 0:09:06.1 0:02:13.0
15.
GLASAR Martin
CZE 0:09:12.1 0:02:19.0
16.
HOLLIDAY Boris
CZE 0:09:32.1 0:02:39.0
17.
BLOUDEK Rudolf
CZE 0:09:42.2 0:02:49.0
18.
CHVOJKA Filip
Nilfisk ALTO junior team
CZE 0:09:43.2 0:02:50.0
19.
OKROUHLICKÝ Tomáš
CZE 0:09:44.1 0:02:51.0
20.
KUCHAŘ Ondřej
CZE 0:09:57.2 0:03:04.1
21.
ČERVENKA Vojta
CZE 0:09:58.6 0:03:05.5
22.
KUBÍN Václav
CZE 0:09:59.1 0:03:06.0
23.
KORBEL Daniel
Six Monkeys
CZE 0:10:09.8 0:03:16.7
24.
KAKOS Karel
CZE 0:10:13.1 0:03:20.0
25.
RAJS Josef
Ck loko Rakovnik
CZE 0:10:15.1 0:03:22.0
26.
ČERNÝ Bartoloměj
CZE 0:10:19.6 0:03:26.5
27.
ČEJKA Jan
CZE 0:10:29.1 0:03:36.0
28.
VOLÁK Matěj
CZE 0:10:40.8 0:03:47.7
29.
BERÁNEK Daniel
CCC - Cycling Club Chomutov
CZE 0:11:03.2 0:04:10.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ROZSYPALOVÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:07:34.2 0:00:00.0
2.
DUBCOVÁ Štěpánka
FORMAN CINELLI Kids
CZE 0:07:57.7 0:00:23.4
3.
DUŠKOVÁ Kateřina
Horní Hanychov
CZE 0:08:03.2 0:00:28.9
4.
NOVÁKOVÁ Daniela
BMX Řepy
CZE 0:08:25.4 0:00:51.2
5.
KRAMEŠOVÁ Marie
CZE 0:08:26.7 0:00:52.4
6.
VAŠKOVSKÁ Michaela
MAGIC Bike Team
CZE 0:08:27.4 0:00:53.2
7.
VOLEJNÍKOVÁ Natálie
CZE 0:08:35.2 0:01:00.9
8.
KLUCHOVÁ Anežka
MAGIC BIKETEAM
CZE 0:08:35.7 0:01:01.4
9.
JANKOVSKÁ Ema
BIKE3000 Junior Team
CZE 0:08:37.4 0:01:03.2
10.
PECHÁČKOVÁ Denisa
CZE 0:08:38.2 0:01:03.9
11.
ČAPKOVÁ Claudie
IVAR CS AUTHOR TEAM
CZE 0:09:04.2 0:01:29.9
12.
VOLEJNÍKOVÁ Nikola
CZE 0:09:05.7 0:01:31.4
13.
JAROLÍMOVÁ Yasmina
CZE 0:09:08.2 0:01:33.9
14.
KUNČÍKOVÁ Ella
www.ehorka.cz
CZE 0:09:19.2 0:01:44.9
15.
GALANDROVÁ Tereza
Team 3M
CZE 0:09:40.4 0:02:06.2
16.
KOTKOVÁ Eliška
CZE 0:09:57.7 0:02:23.4
17.
STRAKATÁ Vendulka
Dexter BSK Racing Team
CZE 0:09:59.4 0:02:25.2
18.
PETSCHOVÁ Kristýna
vebrovyboudy.com
CZE 0:10:00.2 0:02:25.9
19.
BERANOVÁ Jana
IVAR CS AUTHOR TEAM
CZE 0:10:00.6 0:02:26.3
20.
KOHOUTKOVÁ Amelie
AGROTEC
CZE 0:10:12.4 0:02:38.2
21.
KOVÁŘOVÁ Nikola
CZE 0:10:21.2 0:02:46.9
22.
KIMMELOVÁ Anna
CZE 0:10:26.0 0:02:51.7
23.
NOVOTNÁ Adéla
CZE 0:10:37.4 0:03:03.2
24.
HEJNOVÁ Elena
CZE 0:11:11.4 0:03:37.1
25.
MÁROVÁ Kateřina
CZE 0:11:17.7 0:03:43.4
26.
JÍLKOVÁ Sabina
CZE 0:11:24.2 0:03:49.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FRENCL Patrik
GIANTPITRSBIKE
CZE 0:05:00.4 0:00:00.0
2.
PEŠEK Tomáš
CK LOKO Rakovník
CZE 0:05:17.2 0:00:16.7
3.
KOVÁŘ Melichar
CZE 0:05:22.4 0:00:22.0
4.
DUBEC Martin
TEAM FORMAN CINELLI Kids
CZE 0:05:22.9 0:00:22.5
5.
VAŠINA Timotej
Craft Author Bike Team
CZE 0:05:40.4 0:00:40.0
6.
BENEŠ Marek
FIBEKO
CZE 0:05:44.4 0:00:44.0
7.
KINDL Petr
CZE 0:05:51.9 0:00:51.5
8.
ŠPERL Václav
CZE 0:06:05.6 0:01:05.2
9.
TOMS Matěj
TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ
CZE 0:06:10.1 0:01:09.7
10.
PETRÁČEK Milan
P.J.P.T. junior team
CZE 0:06:15.4 0:01:15.0
11.
BEDĚRKA Matyáš
BMX Pardubice
CZE 0:06:28.1 0:01:27.7
12.
OKROUHLICKÝ Vojta
CZE 0:06:28.6 0:01:28.2
13.
ŠRŮTEK Bruno
Turbosnails
CZE 0:06:30.6 0:01:30.2
14.
LOUKOTKA Patrik
SAC BĚLÁ POD BEZDĚZEM
CZE 0:06:43.4 0:01:43.0
15.
TVRZ Jan
MTBike
CZE 0:06:51.1 0:01:50.7
16.
DVORSKÝ Adam
CZE 0:06:54.6 0:01:54.2
17.
SIMON Štěpán
CZE 0:06:57.9 0:01:57.5
18.
KOHOUTEK Tomáš
AGROTEC
CZE 0:06:58.6 0:01:58.2
19.
POLÁK Jáchym
CZE 0:06:59.6 0:01:59.2
20.
LOUDA Marek
WWW.COREX.CZ
CZE 0:07:01.1 0:02:00.7
21.
KOLESNIKOV Matěj
CZE 0:07:01.9 0:02:01.5
22.
ČERNÝ Tadeáš
CZE 0:07:02.4 0:02:02.0
23.
KUBA Matyáš
Dveře, Zbraně Vrchlabí Němcová
CZE 0:07:05.1 0:02:04.7
24.
VESELY Markus
CZE 0:07:06.6 0:02:06.2
25.
KANIŠČAR Alexandr
CZE 0:07:10.4 0:02:10.0
26.
KOŠÁR Karel
cyklo team Kolárna
CZE 0:07:14.9 0:02:14.5
27.
HRACH Tony
CZE 0:07:17.1 0:02:16.7
28.
HEZEŠ Ondřej
CZE 0:07:23.9 0:02:23.5
29.
FLAŠKA Pavel
CZE 0:07:31.4 0:02:31.0
30.
KORBEL Dominik
Six Monkeys
CZE 0:07:35.4 0:02:35.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PETRÁČKOVÁ Anna
P.J.P.T. junior team
CZE 0:05:04.0 0:00:00.0
2.
KRÁTKÁ Zuzka
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 0:05:04.3 0:00:00.2
3.
DUBCOVÁ Anna
TEAM FORMAN CINELLI Kids
CZE 0:05:23.2 0:00:19.1
4.
KYSELOVÁ Aneta
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:05:26.0 0:00:22.0
5.
SCHÄFEROVÁ Magdaléna
ČKL Harrachov
CZE 0:05:37.8 0:00:33.7
6.
STRÁNSKÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:05:55.3 0:00:51.2
7.
CHRDIMSKA Victoria
CZE 0:06:22.8 0:01:18.7
8.
NĚMCOVÁ Rozálie
CZE 0:06:55.1 0:01:51.0
9.
ŠERÁKOVÁ Anežka
CZE 0:07:03.3 0:01:59.2
10.
TABULKOVÁ Barbora
CZE 0:07:09.0 0:02:05.0
11.
BENEDIKTOVÁ Nikola
copr přeštice
CZE 0:07:19.3 0:02:15.2
12.
ONDROUŠKOVÁ Adéla
CZE 0:07:22.0 0:02:18.0
13.
ŘEPOVÁ Eliška Csilla
SK DNF
CZE 0:07:25.0 0:02:21.0
14.
ČEJKOVÁ Magdaléna
CZE 0:07:27.8 0:02:23.7
15.
TRUHLÁŘOVÁ Natálie
AGROFERT cyklo tým
CZE 0:07:38.0 0:02:34.0
16.
VÝDOVÁ Thea
CZE 0:07:49.3 0:02:45.2
17.
FLIEGEROVÁ Ivana
CZE 0:07:54.8 0:02:50.7
18.
ŠTĚPÁNKOVÁ Agáta
CZE 0:07:56.0 0:02:52.0
19.
ČERVÍČKOVÁ Linda
TEAM-LOUNY
CZE 0:09:07.3 0:04:03.2
20.
VLČKOVÁ Adéla
CZE 0:09:22.1 0:04:18.0
21.
HENDRYCHOVÁ Daniela
CZE 0:09:23.3 0:04:19.2
22.
JANDOVÁ Tereza
CZE 0:09:29.1 0:04:25.0
23.
BADINSKÁ Nela
CZE 0:09:59.8 0:04:55.7
24.
JANOUŠOVÁ Tereza
CZE 0:10:17.3 0:05:13.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠIMŮNEK Adam
KC Kooperativa SG Jablonec n.N
CZE 1:18:53.7 0:00:00.0
2.
SIRŮČEK Václav
KC Kooperativa SG
CZE 1:19:31.5 0:00:37.8
3.
SEDLÁČEK Vojtěch
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:20:49.1 0:01:55.4
4.
PAPEŽ Vít
Symbio+cycling
CZE 1:20:54.7 0:02:01.0
5.
DOLEŽAL Vladislav
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 1:21:12.7 0:02:19.0
6.
CÍSAŘ Vojtěch
SK VELO PRAHA
CZE 1:22:38.1 0:03:44.4
7.
BLAŽEK Lukáš
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:23:07.9 0:04:14.2
8.
SUCHÝ Milan
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:23:15.3 0:04:21.6
9.
DŘEVOJÁNEK Jan
SKP VSETÍN - VALMEZBIKE
CZE 1:24:04.2 0:05:10.5
10.
SWÁROVSKÝ Michal
ZP cykloservis STEVENS cycling team
CZE 1:25:18.9 0:06:25.2
11.
VÍCH Michal
SUPERIOR CYKLOFIT LIBEREC
CZE 1:25:25.3 0:06:31.6
12.
ŠŇUPÁVEK Václav
CZE 1:26:25.1 0:07:31.4
13.
BLAŽEK Jakub
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:26:34.9 0:07:41.2
14.
ČEKAL Pavel
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:26:37.3 0:07:43.6
15.
KOMÁREK Miloslav
CZE 1:26:45.2 0:07:51.5
16.
SEDLÁČEK Jiří
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:26:59.9 0:08:06.2
17.
BENEŠ Radek
Cyklo VAPE
CZE 1:28:06.7 0:09:13.0
18.
HRUBÝ Jakub
KC Kooperativa SG Jablonec n. N.
CZE 1:28:29.2 0:09:35.5
19.
ZÁPOTOCKÝ Michal
Scott Scania Kolín
CZE 1:28:29.6 0:09:35.9
20.
KRYŠTOF František
CZE 1:28:50.7 0:09:57.0
21.
ELIÁŠ Ondřej
Nilfisk ALTO pro cycling team
CZE 1:28:55.2 0:10:01.5
22.
ARNOLD Zdeněk
BOMBARNIE
CZE 1:29:00.9 0:10:07.2
23.
FILIP Martin
la degustation chefs team
CZE 1:29:23.2 0:10:29.5
24.
SWÁROVSKÝ Pavel
ZP cykloservis STEVENS cycling team
CZE 1:30:18.7 0:11:25.0
25.
VÁGNER Daniel
Factor Bike Team
CZE 1:31:44.9 0:12:51.2
26.
SEDLÁČEK Jiří
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:32:34.9 0:13:41.2
27.
HANZEL René
Cyklo- Market.cz
CZE 1:32:51.9 0:13:58.2
28.
ZÍBR Roman
CZE 1:32:57.2 0:14:03.5
29.
PAPOUŠEK Jan
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:33:27.7 0:14:34.0
30.
ČERNOHORSKÝ David
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:33:38.1 0:14:44.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NOSKOVÁ Nikola
KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou
CZE 1:31:06.5 0:00:00.0
2.
VIDROVÁ Kristýna
ETRIATLON TEAM
CZE 1:42:56.9 0:11:50.4
3.
BŘEZINOVÁ Daniela
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:46:32.0 0:15:25.5
4.
PODSKALSKÁ Anna
Česká spořitelna Specialized MTB Junior TEAM
CZE 1:47:47.7 0:16:41.2
5.
ŠTEFANOVÁ Kateřina
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:47:49.2 0:16:42.7
6.
MUFOVÁ Hanka
CZE 1:47:55.8 0:16:49.3
7.
CHVÁTALOVÁ Markéta
SDH Dolní Jircany
CZE 1:50:26.2 0:19:19.7
8.
ELIÁŠOVÁ Edita
Nilfisk ALTO pro cycling team
CZE 1:50:57.6 0:19:51.1
9.
BUBLÍKOVÁ Petra
CZE 1:51:08.3 0:20:01.8
10.
MARVANOVÁ Markéta
GASSO Jablonec
CZE 1:51:15.5 0:20:09.0
11.
ŠERTLEROVÁ Klára
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:54:01.5 0:22:55.0
12.
POPELKOVÁ Daniela
REDFROG
CZE 1:54:03.1 0:22:56.6
13.
KAŠPAROVÁ Natálie
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 1:55:23.1 0:24:16.6
14.
KUŘÍKOVÁ Petra
CZE 1:55:54.6 0:24:48.1
15.
SVOBODOVÁ Kateřina
Summit leader MTB team
CZE 1:57:32.7 0:26:26.2
16.
VOSIČKOVÁ Dana
Koloshop
CZE 1:58:42.9 0:27:36.4
17.
ŠLECHTOVÁ Lenka
Cyklo Ski J. Žitník
CZE 1:59:42.7 0:28:36.2
18.
MATEJSKOVÁ Barbora
CZE 2:01:16.6 0:30:10.1
19.
KACÍŘOVÁ Tereza
CZE 2:01:26.7 0:30:20.2
20.
NEDOROSTOVÁ Tereza
CZE 2:02:00.7 0:30:54.2
21.
PEJŠOVÁ Kristýna
Superior Rubena Team
CZE 2:02:02.2 0:30:55.7
22.
ŠMÍDKOVÁ Aneta
CZE 2:02:20.9 0:31:14.4
23.
ALTMANOVÁ Dana
TAXI PRAHA
CZE 2:04:07.9 0:33:01.4
24.
KOHOUTOVÁ Andrea
CZE 2:04:52.9 0:33:46.4
25.
PODANÁ Jana
AC Sparta Praha Cycling
CZE 2:04:57.9 0:33:51.4
26.
GLAISTER Lucie
CZE 2:08:06.7 0:37:00.2
27.
VAŠINOVÁ Renata
Craft Author Bike Team
CZE 2:08:28.4 0:37:21.9
28.
DOLÁKOVÁ Táňa
Toyota Dolák Příbram
CZE 2:09:00.0 0:37:53.5
29.
GROSSMANOVÁ Gabriela
Terri Team
CZE 2:10:02.0 0:38:55.5
30.
VACKOVÁ Pavla
CZE 2:14:35.0 0:43:28.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:50:01.1 0:00:00.0
2.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:51:42.3 0:01:41.2
3.
STROŽ Jan
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM
CZE 1:52:18.5 0:02:17.4
4.
FOJTÍK Jan
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:52:45.3 0:02:44.2
5.
KAMLER Josef
CZE 1:56:01.9 0:06:00.8
6.
JOBÁNEK Jan
superior mtb team
CZE 1:56:04.4 0:06:03.3
7.
ŠŤASTNÝ Petr
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 1:57:46.9 0:07:45.8
8.
ŽÁK Pavel
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 1:58:38.1 0:08:37.0
9.
DAMEK Milan
caffenannini.cz CyclingMTBteam
CZE 1:58:52.1 0:08:51.0
10.
ŠŤASTNÝ Jan
Alset Racing Team
CZE 1:58:54.1 0:08:53.0
11.
LAVIČKA Adam
UNIQA Jihlava
CZE 1:58:54.9 0:08:53.8
12.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:58:55.8 0:08:54.7
13.
DOLEŽAL Václav
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 1:59:18.7 0:09:17.6
14.
ANDRLE David
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 1:59:18.9 0:09:17.8
15.
MINKA Jakub
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:59:19.1 0:09:18.0
16.
KOBES Lukáš
AC Sparta Praha Cycling
CZE 1:59:19.1 0:09:18.0
17.
SPLÍTEK Martin
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 2:00:32.8 0:10:31.7
18.
ČEPIČKA Matěj
Megabike Kolin
CZE 2:01:24.7 0:11:23.6
19.
PETŘÍČEK Tomáš
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 2:01:57.8 0:11:56.7
20.
PIRUCH Martin
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:02:40.1 0:12:39.0
21.
JIRÁNEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 2:02:49.1 0:12:48.0
22.
TATÍČEK Petr
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 2:03:02.1 0:13:01.0
23.
PAUR Ondřej
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM
CZE 2:03:31.0 0:13:29.9
24.
SEDLÁČEK Adam
Cyklotrénink.com
CZE 2:03:32.1 0:13:31.0
25.
JANDA David
REDFROG
CZE 2:04:47.1 0:14:46.0
26.
PANGRÁC Marek
superior mtb team
CZE 2:04:49.3 0:14:48.2
27.
MIKULE Ondřej
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:04:50.4 0:14:49.3
28.
MOKRÝ Jakub
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:05:07.1 0:15:06.0
29.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:06:01.9 0:16:00.8
30.
PITEL Lukáš
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:06:01.9 0:16:00.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC Kooperativa SG Jablonec n. N.
CZE 2:19:44.4 0:00:00.0
2.
LOUBKOVÁ Ivana
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 2:21:44.8 0:02:00.4
3.
PICHLÍKOVÁ Jana
Sport bike
CZE 2:28:21.1 0:08:36.7
4.
STODŮLKOVÁ Denisa
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 2:32:13.4 0:12:29.0
5.
ŠIMÁNKOVÁ Jana
Alset Racing Team
CZE 2:32:50.4 0:13:06.0
6.
GERRIE Jeanette
NZL 2:34:18.1 0:14:33.7
7.
VANÍČKOVÁ Elena
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 2:37:00.9 0:17:16.5
8.
RUDOLFOVÁ Tereza
VELOCENTRUM SPECIALIZED
CZE 2:38:06.8 0:18:22.4
9.
FALCOVÁ Hana
alltraining.cz
CZE 2:40:55.7 0:21:11.3
10.
OTÁHALOVÁ Lucie
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 2:44:47.4 0:25:03.0
11.
PEZOVÁ Hana
Cykloservis Peza
CZE 2:48:41.9 0:28:57.5
12.
SYROVÁTKOVÁ Irena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:49:34.1 0:29:49.7
13.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:54:56.1 0:35:11.7
14.
JÁČOVÁ Pavla
Sprintující pasiáns
CZE 2:57:31.0 0:37:46.6
15.
KADLECOVÁ Hana
Metrostav
CZE 2:57:43.9 0:37:59.5
16.
BLAŽKOVÁ Vendula
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5
CZE 3:01:32.9 0:41:48.5
17.
NÁBĚLKOVÁ Kateřina
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 3:06:02.3 0:46:17.9
18.
KOVÁŘOVÁ Petra
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 3:07:46.3 0:48:01.9
19.
DLABOVÁ Zuzana
SK VELO PRAHA
CZE 3:10:52.9 0:51:08.5
20.
MAREŠOVÁ Iveta
ČS Stavební spořitelna
CZE 3:14:19.8 0:54:35.4
21.
SMĚJOVÁ Magdaléna
MUDRACI.CZ
CZE 3:14:38.9 0:54:54.5
22.
BÍLKOVÁ Andrea
CODEQ Bikes Tábor
CZE 3:16:25.2 0:56:40.8
23.
HLIŇÁKOVÁ Petra
CZE 3:17:08.1 0:57:23.7
24.
SEDLÁČKOVÁ Kateřina
CYKLOTRENINK.com
CZE 3:19:17.5 0:59:33.1
25.
KLÍCHOVÁ Radka
CZE 3:21:17.1 1:01:32.7
26.
ŠTENGLOVÁ Denisa
CZE 3:23:40.0 1:03:55.6
27.
VIDOVÁ Eva
CZE 3:25:36.5 1:05:52.1
28.
ETRYCH GOLDSCHEIDOVÁ Jana
ACCOlade
CZE 3:26:07.8 1:06:23.4
29.
HŮZLOVÁ Zdena
AGROFERT cyklo tým - SaJ team
CZE 3:29:10.9 1:09:26.5
30.
KONEČNÁ Alena
Team Lipex SK Blíževedly
CZE 3:30:09.8 1:10:25.4