Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP XCO MTB 2016

Český pohár XCO MTB C1 Teplice

MTB
DATUM :30.4.2016 MÍSTO :Teplice

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠKARNITZL Jan
SRAM MITAS TREK
CZE 1:37:06.1 0:00:00.0
2.
SCHEIRE Ruben
Habitat Mountainbike Team
BEL 1:37:33.7 0:00:27.6
3.
NOVAK Jiri
Cst Superior Brentjens Mtb Racing Team
CZE 1:37:44.5 0:00:38.4
4.
SAGAN Peter
Tinkoff Team
SVK 1:38:16.0 0:01:09.9
5.
NESVADBA Jan
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:38:56.4 0:01:50.3
6.
ULMAN Matouš
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:39:25.9 0:02:19.8
7.
PRŮDEK Matěj
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:40:22.1 0:03:16.0
8.
BEEMER Frank
Habitat Mountainbike Team
NED 1:41:57.7 0:04:51.6
9.
PAPRSTKA Tomáš
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:42:47.4 0:05:41.3
10.
RAJCHART Jan
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:43:18.3 0:06:12.2
11.
KOBES Lukáš
VELOSPORT DOMAŽLICE
CZE 1:43:40.6 0:06:34.5
12.
ZAMROZNIAK Jakub
Polish National Team
POL 1:43:48.6 0:06:42.5
13.
BOGUSŁAWSKI Marceli
KCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM
POL 1:44:03.3 0:06:57.2
14.
ULLOA Jose Gerardo
CONADE - CODE GUANAJUATO PRO CYCLING TEAM XC
MEX 1:45:00.5 0:07:54.4
15.
HEBISZ Rafal
Kellys
POL 1:46:01.8 0:08:55.7
16.
JEZIORSKI Maciej
ROMET RACING TEAM
POL 1:46:15.7 0:09:09.6
17.
MALÍK Michal
LAWI Author Team
CZE 1:47:19.9 0:10:13.8
18.
VOBECKÝ Zdenek
KH Tour Giant - Liv Cycling team
CZE 1:47:22.7 0:10:16.6
19.
BENEŠ Jan
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 1:47:42.9 0:10:36.8
20.
LUKEŠ Daniel
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 1:48:33.7 0:11:27.6
21.
KADLEC Jakub
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:48:47.7 0:11:41.6
22.
KOTRLA Michal
planet bikes team
CZE 1:49:00.8 0:11:54.7
23.
PARTHEYMÜLLER Toni
RV Viktoria Wombach
CZE 1:49:39.5 0:12:33.4
24.
HAMAN Martin
Superior Riders
CZE 1:50:20.5 0:13:14.4
25.
HELTA Filip
Polish National Team
POL 1:51:50.0 0:14:43.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CZECZINKAROVÁ Jana
SRAM MITAS TREK
CZE 1:28:23.5 0:00:00.0
2.
MICHIELS Githa
VERSLUYS TEAM
BEL 1:29:01.9 0:00:38.4
3.
CAMPUZANO Daniela
DC TEAM
MEX 1:30:03.0 0:01:39.5
4.
HEIGL Nadja
SU Bikestore.cc Team
AUT 1:30:21.9 0:01:58.4
5.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:30:44.0 0:02:20.5
6.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
KONA CYCLING POINT
CZE 1:31:16.3 0:02:52.8
7.
GORYCKA Paula
Airbike Prolog Jabłonna
POL 1:31:49.7 0:03:26.2
8.
PRŮDKOVÁ Barbora
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:32:06.8 0:03:43.3
9.
NĚMCOVÁ Tereza
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:33:37.9 0:05:14.4
10.
PODGÓRSKA Aleksandra
Polish National Team
POL 1:34:36.0 0:06:12.5
11.
JEŽKOVÁ Hana
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:35:48.1 0:07:24.6
12.
WOJTYŁA Gabriela
Polish National Team
POL 1:36:40.5 0:08:17.0
13.
MALINKIEWICZ Rita
Polish National Team
POL 1:37:18.3 0:08:54.8
14.
VESELÁ Lucie
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:37:28.7 0:09:05.2
15.
SEITZ Aline
Team Schmid Velosport
SUI 1:38:21.6 0:09:58.1
16.
KOEVOET Marlo
Gerotech Team
NED 1:40:02.5 0:11:39.0
17.
CIERLUK Karolina
Mitutoyo AZS Wratislavia
POL 1:41:17.4 0:12:53.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠAFÁŘOVÁ Adéla
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:46:19.5 0:00:00.0
2.
LUKEŠOVÁ Denisa
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 0:48:36.3 0:02:16.8
3.
DÖRING Maria
GER 0:49:40.8 0:03:21.3
4.
KRUPOVÁ Lucie
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:49:54.3 0:03:34.8
5.
TVARŮŽKOVÁ Tereza
VRV TEAM
CZE 0:50:06.9 0:03:47.4
6.
OLIVOVÁ Alexandra
BIKE 2000
CZE 0:51:15.0 0:04:55.5
7.
PODSKALSKÁ Anna
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:51:53.3 0:05:33.8
8.
NEUMANOVÁ Tereza
TJ KOVO PRAHA
CZE 0:52:18.3 0:05:58.8
9.
KOZELSKÁ Petra
BIKE 2000
CZE 0:52:29.7 0:06:10.2
10.
KNAPKOVÁ Denisa
Superior Brentjens MTB Team
CZE 0:52:36.8 0:06:17.3
11.
RODRIGUEZ Monserrath
CONADE - CODE GUANAJUATO PRO CYCLING TEAM XC
MEX 0:52:38.2 0:06:18.7
12.
UNGERMANOVÁ Elizabeth
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:53:30.1 0:07:10.6
13.
LACINOVÁ Kateřina
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
CZE 0:55:07.6 0:08:48.1
14.
JOANNIDU Sofie
BIKE 2000
CZE 0:57:05.7 0:10:46.2
15.
ŠVRČKOVÁ Barbora
SVK 0:59:24.9 0:13:05.4
16.
NOVÁKOVÁ Anežka
PROFI SPORT CHEB
CZE 1:01:16.3 0:14:56.8
17.
KŘÍŽOVÁ Veronika
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 1:03:27.6 0:17:08.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MIŠOŇOVÁ Magdalena
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:30:31.0 0:00:00.0
2.
SÁSKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:30:52.0 0:00:21.0
3.
VANÍČKOVÁ Tereza
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:31:49.7 0:01:18.7
4.
KUČEROVÁ Monika
VRV TEAM
CZE 0:32:43.3 0:02:12.3
5.
TESAŘOVÁ Jana
MORAVEC Team
CZE 0:33:30.0 0:02:59.0
6.
JANŮ Kamila
KH Tour Giant - Liv Cycling team
CZE 0:33:40.5 0:03:09.5
7.
PAULECHOVÁ Radka
CyS - Akadémia Petra Sagana
SVK 0:34:20.7 0:03:49.7
8.
GDAŃSKA Anna
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
POL 0:34:37.7 0:04:06.7
9.
ZEMÁNKOVÁ Anna
MORAVEC Team
CZE 0:34:47.4 0:04:16.4
10.
VERNEROVÁ Klára
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:35:01.9 0:04:30.9
11.
ŠTEFANOVÁ Kateřina
Bike Freaks Holice
CZE 0:35:57.2 0:05:26.2
12.
MYNÁŘOVÁ Natálie Laura
BIKE PRO RACING
CZE 0:35:58.8 0:05:27.8
13.
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana
CYKLO SKI-klub Polička
CZE 0:36:45.0 0:06:14.0
14.
SOUČKOVÁ Celestýna
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 0:37:10.7 0:06:39.7
15.
RICHTEROVÁ Jana
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:37:49.8 0:07:18.8
16.
BOJKOVÁ Michaela
BIKE 2000
CZE 0:38:51.5 0:08:20.5
17.
SEIDLOVÁ Monika
Bike Academy Opletal
CZE 0:39:43.3 0:09:12.3
18.
DUBSKÁ Kateřina
BIKE 2000
CZE 0:40:05.4 0:09:34.4
19.
KONEČNÁ Monika
MORAVEC Team
CZE 0:40:05.8 0:09:34.8
20.
KAŠPAROVÁ Natalie
Bike Freaks Holice
CZE 0:41:18.8 0:10:47.8
21.
POLÁKOVÁ Karolína
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
CZE 0:41:58.2 0:11:27.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZADÁK David
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:05:36.0 0:00:00.0
2.
SKÁLA Jaromír
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:06:04.3 0:00:28.3
3.
ŠTOČEK Matúš
CyS - Akadémia Petra Sagana
SVK 1:07:13.7 0:01:37.7
4.
BÁRTEK David
BIKE 2000
CZE 1:07:46.4 0:02:10.4
5.
RIES Immanuel
Radmion Halle
GER 1:08:06.9 0:02:30.9
6.
JELÍNEK Josef
SRAM MITAS TREK
CZE 1:08:16.2 0:02:40.2
7.
PRUDEK Dominik
MORAVEC Team
CZE 1:08:26.9 0:02:50.9
8.
BŘEZINA Jonáš
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 1:08:29.2 0:02:53.2
9.
LIDMILA Martin
CYKLO SKI-klub Polička
CZE 1:09:23.8 0:03:47.8
10.
ANDĚL Jan
BIKE 2000
CZE 1:09:48.6 0:04:12.6
11.
ŠIMŮNEK Adam
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 1:10:20.8 0:04:44.8
12.
HÁTLE Ondřej
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:10:51.0 0:05:15.0
13.
SIRŮČEK Václav
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 1:11:30.4 0:05:54.4
14.
VOPAT Milan
CK LOKO Rakovník
CZE 1:11:47.1 0:06:11.1
15.
OSTASZEWSKI Karol
ARIBIKE PROLOG JABŁONNA
POL 1:12:22.8 0:06:46.8
16.
ŠITNER Jaroslav
GS cyklo team Jistebnice
CZE 1:12:36.0 0:07:00.0
17.
ZEŤÁK Michael
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:13:03.6 0:07:27.6
18.
HLAVATÝ Jan
BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ n.Labem
CZE 1:13:05.4 0:07:29.4
19.
ŠORF Pavel
HAVEN TEAM
CZE 1:13:29.6 0:07:53.6
20.
SANCHES Federico
CONADE - CODE GUANAJUATO PRO CYCLING TEAM XC
MEX 1:13:36.6 0:08:00.6
21.
DEHNE Moritz
GER 1:13:56.5 0:08:20.5
22.
MASZKIEWICZ Mateusz
ARIBIKE PROLOG JABŁONNA
POL 1:13:57.8 0:08:21.8
23.
KAROLONEK Albert
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
POL 1:13:58.5 0:08:22.5
24.
VANÍČEK Šimon
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:14:00.3 0:08:24.3
25.
TLÁSKAL Hynek
Cyklo Bendl
CZE 1:14:27.8 0:08:51.8
26.
LUŇÁČEK Jakub
UNIQA JIHLAVA
CZE 1:14:58.3 0:09:22.3
27.
STEHNO Filip
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:15:13.7 0:09:37.7
28.
VOZNIČKA Vojtěch
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 1:15:34.9 0:09:58.9
29.
SÝKORA Karel
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:16:02.4 0:10:26.4
30.
FORMÁNEK Adam
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:16:14.1 0:10:38.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JIROUŠ Samuel
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:39:07.2 0:00:00.0
2.
SCHIERL Jakub
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:39:12.8 0:00:05.6
3.
HONSA František
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:40:36.1 0:01:28.9
4.
KUNÁŠEK Josef
KH Tour Giant/Liv Cycling team
CZE 0:40:54.6 0:01:47.4
5.
NĚMEC Patrik
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:41:03.8 0:01:56.6
6.
STOČEK Bruno
BIKE 2000
CZE 0:41:13.5 0:02:06.3
7.
SIKORA Dávid
CyS - Akadémia Petra Sagana
SVK 0:41:14.9 0:02:07.7
8.
BITTNER Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:41:22.3 0:02:15.1
9.
ŘÍMAN Jakub
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 0:41:48.3 0:02:41.1
10.
MERIAČ Tomáš
CyS - Akadémia Petra Sagana
SVK 0:42:08.9 0:03:01.7
11.
KUČERA Jakub
CK MTB MARATON HLINSKO
CZE 0:42:15.2 0:03:08.0
12.
DUDEK Tomáš
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:42:23.2 0:03:16.0
13.
ELČKNER Lukáš
Cyklo Bendl
CZE 0:42:27.6 0:03:20.4
14.
JEŽEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:42:30.4 0:03:23.2
15.
KURNICKÝ Roman
CyS - Akadémia Petra Sagana
SVK 0:42:36.3 0:03:29.1
16.
VONDRÁČEK Jaroslav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:42:57.4 0:03:50.2
17.
BEDRNÍK Matěj
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:43:13.1 0:04:05.9
18.
HLADÍK Josef
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:43:59.1 0:04:51.9
19.
VYTLAČIL Štěpán
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:44:09.0 0:05:01.8
20.
MALÝ Jakub
VRV TEAM
CZE 0:44:40.2 0:05:33.0
21.
LUDVÍK Jaroslav
CK MTB MARATON HLINSKO
CZE 0:44:43.1 0:05:35.9
22.
HÝBL Radim
VRV TEAM
CZE 0:45:00.1 0:05:52.9
23.
TOMÁŠEK Alvin
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:45:02.6 0:05:55.4
24.
KRÝDA Miloslav
Cyklo Bendl
CZE 0:45:03.4 0:05:56.2
25.
WOHANKA Richard
KOLOSHOP TEAM.CZ o.s.
CZE 0:45:25.9 0:06:18.7
26.
ČERVENKA Marcel
HNÍZDIL TEAM
CZE 0:45:38.1 0:06:30.9
27.
SANCHEZ OROZCO Braulio
CONADE - CODE GUANAJUATO PRO CYCLING TEAM XC
MEX 0:45:38.3 0:06:31.1
28.
HOMOLA Jakub
BIKE 2000
CZE 0:45:48.3 0:06:41.1
29.
STLOUKAL Štěpán
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:46:04.6 0:06:57.4
30.
HUDEČEK Dalibor
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 0:46:06.9 0:06:59.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STOŠEK Viktor
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:39:35.7 0:00:00.0
2.
ADÁMEK Petr
APACHE LOKO TRUTNOV
CZE 0:40:54.2 0:01:18.5
3.
ŘEHÁK Vít
CYKLOHELIOS
CZE 0:40:55.1 0:01:19.4
4.
MADER Daniel
Ski a Bike Centrum Radotín
CZE 0:41:08.1 0:01:32.4
5.
KOZEL Michal
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 0:41:33.3 0:01:57.6
6.
ŠELLER Luděk
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:41:51.1 0:02:15.4
7.
KODL Pavel
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
CZE 0:41:55.7 0:02:20.0
8.
ŠUTA Jiri
ATREX
CZE 0:42:14.5 0:02:38.8
9.
KUBICA Roman
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:42:23.3 0:02:47.6
10.
SVOBODA Tomáš
postavkolo.cz
CZE 0:42:54.6 0:03:18.9
11.
KEC Jan
Superior Riders
CZE 0:43:23.0 0:03:47.3
12.
ZÁPOTOCKÝ Michal
PRODOLI RACING TEAM
CZE 0:43:26.2 0:03:50.5
13.
PRENĚK Ondřej
ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
CZE 0:43:48.0 0:04:12.3
14.
PAWLOWSKI Wojciech
Mitutoyo AZS Wratislavia
POL 0:43:49.7 0:04:14.0
15.
KOLÁŘ Patrik
MORAVEC Team
CZE 0:44:28.3 0:04:52.6
16.
KRESTA Jan
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 0:44:28.6 0:04:52.9
17.
RYDVAL Jakub
postavkolo.cz
CZE 0:45:07.5 0:05:31.8
18.
BOGAR František
COLNAGO ASSOS PRO SHOP
CZE 0:45:37.0 0:06:01.3
19.
GREGOR Lukáš
MORAVEC Team
CZE 0:45:52.6 0:06:16.9
20.
SŮVA Petr
KL SPORT MOST
CZE 0:46:02.3 0:06:26.6
21.
ŘEZÁB Martin
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:46:16.0 0:06:40.3
22.
ŘEZÁČ Dan
CYKLOTEAM OSTROV
CZE 0:46:24.7 0:06:49.0
23.
ŠTĚPÁNÍK Jiří
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:46:34.1 0:06:58.4
24.
MATĚJKA Radim
Cyklo Bendl
CZE 0:46:34.2 0:06:58.5
25.
SLÁMA Michal
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:47:06.7 0:07:31.0
26.
PAPOUŠEK Jan
CYKLO SKI-klub Polička
CZE 0:48:16.9 0:08:41.1
27.
KOZÁK Matouš
ZPcyklo PROOFY Corratec team
CZE 0:48:24.6 0:08:48.9
28.
CSIPKA Pavel
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
CZE 0:48:55.7 0:09:20.0
29.
HÖHNEL Pavel
CZE 0:49:36.0 0:10:00.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZELENÝ Ondřej
ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
CZE 0:39:49.7 0:00:00.0
2.
DOBRÝ Petr
Rajec Allivictus
CZE 0:40:59.8 0:01:10.1
3.
DOBRÝ Robert
CK LOKO Rakovník
CZE 0:41:18.0 0:01:28.3
4.
BARTOŇ Pavel
EUROFOAM SPORT TEAM
CZE 0:41:42.5 0:01:52.8
5.
CHYBA Jiří
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:41:51.8 0:02:02.1
6.
JANOUŠEK Michal
Superior Riders
CZE 0:41:52.3 0:02:02.6
7.
KARÁSEK Vladislav
CK Kolokrám
CZE 0:42:07.8 0:02:18.1
8.
PAKANDL Ladislav
Kola Pakandl
CZE 0:42:24.0 0:02:34.3
9.
KOUŘIMSKÝ Jan
KOLOSHOP TEAM.CZ o.s.
CZE 0:43:47.9 0:03:58.2
10.
HORVÁTH Boris
Dema racing team
SVK 0:44:04.9 0:04:15.2
11.
MACHEK Ivo
SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM
CZE 0:44:20.4 0:04:30.7
12.
BRILL Miroslav
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
CZE 0:44:22.5 0:04:32.8
13.
VÁCHA Jan
BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ n.Labem
CZE 0:45:10.3 0:05:20.6
14.
RADA Jan
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 0:45:24.1 0:05:34.4
15.
ARNOLD Zdeněk
HAVEN TEAM
CZE 0:45:33.8 0:05:44.1
16.
PITHART Jan
KH Tour Giant/Liv Cycling team
CZE 0:46:43.2 0:06:53.5
17.
MAREK Marcel
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 0:47:06.8 0:07:17.1
18.
KRÁL Michal
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:47:11.2 0:07:21.5
19.
SCHWARZ Herbert
HERBY SERVIS
CZE 0:48:30.2 0:08:40.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SAMEC Filip
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:18:56.7 0:00:00.0
2.
NOVOTNÝ Ondřej
DUKLA PRAHA
CZE 0:19:50.0 0:00:53.3
3.
ZUNA Štěpán
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:20:08.8 0:01:12.1
4.
ROZSYPAL Štěpán
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:20:18.7 0:01:22.0
5.
PAŘÍK Vojtěch
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:20:23.2 0:01:26.5
6.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:20:58.9 0:02:02.2
7.
FRÜHAUF Jan
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:21:12.0 0:02:15.3
8.
KOBR Richard
CK BÍTOVSKÁ
CZE 0:21:13.4 0:02:16.7
9.
KULHA Filip
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 0:21:13.7 0:02:17.0
10.
JECH Filip
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:21:15.0 0:02:18.3
11.
ŠÍSL Bořek
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:21:17.0 0:02:20.3
12.
ŠILHAVÝ Daniel
SP KOLO LOAP SPECIALIZED
CZE 0:21:31.5 0:02:34.8
13.
VIK Matěj
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:21:40.3 0:02:43.6
14.
VONDRÁČEK Matyáš
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:21:41.7 0:02:45.0
15.
KROC Vladimír
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:21:41.8 0:02:45.1
16.
PÁVEK Matyáš
LAWI Author Team
CZE 0:21:41.9 0:02:45.2
17.
KUBA Jakub
DUKLA PRAHA
CZE 0:21:48.9 0:02:52.2
18.
BERNÁT Adam
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 0:21:49.0 0:02:52.3
19.
KERL Maximilian
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:21:53.3 0:02:56.6
20.
NĚMEC Erik
Cyklo Bendl
CZE 0:22:02.3 0:03:05.6
21.
VENCL Libor
ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
CZE 0:22:04.7 0:03:08.0
22.
DOBRÝ Lukáš
CK LOKO Rakovník
CZE 0:22:17.4 0:03:20.7
23.
BÁRTA Martin
BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ n.Labem
CZE 0:22:27.7 0:03:31.0
24.
PAVLÍČEK Patrik
CK LOKO Rakovník
CZE 0:22:36.5 0:03:39.8
25.
HUDEČEK Jan
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 0:22:37.5 0:03:40.8
26.
RŮŽIČKA Ondřej
VRV TEAM
CZE 0:22:38.3 0:03:41.6
27.
ŠILHAVÝ Ondřej
SP KOLO LOAP SPECIALIZED
CZE 0:22:57.7 0:04:01.0
28.
ŠINDELÁŘ Roman
MORAVEC Team
CZE 0:23:00.4 0:04:03.7
29.
PUSTKA Tomáš
VRV TEAM
CZE 0:23:06.1 0:04:09.4
30.
KOBR Robert
CK BÍTOVSKÁ
CZE 0:23:12.9 0:04:16.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HLADÍKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:20:52.6 0:00:00.0
2.
VIKTOROVÁ Nela
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:20:56.5 0:00:03.9
3.
SPĚŠNÁ Simona
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:21:10.0 0:00:17.4
4.
MIŠOŇOVÁ Veronika
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:22:05.4 0:01:12.8
5.
PŮBALOVÁ Nela
LAWI Author Team
CZE 0:22:09.6 0:01:17.0
6.
KYSELOVÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:22:09.6 0:01:17.0
7.
FOLTÝNOVÁ Adéla
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:22:17.5 0:01:24.9
8.
ŠINDELÁŘOVÁ Hana
Craft Author Bike Team
CZE 0:22:50.3 0:01:57.7
9.
SRNSKÁ Patricie
CYKLO SKI klub Polička
CZE 0:22:57.5 0:02:04.9
10.
KOLÁŘOVÁ Justýna
DUKLA PRAHA
CZE 0:23:30.5 0:02:37.9
11.
PERNICKÁ Adéla
BIKE PRO RACING
CZE 0:23:38.9 0:02:46.3
12.
NÁROVCOVÁ Monika
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:24:06.6 0:03:14.0
13.
SMUTNÁ Anna
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:25:13.4 0:04:20.8
14.
DOSTÁLOVÁ Anna
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:25:18.8 0:04:26.2
15.
TERŠL Anna
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:25:39.8 0:04:47.2
16.
KOTLÍKOVÁ Adéla
CK LOKO Rakovník
CZE 0:26:32.4 0:05:39.8
17.
PETRŽÍLKOVÁ Simona
DUKLA PRAHA
CZE 0:26:46.8 0:05:54.2
18.
HODLOVÁ Nikola
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:27:06.8 0:06:14.2
19.
VINKLÁRKOVÁ Marie
MG Bike Team
CZE 0:27:08.1 0:06:15.5
20.
SMRŽOVÁ Eliška
BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ n.Labem
CZE 0:28:33.9 0:07:41.3
21.
ALBLOVÁ Barbora
DUKLA PRAHA
CZE 0:28:41.0 0:07:48.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠULC David
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:19:32.3 0:00:00.0
2.
ZATLOUKAL Jan
Cyklo Team Kolárna
CZE 0:19:34.0 0:00:01.7
3.
TLAMKA Tomáš
MORAVEC Team
CZE 0:19:34.1 0:00:01.8
4.
FIALA Matyáš
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:19:41.2 0:00:08.9
5.
SÁSKA Jan
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:20:47.5 0:01:15.2
6.
BŘEZNA Vojtěch
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:20:53.7 0:01:21.4
7.
ŽVAK Daniel
BIKE PRO RACING
CZE 0:21:04.9 0:01:32.6
8.
SLIVKA Jakub
CyS - Akadémia Petra Sagana
SVK 0:21:08.7 0:01:36.4
9.
FIEDLER Zdeněk
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:21:15.0 0:01:42.7
10.
BREDLER Matyáš Jiří
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:21:25.7 0:01:53.4
11.
TOUL Daniel
TJ CYKLOPRAG
CZE 0:21:26.9 0:01:54.6
12.
OBDRŽÁLEK Tomáš
SKC Tufo Prostějov
CZE 0:21:39.1 0:02:06.8
13.
DANĚK Jakub
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:21:47.8 0:02:15.5
14.
STRÁNSKÝ Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:21:52.9 0:02:20.6
15.
ŠINDELÁŘ Jan
MORAVEC Team
CZE 0:22:03.9 0:02:31.6
16.
KITTL Daniel
BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ n.Labem
CZE 0:22:10.4 0:02:38.1
17.
KRULA Štěpán
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:22:33.2 0:03:00.9
18.
HAŠEK Max
SK BAGBIKE
CZE 0:22:41.4 0:03:09.1
19.
MASAŘ Jan
VRV TEAM
CZE 0:22:43.4 0:03:11.1
20.
MAROUL Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:22:53.2 0:03:20.9
21.
HLAVA Tomáš
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:23:07.5 0:03:35.2
22.
KAMIEN David
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:23:14.1 0:03:41.8
23.
ZUNA Ondřej
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:23:15.4 0:03:43.1
24.
HARTL Štěpán
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:23:17.1 0:03:44.8
25.
ŠINDELÁŘ Jan
Craft Author Bike Team
CZE 0:23:17.2 0:03:44.9
26.
IRMSCHER Paul
SSV Mounty Altenberg
GER 0:23:37.9 0:04:05.6
27.
ČÁSLAVSKÝ Matěj
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:23:39.3 0:04:07.0
28.
JINDŘICH Pavel
BMX Bílina
CZE 0:23:40.3 0:04:08.0
29.
DOLEŽAL Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:23:43.2 0:04:10.9
30.
DOSTÁL Václav
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:24:08.3 0:04:36.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KADLECOVÁ Zuzana
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:22:05.6 0:00:00.0
2.
NOVOTNÁ Aneta
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:22:11.0 0:00:05.4
3.
ZEMANOVÁ Kristýna
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:22:28.1 0:00:22.5
4.
KURNICKÁ Tereza
CyS - Akadémia Petra Sagana
SVK 0:22:41.0 0:00:35.4
5.
HEJHALOVÁ Dagmar
DUKLA PRAHA
CZE 0:23:03.5 0:00:57.9
6.
HOLUBOVÁ Adéla
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:23:18.6 0:01:13.0
7.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:23:23.2 0:01:17.6
8.
SOBKOVÁ Sabina
VRV TEAM
CZE 0:23:27.5 0:01:21.9
9.
OBOŘILOVÁ Tereza
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:23:44.2 0:01:38.6
10.
BURLOVÁ Kristýna
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 0:23:52.7 0:01:47.1
11.
HOJKOVÁ Štěpánka
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:24:04.8 0:01:59.2
12.
SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:24:15.2 0:02:09.6
13.
KLÍMOVÁ Natálie
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:24:49.3 0:02:43.7
14.
DAŇKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:25:11.5 0:03:05.9
15.
DŽERENGOVÁ Sabina
DUKLA PRAHA
CZE 0:25:40.1 0:03:34.5
16.
ČERNOHORSKÁ Jitka
CZE 0:25:41.2 0:03:35.6
17.
DRBOHLAVOVÁ Eliška
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:25:42.7 0:03:37.1
18.
KŘIKAVOVÁ Šárka
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:25:56.6 0:03:51.0
19.
PAPOUŠKOVÁ Martina
CYKLO-SKI klub Polička
CZE 0:25:57.3 0:03:51.7
20.
JEDLÁNKOVÁ Martina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:26:08.9 0:04:03.3
21.
CIBULKOVÁ Tereza
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:26:22.2 0:04:16.6
22.
FRITZOVÁ Aneta
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:26:29.4 0:04:23.8
23.
DOSTÁLOVÁ Lucie
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:26:35.3 0:04:29.7
24.
HENDRYCHOVÁ Lucie
Bike Freaks Holice
CZE 0:26:57.3 0:04:51.7
25.
MUNDLOVÁ Anna
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:27:10.4 0:05:04.8
26.
KOTLÍKOVÁ Eliška
CK LOKO Rakovník
CZE 0:28:32.8 0:06:27.2
27.
LOCHMANOVÁ Aneta
MG Bike Team
CZE 0:28:48.3 0:06:42.7
28.
BRAVENCOVÁ Denisa
Bike Academy Opletal
CZE 0:28:57.8 0:06:52.2
29.
KOVAŘÍKOVÁ Kateřina
BEESPEE.CZ
CZE 0:29:10.4 0:07:04.8
30.
BRTNÍČKOVÁ Michaela
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:29:22.8 0:07:17.2