Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP XCM MTB 2016
seriál : AUTHOR MARATON TOUR

Author ŠELA marathon - MČR a ČP XCM MTB

MTB
DATUM :7.5.2016 MÍSTO :Lipník nad Bečvou, Hrad Helfštýn
POŘADATEL : Sportovní klub ŠELA SPORT, o.s. WEBOVÉ STRÁNKY :www.selasport.cz/cz/author-sela-marathon/aktualne.html

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade
CZE 3:39:23.3 0:00:00.0
2.
HYNEK Kristian
Topeak-Ergon racing
CZE 3:39:31.2 0:00:07.9
3.
KULHAVÝ Jaroslav
SPECIALIZED RACING XC
CZE 3:39:45.7 0:00:22.4
4.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade
CZE 3:40:18.4 0:00:55.1
5.
NOVÁK Jiří
CST Superior Brentjens Mtb Team
CZE 3:46:01.5 0:06:38.2
6.
ADEL Filip
Superior MTB Team
CZE 3:46:36.5 0:07:13.2
7.
KANĚRA Michal
Nilfisk pro cycling
CZE 3:46:45.5 0:07:22.2
8.
BUBÍLEK Michal
Kellys Bike Ranch Team
CZE 3:48:41.5 0:09:18.2
9.
ŠŤASTNÝ Petr
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 3:50:51.5 0:11:28.2
10.
RAUCHFUSS Marek
KELLYS BIKERANCH TEAM
CZE 3:52:16.5 0:12:53.2
11.
VIŠŇOVSKÝ Tomáš
PROefekt Ghost team
SVK 3:53:30.8 0:14:07.5
12.
KAMLER Josef
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 3:54:27.3 0:15:04.0
13.
STRNAD Aleš
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 3:55:58.8 0:16:35.5
14.
BRENDL Tomáš
CZ SPECIALIZED HK
CZE 3:56:13.8 0:16:50.5
15.
HARTL Karel
Kellys Bike Ranch Team
CZE 3:56:18.8 0:16:55.5
16.
RAJCHART Jan
Česká spořitelna - Accolade
CZE 3:57:19.5 0:17:56.2
17.
DAMEK Milan
Nilfisk pro cycling
CZE 3:57:51.8 0:18:28.5
18.
SKALICKÝ Pavel
Cyklo team Kolarna
CZE 3:58:01.8 0:18:38.5
19.
HAMAN Martin
SUPERIOR RIDERS
CZE 4:00:48.6 0:21:25.3
20.
JOBÁNEK Jan
Superior MTB Team
CZE 4:00:49.3 0:21:26.0
21.
ANDRLE David
SYMBIO + CANNONDALE TEAM
CZE 4:03:41.3 0:24:18.0
22.
KUBELKA Petr
BMC CZ Racing team
CZE 4:04:17.1 0:24:53.8
23.
PÍNA Ondřej
APACHE LOKO TRUTNOV
CZE 4:04:27.8 0:25:04.5
24.
KOTRLA Michal
PLANET BIKES
CZE 4:04:54.6 0:25:31.3
25.
ZELENÝ Ondřej
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 4:05:08.6 0:25:45.3
26.
DOLEŽAL Václav
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 4:05:48.1 0:26:24.8
27.
PROCHÁZKA Jan
Cyklosport Chropyně
CZE 4:07:03.1 0:27:39.8
28.
PAPRSTKA Tomáš
Expres CZ-Merida Team Kolín
CZE 4:07:13.3 0:27:50.0
29.
SCHUBERT Štěpán
Expres CZ-Merida Team Kolín
CZE 4:07:26.8 0:28:03.5
30.
PILČÍK Adam
SYMBIO + CANNONDALE TEAM
CZE 4:07:50.3 0:28:27.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NĚMCOVÁ Tereza
Superior MTB Team
CZE 4:36:46.7 0:00:00.0
2.
KOLAŠÍNOVÁ Johana
SUPERIOR RIDERS
CZE 4:41:17.9 0:04:31.2
3.
PICHLÍKOVÁ Jana
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 4:44:51.2 0:08:04.5
4.
JUHÁSOVÁ Andrea
BIKE TEAM JUHASKY
SVK 4:50:59.0 0:14:12.3
5.
KUNTOVÁ Vendula
Expres CZ-Merida Team Kolín
CZE 4:53:05.5 0:16:18.8
6.
HAMANOVÁ Lucie
Kellys Bike Ranch Team
CZE 4:54:10.7 0:17:24.0
7.
NĚMCOVÁ Zdeňka
UNIQA Jihlava
CZE 5:00:37.5 0:23:50.8
8.
POSPÍŠILOVÁ Radka
Bikecentrum Olomouc
CZE 5:01:29.5 0:24:42.8
9.
CESNAKOVÁ Milena
Cyklo Team Weber
CZE 5:06:45.4 0:29:58.7
10.
STODŮLKOVÁ Denisa
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 5:06:58.4 0:30:11.7
11.
FIDLEROVÁ Iva
CZE 5:14:05.3 0:37:18.6
12.
FALCOVÁ Hana
Alltraining.cz
CZE 5:24:43.9 0:47:57.2
13.
CHLÍBKOVÁ Daniela
Redpoint-Eleven team
CZE 5:31:53.3 0:55:06.6
14.
KOSCOVA Kristina
Dema Racing Team
SVK 5:41:27.6 1:04:40.9
15.
PEZOVÁ Hana
BOTTECHIA.CZ CYKLO
CZE 5:43:57.1 1:07:10.4
16.
BLAŽKOVÁ Vendula
SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM
CZE 5:56:02.4 1:19:15.7
17.
SUCHÁNKOVÁ Lenka
CZE 6:10:01.9 1:33:15.2
18.
KELBICHOVÁ Vendula
KL Sport Most
CZE 6:21:46.2 1:44:59.5
19.
KOUTNÁ Renáta
V.I.K-MOULDPRO ZLÍN TEAM TREK
CZE 6:30:02.2 1:53:15.5
20.
TRNOVÁ Diana
CZE 6:31:46.5 1:54:59.8
21.
SCHWARZOVÁ Veronika
jezdinakole.cz
CZE 6:33:01.7 1:56:15.0
22.
MARKOVÁ Šárka
CZE 7:56:25.7 3:19:39.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PETŘÍČEK Tomáš
BIKE TRIATLON MORKOVICE
CZE 1:56:42.4 0:00:00.0
2.
STARÝ Dominik
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 2:00:29.1 0:03:46.7
3.
SALÁŠEK Vladimír
PROefekt Ghost team
SVK 2:00:41.6 0:03:59.2
4.
KONEČNÝ Lukáš
CK Vlastibor Konečný
CZE 2:00:50.1 0:04:07.7
5.
NOSEK Pavel
BMC CZ Racing team
CZE 2:02:50.9 0:06:08.5
6.
BIEL Szymon
Velonews.pl
POL 2:02:50.9 0:06:08.5
7.
ZEŤÁK Michael
Expres CZ-Merida Team Kolín
CZE 2:03:29.6 0:06:47.2
8.
HOJDÍK Vladimír
PROefekt Ghost team
CZE 2:03:49.6 0:07:07.2
9.
ROHEL Břetislav
KCHlinsko
CZE 2:04:05.9 0:07:23.5
10.
STOČEK Bruno
BIKE 2000
CZE 2:04:17.6 0:07:35.2
11.
FORMÁNEK Adam
ČS JUNIOR MTB TEAM
CZE 2:04:29.1 0:07:46.7
12.
KROČEK Roman
CROSSBIKECZ
CZE 2:04:45.9 0:08:03.5
13.
ČERNOCKÝ Martin
Atrex
CZE 2:04:55.6 0:08:13.2
14.
VESELÝ Tomáš
UNIQA Jihlava
CZE 2:05:34.0 0:08:51.6
15.
DŘEVOJÁNEK Jan
SKP VSETÍN - VALMEZBIKE
CZE 2:06:07.2 0:09:24.8
16.
STRNKA Tomas
BIKE TEAM SAZOVICE
CZE 2:06:26.9 0:09:44.5
17.
BUCHTÍK Varos
ŠPORTSERVIS TEAM BA
SVK 2:07:29.4 0:10:47.0
18.
TRUNČÍK Filip
Norco - Supshop.cz
CZE 2:07:34.7 0:10:52.3
19.
MAKSANT Jindřich
IN-LIFE cycling team
CZE 2:07:56.7 0:11:14.3
20.
HEINRICH Lukáš
Bikestyle.cz
CZE 2:09:33.4 0:12:51.0
21.
STEPIEŃ Tomasz
MIKESZ TEAM
POL 2:09:45.7 0:13:03.3
22.
RÁBL Martin
CROSSBIKECZ
CZE 2:10:01.4 0:13:19.0
23.
FRANC Lubomír
CK Petřvald
CZE 2:10:05.4 0:13:23.0
24.
FIALA Radek
WITZENMANN OPAVA
CZE 2:10:16.2 0:13:33.8
25.
ZLÁMAL Tomáš
CZE 2:10:17.2 0:13:34.8
26.
ŠRÁMEK Vít
TJ Sigma Hranice
CZE 2:10:50.2 0:14:07.8
27.
WIEDERMANN Filip
Kolárna Team
CZE 2:10:55.9 0:14:13.5
28.
KUBOVČÍK Matěj
CROSSBIKECZ
CZE 2:11:01.4 0:14:19.0
29.
KALOUSEK Jiří
ZVONEK SPORT
CZE 2:11:32.2 0:14:49.8
30.
JELÍNEK Vladimír
bikeacademy.sk
SVK 2:11:39.7 0:14:57.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KUBÍNOVÁ Klára
NOVATOP GHOST
CZE 2:27:42.1 0:00:00.0
2.
ČUPOVÁ Jana
NOVATOP GHOST
CZE 2:35:10.2 0:07:28.1
3.
MAZUREK Małgorzata
Velonews.pl
POL 2:35:35.7 0:07:53.6
4.
KUČNÁ Svatava
4EVER Cyklo Bulis
CZE 2:36:08.5 0:08:26.4
5.
TKOCZ Anna
MIKESZ TEAM
POL 2:39:33.2 0:11:51.1
6.
SLADKOVSKÁ Dagmar
Česká spořitelna Accolade
CZE 2:39:54.7 0:12:12.6
7.
MATOUŠKOVÁ Michaela
BTK EURO bike Praha
CZE 2:43:00.9 0:15:18.8
8.
KOLÁŘOVÁ Anna
Velosport Valenta Scott Team
CZE 2:44:48.6 0:17:06.5
9.
ŠVANDOVÁ Lenka
SK Kola Víšek - Trek
CZE 2:46:23.3 0:18:41.2
10.
PAGÁČOVÁ Iveta
Kolárna
CZE 2:48:40.8 0:20:58.7
11.
BELKOVÁ Miroslava
CK UNICORN ZVOLEN
SVK 2:50:17.5 0:22:35.4
12.
MERTENOVÁ Kateřina
Kellys Bike Ranch Team
CZE 2:50:51.3 0:23:09.2
13.
MATULKOVÁ Jana
Cyklo Team Weber
CZE 2:52:40.9 0:24:58.8
14.
BAAROVÁ Petra
Cyklosport Pitstop
CZE 2:52:44.5 0:25:02.4
15.
FILIPOVÁ Monika
CZE 2:56:26.6 0:28:44.5
16.
BRODOVÁ Jana
SK MP Frýdek-Místek
CZE 2:58:56.6 0:31:14.5
17.
KARAFIÁTOVÁ Svatava
CZE 3:00:09.6 0:32:27.5
18.
MACHÁČOVÁ Martina
Bikecentrum Olomouc
CZE 3:03:02.8 0:35:20.7
19.
WOLFOVA Jana
SVK 3:05:48.8 0:38:06.7
20.
KŘÍŽOVÁ Eliška
KL Sport Most
CZE 3:06:21.3 0:38:39.2
21.
ČERNÁ Lenka
Sotesport
CZE 3:06:40.6 0:38:58.5
22.
HABROVÁ Martina
KT Tryskomyš
CZE 3:07:16.6 0:39:34.5
23.
SOUČKOVÁ Tereza
TJ Kovo Praha
CZE 3:07:33.8 0:39:51.7
24.
BÁRTOVÁ Růžena
ŠROUBY A MATICE BÁRTOVÁ PRACHATICE
CZE 3:08:05.6 0:40:23.5
25.
ADAMCOVÁ Blanka
R.-bike Dolný Kubín
SVK 3:11:54.6 0:44:12.5
26.
STAŘÍKOVÁ Monika
CZE 3:12:31.8 0:44:49.7
27.
LHOTÁKOVÁ Alexandra
Hluchák Valmez
CZE 3:13:47.1 0:46:05.0
28.
SERAFINOWSKA Dorota
OPONY SERAFINOWSKI
POL 3:16:51.4 0:49:09.3
29.
ŠMULÍKOVÁ Adriana
Finančné centrum team
SVK 3:18:18.4 0:50:36.3
30.
KORZUCH Agnieska
POL 3:19:19.4 0:51:37.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZATLOUKAL Jan
Cyklo team Kolarna
CZE 1:11:42.1 0:00:00.0
2.
HOMOLA Jakub
BIKE 2000
CZE 1:12:55.4 0:01:13.3
3.
CIERNIAK Adrian
JC-TB WIEN
POL 1:13:25.9 0:01:43.8
4.
VINKLÁREK František
MG BIKE TEAM
CZE 1:17:59.1 0:06:17.0
5.
KAJSTURA Bogdan
CZE 1:19:23.1 0:07:41.0
6.
SVÍZELA Tomáš
MG BIKE TEAM PŘEROV
CZE 1:19:55.9 0:08:13.8
7.
KLAP Lukáš
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 1:20:01.1 0:08:19.0
8.
HÁJEK Martin
SKB VELKÉ KARLOVICE
CZE 1:20:05.1 0:08:23.0
9.
ŠEVČÍK Šimon
CZE 1:21:57.4 0:10:15.3
10.
ŽIŽKA Michal
Kohouti SK Pržno
CZE 1:22:37.6 0:10:55.5
11.
VÍTEK Tomáš
Mountaintime.cz Vendetta team
CZE 1:23:07.6 0:11:25.5
12.
TVARÓG Martin
MG BIKE TEAM
CZE 1:23:34.6 0:11:52.5
13.
BALIHAR Jiří
Balini team
CZE 1:23:57.4 0:12:15.3
14.
LUDVÍK Denis
SK Jiří TeaM Ostrava
CZE 1:25:17.9 0:13:35.8
15.
SMETKA Jan
CZE 1:26:26.9 0:14:44.8
16.
GLIER Kamil
Turbošnek Team
CZE 1:27:36.1 0:15:54.0
17.
LETEV Jakub
MG BIKE TEAM
CZE 1:28:13.2 0:16:31.1
18.
GRÖGER Martin
MG BIKE TEAM PŘEROV
CZE 1:28:13.9 0:16:31.8
19.
ŠÍPEK Martin
Plavecký oddíl Uherské Hradiště
CZE 1:29:08.4 0:17:26.3
20.
HOTĚK Michal
ZAPRO TEAM
CZE 1:30:34.7 0:18:52.6
21.
LETEV Marek
MG BIKE TEAM
CZE 1:30:50.4 0:19:08.3
22.
ROSMANIT Jakub
Bike Team Opava
CZE 1:31:28.4 0:19:46.3
23.
KECLIK Jakub
CZE 1:31:46.7 0:20:04.6
24.
PIETROŇ Filip
Novatop Lapierre
CZE 1:32:07.4 0:20:25.3
25.
DĚCKÝ Martin
KAC 2004
CZE 1:32:30.7 0:20:48.6
26.
ROSA Jakub
SVK 1:32:41.2 0:20:59.1
27.
KONŠTACKÝ Jan
SK SKRBOVICE
CZE 1:32:44.4 0:21:02.3
28.
KAŠÍK Martin
COBRAM
CZE 1:32:49.4 0:21:07.3
29.
ŠIGUT David
SK Kohouti Pržno
CZE 1:33:52.4 0:22:10.3
30.
KŘENEK Filip
Mike Bike
CZE 1:34:57.7 0:23:15.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOJKOVÁ Michaela
BIKE 2000
CZE 1:26:07.9 0:00:00.0
2.
PRCHALOVÁ Libuše
MG BIKE TEAM
CZE 1:29:08.9 0:03:01.0
3.
PAVELKOVÁ Klára
BIKE SPORT servis Opava
CZE 1:29:34.4 0:03:26.5
4.
KOLÁŘOVÁ Justýna
DUKLA PRAHA
CZE 1:32:15.9 0:06:08.0
5.
DUBSKÁ Kateřina
BIKE 2000
CZE 1:32:46.4 0:06:38.5
6.
KONEČNÁ Monika
Moravec team
CZE 1:35:26.2 0:09:18.3
7.
LÁNIKOVÁ Bianka
CK Dynamax Nitra
SVK 1:36:59.7 0:10:51.8
8.
KRÁLÍKOVÁ Zuzana
4 Ever Cyklo Bulis
CZE 1:39:13.7 0:13:05.8
9.
KNIHOVÁ Kateřina
CK KOLOKRAM Junior
CZE 1:39:23.9 0:13:16.0
10.
SKŘIVÁNKOVÁ Lucie
CZE 1:39:43.9 0:13:36.0
11.
NABĚLKOVÁ Adéla
CUKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:42:12.9 0:16:05.0
12.
RICHTÁRIKOVÁ Daniela
Považské Podhradie
SVK 1:58:04.5 0:31:56.6
13.
UHLÍŘOVÁ Alena
SK ŠELA SPORT
CZE 2:18:03.3 0:51:55.4
14.
SVATOŠOVÁ Soňa
CZE 2:21:14.6 0:55:06.7
15.
BUBENÍKOVÁ Katarina
CLIMBERG SPORT TEAM
CZE 2:34:35.3 1:08:27.4
16.
HOLÍČKOVÁ Lucie
CZE 2:44:41.1 1:18:33.2
17.
ŠVIHELOVÁ Viki
CPV Krnov
CZE 2:45:50.1 1:19:42.2
18.
MORKUSOVÁ Eva
Cyklo Lazníky
CZE 2:46:04.1 1:19:56.2
19.
ŠTĚPÁNOVÁ Veronika
VEPA na cestách
CZE 2:46:38.6 1:20:30.7