Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Author Maraton Tour 2015

ČT Author Cup 2015

MTB
DATUM :10.10.2015 MÍSTO :Josefův Důl
POŘADATEL : TERRA SPORT s.r.o. WEBOVÉ STRÁNKY :ctauthorcup.cz/

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade
CZE 1:56:26.9 0:00:00.0
2.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade
CZE 1:56:30.2 0:00:03.3
3.
NOVÁK Jiří
Betch. Nl Superior Brentjens Mtb Team
CZE 1:56:36.1 0:00:09.2
4.
STROŽ Jan
Symbio+ Cannondale
CZE 1:56:53.9 0:00:27.0
5.
NESVADBA Jan
Nilfisk ALTO pro cycling team
CZE 2:00:42.0 0:04:15.1
6.
RAJCHART Jan
Česká spořitelna - Accolade
CZE 2:00:42.5 0:04:15.6
7.
DOLEŽAL Václav
Petr Čech Sport MTB team
CZE 2:00:45.1 0:04:18.2
8.
BUKSA Dominik
Česká spořitelna - Accolade
CZE 2:00:46.1 0:04:19.2
9.
VALÁŠEK Daniel
ALFEX-cyklotrenink
CZE 2:00:49.1 0:04:22.2
10.
ŠILAR Jakub
Bikeclinic Cannondale
CZE 2:00:53.7 0:04:26.8
11.
BUBÍLEK Michal
Kellys Bikeranch team
CZE 2:00:54.7 0:04:27.8
12.
SKÁLA Jaromír
Česká spořitelna Specialized MTB Junior team
CZE 2:01:09.9 0:04:43.0
13.
KAVALÍR Jakub
Eleven
CZE 2:01:46.7 0:05:19.8
14.
ZELENÝ Ondřej
Eleven
CZE 2:01:51.7 0:05:24.8
15.
JINDŘIŠEK Vojtěch
Eleven Team Příchovice
CZE 2:01:53.2 0:05:26.3
16.
NOVOTA Jan
Symbio + Cannonade
CZE 2:01:55.2 0:05:28.3
17.
BERAN Vojtěch
alltraining.cz
CZE 2:01:56.5 0:05:29.6
18.
DOLEŽAL Vladislav
Česká Spořitelna Specialized TEAM
CZE 2:01:58.5 0:05:31.6
19.
MOKRÝ Jakub
Symbio + Cannonade
CZE 2:01:58.7 0:05:31.8
20.
LANDA František
KOOPERATIVA
CZE 2:01:58.9 0:05:32.0
21.
ČERNÝ Jan
Aleven team Příchovice
CZE 2:02:01.7 0:05:34.8
22.
PITEL Lukáš
Symbio + Cannonade
CZE 2:02:05.7 0:05:38.8
23.
JIŘENA Pavel
Author Masters
CZE 2:02:07.9 0:05:41.0
24.
STRNAD Aleš
Eleven
CZE 2:02:54.2 0:06:27.3
25.
RADA Jan
Eleven
CZE 2:02:54.5 0:06:27.6
26.
MÁKA Daniel
Petr Čech Sport MTB team
CZE 2:02:56.7 0:06:29.8
27.
STRNAD Jiří
Eleven Team Příchovice
CZE 2:03:00.7 0:06:33.8
28.
ANDRLE David
Symbio + Cannonade
CZE 2:03:03.4 0:06:36.5
29.
LUDVÍK Vojtěch
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM
CZE 2:03:35.7 0:07:08.8
30.
SVOBODA Jiří
Auto Elso
CZE 2:04:09.4 0:07:42.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
LOUBKOVÁ Ivana
Eleven
CZE 2:14:10.2 0:00:00.0
2.
PICHLÍKOVÁ Jana
Sport bike Strakonice
CZE 2:15:08.3 0:00:58.1
3.
SKRBKOVÁ Jana
Eleven Team Příchovice
CZE 2:15:43.6 0:01:33.4
4.
KOHOUTKOVÁ Kateřina
Kovo Praha
CZE 2:24:35.5 0:10:25.3
5.
JANŮ Kamila
KH Tour Liv cycling team
CZE 2:24:36.5 0:10:26.3
6.
BARTOŠOVÁ Lenka
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM
CZE 2:26:43.8 0:12:33.6
7.
LOUBKOVÁ Kateřina
Eleven
CZE 2:27:26.5 0:13:16.3
8.
PRSKAVCOVA Marcela
SIX Monkeys
CZE 2:27:41.8 0:13:31.6
9.
FALCOVÁ Hana
alltraining.cz
CZE 2:28:04.5 0:13:54.3
10.
KRISTKOVÁ Helena
Symbio + Cannonade
CZE 2:29:21.9 0:15:11.7
11.
BORUFKOVÁ Lenka
Eleven
CZE 2:30:30.9 0:16:20.7
12.
VÁPENÍKOVÁ - KULHAVÁ Jana
Chironax Dental Servis
CZE 2:33:34.1 0:19:23.9
13.
ERNESTOVÁ Martina
Dexter BSK racing
CZE 2:34:14.1 0:20:03.9
14.
SYROVÁTKOVÁ Irena
Symbio + Cannonade
CZE 2:34:37.3 0:20:27.1
15.
OTÁHALOVÁ Lucie
Nilfist ALTO pro cycling
CZE 2:35:28.1 0:21:17.9
16.
ŽÁČKOVÁ Jana
Dexter BSK racing
CZE 2:37:54.8 0:23:44.6
17.
HOFMANOVÁ Markéta
Auto Elso
CZE 2:39:35.8 0:25:25.6
18.
DOLEŽALOVÁ Hana
Varta - Sokol Králův Dvůr
CZE 2:39:41.6 0:25:31.4
19.
VODEHNALOVÁ Milena
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5 TEAM
CZE 2:40:42.1 0:26:31.9
20.
VESELÁ Pavlína
NH Car
CZE 2:40:47.3 0:26:37.1
21.
ŠVANDOVÁ Lenka
Haven Extreme
CZE 2:41:02.6 0:26:52.4
22.
KOLÁŘOVÁ Anna
Velosport Valenta Scott Team
CZE 2:41:24.8 0:27:14.6
23.
SCHIFFER Andrea
bike-horner.at
AUT 2:42:34.1 0:28:23.9
24.
MATOUŠKOVÁ Michaela
BTK EURO BIKE Praha
CZE 2:43:19.8 0:29:09.6
25.
KADLECOVÁ Hana
METROSTAV
CZE 2:44:21.8 0:30:11.6
26.
SOMMEROVA Jana
CykloVAPE racing Team
CZE 2:47:27.8 0:33:17.6
27.
ZEZULOVÁ Kateřina
CK Šluknovsko- Bicykl Kříž Team
CZE 2:47:30.1 0:33:19.9
28.
KOPECKÁ Ivana
Good Time´s Cyklo Team Děčín
CZE 2:49:30.9 0:35:20.7
29.
VOZÁKOVÁ Vladimíra
Bronec sport Jablonec n.N.
CZE 2:49:56.6 0:35:46.4
30.
DLABOVÁ Zuzana
SK Velo Praha
CZE 2:50:39.8 0:36:29.6