Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Author Maraton Tour 2015

Author Valtické Cyklobraní

MTB
DATUM :12.9.2015 MÍSTO :Valtice

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:29:25.5 0:00:00.0
2.
PRŮDEK Matěj
Nutrend specialized racing
CZE 1:30:06.9 0:00:41.4
3.
HRADIL Jiří
FORCE KCK Zlín
CZE 1:30:21.7 0:00:56.2
4.
DANĚK Jiří
Česká spořitelna Accolade
CZE 1:30:33.2 0:01:07.7
5.
SLAVÍK Jiří
OD MORAVA
CZE 1:34:37.2 0:05:11.7
6.
HAJEK Pavel
inkospor team
CZE 1:35:01.7 0:05:36.2
7.
BARTŮNĚK Marek
PUSKINAK.CZ
CZE 1:36:31.2 0:07:05.7
8.
PEŇÁČEK Miroslav
Půjčovna kol Lednice
CZE 1:38:37.5 0:09:12.0
9.
SPÁČIL Leopold
Inkospor Letovice
CZE 1:38:42.5 0:09:17.0
10.
ČERNOCKÝ Martin
Inkospor
CZE 1:38:51.2 0:09:25.7
11.
MIKULÁŠ Martin
ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS
CZE 1:39:30.2 0:10:04.7
12.
PLÁTENÍK Stanislav
MIKULOV
CZE 1:40:01.7 0:10:36.2
13.
SVOBODA Jiří
UGO Allivictus
CZE 1:40:26.2 0:11:00.7
14.
ŠVAJDA Martin
DT SWISS BIKE TEAM
CZE 1:40:29.7 0:11:04.2
15.
ŽALČÍK Štěpán
DT SWISS BIKE TEAM
CZE 1:40:54.3 0:11:28.8
16.
PRÄSENS Oldřich
MTB Břeclav
CZE 1:41:03.2 0:11:37.7
17.
VIGNER Luděk
Trek
CZE 1:41:46.7 0:12:21.2
18.
ZLÁMAL Tomáš
Nutrend
CZE 1:42:14.5 0:12:49.0
19.
SUCHÁNEK Jiří
Velosport Valenta Scott Team
CZE 1:42:21.3 0:12:55.8
20.
SCHIFFER Michael
bike-horner.at
AUT 1:42:23.5 0:12:58.0
21.
IBEHEJ Josef
KCL Kooperativa
CZE 1:42:23.9 0:12:58.4
22.
KALINA Jakub
CZE 1:43:08.2 0:13:42.7
23.
STREJČEK Pavel
ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS
CZE 1:43:34.3 0:14:08.8
24.
KŘEPELA Luděk
CZE 1:43:53.3 0:14:27.8
25.
VÝBORA Jiří
ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS
CZE 1:45:00.7 0:15:35.2
26.
PODLAHA Zdeněk
CT J.Hradec
CZE 1:45:13.2 0:15:47.7
27.
HORÁK Radek
MIKULOV
CZE 1:45:51.4 0:16:25.9
28.
TOMEČEK Jiří
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:45:52.4 0:16:26.9
29.
VLČEK Petr
CK Vinohradské šlapky
CZE 1:46:00.7 0:16:35.2
30.
ROZUM Lubomír
SYMBIO+CANNONDALE RACE TEAM
CZE 1:46:11.2 0:16:45.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PRŮDKOVÁ Barbora
Nutrend specialized racing
CZE 1:40:19.2 0:00:00.0
2.
STODULKOVA Denisa
Petr Čech SPORT MTB TEAM
CZE 1:43:35.3 0:03:16.1
3.
DŘÍMALOVÁ Eliška
NowiS TEAM-Centrum sportu
CZE 1:48:57.5 0:08:38.3
4.
BORUFKOVA Lenka
ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS
CZE 1:51:58.3 0:11:39.1
5.
SOMMEROVA Jana
CykloVAPE
CZE 1:56:11.5 0:15:52.3
6.
MEDKOVÁ Michaela
ROCKMACHINE-CYKLOMAX
CZE 1:58:28.6 0:18:09.4
7.
SCHIFFER Andrea
bike-horner.at
AUT 2:00:27.3 0:20:08.1
8.
KLVAČOVÁ Kamila
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 2:01:22.8 0:21:03.6
9.
MAREŠOVÁ Iveta
CZE 2:01:33.7 0:21:14.5
10.
ŘÍHOVÁ Lucie
SK Sazička a Žemlička Rosice
CZE 2:01:40.5 0:21:21.3
11.
SLÁMOVÁ Jitka
CZE 2:01:56.3 0:21:37.1
12.
NÁDVORNÍKOVÁ Eva
Nutrend
CZE 2:02:59.5 0:22:40.3
13.
SICHÁLKOVÁ Natálie
Business Logic s.r.o.
CZE 2:03:33.8 0:23:14.6
14.
ŠTOCHLOVÁ Lenka
CZE 2:05:06.5 0:24:47.3
15.
PAVLÍKOVÁ Ivana
CZE 2:06:21.6 0:26:02.4
16.
LIŠKOVÁ Michaela
CZE 2:06:59.8 0:26:40.6
17.
NYITRAIOVÁ Anetta
CZE 2:08:33.5 0:28:14.3
18.
ŠERTLEROVÁ Klára
Nilfisk Alto
CZE 2:08:58.8 0:28:39.6
19.
MERVARTOVA Míla
Krkonošáci
CZE 2:11:10.8 0:30:51.6
20.
FOJTÍKOVÁ Simona
Tichošlápci Jestřebí hory
CZE 2:11:43.5 0:31:24.3
21.
BUREŠOVÁ Lenka
CZE 2:12:11.7 0:31:52.5
22.
PŘIBYLOVÁ Dagmar
CZE 2:12:30.5 0:32:11.3
23.
JANDUSOVÁ Hana
CZE 2:12:49.9 0:32:30.7
24.
ŠVAJDOVÁ Iveta
DT SWISS BIKE TEAM
CZE 2:14:27.5 0:34:08.3
25.
SKULNÍKOVÁ Patricie
CZE 2:16:01.3 0:35:42.1
26.
VNUKOVÁ Jaroslava
Dexter BSK racing
CZE 2:16:21.3 0:36:02.1
27.
NEZVALOVÁ Martina
CZE 2:17:51.1 0:37:31.9
28.
ZOUHAROVÁ Dagmar
ELEVEN MERCEDES MITAS TEAM
CZE 2:19:48.3 0:39:29.1
29.
MÜLLEROVÁ Hana
AK Drnovice
CZE 2:21:29.1 0:41:09.9
30.
GÖTZOVÁ Alena
CZE 2:23:49.8 0:43:30.6