Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP XCM 2015

SPECIALIZED RALLYE SUDETY 2015

MTB
DATUM :12.9.2015 MÍSTO :Teplice nad Metují
POŘADATEL : Český svaz cyklistiky WEBOVÉ STRÁNKY :www.poharmtb.cz/marathon/

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠKARNITZL Jan
Sram Mitas Trek
CZE 4:54:40.3 0:00:00.0
2.
ŠILAR Jakub
Bikeclinic Cannondale
CZE 5:03:18.3 0:08:38.0
3.
ADEL Filip
Superior MTB Team
CZE 5:07:06.7 0:12:26.4
4.
BUBÍLEK Michal
Kellys Bike Ranch Team
CZE 5:07:14.1 0:12:33.8
5.
RAUCHFUSS Marek
Kellys Bike Ranch Team
CZE 5:12:38.2 0:17:57.9
6.
JOBÁNEK Jan
Superior MTB Team
CZE 5:15:06.2 0:20:25.9
7.
FAJT Milan
Eurofoam team
CZE 5:24:25.7 0:29:45.4
8.
ZELENÝ Ondřej
Eleven Mercedes-Benz Mitas
CZE 5:29:38.4 0:34:58.1
9.
VAGENKNECHT Tomáš
beMANIAX & CSC míň je víc
CZE 5:31:37.5 0:36:57.2
10.
SEDLÁŘ Jakub
Novatop Lapierre
CZE 5:32:19.1 0:37:38.8
11.
KUBELKA Petr
SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT
CZE 5:32:21.2 0:37:40.9
12.
POSPÍŠIL Petr
GHOST MITAS recing team
CZE 5:35:52.5 0:41:12.2
13.
PILČÍK Adam
Novatop Lapierre
CZE 5:37:18.7 0:42:38.4
14.
MARTIN Jan
KAH Sport Vrchlabí
CZE 5:39:16.1 0:44:35.8
15.
ADÁMEK Petr
APACHE LOKO TRUTNOV
CZE 5:41:17.6 0:46:37.3
16.
KLAP David
UGO Allivictus
CZE 5:42:59.3 0:48:19.0
17.
BRENDL Tomáš
VELOCENTRUM SPECIALIZED
CZE 5:43:15.1 0:48:34.8
18.
PANGRÁC Marek
Superior MTB Team
CZE 5:43:19.9 0:48:39.6
19.
SULZBACHER Petr
GIANT Pítrs bikes
CZE 5:44:15.4 0:49:35.1
20.
JÁNSKÝ Lukáš
Adr team
CZE 5:45:54.0 0:51:13.7
21.
BORÁK Martin
IN-LIFE CYCLING TEAM
CZE 5:46:00.0 0:51:19.7
22.
SCHEJBAL Josef
CYKLO PROFI
CZE 5:46:18.7 0:51:38.4
23.
KAVALÍR Jakub
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 5:46:35.9 0:51:55.6
24.
KOHL Martin
BEMANIAX
CZE 5:46:39.2 0:51:58.9
25.
KECHRT Tomáš
PELLS TEAM
CZE 5:47:44.7 0:53:04.4
26.
FARÁŘ Jan
MadBike Liberec
CZE 5:48:52.6 0:54:12.3
27.
ČÁP Lukáš
HSK Cycling Team
CZE 5:49:17.0 0:54:36.7
28.
SLÁDEK Tomáš
BAKAKO NOVÁ PAKA
CZE 5:49:55.2 0:55:14.9
29.
SEDLÁČEK Adam
Cyklotrenink.com
CZE 5:50:10.8 0:55:30.5
30.
HARTL Karel
Kellys Bike Ranch Team
CZE 5:50:28.0 0:55:47.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BERKOVÁ Irena
AMENITY-EXTREM SPORT
CZE 6:27:14.6 0:00:00.0
2.
ŠMÍDOVÁ Anna
Nilfisk ALTO pro cycling
CZE 6:42:28.7 0:15:14.1
3.
HAMANOVÁ Lucie
Kellys Bike Ranch Team
CZE 6:47:34.5 0:20:19.9
4.
FRIDRICHOVÁ Lenka
Superior Cyklofit Highfive
CZE 7:03:41.1 0:36:26.5
5.
GERRIE Jeanette
MTBCrossCountry.com
NZL 7:08:26.4 0:41:11.8
6.
NENADÁLOVÁ Hanka
Maraton.cz
CZE 7:18:08.5 0:50:53.9
7.
GALEWICZ Katarzyna
TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM
POL 7:48:20.5 1:21:05.9
8.
BLAŽKOVÁ Lucie
Carla.Kupkolo
CZE 8:05:49.0 1:38:34.4
9.
DOSTÁLOVÁ Jana
CZE 8:35:47.1 2:08:32.5
10.
BLAŽKOVÁ Vendula
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5
CZE 8:45:50.0 2:18:35.4
11.
MARKOVÁ Barbora
INS ATELIER NÁCHOD
CZE 8:48:13.5 2:20:58.9
12.
ČÁSTKOVÁ Veronika
H & M spol. s r.o.
CZE 9:57:42.6 3:30:28.0
13.
HŮLKOVÁ Erža
JE TO VO HLAVĚ
CZE 10:23:48.7 3:56:34.1
14.
BALÍKOVÁ Tereza
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5
CZE 10:46:33.4 4:19:18.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KRÁLÍK Miloš
Future Cycling Team
CZE 2:33:05.1 0:00:00.0
2.
PRENĚK Ondřej
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 2:34:35.8 0:01:30.7
3.
BUKOVSKÝ Lukáš
RockMachine-Cyklomax
CZE 2:35:13.8 0:02:08.7
4.
LOUDA František
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 2:41:12.2 0:08:07.1
5.
TICHÝ Tomáš
I-TRENINK.COM
CZE 2:43:46.7 0:10:41.6
6.
JURČA Karel
KL sport Most
CZE 2:43:59.5 0:10:54.4
7.
VOBORA Pavel
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 2:44:00.4 0:10:55.3
8.
SŮVA Petr
KL sport Most
CZE 2:44:04.2 0:10:59.1
9.
VRBSKÝ Michal
Redpoint-Eleven team
CZE 2:46:16.4 0:13:11.3
10.
ŠROLL Marek
CS Specialized HK
CZE 2:46:59.7 0:13:54.6
11.
STUDÝNKA David
SK SKIVELO neslyšících Olomouc
CZE 2:49:01.0 0:15:55.9
12.
KOČÁREK Zbyněk
ELISTEAM MARIÁNSKÉ LÁZNĚ
CZE 2:49:01.5 0:15:56.4
13.
STUNA Tomáš
BB CYKLOSPORT SUPERIOR
CZE 2:51:02.6 0:17:57.5
14.
ŠTOLBA David
CZE 2:51:04.2 0:17:59.1
15.
ŠEVCŮ Tomáš
HSK Cycling Team
CZE 2:51:04.8 0:17:59.7
16.
ČAPEK Jan
SK SKIVELO neslyšících Olomouc
CZE 2:51:08.9 0:18:03.8
17.
MELIŠÍK Jan
Redpoint-Eleven team
CZE 2:51:13.0 0:18:07.9
18.
KLEIN Martin
Symbio+Cannondale
CZE 2:53:54.9 0:20:49.8
19.
KOCOUREK František
SK SKIVELO neslyšících Olomouc
CZE 2:57:48.6 0:24:43.5
20.
BURDYCH Pavel
CZE 2:58:22.3 0:25:17.2
21.
ŘADA Michal
CZE 2:58:28.7 0:25:23.6
22.
HENDRYCH Jirka
Bike freaks Holice
CZE 3:00:00.3 0:26:55.2
23.
KORDÍK Tomáš
Explosive Bike Team
CZE 3:02:49.2 0:29:44.1
24.
ČIPERA Radek
RADVANICE
CZE 3:03:19.8 0:30:14.7
25.
HERBER Jan
superior cyklofit mgi5
CZE 3:04:47.3 0:31:42.2
26.
SLEZÁK Martin
Bike Team KC Jaroměř
CZE 3:04:52.2 0:31:47.1
27.
PETR Martin
Sršni Velké Poříčí
CZE 3:05:19.9 0:32:14.8
28.
LIBRA Tomáš
LBC INTERNATIONAL
CZE 3:05:47.9 0:32:42.8
29.
VYCPALEK Martin
BIKE SPORT HK
CZE 3:05:55.1 0:32:50.0
30.
ČEPELKA Jiří
SK Autorest
CZE 3:06:04.1 0:32:59.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KUBÍNOVÁ Klára
NOVATOP GHOST
CZE 3:13:34.6 0:00:00.0
2.
STUNOVÁ Alžběta
BB CYKLOSPORT SUPERIOR
CZE 3:16:10.2 0:02:35.6
3.
ADÁMKOVÁ Jana
APACHE LOKO TRUTNOV
CZE 3:18:56.4 0:05:21.8
4.
TUČKOVÁ Monika
GHOST- MITAS racing team
CZE 3:21:44.6 0:08:10.0
5.
VOKATÁ Martina
TJ Sokol Nové Město nad Metují
CZE 3:22:38.2 0:09:03.6
6.
VIDLAK Veronika
VIVA
CZE 3:27:13.0 0:13:38.4
7.
KELBICHOVÁ Vendula
KL sport Most
CZE 3:27:29.4 0:13:54.8
8.
KLAPKOVÁ Monika
AJTAKRAJTA
CZE 3:31:52.2 0:18:17.6
9.
BOHABOJOVÁ Olga
Lékárna Zásmuky
CZE 3:40:14.5 0:26:39.9
10.
ČERNÁ Lenka
CZE 3:46:06.8 0:32:32.2
11.
JIROUTOVÁ Lucie
CZE 3:48:01.1 0:34:26.5
12.
BJALKOVÁ Tamara
SK SKIVELO neslyšících Olomouc
CZE 3:48:29.2 0:34:54.6
13.
ZEISKOVÁ Markéta
CZE 3:50:26.6 0:36:52.0
14.
RYŠAVÁ Žaneta
Bikestars Vrchlabí
CZE 3:51:12.9 0:37:38.3
15.
HRNČÍŘOVÁ Lucie
CZE 3:52:13.1 0:38:38.5
16.
VESELÁ Iva
ChaBrusiči
CZE 3:53:19.8 0:39:45.2
17.
DARIUSOVÁ Daniela
CZE 3:55:01.3 0:41:26.7
18.
KOLÍNOVÁ Radka
Sokol Nusle
CZE 3:57:31.0 0:43:56.4
19.
ZEISKOVÁ Radka
CZE 4:08:30.8 0:54:56.2
20.
ZVONÍKOVÁ Iveta
Zásmuky
CZE 4:15:08.0 1:01:33.4
21.
ANTCZAK Agata
Mieroszów Bike Team
POL 4:16:20.5 1:02:45.9
22.
CHVÁTALOVÁ Denisa
CZE 4:16:23.6 1:02:49.0
23.
VACKOVÁ Martina
CZE 4:19:35.3 1:06:00.7
24.
BLAŽKOVÁ Denisa
CZE 4:21:48.3 1:08:13.7
25.
DRAŠNAROVÁ Kateřina
Chaloupka Zdoňov
CZE 4:27:32.2 1:13:57.6
26.
KRACÍKOVÁ Zdena
CZE 4:29:54.9 1:16:20.3
27.
JOUKALOVÁ Sysa
CZE 4:30:47.5 1:17:12.9
28.
KRCHOVÁ Eva
CZE 4:34:25.2 1:20:50.6
29.
PETROVÁ Lenka
RCR BIKE TEAM Ćeská Třebová
CZE 4:34:34.8 1:21:00.2
30.
DOBIÁŠOVÁ Barbora
SC Calabrone
CZE 4:41:17.9 1:27:43.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STARÝ Dominik
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:12:40.0 0:00:00.0
2.
SWAROVSKÝ Michal
ZP CYKLOSERVIS STEVENS CYCLING TEAM
CZE 1:16:21.2 0:03:41.2
3.
KLEINER Petr
Redpoint-Eleven team
CZE 1:18:39.9 0:05:59.9
4.
FEJK Lukáš
Carla.Kupkolo.cz
CZE 1:18:47.6 0:06:07.6
5.
FRENCL Martin
Giant Pitrs Bikes
CZE 1:22:26.3 0:09:46.3
6.
TRUHLÁŘ Jan Jakub
MadBike Liberec
CZE 1:24:44.3 0:12:04.3
7.
ŠIMŮNEK Roman
pujcitelektrokolo.cz
CZE 1:30:04.3 0:17:24.3
8.
SCHAUER Jan
ZP CYKLOSERVIS STEVENS CYCLING TEAM
CZE 1:30:20.9 0:17:40.9
9.
JIRMAN Stepan
CZE 1:31:54.8 0:19:14.8
10.
NOVÁK Ondřej
REMERX MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:32:21.6 0:19:41.6
11.
LAURYN Radek
Giant Pitrs Bikes
CZE 1:34:11.2 0:21:31.2
12.
LELEK Martin
APACHE LOKO TRUTNOV
CZE 1:39:45.1 0:27:05.1
13.
KVITSKÝ Marek
Fit club Jičín
CZE 1:40:00.2 0:27:20.2
14.
VRÁTNÍK Petr
2V BIKERS
CZE 1:40:16.1 0:27:36.1
15.
THÉR Jan
Giant Pitrs Bikes
CZE 1:40:27.6 0:27:47.6
16.
STYBLÍK Adam
Lázně Bělohrad
CZE 1:40:39.6 0:27:59.6
17.
HADAŠ Jakub
AD ZAPRO Team
CZE 1:40:44.6 0:28:04.6
18.
HONZÍK Matyáš
CZE 1:40:58.4 0:28:18.4
19.
KYSELA Patrik
zp cykloservis stevens cycling
CZE 1:42:01.6 0:29:21.6
20.
BRUCKNER Filip
bikeclinic
CZE 1:42:13.5 0:29:33.5
21.
BRUCKNER Radek
bikeclinic
CZE 1:42:13.6 0:29:33.6
22.
??????????????
CZE 1:42:38.5 0:29:58.5
23.
KREJSAR Ondra
INS ATELIER NÁCHOD
CZE 1:44:30.0 0:31:50.0
24.
PIVNICKA Jakub
pivnicka.cz
CZE 1:44:39.5 0:31:59.5
25.
BLAHNA Pete
PETEADRTEAM
CZE 1:44:42.1 0:32:02.1
26.
STEINER Filip
Bulls
CZE 1:44:42.9 0:32:02.9
27.
MAZAČ Michal
CZE 1:47:07.4 0:34:27.4
28.
ZÁKRAVSKÝ Jiří
KAP Runners
CZE 1:47:21.2 0:34:41.2
29.
PEŠINA Jakub
Redpoint-Eleven team
CZE 1:48:16.8 0:35:36.8
30.
KANŠČEV Roman
Bikesport Mohelnice
CZE 1:48:48.4 0:36:08.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PEŠINOVÁ Jitka
Redpoint-Eleven team
CZE 1:31:37.5 0:00:00.0
2.
ZEZULOVÁ Kateřina
CK ŠLUKNOVKO - BICYKL KŘÍŽ TEAM
CZE 1:32:45.4 0:01:07.9
3.
SKALICKÁ Zuzana
Kellys Bike Ranch Team
CZE 1:39:04.3 0:07:26.8
4.
ŠEFCOVÁ Kateřina
Apache Loko Trutnov
CZE 1:40:43.9 0:09:06.4
5.
THÉROVÁ Karolína
CZE 1:44:39.1 0:13:01.6
6.
BENEŠOVÁ Jolana
Redpoint-Eleven team
CZE 1:49:07.0 0:17:29.5
7.
HANUŠOVÁ Natálie
S Sport Hronov
CZE 1:50:27.7 0:18:50.2
8.
DIVÍŠKOVÁ Iveta
INS ATELIER NÁCHOD
CZE 2:09:25.3 0:37:47.8
9.
KOHOUTOVÁ Petra
Netřesk
CZE 2:14:37.8 0:43:00.3
10.
HAINZELOVÁ Lucie
O.K. Moto Racing Team
CZE 2:28:41.4 0:57:03.9
11.
KOHLOVÁ Lenka
Růža Bike KIDS
CZE 2:31:44.3 1:00:06.8
12.
HERMANOVÁ Dagmar
Netřesk
CZE 2:33:40.2 1:02:02.7
13.
URBÁNKOVÁ Simona
CZE 2:38:59.1 1:07:21.6
14.
FRENCLOVÁ Šárka
CZE 2:41:37.7 1:10:00.2
15.
NÁDHEROVÁ Hana
CZE 2:43:57.3 1:12:19.8
16.
BEZUŠKOVÁ Leontýna
Adršpach farma Tuček
CZE 2:46:26.6 1:14:49.1
17.
ŠRETROVÁ Kristýna
Adršpach farma Tuček
CZE 2:46:27.0 1:14:49.5
18.
HERMANOVÁ Ivana
Netřesk
CZE 2:55:21.3 1:23:43.8
19.
KOHLOVÁ Štěpánka
Růža Bike KIDS
CZE 2:56:19.9 1:24:42.4
20.
DUŠKOVÁ Miroslava
CZE 2:59:45.9 1:28:08.4
21.
URBÁNKOVÁ Veronika
CZE 2:59:47.1 1:28:09.6
22.
BERANOVÁ Anna
Spartak Police nad Metují
CZE 3:06:19.7 1:34:42.2