Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2016

Trans Brdy České spořitelny

MTB
DATUM :23.4.2016 MÍSTO :Dobřichovice

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:11:36.5 0:00:00.0
2.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:11:42.5 0:00:06.0
3.
HYNEK Kristián
Topeak Ergon Racing Team
CZE 2:11:43.4 0:00:06.9
4.
RAUCHFUSS Marek
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 2:14:10.7 0:02:34.2
5.
ADEL Filip
superior mtb team
CZE 2:17:10.7 0:05:34.2
6.
ŠILAR Jakub
BIKECLINIC TREK
CZE 2:17:16.5 0:05:40.0
7.
RAJCHART Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:17:23.1 0:05:46.6
8.
KOBES Lukáš
Velosport Domažlice
CZE 2:17:28.7 0:05:52.2
9.
BUBÍLEK Michal
Kellys BIKE RANCH
CZE 2:17:38.7 0:06:02.2
10.
ŠŤASTNÝ Petr
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:18:11.5 0:06:35.0
11.
KAMLER Josef
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:18:21.2 0:06:44.7
12.
KULHAVÝ Jaroslav
CZE 2:20:18.2 0:08:41.7
13.
LAVIČKA Adam
Nilfisk pro cycling
CZE 2:20:21.7 0:08:45.2
14.
KANĚRA Michal
Nilfisk pro cycling
CZE 2:20:32.5 0:08:56.0
15.
ULLOA Arevalo
MEX 2:21:33.5 0:09:57.0
16.
STRNAD Aleš
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 2:21:35.5 0:09:59.0
17.
ANDRLE David
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 2:21:36.2 0:09:59.7
18.
JOBÁNEK Jan
superior mtb team
CZE 2:21:45.5 0:10:09.0
19.
SPLÍTEK Martin
Nilfisk pro cycling
CZE 2:22:27.2 0:10:50.7
20.
ZELENÝ Ondřej
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 2:22:32.7 0:10:56.2
21.
DANĚK Jiří
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:23:13.2 0:11:36.7
22.
HOLUB Josef
CZE 2:23:56.1 0:12:19.6
23.
ŘEHÁK Vít
CYKLOHELIOS
CZE 2:23:59.7 0:12:23.2
24.
KAVALÍR Jakub
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 2:24:51.3 0:13:14.8
25.
HOLUB Václav
Velosport Valenta Scott Team
CZE 2:25:26.2 0:13:49.7
26.
PÍSAŘ Jan
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:25:28.5 0:13:52.0
27.
PETRUŠ Lubomír
PREMIUM ETHICSPORT
CZE 2:25:29.7 0:13:53.2
28.
SCHEJBAL Josef
CYKLO PROFI
CZE 2:25:48.7 0:14:12.2
29.
PROCHÁZKA Jan
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:26:13.7 0:14:37.2
30.
KUBELKA Petr
BMC CZ Racing team
CZE 2:26:42.5 0:15:06.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
Česká spořitelna- Accolade cycling team
CZE 2:39:34.8 0:00:00.0
2.
ŠMÍDOVÁ Anna
Nilfisk pro cycling
CZE 2:50:33.8 0:10:59.0
3.
JUHASOVÁ Andrea
Bike Team Juhasky
SVK 2:51:01.5 0:11:26.7
4.
PICHLÍKOVÁ Jana
Sport bike Strakonice
CZE 2:51:23.5 0:11:48.7
5.
STODŮLKOVÁ Denisa
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:54:22.5 0:14:47.7
6.
FRIDRICHOVÁ Lenka
Nilfisk pro cycling
CZE 2:55:11.8 0:15:37.0
7.
ČERNÁ Šárka
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:57:09.3 0:17:34.5
8.
VIDLAK Veronika
VIVA
CZE 3:05:45.3 0:26:10.5
9.
FALCOVÁ Hana
alltraining.cz
CZE 3:10:04.6 0:30:29.8
10.
PODSKALSKÁ Anna
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 3:18:03.3 0:38:28.5
11.
BLAŽKOVÁ Vendula
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5
CZE 3:29:13.4 0:49:38.6
12.
KOUŘIMSKÁ Zdeňka
CZE 3:31:58.1 0:52:23.3
13.
BOHABOJOVÁ Olga
Lékárna Zásmuky
CZE 3:34:11.4 0:54:36.6
14.
KRUMLOVÁ Helena
CZE 3:34:42.6 0:55:07.8
15.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:35:21.4 0:55:46.6
16.
KLÍCHOVÁ Radka
CZE 3:36:14.9 0:56:40.1
17.
BUZKOVÁ Kateřina
CZE 3:41:49.6 1:02:14.8
18.
DOBRÁ Ludmila
RAJEC Allivictus
CZE 3:46:58.3 1:07:23.5
19.
KADLECOVÁ Hana
Metrostav
CZE 3:46:58.4 1:07:23.6
20.
ČERMÁKOVÁ Petra
Alset Racing Team
CZE 3:50:50.9 1:11:16.1
21.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:56:45.4 1:17:10.6
22.
SOUČKOVÁ Tereza
TJ Kovo Praha
CZE 4:07:17.4 1:27:42.6
23.
ČERANOVÁ Romana
CZE 4:08:19.7 1:28:44.9
24.
HANUŠOVÁ Natálie
GIANT Pítrs bikes
CZE 4:09:15.4 1:29:40.6
25.
MULLEN Sylva
CZE 4:11:59.9 1:32:25.1
26.
ŠTENGLOVÁ Denisa
CZE 4:26:47.2 1:47:12.4
27.
KRACÍKOVÁ Zdena
CZE 4:28:13.5 1:48:38.7
28.
HAMPEJSOVÁ Petra
Cyklo Point Most Hobby Team
CZE 4:31:30.7 1:51:55.9
29.
LIDICKÁ Eva
Slavie Karlovy Vary
CZE 4:53:14.5 2:13:39.7
30.
HLIŇÁKOVÁ Petra
CZE 4:53:26.8 2:13:52.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BEDRNÍK Matěj
MS Bike Academy Racing
CZE 1:37:50.1 0:00:00.0
2.
LUŇÁČEK Jakub
UNIQA Jihlava
CZE 1:37:51.8 0:00:01.7
3.
VAČLENA Ondřej
Česká spořitelna Specialized Junior MTB team
CZE 1:38:09.5 0:00:19.4
4.
HOLAN Petr
CT Weber
CZE 1:41:01.5 0:03:11.4
5.
ŠROLL Marek
STRATOS AUTO
CZE 1:41:20.6 0:03:30.5
6.
VYTLAČIL Štěpán
ŽS Specializec junior mtb team
CZE 1:41:34.5 0:03:44.4
7.
MALÍŘ Jan
Nilfisk pro cycling
CZE 1:42:11.8 0:04:21.7
8.
SACHEZ Bravlio
Conade cycling team
MEX 1:42:17.3 0:04:27.2
9.
SUCHÝ Milan
Pepebike.cz
CZE 1:43:33.3 0:05:43.2
10.
HOLUB Jan
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:44:01.3 0:06:11.2
11.
ZACHATA Vojtěch
Messenger MTB
CZE 1:46:46.5 0:08:56.4
12.
VOLTR Martin
Dukla Praha
CZE 1:49:37.7 0:11:47.6
13.
ZÍBR Roman
Kraken Team Dobříš
CZE 1:50:39.5 0:12:49.4
14.
KOVÁŘ Zbyněk
Česká Spořitelna MTB Hobby A
CZE 1:51:19.8 0:13:29.7
15.
BRABEC David
Českaá Spořitelna Accollade
CZE 1:51:23.5 0:13:33.4
16.
ŠTOREK Martin
Větrníci
CZE 1:51:31.3 0:13:41.2
17.
FORMÁNEK Zdeněk
Eurosystem MTB team
CZE 1:53:03.8 0:15:13.7
18.
POVOLNÝ Jakub
Symbio + Cannondale
CZE 1:53:06.5 0:15:16.4
19.
BĚLOHLÁVEK Milan
SILVINI CYCLING TEAM
CZE 1:53:07.3 0:15:17.2
20.
ČERNOHORSKÝ David
AUTHOR SEDLÁČEK PŘÍBRAM
CZE 1:54:54.8 0:17:04.7
21.
ZELENÝ Dominik
BB Cyklosport
CZE 1:55:55.4 0:18:05.3
22.
PANTŮČEK Jiří
CZE 1:56:32.3 0:18:42.2
23.
VENCL Jakub
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 1:56:59.9 0:19:09.8
24.
MATĚJKA Bohumil
CZE 1:58:42.8 0:20:52.7
25.
SOUČEK Petr
Bikemarast
CZE 1:59:20.9 0:21:30.8
26.
KLAP Lukáš
BikecliniceJunioTeam
CZE 1:59:32.3 0:21:42.2
27.
HRNČÍŘ Martin
CZE 2:00:29.3 0:22:39.2
28.
ŠACHL Karel
Prodoli racing team
CZE 2:00:44.8 0:22:54.7
29.
MAREŠ Radek
PATRY CYCLING TEAM Třeš?
CZE 2:01:42.1 0:23:52.0
30.
PTÁK Václav
CZE 2:03:01.8 0:25:11.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KUBÍNOVÁ Lucie
GIANT LIV CYCLING TEAM
CZE 1:58:52.8 0:00:00.0
2.
RODRIGUEZ Monserrath
Conade-ro cycling team
MEX 2:01:01.6 0:02:08.8
3.
HIJAR Fatima
Conade cycling team
MEX 2:05:13.6 0:06:20.8
4.
PAVELKOVÁ Klára
BIKE SPORT SERVIS OPAVA
CZE 2:07:46.6 0:08:53.8
5.
FÍLOVÁ Veronika
Sunsetbike
CZE 2:07:48.1 0:08:55.3
6.
ŽÍDEKOVÁ Jana
CZE 2:09:35.8 0:10:43.0
7.
PEJŠOVÁ Kristýna
Superior Rubena Team
CZE 2:13:15.6 0:14:22.8
8.
RYŠAVÁ Vendula
CZU Praha
CZE 2:15:16.9 0:16:24.1
9.
MATULKOVÁ Jana
CT Weber
CZE 2:20:04.1 0:21:11.3
10.
PŮLPÁNOVÁ Bohdana
www.scottmtb.cz
CZE 2:20:36.3 0:21:43.5
11.
FUKSOVÁ Adéla
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 2:22:13.1 0:23:20.3
12.
CHVÁTALOVÁ Markéta
SDH Dolní Jircany
CZE 2:26:20.1 0:27:27.3
13.
VOSIČKOVÁ Dana
Koloshop
CZE 2:27:20.8 0:28:28.0
14.
ALTMANOVÁ Dana
TAXI PRAHA
CZE 2:31:45.1 0:32:52.3
15.
HŮZLOVÁ Zdena
AGROFERT cyklo tým - SaJ team
CZE 2:35:44.6 0:36:51.8
16.
PATRYOVÁ Tereza
PATRY CYCLING TEAM Třeš?
CZE 2:36:37.6 0:37:44.8
17.
MATĚJKOVÁ Kristýna
CZE 2:37:07.4 0:38:14.6
18.
HRUBÁ Hana
Kraken Team Dobříš
CZE 2:38:37.9 0:39:45.1
19.
PAVELKOVÁ Magdaléna
CZE 2:39:01.4 0:40:08.6
20.
BUBLÍKOVÁ Petra
Alltraining.cz-Lawi
CZE 2:45:06.1 0:46:13.3
21.
TUHÁČKOVÁ Kateřina
CZE 2:47:39.1 0:48:46.3
22.
DOSTÁLOVÁ Hana
CZE 2:48:08.1 0:49:15.3
23.
ŠLECHTOVÁ Lenka
Cyklo Ski J. Žitník
CZE 2:48:46.1 0:49:53.3
24.
KRÁLÍKOVÁ Zuzana
4EVER Cyklo Bulis
CZE 2:49:16.6 0:50:23.8
25.
KOHUTOVÁ Andrea
CZE 2:49:31.4 0:50:38.6
26.
LEDEROVA Michaela
AGROFERT cyklo tým
CZE 2:53:09.6 0:54:16.8
27.
SÝKOROVA Mária
SYkora running
CZE 2:54:31.9 0:55:39.1
28.
PAZDERKOVÁ Petra
CZE 2:56:03.9 0:57:11.1
29.
SMETANOVÁ Lucie
CZE 2:58:15.4 0:59:22.6
30.
SMOLKOVÁ Anna
SVK 2:58:35.7 0:59:42.9