Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Cannondale Koloshop Krušnoton

Silniční cyklistika
DATUM :8.8.2015 MÍSTO :Teplice

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PETZOLD Robert
Petz Racing powered by Elbspitze
GER 7:29:30.9 0:00:00.0
2.
ENDLER Filip
LAWI-AUTHOR TEAM
CZE 7:58:55.1 0:29:24.2
3.
SKUPKE Krzysztof
Team Forchheim/BMW
GER 7:59:56.8 0:30:25.9
4.
WEINHOLD Lars
Petz Racing powered by Elbspitze
CZE 8:05:57.8 0:36:26.9
5.
CHAMRÁD Jiří
CZE 8:06:50.7 0:37:19.8
6.
SATKE Tomáš
Team BIKECENTRUM Olomouc
CZE 8:06:51.8 0:37:20.9
7.
GEISSLER Albert
1. RV Pirna
GER 8:12:18.0 0:42:47.1
8.
PROKEŠ Stanislav
Prokesteam
CZE 8:12:31.3 0:43:00.4
9.
KAMUSELLA Sirko
Elbspitze
GER 8:16:19.0 0:46:48.1
10.
KUSIDLO Mariusz
Kolik Hobby Bohumin
POL 8:16:19.3 0:46:48.4
11.
ZÁRYBNICKÝ Jiří
CK Vinohradské šlapky
CZE 8:20:07.1 0:50:36.2
12.
PALEK Jiří
CZE 8:21:52.6 0:52:21.7
13.
HECZKO Robert
CK Kolokrám Svijany
CZE 8:25:04.3 0:55:33.4
14.
ŠÍP Pavel
CZE 8:43:28.0 1:13:57.1
15.
HARNOŠ Petr
TPCA bike team
CZE 8:43:28.1 1:13:57.2
16.
MINAŘÍK David
CZE 8:49:07.3 1:19:36.4
17.
KUDA Pavel
SCS MIRVA SVITAVY
CZE 8:49:07.8 1:19:36.9
18.
ŠRAIN Jiří
CYKLOTRENINK.com
CZE 8:49:08.3 1:19:37.4
19.
ŠENKEŘÍK Jan
CZE 8:49:09.9 1:19:39.0
20.
PRŮCHA Bedřich
Cykloservex-Duratec
CZE 8:49:10.3 1:19:39.4
21.
ROSULEK Michal
Kursport
CZE 8:49:12.9 1:19:42.0
22.
ČAPEK Lubomír
KÚC Bikesport Ústí n/L
CZE 8:55:00.0 1:25:29.1
23.
SUCHARDA Pavel
Cycling Brno
CZE 9:05:36.9 1:36:06.0
24.
VIKTORIN Tomáš
SWEEP
CZE 9:05:38.2 1:36:07.3
25.
ŠIMOŇÁK Marek
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 9:07:32.4 1:38:01.5
26.
PALIK Maroš
SVK 9:16:47.3 1:47:16.4
27.
ACKERMANN Kamil
Axon sport team
CZE 9:19:41.5 1:50:10.6
28.
SMOLA Karel
Alltraining
CZE 9:24:07.5 1:54:36.6
29.
FREUND Robert
Team Combase
GER 9:30:19.3 2:00:48.4
30.
SVOBODA Miloslav
dh cycling
CZE 9:36:51.8 2:07:20.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MÜKE Jessica
GER 11:29:34.6 0:00:00.0
2.
BARTOŠOVÁ Lenka
H.I.C.
CZE 12:09:10.8 0:39:36.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BUKSA Dominik
Future cycling team
CZE 5:49:26.6 0:00:00.0
2.
SOMR Michael
LAWI - Author Team
CZE 5:51:05.9 0:01:39.3
3.
NEŽERKA Václav
LAWI - Author Team
CZE 5:51:06.3 0:01:39.7
4.
ŠUVADA Radek
Viessmann Team
CZE 5:53:23.2 0:03:56.6
5.
ZAHRÁDKA Petr
LAWI - Author Team
CZE 5:53:56.3 0:04:29.7
6.
JEŽEK Jiří
DAS - Duratec
CZE 5:54:00.0 0:04:33.4
7.
POPIOLEK Pavel
SK Universe
CZE 5:56:16.0 0:06:49.4
8.
BOUŠKA Jiří
LAWI-AUTHOR TEAM
CZE 5:58:25.0 0:08:58.4
9.
JANOUŠEK Libor
LAWI-AUTHOR TEAM
CZE 6:04:47.5 0:15:20.9
10.
HESS Tobias
GER 6:09:43.0 0:20:16.4
11.
HANYK Milan
CZE 6:10:27.5 0:21:00.9
12.
PETR Pavel
CK LOKO Pardubice
CZE 6:10:58.8 0:21:32.2
13.
NOVÁK Vít
CFC KLADNO
CZE 6:11:37.5 0:22:10.9
14.
SVOBODA Jiří
SK Kbely
CZE 6:15:15.8 0:25:49.2
15.
VORÁČEK Jiří
CK Kramolín
CZE 6:19:37.5 0:30:10.9
16.
PRAGER Karel
CK Vinohradské šlapky
CZE 6:22:45.6 0:33:19.0
17.
ZHÁŇAL Pavel
Tj Spartak Třebíč
CZE 6:22:45.7 0:33:19.1
18.
VOHNÍK Stanislav
AC SPARTA PRAHA - Cyklo akademie
CZE 6:29:28.8 0:40:02.2
19.
ŠKRAMLÍK Ladislav
KL Sport Most
CZE 6:37:06.8 0:47:40.2
20.
VIKTORIN Václav
AC SPARTA PRAHA
CZE 6:38:02.2 0:48:35.6
21.
MAREŠ Vojtěch
Bikeclinic Cannondale
CZE 6:38:49.6 0:49:23.0
22.
MILLER Milan
TAMA Královice
CZE 6:39:20.6 0:49:54.0
23.
KARÁSEK Vladislav
CK Kolokrám Svijany
CZE 6:42:08.5 0:52:41.9
24.
DOLEŽAL Petr
Bikeclinic Cannondale
CZE 6:44:17.8 0:54:51.2
25.
JAKOUBEK Pavel
Ck Vinohradske slapky
CZE 6:44:18.2 0:54:51.6
26.
NEDVĚD Jindřich
CK Vinohradské šlapky
CZE 6:44:29.4 0:55:02.8
27.
ANTON Torsten
RIESA MASTERS CYCLING
GER 6:48:36.9 0:59:10.3
28.
SEDLÁČIK Ľubomír
SVK 6:49:53.9 1:00:27.3
29.
DUCHEK Jan
CK Šilhavý Ramala
CZE 6:51:00.7 1:01:34.1
30.
KAIL Jiří
CZE 6:51:10.7 1:01:44.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NECKÁŘOVÁ Zuzana
LAWI author team
CZE 6:47:12.1 0:00:00.0
2.
DOLEŽALOVÁ Hana
TJ Sokol Králův Dvůr
CZE 7:08:49.2 0:21:37.1
3.
KŘÍŽOVÁ Lenka
CZE 8:14:10.2 1:26:58.1
4.
GROSSOVÁ Renata
SWEEP
CZE 9:17:13.7 2:30:01.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠLAJCHRT Filip
Koloshop Team
CZE 3:07:31.3 0:00:00.0
2.
DUDEK Tomáš
KOLOPARK.CZ
CZE 3:08:10.8 0:00:39.5
3.
ŠPIROCH Martin
Axon sport team
CZE 3:08:32.1 0:01:00.8
4.
MARTIN Jan
KAH SPORT VRCHLABÍ
CZE 3:08:35.3 0:01:04.0
5.
JELÍNEK Václav
BMC VIESSMANN RACING TEAM
CZE 3:09:47.3 0:02:16.0
6.
SEIDEL David
Team Sport-Werk.net
GER 3:10:43.4 0:03:12.1
7.
SYNEK Jaromír
SKP Most
CZE 3:10:49.2 0:03:17.9
8.
SCHURAN Michal
Velosport Favorit Bílina
CZE 3:13:00.6 0:05:29.3
9.
SMOLKA Michal
Bikecentrum Olomouc
CZE 3:13:00.8 0:05:29.5
10.
PRENĚK Ondřej
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 3:13:01.0 0:05:29.7
11.
HOUDEK Vladimír
2V BIKERS
CZE 3:13:13.6 0:05:42.3
12.
ČERNÝ Jiří
CZE 3:13:43.1 0:06:11.8
13.
ŘÍHA Jiří
CK Kolokrám-Svijany
CZE 3:13:43.2 0:06:11.9
14.
KRÁTKÝ Pavel
Sweep Cycling
CZE 3:13:44.8 0:06:13.5
15.
DIX Petr
Sweep Cycling
CZE 3:13:46.0 0:06:14.7
16.
SCHÖN David
Bikecentrum Olomouc
CZE 3:13:46.4 0:06:15.1
17.
OTTENSCHLÄGER Oto
Krušnoman TT Litvínov
CZE 3:13:49.4 0:06:18.1
18.
KLÍCHA Martin
STALAK DeVOSS RK
CZE 3:13:54.8 0:06:23.5
19.
BÖSE Martin
Slavia Karlovy Vary
CZE 3:13:56.7 0:06:25.4
20.
POKORNÝ Marek
FC Vidličky Písek
CZE 3:14:53.0 0:07:21.7
21.
JURČA Karel
KL Sport Most
CZE 3:15:44.9 0:08:13.6
22.
ČMELÍK Tomáš
CZE 3:19:40.3 0:12:09.0
23.
KRÁTKÝ Michal
OutdoorOutsiders
CZE 3:19:40.7 0:12:09.4
24.
BURIAN Stanislav
LOUNY
CZE 3:19:41.7 0:12:10.4
25.
MOŠA Břetislav
IB ALCUDIA
CZE 3:19:44.4 0:12:13.1
26.
MOJŽÍŠ Miroslav
Koloshop Team
CZE 3:19:44.8 0:12:13.5
27.
RESS Tomáš
BIKE GALLERY
CZE 3:19:45.3 0:12:14.0
28.
VLČEK Vojtěch
KL Sport Děčín
CZE 3:19:46.4 0:12:15.1
29.
BUCHAL Adam
CZE 3:19:46.6 0:12:15.3
30.
MALEČEK Petr
FruFru Team
CZE 3:20:49.5 0:13:18.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
LOUBKOVÁ Ivana
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 3:19:47.2 0:00:00.0
2.
DANDOVÁ Anna
Outdoor Outsiders
CZE 3:40:15.0 0:20:27.8
3.
MIKULOVÁ Tereza
SSC Železný Brod
CZE 3:49:04.6 0:29:17.4
4.
MELENOVÁ Hana
CZE 3:58:41.7 0:38:54.5
5.
MALÁ Lucie
MKV sport
CZE 4:02:15.2 0:42:28.0
6.
PALKOVÁ Anežka
CZE 4:06:42.7 0:46:55.5
7.
VRÁTNÁ Alena
Krušnoman Triatlon Team Litvínov
CZE 4:13:04.3 0:53:17.1
8.
SKLADANOVÁ Silvia
Skalické Trdlá
SVK 4:19:05.9 0:59:18.7
9.
VAŇKOVÁ Agáta
Lokomotiva Teplice
CZE 4:22:09.8 1:02:22.6
10.
PULTAROVÁ Kateřina
KCL Kooperativa Svijany
CZE 4:32:14.7 1:12:27.5
11.
ZAJÍČKOVÁ Petra
Luigi Cocotti
CZE 4:35:14.0 1:15:26.8
12.
RUSÁ Kateřina
CZE 4:41:17.2 1:21:30.0
13.
MATĚJČKOVÁ Ludmila
TJ Rumburk Kola Brabec
CZE 4:44:33.9 1:24:46.7
14.
TÖRÖKOVÁ Erika
CZE 4:50:58.0 1:31:10.8
15.
TRŇÁKOVÁ Jana
TriVelo Rohatec
CZE 4:53:22.6 1:33:35.4
16.
HŘEBÍKOVÁ Radka
HO Satalice
CZE 4:57:30.3 1:37:43.1
17.
SLANINOVÁ Šárka
Radejčín
CZE 5:04:37.8 1:44:50.6
18.
NOVAKOVSKÁ Michaela
CZE 5:07:46.3 1:47:59.1
19.
HLAVÁČKOVÁ Klára
CZE 5:13:41.8 1:53:54.6
20.
KNIHOVÁ Kateřina
CZE 5:17:24.4 1:57:37.2
21.
HAVELKOVÁ Michaela
CZE 5:44:39.7 2:24:52.5
22.
VNUKOVÁ Jaroslava
Dexter BSK racing
CZE 5:57:08.5 2:37:21.3