Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2015

Karlovarský AM bikemaraton České spořitelny

MTB
DATUM :15.8.2015 MÍSTO :Karlovy Vary

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RUDOLF Michal
CZE 0:02:55.8 0:00:00.0
2.
MAJOR Rostislav
CZE 0:03:13.9 0:00:18.0
3.
KAVAN Mojmír
CZE 0:03:13.9 0:00:18.0
4.
KNOBLOCH Adam
CZE 0:03:15.6 0:00:19.7
5.
FISCHER Alex
CZE 0:03:15.6 0:00:19.7
6.
FRANC Denis
CZE 0:03:24.7 0:00:28.8
7.
HOVORKA Hynek
CZE 0:03:28.0 0:00:32.1
8.
MICHLÍK Viktor
CZE 0:03:57.0 0:01:01.1
9.
CUPÁN Eliáš
CZE 0:04:00.2 0:01:04.3
10.
HAULINA Kryštof
CZE 0:04:05.5 0:01:09.6
11.
KRÁL Maxmilian
CZE 0:04:27.2 0:01:31.3
12.
KARGER Šimon
CZE 0:04:28.1 0:01:32.2
13.
BENDA Vladimír
CZE 0:04:29.0 0:01:33.1
14.
MÁCAL Marek
CZE 0:04:48.2 0:01:52.3
15.
MARKUSEK Nicolas
Triatlet Karlovy Vary
CZE 0:04:51.9 0:01:56.0
16.
ŠEBESTA Ivan
CZE 0:04:54.2 0:01:58.3
17.
HUSÁK Štěpán
CZE 0:04:58.0 0:02:02.1
18.
BRANDTL Karel
CZE 0:08:20.1 0:05:24.2
19.
PECHAČ Matyáš
CZE 0:08:59.0 0:06:03.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BLAŽKOVÁ Jolana
Nasavrky Bikers
CZE 0:02:55.1 0:00:00.0
2.
SVOBODOVÁ Laura
TJ Sokol Vinoř
CZE 0:03:39.7 0:00:44.6
3.
TOMSOVÁ Bára
CZE 0:04:01.2 0:01:06.1
4.
CHAROUSKOVÁ Eliška
ČESKÁ SPOŘITELNA MTB
CZE 0:04:02.8 0:01:07.7
5.
KRAFTOVÁ Emma Sofie
CZE 0:04:03.8 0:01:08.7
6.
ČÁSTKOVÁ Ema
CZE 0:04:20.2 0:01:25.1
7.
MARKOVÁ Kristýna
CZE 0:04:30.8 0:01:35.7
8.
NAVRÁTILOVÁ Lucie
CZE 0:04:38.2 0:01:43.1
9.
BROSCHE Adriana
CZE 0:05:02.6 0:02:07.5
10.
PECHÁČKOVÁ Daniela
CZE 0:05:13.8 0:02:18.7
11.
DRÁBKOVÁ Nela
CZE 0:05:18.2 0:02:23.1
12.
HNÁTKOVÁ Anna
CZE 0:05:21.8 0:02:26.7
13.
JEDLIČKOVÁ Adéla
CZE 0:05:46.8 0:02:51.7
14.
BRANDTLOVÁ Kateřina
CZE 0:05:52.5 0:02:57.3
15.
SUCHÁ Adéla
CZE 0:06:39.2 0:03:44.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ČEKAL Josef
KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou
CZE 0:09:57.7 0:00:00.0
2.
STRÁNSKÝ Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:10:05.2 0:00:07.5
3.
PŮLPÁN Matěj
www.scottmtb.cz
CZE 0:10:15.1 0:00:17.3
4.
ŠINDELÁŘ Jan
Craft Author Bike Team
CZE 0:10:15.1 0:00:17.4
5.
KAMIEN David
CZE 0:10:20.8 0:00:23.1
6.
ČERVÍČEK David
TEAM-LOUNY
CZE 0:11:00.2 0:01:02.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
Sokol Veltěž
CZE 0:10:12.3 0:00:00.0
2.
KŘIKAVOVÁ Šárka
Bike Club Město Touškov
CZE 0:10:31.4 0:00:19.1
3.
HOJKOVÁ Štěpánka
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 0:10:31.7 0:00:19.3
4.
HENDRYCHOVÁ Lucka
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 0:11:11.3 0:00:59.0
5.
SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol
CZE 0:11:23.2 0:01:10.8
6.
BĚLOVÁ Lucie
TJ COPR Přeštice
CZE 0:11:48.3 0:01:36.0
7.
VANŠOVSKÁ Veronika
CZE 0:18:51.3 0:08:39.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SAMEC Filip
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:07:52.2 0:00:00.0
2.
KUNČÍK Matěj
www.skisport-horka.cz
CZE 0:08:04.5 0:00:12.3
3.
ROZSYPAL Štěpán
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:08:06.8 0:00:14.6
4.
GROH Daniel
CZE 0:08:51.5 0:00:59.3
5.
HOJKA František
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 0:08:59.7 0:01:07.5
6.
ŠIMEK Marek Emanuel
Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn
CZE 0:09:23.3 0:01:31.1
7.
TABARA Šimon
Agrofert Junior Team
CZE 0:09:24.9 0:01:32.7
8.
RAPP Matěj
CZE 0:09:38.3 0:01:46.1
9.
CIMRMAN Adam
TEAM-LOUNY
CZE 0:09:57.5 0:02:05.3
10.
ELBADRI Jakub
CZE 0:09:59.3 0:02:07.1
11.
KUBÍN Martin
CZE 0:10:35.1 0:02:42.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KYSELOVÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:08:47.6 0:00:00.0
2.
ŠINDELÁŘOVÁ Hana
Craft Author Bike Team
CZE 0:09:09.6 0:00:22.0
3.
RADOVÁ Daniela
CZE 0:09:30.6 0:00:42.9
4.
NAROVCOVÁ Beáta
Fischer Ski klub Šumava
CZE 0:10:07.2 0:01:19.6
5.
BĚLOVÁ Aneta
TJ COPR Přeštice
CZE 0:10:11.3 0:01:23.7
6.
CHAROUSKOVÁ Jolana
Ceska MTB
CZE 0:10:48.6 0:02:01.0
7.
ROTHOVÁ Barbora
CZE 0:11:25.5 0:02:37.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DUŠKOVÁ Kateřina
Horní Hanychov
CZE 0:06:50.7 0:00:00.0
2.
ROZSYPALOVÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:06:56.4 0:00:05.7
3.
KRAMEŠOVÁ Marie
CZE 0:07:18.8 0:00:28.1
4.
VAŠKOVSKÁ Michaela
MAGIC Bike Team
CZE 0:07:24.3 0:00:33.6
5.
NOVÁKOVÁ Daniela
BMX Řepy
CZE 0:07:40.3 0:00:49.6
6.
KŘIKAVOVÁ Anděla
Bike Club Město Touškov
CZE 0:07:47.2 0:00:56.5
7.
KUNČÍKOVÁ Ella
www.ehorka.cz
CZE 0:07:50.4 0:00:59.7
8.
PECHÁČKOVÁ Denisa
CZE 0:07:53.4 0:01:02.7
9.
TŮMOVÁ Veronika
CZE 0:08:05.2 0:01:14.5
10.
BERANOVÁ Jana
IVAR CS AUTHOR TEAM
CZE 0:08:10.8 0:01:20.1
11.
DINGOVÁ Anna
BSK Juniors
CZE 0:08:23.2 0:01:32.5
12.
JEDLIČKOVÁ Nela
CZE 0:08:25.7 0:01:35.0
13.
KOVÁŘOVÁ Nikola
CZE 0:08:45.4 0:01:54.7
14.
VYSKOČILOVÁ Klára
CZE 0:08:52.4 0:02:01.7
15.
HOLÍKOVÁ Petra
CZE 0:09:00.3 0:02:09.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HENDRYCH Vojta
BIKE FREAKS HOLICE
CZE 0:06:01.4 0:00:00.0
2.
PURNOCH Matyáš
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:06:02.9 0:00:01.5
3.
BRUCKNER Filip
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:06:11.4 0:00:10.0
4.
BLAŽEK Aleš
Nasavrky Bikers
CZE 0:06:18.9 0:00:17.5
5.
FRENCL Dominik
GIANTPITRSBIKE
CZE 0:06:34.2 0:00:32.7
6.
SOUSTRUŽNÍK Jan
CZE 0:06:41.3 0:00:39.8
7.
TABULKA Štěpán
CZE 0:06:49.5 0:00:48.0
8.
NETÍK Tomáš
CZE 0:06:49.9 0:00:48.5
9.
HABR Chris
Bikeclinic Junior Team
CZE 0:07:01.1 0:00:59.6
10.
DUŠEK Jakub
Horní Hanychov
CZE 0:07:02.4 0:01:01.0
11.
NAUGHTON Samuel
Profi Sport Cheb
CZE 0:07:18.3 0:01:16.8
12.
KORBEL Daniel
Six Monkeys
CZE 0:07:51.1 0:01:49.6
13.
BENEŠ Martin
CZE 0:07:54.9 0:01:53.5
14.
CHVOJKA Filip
Nilfisk ALTO junior team
CZE 0:07:55.8 0:01:54.3
15.
HOLUB Čeněk
CZE 0:07:59.1 0:01:57.6
16.
MORAVEC Pavel
CZE 0:08:00.1 0:01:58.6
17.
LUBAS Jan
SKI klub Jablonec n.N.
CZE 0:08:12.2 0:02:10.7
18.
JAREŠ Oliver
CZE 0:08:12.7 0:02:11.2
19.
BERÁNEK Daniel
CCC - Cycling Club Chomutov
CZE 0:08:17.4 0:02:16.0
20.
KORBELÁŘ Jindřich
CZE 0:08:26.8 0:02:25.3
21.
VEVERKA Čeněk
CZE 0:08:26.9 0:02:25.5
22.
KAKOS Karel
CZE 0:08:29.2 0:02:27.7
23.
KUBÍN Václav
CZE 0:08:30.9 0:02:29.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SVOBODA David
TJ Sokol Vinoř
CZE 0:04:20.0 0:00:00.0
2.
FRENCL Patrik
GIANTPITRSBIKE
CZE 0:04:21.2 0:00:01.2
3.
VOBORNÍK Filip
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:04:50.1 0:00:30.1
4.
VAŠINA Timotej
Craft Author Bike Team
CZE 0:04:57.2 0:00:37.2
5.
ŠPERL Václav
CZE 0:05:10.7 0:00:50.7
6.
PETRÁČEK Milan
P.J.P.T. junior team
CZE 0:05:22.6 0:01:02.6
7.
KŘIVANEC Štěpán
P.R.D.I. Plzeň
CZE 0:05:33.3 0:01:13.3
8.
TOMS Matěj
TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ
CZE 0:05:37.8 0:01:17.8
9.
STEHLÍK Tomáš
CZE 0:05:39.3 0:01:19.3
10.
KOLESNIKOV Matěj
CZE 0:05:43.8 0:01:23.8
11.
PURNOCH Jan
CZE 0:05:44.6 0:01:24.6
12.
KŘIVANEC Šimon
P.R.D.I. Plzeň
CZE 0:05:49.8 0:01:29.8
13.
ALEXY NOVÁK Filip
CZE 0:05:51.7 0:01:31.6
14.
KOVÁŘ Melichar
CZE 0:05:52.0 0:01:32.0
15.
HANEK Adam
Triatlet Karlovy Vary
CZE 0:06:02.0 0:01:42.0
16.
KROUPA Ondřej
CZE 0:06:08.7 0:01:48.7
17.
IMRICH Kryštof
CZE 0:06:10.6 0:01:50.6
18.
DAĎA Patrik
CZE 0:06:18.7 0:01:58.6
19.
VYSKOČIL Pavel
CZE 0:06:28.6 0:02:08.6
20.
BERAN ML. Martin
IVAR CS AUTHOR TEAM
CZE 0:06:28.7 0:02:08.7
21.
BLÁHA Filip
CZE 0:06:30.8 0:02:10.8
22.
VAŇKOVSKÝ David
CZE 0:06:32.1 0:02:12.1
23.
KORBEL Dominik
Six Monkeys
CZE 0:06:45.2 0:02:25.2
24.
BRABEC Matěj
CZE 0:06:47.3 0:02:27.3
25.
MIKULA Matěj
CZE 0:06:50.3 0:02:30.3
26.
KUNEŠ Petr
CZE 0:06:54.6 0:02:34.6
27.
ŠOLC Antonín
CZE 0:07:01.1 0:02:41.1
28.
BENEŠ David
CZE 0:07:01.1 0:02:41.1
29.
MORAVEC Matouš
CZE 0:07:15.2 0:02:55.2
30.
HRKEL Adam
CZE 0:07:22.0 0:03:02.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PETRÁČKOVÁ Anna
P.J.P.T. junior team
CZE 0:05:21.4 0:00:00.0
2.
GROHOVA Lucie
CZE 0:05:26.2 0:00:04.7
3.
KYSELOVÁ Aneta
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:05:31.8 0:00:10.4
4.
KOLÁŘOVÁ Babeta
Dukla Praha
CZE 0:05:32.7 0:00:11.2
5.
STRÁNSKÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:05:50.5 0:00:29.1
6.
HUDEČKOVÁ Lucie
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:06:21.5 0:01:00.1
7.
JUNGMANNOVÁ Kateřina
TJ Slavia Karlovy Vary
CZE 0:06:24.0 0:01:02.6
8.
ŠERÁKOVÁ Anežka
CZE 0:06:47.9 0:01:26.5
9.
ZÁVODNÁ Jana
CZE 0:06:51.7 0:01:30.2
10.
TABULKOVÁ Barbora
CZE 0:07:07.4 0:01:46.0
11.
ELBADRI Sára
CZE 0:07:22.3 0:02:00.8
12.
BEJČKOVÁ Adéla
CZE 0:07:22.9 0:02:01.5
13.
ZVADOVÁ Viktorie
CZE 0:08:15.4 0:02:54.0
14.
FALTYSOVÁ Nela
CZE 0:08:21.9 0:03:00.4
15.
KARGEROVÁ Valentýna
SCP Pardubice
CZE 0:08:24.2 0:03:02.7
16.
ZVADOVÁ Sára
CZE 0:09:28.9 0:04:07.5