Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Stopa pro život 2016
seriál : World Ski Marathon 2016

ČT Šumavský skimaraton

Běžecké lyžování
DATUM :27 - 28.2.2016 MÍSTO :Kvilda
POŘADATEL : Petr Čech Sport, s.r.o. WEBOVÉ STRÁNKY :www.stopaprozivot.cz/

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŘEZÁČ Stanislav
Silvini Madshus team
CZE 1:43:15.3 0:00:00.0
2.
PLISKA Jiří
Silvini Madshus team
CZE 1:43:32.8 0:00:17.5
3.
MÁKA Daniel
Atlas Craft Team
CZE 1:44:36.8 0:01:21.5
4.
ŠRAIL Jan
PIONEER Investments - CRAFT
CZE 1:44:40.5 0:01:25.2
5.
PŠENIČKA Jakub
Silvini Madshus team
CZE 1:45:43.3 0:02:28.0
6.
ONDRÁŠEK Pavel
Atlas Craft Team
CZE 1:49:57.4 0:06:42.1
7.
SIKORA Jakub
Rossignol racing team
CZE 1:54:09.5 0:10:54.2
8.
VEBER Tomáš
LK Tatran Chodov
CZE 1:54:52.6 0:11:37.3
9.
SVOBODA Jan
Silviny Madschus team
CZE 1:58:11.2 0:14:55.9
10.
SAJDL Martin
Žižkovský tygři
CZE 1:58:13.6 0:14:58.3
11.
GERSTENGARBE Jörg
SC Willingen
GER 1:58:40.3 0:15:25.0
12.
PÁVEK Martin
CZU Praha
CZE 1:59:01.4 0:15:46.1
13.
VANC Petr
Mercedes Benz Salomon team
CZE 1:59:30.6 0:16:15.3
14.
PROVOD Ladislav
USK CS Plzeň
CZE 1:59:44.3 0:16:29.0
15.
MATOUŠEK Ondřej
SKP Ústí nad Labem
CZE 1:59:58.1 0:16:42.8
16.
KÁLAL Tomáš
Žižkovský tygři - EKONOM Praha
CZE 1:59:58.9 0:16:43.6
17.
PELA Zbyněk
SKI PAX Horní Maxov
CZE 2:00:11.3 0:16:56.0
18.
MORAVEC Martin
SILVINI MADSUS team
CZE 2:01:58.6 0:18:43.3
19.
TRNAVSKY Miroslav
XCSPORT.cz Nordic racing team
CZE 2:02:43.1 0:19:27.8
20.
TANNERT Andreas
SKG gersfeld
GER 2:03:08.6 0:19:53.3
21.
JANOUŠEK Jakub
LK ŠKODA PLZEŇ
CZE 2:03:30.1 0:20:14.8
22.
KOHOUT Milan
Silvini Madshus team
CZE 2:03:42.8 0:20:27.5
23.
ŠIMURDA Martin
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 2:04:30.1 0:21:14.8
24.
POLÁŠEK Jan Ferdinand
VŠSK MFF UK
CZE 2:05:19.4 0:22:04.1
25.
PAVLÍK Tomáš
SK Rover Praha
CZE 2:05:34.6 0:22:19.3
26.
EHL Jaroslav
SKI Skuhrov nad Bělou
CZE 2:05:36.1 0:22:20.8
27.
MARHOUN Petr
VŠSK MFF UK
CZE 2:05:40.3 0:22:25.0
28.
DUCHÁČ Michal
BKL Machov
CZE 2:07:08.8 0:23:53.5
29.
HAVEL Lukáš
DSA Trutnov
CZE 2:07:15.1 0:23:59.8
30.
HOPPE Hermann
SC Rosenheim
GER 2:07:17.8 0:24:02.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDÍKOVÁ Adéla
Atlas Craft Team
CZE 1:59:58.4 0:00:00.0
2.
KOCUMOVÁ Zuzana
LIBEREC
CZE 2:06:48.1 0:06:49.7
3.
FRIČKOVÁ Pavla
ČVUT FEL Praha
CZE 2:18:15.6 0:18:17.2
4.
KNOPOVÁ Kamila
Ski klub Jablonec
CZE 2:23:23.9 0:23:25.5
5.
HORNFECK Ulla
Zipps Racing Team
GER 2:24:41.4 0:24:43.0
6.
RANDÁKOVÁ RŮŽena
Zdíkov
CZE 2:37:32.9 0:37:34.5
7.
LANDE Julie Finsrud
Magnor UL
NOR 2:44:00.2 0:44:01.8
8.
NOWAK Steffi
GER 2:44:30.5 0:44:32.1
9.
CIGÁNKOVÁ Iva
SK Hájovna Volary
CZE 2:49:52.9 0:49:54.5
10.
MERILO Helen
KARUPESA TEAM
AUT 2:53:30.3 0:53:31.9
11.
MICHALKOVA Jaroslava
Žižkovský tygři
CZE 2:57:17.3 0:57:18.9
12.
VRBOVÁ Martina
Sorry Wolle WWTŘíčany
CZE 2:59:40.5 0:59:42.1
13.
JENÍKOVÁ Karolína
Eleven Run Team/Báječné ženy v běhu
CZE 3:02:15.5 1:02:17.1
14.
CEJPKOVÁ Ivana
JIHLAVA
CZE 3:15:56.6 1:15:58.2
15.
PROCHÁZKOVÁ Pavlína
HOŘOVICE
CZE 3:16:47.6 1:16:49.2
16.
BÖHMÜLLER Ulrike
Linz
AUS 3:18:01.3 1:18:02.9
17.
HERMANOVÁ Zuzana
OK Lokomotiva Pardubice
CZE 3:18:39.8 1:18:41.4
18.
MAREŠOVÁ Iveta
Žižkovští tygři
CZE 3:23:04.8 1:23:06.4
19.
ONDAČKOVÁ Marta
CZE 3:28:25.3 1:28:26.9
20.
PROCHÁZKOVÁ Irena
TJ Háje
CZE 3:29:37.5 1:29:39.1
21.
KOUBKOVÁ Ilona
Praha 10 - Petrovice
CZE 3:30:14.4 1:30:16.0
22.
SETÍNKOVÁ Zuzana
DKP
CZE 3:32:02.6 1:32:04.2
23.
ČERNÁ Jolana
Kvilda
CZE 3:38:06.9 1:38:08.5
24.
MATEJOVÁ Adéla
Habeš Team Strakonice
CZE 3:40:21.4 1:40:23.0
25.
MERČÁKOVÁ Daniela
okr.Žiar nad Hronom
SVK 3:41:56.6 1:41:58.2
26.
PLATHE Silke
GER 3:59:29.9 1:59:31.5
27.
KUHN Karin
GER 4:00:17.2 2:00:18.8
28.
PROCHÁZKOVÁ Libuše
ČESKÁ LÍPA
CZE 4:10:02.5 2:10:04.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FREIMUTH Thomas
xc-ski.de/AN-Skimarathon Team
GER 0:59:12.3 0:00:00.0
2.
FRIEDL Christoph
xc-ski.de/AN-Skimarathon Team
GER 1:02:00.3 0:02:48.0
3.
RAZÝM Vladislav
Sport Club Plzeň
CZE 1:02:52.8 0:03:40.5
4.
JAKOUBEK Tomáš
Silvini Madshus team
CZE 1:04:54.5 0:05:42.2
5.
KUTHAN Tomáš
Mercedes Benz Salomon team
CZE 1:06:31.7 0:07:19.4
6.
WALDNER Matti
1.SVG Hohe Wand
AUT 1:07:10.3 0:07:58.0
7.
MYŠÍK Kamil
Krušnohorský dvůr
CZE 1:07:28.3 0:08:16.0
8.
VATER Gerhard
Löffler-Skadi Loppet Team
GER 1:07:31.2 0:08:18.9
9.
TUČEK Martin
Silvini Madshus team
CZE 1:07:36.2 0:08:23.9
10.
WALDNER Jan
1.SVG Hohe Wand
AUT 1:08:12.7 0:09:00.4
11.
HRUŠKA Jan
Kasper Swix Team
CZE 1:08:38.1 0:09:25.8
12.
ALBRECHT Matyas
Zdíkov
CZE 1:08:41.5 0:09:29.2
13.
BOUCHAL Jiří
USK CS Plzeň
CZE 1:08:42.8 0:09:30.5
14.
FALK Stefan
GER 1:09:15.0 0:10:02.7
15.
ŠIMEK Pavel
Kaper Swix Team
CZE 1:10:39.6 0:11:27.3
16.
PAVLÍK Matouš
vsk Humanita
CZE 1:10:56.8 0:11:44.5
17.
ONDRÁŠEK Marek
Silvini Madshus team
CZE 1:10:56.8 0:11:44.5
18.
ALIKIN Sergej
GER 1:10:58.3 0:11:46.0
19.
ŠRŮTEK David
Rossignol racing team
CZE 1:12:33.6 0:13:21.3
20.
ŠMAUS Antonín
GLEDE Team
CZE 1:12:39.8 0:13:27.5
21.
ŠIMUNEK JaromÍr
SKP Kornspitz
CZE 1:12:40.3 0:13:28.0
22.
KAUFMANN Gottfried
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal
GER 1:13:55.3 0:14:43.0
23.
KAMARYT Tomáš
LK Slovan Karlovy Vary
CZE 1:13:55.8 0:14:43.5
24.
HAGEN Max
Likezskike Nordic
GER 1:14:41.8 0:15:29.5
25.
MICHEK David
GLEDE Team
CZE 1:14:54.3 0:15:42.0
26.
VACEK Mathias
Fischer Ski klub Šumava
CZE 1:15:04.3 0:15:52.0
27.
DAVID Matyáš
GLEDE Team
CZE 1:15:10.1 0:15:57.8
28.
KOVAŘÍK Oldřich
OaS Český les
CZE 1:16:07.6 0:16:55.3
29.
LUKEŠ Tomáš
LBS-sport.cz
CZE 1:16:43.6 0:17:31.3
30.
KUCHARIK Michal
AČR vu 2266 Liberec
CZE 1:16:49.1 0:17:36.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BEROUŠKOVÁ Kateřina
LK Tatran Chodov
CZE 1:11:30.1 0:00:00.0
2.
KLEMENTOVÁ Andrea
Fischer Ski klub Šumava
CZE 1:16:19.6 0:04:49.5
3.
MORAVCOVÁ Kateřina
Silvini Madshus
CZE 1:18:38.6 0:07:08.5
4.
MAIERHOFER Magdalena
SC Leogang
AUT 1:18:57.3 0:07:27.2
5.
KÁLALOVÁ Tereza
Žižkovský tygři
CZE 1:22:58.8 0:11:28.7
6.
NEUBAUEROVÁ Jana
Fischer Ski klub Šumava
CZE 1:24:46.6 0:13:16.5
7.
HEJNÁ Anna-Marie
XC Sport Nordic Team
CZE 1:24:53.6 0:13:23.5
8.
MÜLLER Katrin
SV-Grün-Weiß-Pirna
GER 1:26:10.1 0:14:40.0
9.
BRANDL Sabrina
Hohenberg
AUT 1:29:18.8 0:17:48.7
10.
BAUEROVÁ Andrea
Žižkovský tygři
CZE 1:29:43.3 0:18:13.2
11.
BALDRIANOVÁ Barbora
ZDRP
CZE 1:30:22.3 0:18:52.2
12.
WŰRZOVÁ Anna
vsk Humanita
CZE 1:31:45.4 0:20:15.3
13.
MÜLLEROVÁ Bára
LK Pernink
CZE 1:33:06.4 0:21:36.3
14.
WALDNER Karoline
Katzelsdorf
AUT 1:38:42.9 0:27:12.8
15.
HAIDER Anna
Union Liebenau
AUT 1:38:47.1 0:27:17.0
16.
KOUBKOVÁ Lucie
Ski klub Šumava
CZE 1:39:33.9 0:28:03.8
17.
JUNGHANNS Dagmar
London Nordic
GBR 1:39:48.4 0:28:18.3
18.
HONSOVÁ Anežka
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 1:40:30.1 0:29:00.0
19.
HUDEČKOVÁ Veronika
Fischer Ski klub Šumava
CZE 1:42:04.6 0:30:34.5
20.
MONDLOVÁ Kateřina
Fischer Ski klub Šumava
CZE 1:42:04.8 0:30:34.7
21.
RADOVÁ Daniela
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 1:42:17.3 0:30:47.2
22.
PRECLÍKOVÁ Jana
MFF UK
CZE 1:42:51.9 0:31:21.8
23.
PAVLÁSKOVÁ Kamila
Fischer Ski klub Šumava
CZE 1:42:59.1 0:31:29.0
24.
KUBÁTOVÁ Milada
SK Praga
CZE 1:43:21.1 0:31:51.0
25.
PÁVKOVÁ Jana
Ski klub Řevnice
CZE 1:43:51.7 0:32:21.6
26.
MĚSTKOVÁ Lucie
Tempo Praha
CZE 1:45:45.4 0:34:15.3
27.
BERÁNKOVÁ Hana
CZE 1:46:30.1 0:35:00.0
28.
RYŠAVÁ MagdalÉna
SK PraHA
CZE 1:46:36.4 0:35:06.3
29.
PROCHÁZKOVÁ Zuzana
KPC Praha
CZE 1:47:33.4 0:36:03.3
30.
ŠINDELÁŘOVÁ Jitka
Žižkovský tygři
CZE 1:49:18.4 0:37:48.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JAVŮREK Petr
Kasper-Swix Team
CZE 1:43:10.9 0:00:00.0
2.
ROTHBERGER Markus
Haderer Sports Team
AUT 1:43:33.9 0:00:23.0
3.
BOUCHAL Jiří
USK CS Plzeň
CZE 1:47:17.4 0:04:06.5
4.
ŠRŮTEK David
Rossignol racing team
CZE 1:47:17.6 0:04:06.7
5.
POLÁŠEK Jan Ferdinand
VŠSK MFF UK
CZE 1:47:37.9 0:04:27.0
6.
HOLUB Petr
Kasper Swix Team
CZE 1:47:47.9 0:04:37.0
7.
VANC Petr
Mercedes Benz Salomon team
CZE 1:48:29.4 0:05:18.5
8.
ŠIMEK Pavel
Kaper Swix Team
CZE 1:49:03.1 0:05:52.2
9.
SCHAUB MAYR Gunter
Union depping
AUT 1:49:12.9 0:06:02.0
10.
MURDOCH Kent
Fall City
USA 1:50:29.6 0:07:18.7
11.
VEJNAR Josef
ski vysoké ROLSKI
CZE 1:53:00.4 0:09:49.5
12.
MOJŽÍŠEK Petr
Kanoistika USK Praha
CZE 1:53:53.9 0:10:43.0
13.
JIRÁK Jan
HS Jizerské hory
CZE 1:53:54.1 0:10:43.2
14.
MARTON Matúš
SANSPORT
SVK 1:53:55.6 0:10:44.7
15.
ŠVARC Petr
Žižkovský tygři
CZE 1:55:37.1 0:12:26.2
16.
SVÍTIL Marek
Železná Ruda
CZE 1:56:03.9 0:12:53.0
17.
MARHOUN Petr
VŠSK MFF UK
CZE 1:56:12.9 0:13:02.0
18.
VORBERG Jörg
SSV-Geyer
GER 1:57:49.2 0:14:38.3
19.
BAŘINA Jaromír
CZE 1:59:29.7 0:16:18.8
20.
BOŘÁNEK Petr
USK Praha
CZE 1:59:57.2 0:16:46.3
21.
VOJTA Pavel
Žižkovský tygři
CZE 2:00:05.4 0:16:54.5
22.
KAUFMANN Gottfried
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal
GER 2:00:22.9 0:17:12.0
23.
WUTTE Toni
DSG Sele Zell
AUT 2:00:22.9 0:17:12.0
24.
ČIČMANEC Luděk
AČR - VU 2994
CZE 2:01:23.4 0:18:12.5
25.
TOMAHOGH Jan
KBL Turcianske Teplice
SVK 2:02:01.7 0:18:50.8
26.
ALBRECHT Uli
SC Murnau
GER 2:02:27.2 0:19:16.3
27.
KOLÍN Jiří
ČZU Praha
CZE 2:02:30.9 0:19:20.0
28.
PEKÁREK Milan
Žižkovský tygři
CZE 2:02:40.2 0:19:29.3
29.
ŠKABRADA Jan
Česká Spořitelna MTB Hobby A
CZE 2:03:02.7 0:19:51.8
30.
REJZEK Martin
ELEVEN eintracht braunschweig
CZE 2:03:14.5 0:20:03.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
WEISSOVA Zuzana
Valasske Mezirici
CZE 2:10:05.2 0:00:00.0
2.
MADĚROVÁ Michaela
Rudolfovské Gazely
CZE 2:11:12.4 0:01:07.2
3.
KRAUSOVÁ Darina
Cykloklub Nový Jičín
SVK 2:16:41.2 0:06:36.0
4.
MÜLLER Katrin
SV-Grün-Weiß-Pirna
GER 2:19:48.2 0:09:43.0
5.
NAXEROVÁ Jana
USK CZ Plzeň
CZE 2:27:04.2 0:16:59.0
6.
KOHOUTOVÁ Erika
Pozitivní nejistota
CZE 2:37:56.5 0:27:51.3
7.
GATTRINGER Eva
Trirun Linz
AUT 2:41:37.3 0:31:32.1
8.
SETÍNKOVÁ Zuzana
DKP
CZE 2:50:51.5 0:40:46.3
9.
LAANINEN Leena
Liperi Ski Club
FIN 3:30:01.7 1:19:56.5
10.
SCHÜßLEDER Andrea
Running Company
GER 3:46:00.9 1:35:55.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠRAIL Jan
PIONEER Investments - CRAFT
CZE 0:55:36.6 0:00:00.0
2.
RAZÝM Vladislav
Sport Club Plzeň
CZE 0:56:20.4 0:00:43.8
3.
PŠENIČKA Jakub
Silvini Madshus team
CZE 0:56:43.7 0:01:07.1
4.
ŠELLER Luděk
Dukla Liberec
CZE 0:58:44.6 0:03:08.0
5.
WEISHÄUPL Andreas
SALOMON-LEKI RACINGTEAM
GER 0:59:22.2 0:03:45.6
6.
HRUŠKA Jan
Kasper Swix Team
CZE 1:00:55.7 0:05:19.1
7.
SAJDL Martin
Žižkovský tygři
CZE 1:01:01.7 0:05:25.1
8.
MATOUŠEK Ondřej
SKP Ústí nad Labem
CZE 1:01:34.2 0:05:57.6
9.
PROVOD Ladislav
USK CS Plzeň
CZE 1:01:36.4 0:05:59.8
10.
SUCHÝ Jiří
FEL Praha
CZE 1:01:46.7 0:06:10.1
11.
VACEK Mathias
Fischer Ski klub Šumava
CZE 1:01:57.2 0:06:20.6
12.
POSPÍŠIL Vítek
Mercedes Benz Salomon team
CZE 1:03:19.9 0:07:43.3
13.
KÁLAL Tomáš
Žižkovský tygři - EKONOM Praha
CZE 1:03:29.7 0:07:53.1
14.
PAVLÍK Matouš
vsk Humanita
CZE 1:04:32.7 0:08:56.1
15.
PEŠTA Petr
USK CS Plzeň
CZE 1:04:43.6 0:09:07.0
16.
ŠIMURDA Richard
USK CS Plzeň
CZE 1:04:46.2 0:09:09.6
17.
MICHAL Marek
Rossignol racing team
CZE 1:04:47.7 0:09:11.1
18.
ŠIMUNEK JaromÍr
SKP Kornspitz
CZE 1:04:52.7 0:09:16.1
19.
MALÝ Ondřej
VSK Elekto ČVUT Praha
CZE 1:04:55.9 0:09:19.3
20.
SOVÁK Libor
AČR
CZE 1:04:56.3 0:09:19.7
21.
HAVEL Lukáš
DSA Trutnov
CZE 1:04:57.2 0:09:20.6
22.
NEDVĚD Miroslav
TJ Horní mísečky
CZE 1:05:13.2 0:09:36.6
23.
HASENBÖCK Fredi
AUT 1:05:29.2 0:09:52.6
24.
GAHLEITNER Markus
UnionÖpping
AUT 1:05:30.7 0:09:54.1
25.
PELA Zbyněk
SKI PAX Horní Maxov
CZE 1:05:54.4 0:10:17.8
26.
POKORNÝ Jiří
Žižkovský tygři
CZE 1:06:01.7 0:10:25.1
27.
MODERBACHER Thomas
Atomic- ZANONI- AUSTRIA
AUT 1:06:26.7 0:10:50.1
28.
STROŽ Jan
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM
CZE 1:06:33.2 0:10:56.6
29.
KOCOUREK František
SK SKIVELO neslyšících Olomouc
CZE 1:06:43.9 0:11:07.3
30.
PETERMÜLLER Martin
Union Opping
AUT 1:06:54.3 0:11:17.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
GROHOVÁ Karolína
SK Nové Město na Moravě
CZE 1:00:56.7 0:00:00.0
2.
BEROUŠKOVÁ Kateřina
LK Tatran Chodov
CZE 1:01:05.9 0:00:09.2
3.
KLEMENTOVÁ Andrea
Fischer Ski klub Šumava
CZE 1:02:48.2 0:01:51.5
4.
PEŠINOVÁ Jitka
žďár nad metují
CZE 1:09:06.7 0:08:10.0
5.
KNOPOVÁ Kamila
Ski klub Jablonec
CZE 1:09:48.7 0:08:52.0
6.
WEINFURTER Elisabeth
SC Zwiesel
GER 1:11:28.7 0:10:32.0
7.
HEJNÁ Anna-Marie
XC Sport Nordic Team
CZE 1:14:40.9 0:13:44.2
8.
BAUEROVÁ Andrea
Žižkovský tygři
CZE 1:18:20.2 0:17:23.5
9.
ZIKMUNDOVÁ Anita
GLEDE Team
CZE 1:19:06.7 0:18:10.0
10.
FRITSCH Elisabeth
GER 1:20:59.7 0:20:03.0
11.
NĚMCOVÁ Alena
USK Praha
CZE 1:21:02.2 0:20:05.5
12.
VESELÁ Iva
Sokol Senohraby
CZE 1:22:00.7 0:21:04.0
13.
CHVALOVÁ Miroslava
SKI Klub Strakonice
CZE 1:22:01.7 0:21:05.0
14.
KLEINDIENST Beate
Dachau
GER 1:24:55.5 0:23:58.8
15.
WILLMANNOVÁ Michaela
Fisher Ski klub Šumava
CZE 1:24:59.2 0:24:02.5
16.
TICHOTOVÁ Michaela
Kvilda
CZE 1:26:47.7 0:25:51.0
17.
VÁŇOVÁ Gabriela
CZE 1:27:09.1 0:26:12.4
18.
TIMOTHY Rebecca
REVO RACING
GBR 1:27:26.2 0:26:29.5
19.
PELOVÁ Milena
Česká spořitelna MTB Hobby B
CZE 1:28:01.2 0:27:04.5
20.
SCHMITZ Christiane
TB 1888 Erlangen Triathlon
GER 1:29:52.7 0:28:56.0
21.
NEBEL Antje
SC DHfK Leipzig
GER 1:30:23.5 0:29:26.8
22.
HARTLOVÁ Ivana
Sokol Římov
CZE 1:33:54.2 0:32:57.5
23.
JENÍKOVÁ Karolína
Eleven Run Team/Báječné ženy v běhu
CZE 1:33:55.3 0:32:58.6
24.
SEEMANOVÁ Jana
Klub K2
CZE 1:35:25.7 0:34:29.0
25.
PRUSÍKOVÁ Dana
Sokol Dobříš
CZE 1:35:28.4 0:34:31.7
26.
EŠNEROVÁ Barbora
CZE 1:36:51.5 0:35:54.8
27.
SYROVÁTKOVÁ Irena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:37:02.5 0:36:05.8
28.
JUNGHANNS Dagmar
London Nordic
GBR 1:39:03.3 0:38:06.6
29.
ŠRÁMKOVÁ Monika
Sokol Maxičky
CZE 1:40:14.8 0:39:18.1
30.
ČERNOCHOVÁ Jaroslava
Pohorská jednota Radhošť
CZE 1:40:17.8 0:39:21.1