Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

44. Kammlauf 2016

Běžecké lyžování
DATUM :23 - 24.1.2016 MÍSTO :Klingenthal

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ROHDE Florian
Team Like2Skike
GER 2:23:33.5 0:00:00.0
2.
THOMAS Eric
Skimarathonteam Austria
GER 2:31:20.0 0:07:46.5
3.
EICHELSBACHER Sebastian
Salomon-Leki-Racing Team
GER 2:32:01.0 0:08:27.5
4.
EßBACH Jens
VSC Klingenthal
GER 2:35:52.9 0:12:19.4
5.
WÄHRISCH Sten
GER 2:36:39.6 0:13:06.1
6.
SIEBER Manuel
Salomon-Leki-Racing Team
GER 2:36:54.3 0:13:20.8
7.
MEYER Olaf
SC Norweger Annaberg
GER 2:37:15.8 0:13:42.3
8.
DEBERTIN Dirk
Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon Team
GER 2:37:34.3 0:14:00.8
9.
RICHTER Michael
xc-ski.de AIN Skimarathon Team
GER 2:37:50.0 0:14:16.5
10.
HARTIG Fabian
Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon Team
GER 2:40:29.6 0:16:56.1
11.
MUENCH SVEN
Team Like 2 Skike
GER 2:42:16.2 0:18:42.7
12.
THONFELD Frank
TSG Bau Hammerbrücke e.V.
GER 2:43:19.7 0:19:46.2
13.
GERSTENGARBE Jörg
SC Willingen
GER 2:45:15.5 0:21:42.0
14.
BOCK Marcel
Team Like 2 Skike
GER 2:46:37.3 0:23:03.8
15.
KOCH Philipp
ESV Nassau
GER 2:46:57.3 0:23:23.8
16.
STRUCK Sven
SG Klotzsche
GER 2:47:27.6 0:23:54.1
17.
NEUBER Jens
SC Norweger Annaberg
GER 2:47:53.0 0:24:19.5
18.
BREHMKE David
Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon Team
GER 2:48:12.7 0:24:39.2
19.
LEHNUNG Kai-Uwe
SV Grün-Weiß Pirna
GER 2:48:14.6 0:24:41.1
20.
LEHMANN Uwe
SG Holzbau
GER 2:48:31.1 0:24:57.6
21.
GEISSLER Roland
SWV Lauchhammer
GER 2:49:01.5 0:25:28.0
22.
HOPPE Hermann
SC Rosenheim
GER 2:50:17.5 0:26:44.0
23.
FLADE Matthias
SC Münchberg
GER 2:51:44.2 0:28:10.7
24.
KLEINER Sebastian
SC Norweger Annaberg
GER 2:52:08.9 0:28:35.4
25.
MÜLLER Uwe
SV Chemnitz/Harthau
GER 2:52:18.3 0:28:44.8
26.
LEUPOLD Jörg
VfA endLOS Dresden e. V.
GER 2:53:13.2 0:29:39.7
27.
BURKHARDT Steffen
Preetzer TSV
GER 2:53:49.0 0:30:15.5
28.
HOLLENSTEIN Johannes
SK Wunderthausen
GER 2:53:57.9 0:30:24.4
29.
LANGE Lars
WSV 08 Johanngeorgenstadt
GER 2:54:00.3 0:30:26.8
30.
JALOWI Andreas
TV Dresden
GER 2:54:28.0 0:30:54.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HANNES Sigrun
xc-ski.de AIN Skimarathon Team
GER 3:04:27.7 0:00:00.0
2.
BECKER Linda
SC Vöhrenbach
GER 3:07:33.7 0:03:06.0
3.
HORNFECK Ulla
TSV Carlsgrün
GER 3:10:51.6 0:06:23.9
4.
FINGER Annett
TSG Glauchau
GER 3:17:07.5 0:12:39.8
5.
SCHAIRER Sabrina
Salomon-Leki-Racing Team
GER 3:19:17.7 0:14:50.0
6.
MICHALOWSKI Skadi
SC Motor Zella-Mehlis
GER 3:29:18.5 0:24:50.8
7.
ZIEGENGEIST Ines
Skiklub dresden Niedersedlitz
GER 3:36:58.6 0:32:30.9
8.
BAUMGÄRTEL Katharina
Ski-Club-Carlsfeld
GER 3:39:01.3 0:34:33.6
9.
GRESENS Heike
ATSV Gebirge Gelobtland
GER 3:57:09.4 0:52:41.7
10.
SCHULZ Antonia
GER 4:01:38.8 0:57:11.1
11.
HOFFMANN Raffaela
SC Girkhausen
GER 4:07:29.8 1:03:02.1
12.
THAN Sylvia
Skiverein Schönheide
GER 4:07:41.9 1:03:14.2
13.
NEMMER Doreen
SG Adelsberg
GER 4:14:27.2 1:09:59.5
14.
FRISCH Angela
ESV LOK Adorf
GER 4:23:40.7 1:19:13.0
15.
KRÖMER Ines
DAV Zittau
GER 4:23:50.5 1:19:22.8
16.
MÜLLER Corola
Hohburger SV
GER 4:28:59.7 1:24:32.0
17.
KROß Kathrin
Skizunft Dresden
GER 4:31:06.6 1:26:38.9
18.
SADOWSKI Susanne
GER 4:34:42.0 1:30:14.3
19.
FRIEDRICH Silvana
GER 5:06:35.8 2:02:08.1
20.
GILL Elke
SC RiesaS
GER 5:08:11.4 2:03:43.7
21.
THURECHT Simone
SV Lok Eilenburg Abtlg.Ski
GER 5:10:41.5 2:06:13.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RIEP Oleksandr
SG Einheit Berliner Bär
GER 1:18:18.6 0:00:00.0
2.
GERSTENBERGER Andy
Team Pioneer Investment-Craft
GER 1:18:23.7 0:00:05.1
3.
HOLZHÄUSER Marc
VSC Klingenthal
GER 1:19:28.6 0:01:10.0
4.
MEINEL Heiko
Team Sport Albert
GER 1:19:52.8 0:01:34.2
5.
KRŠKA Jan
Fischer Racing team
CZE 1:21:17.8 0:02:59.2
6.
SCHREIER Michel
SV Stützengrün
GER 1:22:43.8 0:04:25.2
7.
TRÖSCHEL Tim
Team nordicx.com
GER 1:23:21.6 0:05:03.0
8.
KRETZSCHMAR Denis
OneWay Pro Team
GER 1:24:29.5 0:06:10.9
9.
FIŠNAR Jiří
Atlas Craftteam
CZE 1:24:45.8 0:06:27.2
10.
HAU Heinrich
SC Lanzenhain
GER 1:25:55.5 0:07:36.9
11.
NEUBERT Felix
Ski-Club Carlsfeld
GER 1:26:12.4 0:07:53.8
12.
NORDHAUS Sigmar
WSV Friedrichsbrunn
GER 1:27:00.0 0:08:41.4
13.
MAIER Viktor
TSV Mönchröden
GER 1:27:04.0 0:08:45.4
14.
SCHICKER Tim
SV Stützengrün
GER 1:28:10.6 0:09:52.0
15.
KARL Christian
GER 1:29:04.2 0:10:45.6
16.
FLECHSIG Bernd
SBB Pupstdorf
GER 1:29:15.2 0:10:56.6
17.
MÜNZNER Jens
Ski-Club Carlsfeld
GER 1:30:47.5 0:12:28.9
18.
BOCK Thomas
SG Adelsberg
GER 1:32:34.8 0:14:16.2
19.
THALER Manfred
SCR Schnaittach
GER 1:33:28.4 0:15:09.8
20.
WEISSNER Michael
WSV Schwarzenbach/Wald
GER 1:33:46.7 0:15:28.1
21.
DVOŘÁK František
CZE 1:34:05.7 0:15:47.1
22.
UNTERHALZNER Gerhart
SC Moosham
GER 1:34:23.6 0:16:05.0
23.
KRÜGEL Fabian
WSV Schwarzenbach/Wald
GER 1:34:46.4 0:16:27.8
24.
LEBEDEV Andrej
SV Finsterau
GER 1:34:49.7 0:16:31.1
25.
STÜTZNER Martin
VSC Klingenthal
GER 1:35:25.9 0:17:07.3
26.
HOFFMANN Nick
SV Grün Weiß Pirna
GER 1:35:36.7 0:17:18.1
27.
REICHELT Nico
TSG Bau Hammerbrücke
GER 1:35:41.6 0:17:23.0
28.
TRÖSCHEL Felix
Team nordicx.com
GER 1:36:43.1 0:18:24.5
29.
FRICKE Mario
WSV Friedrichsbrunn
GER 1:36:47.8 0:18:29.2
30.
FISNAR Jan
Mikenopa Praha
CZE 1:37:05.1 0:18:46.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KAIN Melanie
SV Stützengrün
GER 1:34:52.1 0:00:00.0
2.
ROCKSTROH Anna
SV Trebsen
GER 1:38:50.9 0:03:58.8
3.
MÜLLER Luise
GER 1:42:56.0 0:08:03.9
4.
JAKOB Anja
VSC Klingenthal
GER 1:42:59.6 0:08:07.5
5.
HEIDRICH-MEISNER Ruth
Skiklub Dresden-Niedersedlitz
GER 1:44:02.1 0:09:10.0
6.
HEINRICH Liane
VfA endLOS Dresden e. V.
GER 1:45:37.7 0:10:45.6
7.
KADNER Karin
SV Grün Weiß Pirna
GER 1:45:38.5 0:10:46.4
8.
MÜLLER Anna
SV Grün Weiß Pirna
GER 1:45:53.7 0:11:01.6
9.
SCHÄDLICH Monica
VSC Klingenthal
GER 1:47:21.4 0:12:29.3
10.
CLAUSS Alexandra
Einsiedler Skiverein
GER 1:48:31.2 0:13:39.1
11.
MORGENSTERN Sabine
ATSV Gebirge Gelobtland
GER 1:48:58.4 0:14:06.3
12.
WILD Stefanie
Sportinferaut
GER 1:49:19.6 0:14:27.5
13.
LEHMANN Jana
VSC Klingenthal
GER 1:52:43.5 0:17:51.4
14.
GELFERT Lisa
SV Schönheide
GER 1:52:47.8 0:17:55.7
15.
HÄUSLER Anja
GER 1:53:06.2 0:18:14.1
16.
KOLBE Cindy
SV Trebsen
GER 1:55:47.5 0:20:55.4
17.
HÖLL Elisabeth
SC Carlsfeld
GER 1:57:27.8 0:22:35.7
18.
MOORS Christine
Ski + Bike Deggendorf
GER 1:57:50.1 0:22:58.0
19.
PATTLOCH Silke
KSFN
GER 2:02:42.0 0:27:49.9
20.
HANISCH Susann
FC Erzgebirge Aue Abteilung Ski
GER 2:07:58.7 0:33:06.6
21.
HALFTER Sybille
SG Adelsberg
GER 2:09:47.9 0:34:55.8
22.
ECKART Franziska
TSG Schkenditz ABT. Ski
GER 2:10:14.3 0:35:22.2
23.
MARTIN-SCHATTNER Ina
GER 2:10:46.2 0:35:54.1
24.
NEBEL Antje
SC DHfK Leipzig
GER 2:11:15.9 0:36:23.8
25.
KORITZ Mandy
Skiklub dresden Niedersedlitz
GER 2:12:58.4 0:38:06.3
26.
STRUCK Ulvike
VfA endLOS Dresden e. V.
GER 2:15:48.8 0:40:56.7
27.
SCHREITER Ulrike
DAV Plauen
GER 2:16:59.7 0:42:07.6
28.
KAISER Monika
Skiclub Saxonia
GER 2:20:42.9 0:45:50.8
29.
HEIDRICH Grit
Ski-Verein Triebes e. V.
GER 2:21:26.0 0:46:33.9
30.
WÜLKER Franziska
Karlsruher Lemminge e.V.
GER 2:22:47.1 0:47:55.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
THOMAS Eric
Skimarathonteam Austria
GER 1:14:21.7 0:00:00.0
2.
SIEBER Manuel
Salomon-Leki-Racing Team
GER 1:14:32.6 0:00:10.9
3.
EICHELSBACHER Sebastian
Salomon-Leki-Racing Team
GER 1:15:38.7 0:01:17.0
4.
SCHWAAR Dominik
SC Sohland
GER 1:18:20.8 0:03:59.1
5.
HAHN Martin
VSC Klingenthal
GER 1:18:23.2 0:04:01.5
6.
NEUBERT Hans
WSV 08 Johanngeorgenstadt
GER 1:18:36.9 0:04:15.2
7.
KRIZ Jan
SALOMON-LEKI-RACING-TEAM
CZE 1:18:46.1 0:04:24.4
8.
HARTIG Fabian
Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon Team
GER 1:18:57.3 0:04:35.6
9.
MAUERSBERGER Philipp
SC Ruhpolding
GER 1:20:25.6 0:06:03.9
10.
DEBERTIN Dirk
Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon Team
GER 1:20:44.4 0:06:22.7
11.
SCHREIER Michel
SV Stützengrün
GER 1:20:54.0 0:06:32.3
12.
VOIGT Sebastian
TSV 1861 Spitzkunnersdorf
GER 1:21:03.4 0:06:41.7
13.
RIEP Oleksandr
SG Einheit Berliner Bär
GER 1:21:40.4 0:07:18.7
14.
FLADE Matthias
SC Münchberg
GER 1:22:11.8 0:07:50.1
15.
HOLZHÄUSER Marc
VSC Klingenthal
GER 1:23:26.0 0:09:04.3
16.
KRETZSCHMAR Denis
OneWay Pro Team
GER 1:23:38.4 0:09:16.7
17.
KUNZ Ronald
GER 1:23:39.0 0:09:17.3
18.
THONFELD Frank
TSG Bau Hammerbrücke e.V.
GER 1:24:03.7 0:09:42.0
19.
KRŠKA Jan
Fischer Racing team
CZE 1:24:11.7 0:09:50.0
20.
BOKOVIKOV Alexey
BMSTU Biathlon Moscow
RUS 1:24:18.2 0:09:56.5
21.
BERTHOLD Ronny
ATSV Gebirge Gelobtland
GER 1:25:51.1 0:11:29.4
22.
PUMP Carsten
Salomon-Leki-Racing Team
GER 1:25:59.1 0:11:37.4
23.
VORBERG Jörg
SSV Geyer
GER 1:26:02.9 0:11:41.2
24.
BREHMKE David
Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon Team
GER 1:26:04.0 0:11:42.3
25.
KOPP Tim
VSC Klingenthal
GER 1:26:04.6 0:11:42.9
26.
HARTMANN Sven
SV Bockau
GER 1:26:26.1 0:12:04.4
27.
MAYER Fabian
Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon Team
GER 1:26:42.6 0:12:20.9
28.
FISNAR Jiri
Ski klub Šumperk
CZE 1:26:59.4 0:12:37.7
29.
KARL Christian
GER 1:27:20.8 0:12:59.1
30.
SEIDEL Bertram
SC Norweger Annaberg
GER 1:27:26.7 0:13:05.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BECKER Linda
SC Vöhrenbach
GER 1:34:22.5 0:00:00.0
2.
SCHAIRER Sabrina
Salomon-Leki-Racing Team
GER 1:35:50.8 0:01:28.3
3.
ROCKSTROH Anna
SV Trebsen
GER 1:38:52.3 0:04:29.8
4.
STORCH Lea - Annabell
VSC Klingenthal
GER 1:44:18.8 0:09:56.3
5.
MÜLLER Katrin
SV Grün Weiß Pirna
GER 1:44:21.3 0:09:58.8
6.
KADNER Karin
SV Grün Weiß Pirna
GER 1:45:38.5 0:11:16.0
7.
MÜLLER Anna
SV Grün Weiß Pirna
GER 1:46:43.5 0:12:21.0
8.
UHLIG Ines
Skiklub Dresden-Niedersedlitz
GER 1:50:27.8 0:16:05.3
9.
HANNES Heike
LT Unterkirnach
GER 1:50:40.5 0:16:18.0
10.
KRAUß Marie
SV Dorfchemnitz
GER 1:55:03.2 0:20:40.7
11.
KÖLBEL Sandra
VSC Klingenthal
GER 1:55:37.6 0:21:15.1
12.
DE WIT Nicole
SLT Vasasport
NED 1:56:35.2 0:22:12.7
13.
KOLBE Cindy
SV Trebsen
GER 1:56:37.9 0:22:15.4
14.
DE WIT Tosca
SLT Vasasport
NED 1:56:57.6 0:22:35.1
15.
GROßE Annett
VSC Klingenthal
GER 1:58:20.1 0:23:57.6
16.
GRESENS Heike
ATSV Gebirge Gelobtland
GER 1:59:17.5 0:24:55.0
17.
HOFFMANN Raffaela
SC Girkhausen
GER 2:00:59.5 0:26:37.0
18.
NEBEL Antje
SC DHfK Leipzig
GER 2:05:14.9 0:30:52.4
19.
MARTIN-SCHATTNER Ina
GER 2:05:32.8 0:31:10.3
20.
KONÍČKOVÁ Kateřina
CZE 2:09:55.8 0:35:33.3
21.
ECKART Franziska
TSG Schkenditz ABT. Ski
GER 2:14:55.2 0:40:32.7
22.
QUAS Ines
GER 2:15:39.5 0:41:17.0
23.
EIGNER Camilla
ATSV Gebirge Gelobtland
GER 2:18:23.0 0:44:00.5
24.
BOGOPOLSKAJA Elena
RUS 2:18:57.7 0:44:35.2
25.
SCHEUMANN Jana
GER 2:22:16.9 0:47:54.4
26.
KUPFER Anna
SV Grün Weiß Pirna
GER 2:39:30.1 1:05:07.6
27.
KAISER Monika
Skiclub Saxonia
GER 2:46:53.3 1:12:30.8
28.
FAHLISCH Manuela
GER 3:04:04.3 1:29:41.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
GLAß Richard
VSC Klingenthal
GER 0:28:34.1 0:00:00.0
2.
LEUPOLD Jörg
VfA endLOS Dresden e. V.
GER 0:28:50.4 0:00:16.3
3.
ROSCHER Paul
SV Neudorf
GER 0:29:19.9 0:00:45.8
4.
JALOWI Andreas
TV Dresden
GER 0:29:35.2 0:01:01.1
5.
TUNGER Björn
VSC Klingenthal
GER 0:29:46.6 0:01:12.5
6.
KAUFMANN Johannes
VfL Reumtengrün
GER 0:30:41.2 0:02:07.1
7.
GRIMM Hendrik
GER 0:33:15.8 0:04:41.7
8.
LÖSCH Benjamin
Treuner LV
GER 0:33:24.9 0:04:50.8
9.
WINTER Klaus
SG Einheit Berliner Bär
GER 0:33:27.0 0:04:52.9
10.
UNGETHÜM Jörg
Ski-Club-Carlsfeld
GER 0:34:06.5 0:05:32.4
11.
STELZNER Ulf-Peer
FSV Rempesgrün
GER 0:34:23.2 0:05:49.1
12.
ROSCHER Uwe
SV Neudorf
GER 0:35:17.7 0:06:43.6
13.
SCHMIDT Marlon
VSC Klingenthal
GER 0:35:19.1 0:06:45.0
14.
REUSCHEL Franz
Leipziger TC 1990
GER 0:35:21.4 0:06:47.3
15.
BINDER Torsten
GER 0:35:31.6 0:06:57.5
16.
PAMMLER Michael
GER 0:35:35.4 0:07:01.3
17.
UTKE Stefan
schulz sportreisen
GER 0:37:57.4 0:09:23.3
18.
STRUCK Kilian
GER 0:39:28.3 0:10:54.2
19.
KOTHE Christoph
GER 0:40:29.4 0:11:55.3
20.
MICHAEL Jörg
Lamilux Aktiv
GER 0:41:04.2 0:12:30.1
21.
ZÜGE Thomas
SV Hohburg
GER 0:41:40.0 0:13:05.9
22.
WEIGEL Rene
LG Vogtland / VfB Lengenfeld
GER 0:42:01.0 0:13:26.9
23.
MUELLER Maik
TSV Hertha Hornow
GER 0:42:15.5 0:13:41.4
24.
WIRTH Jürgen
Ski Lengenfeld Waldkirchen
GER 0:42:30.8 0:13:56.7
25.
SEIDLER Tino
SV Grün Weiß Pirna
GER 0:43:03.8 0:14:29.7
26.
FAUCK Leonard
Richtershorner Ruderverein
GER 0:43:34.7 0:15:00.6
27.
WIRTH Uwe
Ski Lengenfeld Waldkirchen
GER 0:43:56.7 0:15:22.6
28.
LEISTNER Tersten
Leipziger TC 1990
GER 0:44:46.9 0:16:12.8
29.
NOBIS Matthias
GER 0:46:03.5 0:17:29.4
30.
ARNOLD Pascal
SV Tanne Thalheim
GER 0:46:21.0 0:17:46.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FINGER Annett
TSG Glauchau
GER 0:33:50.2 0:00:00.0
2.
GOTTSCHLICH Alisa
SV Grünbach
GER 0:39:36.1 0:05:45.9
3.
SELTMAN Annika
SV Tanne Thalheim
GER 0:39:55.2 0:06:05.0
4.
GREßMANN Wiebke
xc-ski.de AIW Skimarathon Team
GER 0:40:10.4 0:06:20.2
5.
DIETEL Julia
VSC Klingenthal
GER 0:41:23.4 0:07:33.2
6.
SCHÄDLICH Marie
SV Grünbach
GER 0:41:34.0 0:07:43.8
7.
WINTER Josepha
Richtershorner Ruderverein
GER 0:42:43.5 0:08:53.3
8.
GLAß Luise
VSC Klingenthal
GER 0:42:54.6 0:09:04.4
9.
DITTES Petra
VfB Lengenfeld
GER 0:43:17.5 0:09:27.3
10.
ROSENKE Doreen
TV Fürstenwalde 1990 e.V.
GER 0:45:36.9 0:11:46.7
11.
THURECHT Simone
SV Lok Eilenburg Abtlg.Ski
GER 0:46:16.1 0:12:25.9
12.
KNOTH Romana
SV Tanne Thalheim
GER 0:46:23.3 0:12:33.1
13.
SCHALLER Anett
Leipziger TC 1990
GER 0:46:46.5 0:12:56.3
14.
ZÜGE Laura
SV Hohburg
GER 0:49:11.9 0:15:21.7
15.
ZÜGE Nele
SV Hohburg
GER 0:49:14.0 0:15:23.8
16.
BAUMBACH Charlotte
SV Hohburg
GER 0:49:14.3 0:15:24.1
17.
GILL Elke
SC RiesaS
GER 0:50:07.3 0:16:17.1
18.
KÖLBEL Franziska
FSV Rempesgrün
GER 0:52:29.0 0:18:38.8
19.
KUBERN Carina
Leipziger TC 1990
GER 0:54:18.4 0:20:28.2
20.
STRUCK Ulrike
VfA endLOS Dresden e. V.
GER 0:54:41.3 0:20:51.1
21.
SCHALLER Renate
Leipziger TC 1990
GER 0:55:07.9 0:21:17.7
22.
BECKMANN Silke
SG Motor Thum
GER 0:57:34.5 0:23:44.3
23.
RAHMFELF Ute
GER 0:57:35.9 0:23:45.7
24.
VIEHWEGE Katrin
SG Motor Thum
GER 0:57:37.5 0:23:47.3
25.
BAUMBACH Luise
SV Hohburg
GER 0:57:39.7 0:23:49.5
26.
REUSCHEL Elke
Leipziger TC 1990
GER 1:01:39.0 0:27:48.8
27.
BIEHLING Silke
BSV AOK
GER 1:04:25.6 0:30:35.4
28.
ZACHÄUS Kathleen
Skisport Cospuden
GER 1:08:46.4 0:34:56.2
29.
SEIDLER Martina
SV Grün Weiß Pirna
GER 1:09:52.1 0:36:01.9