Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Author Maraton Tour 2015

Vinařská 50 Author Znovín Cup

MTB
DATUM :27.6.2015 MÍSTO :Šatov

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KŘIVÁNEK Jiří
Znojmo
CZE 1:35:14.6 0:00:00.0
2.
KUBÁNEK Marek
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:35:15.2 0:00:00.6
3.
PETRUŠ Lubomír
CZE 1:35:15.3 0:00:00.7
4.
MIKULÁŠEK Jiří
CZE 1:35:15.6 0:00:01.0
5.
BARTŮNĚK Marek
puskinak.cz
CZE 1:35:17.1 0:00:02.5
6.
ZEŤÁK Michael
CZE 1:35:17.3 0:00:02.7
7.
VÍTŮ Josef
CZE 1:35:19.1 0:00:04.5
8.
FAJT Milan
CZE 1:35:19.6 0:00:05.0
9.
ŠAROUN Libor
CKK Znojmo
CZE 1:35:21.8 0:00:07.2
10.
BARTOŇ Pavel
CZE 1:35:23.3 0:00:08.7
11.
ŠAFRANÍK Kryštof
BIKE 2000
CZE 1:36:56.8 0:01:42.2
12.
HLOUŠEK Jan
CZE 1:36:57.8 0:01:43.2
13.
KOBLIC Radek
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 1:36:58.1 0:01:43.5
14.
KACHLÍŘ Marcel
puskinak.cz
CZE 1:36:58.1 0:01:43.5
15.
PAVKA Filip
CZE 1:36:58.3 0:01:43.7
16.
KONEČNÝ Petr
2K-BIKE CLUB Odry
CZE 1:36:58.6 0:01:44.0
17.
TINKA Petr
CZE 1:37:02.1 0:01:47.5
18.
HYNEČEK Michal
Synerga Bike Team
CZE 1:37:02.6 0:01:48.0
19.
DOBEŠ Bohumír
CZE 1:37:03.1 0:01:48.5
20.
HRUBÝ Petr
CZE 1:38:26.3 0:03:11.7
21.
VOJTĚCH Martin
CZE 1:38:29.5 0:03:14.9
22.
ZLÁMAL Tomáš
OLOMOUC
CZE 1:39:13.1 0:03:58.5
23.
LIBERDA Milan
CZE 1:39:13.8 0:03:59.2
24.
PEGÁČ Radek
Atrex Brno
CZE 1:39:14.3 0:03:59.7
25.
WINKLER Jan
Cyklosport HaF - Bikestyle.cz
CZE 1:39:14.3 0:03:59.7
26.
VERČIMÁK Libor
CZE 1:39:14.8 0:04:00.2
27.
BROŽ Marek
CZE 1:39:15.3 0:04:00.7
28.
ŠTĚPANÍK Jiří
Jaroslav Kulhavý Cycling Team
CZE 1:39:16.3 0:04:01.7
29.
VEINDL Martin
Škoda-Nepomuk
CZE 1:39:16.8 0:04:02.2
30.
KOUBÍK Michal
CZE 1:39:17.3 0:04:02.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NĚMCOVÁ Zdeňka
UNIQA Jihlava
CZE 1:43:06.8 0:00:00.0
2.
KOZELSKÁ Petra
Bike2000
CZE 1:49:53.8 0:06:47.0
3.
STOČKOVÁ Nikol
BIKE 2000
CZE 1:49:54.1 0:06:47.3
4.
OLIVOVÁ Alexandra
BIKE 2000
CZE 1:51:51.1 0:08:44.3
5.
BARTOŠOVÁ Lenka
Superior Cyklofit team
CZE 1:52:03.3 0:08:56.5
6.
JURKOVÁ Soňa
BIKE 2000
CZE 1:52:59.8 0:09:53.0
7.
POPKOVA Ivana
KC HAKR BRNO
CZE 1:53:42.1 0:10:35.3
8.
NÁBĚLKOVÁ Kateřina
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:56:40.6 0:13:33.8
9.
NAVRKALOVÁ Michaela
Tasovice
CZE 1:59:24.5 0:16:17.7
10.
ŠTĚPANOVSKÁ Alena
CZE 1:59:59.9 0:16:53.1
11.
BOJKOVÁ Michaela
BIKE 2000
CZE 2:00:01.8 0:16:55.0
12.
STOČKOVÁ Olga
BIKE 2000
CZE 2:00:11.9 0:17:05.1
13.
ČÁSTKOVÁ Veronika
CZE 2:00:26.1 0:17:19.3
14.
NOVÁKOVÁ Kristýna
GS CYKLO TEAM JISTEBNICE
CZE 2:02:06.5 0:18:59.7
15.
KONÍČKOVÁ Hana
CZE 2:02:21.4 0:19:14.6
16.
ŠIMKOVÁ Šárka
Synerga Bike Team
CZE 2:02:37.6 0:19:30.8
17.
KOVÁŘOVÁ Petra
LAHOFER 4
CZE 2:03:01.9 0:19:55.1
18.
JIROUŠKOVÁ Silvie
CZE 2:03:16.1 0:20:09.3
19.
NÁDVORNÍKOVÁ Eva
CZE 2:04:26.4 0:21:19.6
20.
NOVÁKOVÁ Nikola
GS CYKLO TEAM JISTEBNICE
CZE 2:04:33.4 0:21:26.6
21.
ŠABLATUROVÁ Aneta
CZE 2:04:49.5 0:21:42.7
22.
MACOURKOVÁ Klára
BRCYKL
CZE 2:05:08.6 0:22:01.8
23.
NEZVEDOVÁ Věra
Policejní sportovní klub
CZE 2:06:58.6 0:23:51.8
24.
NEDOROSTOVÁ Tereza
CZE 2:07:11.1 0:24:04.3
25.
CASCIANI Alice
CZE 2:07:23.1 0:24:16.3
26.
JANČOVÁ Anna
BESKYD BIKE
CZE 2:07:59.8 0:24:53.0
27.
PAVELKOVÁ Klára
BIKE SPORT servis Opava
CZE 2:09:12.8 0:26:06.0
28.
HUNKESOVÁ Alena
CZE 2:09:14.1 0:26:07.3
29.
KAŇOVÁ Monika
Pepebike
CZE 2:10:01.8 0:26:55.0
30.
SVOBODOVÁ Jarmila
Znojmo
CZE 2:10:28.8 0:27:22.0