Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : AUTHOR MARATON TOUR

Author 50 Český ráj

MTB
DATUM :23.4.2016 MÍSTO :Branžež
POŘADATEL : Petr Klouček WEBOVÉ STRÁNKY :www.50ceskyraj.cz/

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠULC Jakub
MS Bike Academy Racing
CZE 1:29:01.2 0:00:00.0
2.
KUBÍN Michael
BMC CZ Racing team
CZE 1:29:01.3 0:00:00.1
3.
GONDA Pavel
Duratec Weil
CZE 1:29:01.5 0:00:00.3
4.
BERGER Tomáš
Carla.Kupkolo.cz
CZE 1:29:01.6 0:00:00.4
5.
NOVÁK Michal
STRATOS AUTO
CZE 1:29:01.7 0:00:00.5
6.
JINDRA Pavel
Eleven Mercedes Mitas
CZE 1:29:02.1 0:00:00.9
7.
HENDRICH Zdeněk
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 1:29:02.3 0:00:01.1
8.
POSPÍŠIL Jiří
CZE 1:29:22.6 0:00:21.4
9.
HLŮŽEK Radim
Symbio + Cannondale
CZE 1:29:35.6 0:00:34.4
10.
SVOBODA Jiří
KBELY CYCLING TEAM
CZE 1:29:41.6 0:00:40.4
11.
TRUHLÁŘ Luboš
Endurance Lab
CZE 1:29:46.3 0:00:45.1
12.
JIRÁNEK Tomáš
Lawi Team
CZE 1:32:14.6 0:03:13.4
13.
HRUŠKA Jan
KCL Kooperativa
CZE 1:32:16.6 0:03:15.4
14.
AŠKA Václav
Duratec Weil
CZE 1:32:16.8 0:03:15.6
15.
POLMAN Daniel
lidé&HORY Duratec
CZE 1:32:17.1 0:03:15.9
16.
ŠŇUPÁREK Václav
SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM
CZE 1:32:18.6 0:03:17.4
17.
CHROUSTOVSKÝ Štěpán
Eleven Mercedes Mitas
CZE 1:32:19.6 0:03:18.4
18.
ROŽEK Jan
Eleven Mercedes Mitas
CZE 1:32:20.1 0:03:18.9
19.
RŮŽIČKA Zbyněk
Ski Paudera
CZE 1:32:20.1 0:03:18.9
20.
VÍCH Michal
SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM
CZE 1:32:59.3 0:03:58.1
21.
KRAJÍČEK Jiří
CZE 1:35:24.8 0:06:23.6
22.
ČAPEK Jan
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 1:35:25.1 0:06:23.9
23.
KOVÁŘ Petr
Eleven Mercedes Mitas
CZE 1:35:25.8 0:06:24.6
24.
POLÁK Kamil
Cyklo Kampo Turnov
CZE 1:35:26.1 0:06:24.9
25.
STRNAD Jiří
Příchovice MTB
CZE 1:35:26.6 0:06:25.4
26.
STRÁNSKÝ Jiří
CK Šluknovsko
CZE 1:35:26.8 0:06:25.6
27.
HÁJEK Vlastimil
IVAR CS-AUTHOR TEAM
CZE 1:35:26.8 0:06:25.6
28.
EHRLICH Václav
Ski Paudera
CZE 1:35:27.1 0:06:25.9
29.
LEDECKÝ Radek
IVAR CS-AUTHOR TEAM
CZE 1:35:27.8 0:06:26.6
30.
BUŠEK Marek
BTT Libochovice
CZE 1:35:27.8 0:06:26.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
LOUBKOVÁ Iva
ROHOZEC AMULET CVIKOV TEAM
CZE 1:36:35.9 0:00:00.0
2.
CESNAKOVÁ Milena
Cyklo Team Weber
CZE 1:40:03.6 0:03:27.7
3.
SKRBKOVÁ Jana
Eleven Team Příchovice
CZE 1:40:43.4 0:04:07.5
4.
CIBULKOVÁ Lenka
Lawi Team
CZE 1:43:05.1 0:06:29.2
5.
PROCHÁZKOVÁ Michaela
Lawi Author
CZE 1:46:58.4 0:10:22.5
6.
SUCHÁ Petra
SKP Kornspitz Jablonec
CZE 1:49:49.4 0:13:13.5
7.
MATOUŠKOVÁ Michaela
BTK EURO BIKE Praha
CZE 1:50:54.1 0:14:18.2
8.
BORUFKOVÁ Lenka
Eleven Mercedes Mitas
CZE 1:51:48.4 0:15:12.5
9.
TROJANOVÁ Andrea
ALISY.CZ
CZE 1:52:08.1 0:15:32.2
10.
LOUBKOVÁ Kateřina
ROHOZEC AMULET CVIKOV TEAM
CZE 1:52:20.6 0:15:44.7
11.
MAŤHOVÁ Andrea
CZE 1:53:20.6 0:16:44.7
12.
KLAPKOVÁ Monika
Cyklo Point Jičín
CZE 1:54:20.7 0:17:44.8
13.
SOMMEROVÁ Jana
CykloVAPE racing Team
CZE 1:56:12.9 0:19:37.0
14.
BÁRTOVÁ Růžena
Šrouby a matice, Bártová, Prachatice
CZE 1:58:21.2 0:21:45.3
15.
ŽÁČKOVÁ Jana
BSK racing team
CZE 1:58:30.6 0:21:54.7
16.
NEDOROSTOVÁ Tereza
BSK racing team
CZE 1:58:30.9 0:21:55.0
17.
BAREŠOVÁ Nikola
HAVEN Team
CZE 1:59:06.2 0:22:30.3
18.
HRNČÍŘOVÁ Lucie
CZE 2:02:19.9 0:25:44.0
19.
MATEJCKOVA Ludmila
KOLABRABEC RUMBURK
CZE 2:04:40.4 0:28:04.5
20.
VESELÁ Pavlína
CZE 2:04:44.1 0:28:08.2
21.
BUREŠOVÁ Lenka
CZE 2:05:01.7 0:28:25.8
22.
VEJROSTOVÁ Romana
KČT MTB Kralupy
CZE 2:05:53.9 0:29:18.0
23.
NEŠNĚROVÁ Veronika
TJ Lokomotiva Nymburk
CZE 2:06:21.1 0:29:45.2
24.
HANOUSKOVÁ Kateřina
CZE 2:07:12.7 0:30:36.8
25.
HUBENÁ Martina
CZE 2:08:30.2 0:31:54.3
26.
POSPÍŠILOVÁ Klára
CZE 2:08:39.6 0:32:03.7
27.
TOMAŠTIKOVÁ Michaela
CZE 2:08:57.1 0:32:21.2
28.
KREJČÍKOVÁ Helena
CZE 2:10:01.7 0:33:25.8
29.
ČERNOŠKOVÁ Lenka
MTB MEL
CZE 2:10:40.9 0:34:05.0
30.
MATOUŠKOVÁ Markéta
BTK EURO BIKE Praha
CZE 2:10:44.1 0:34:08.2