Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP XCO MTB 2016

ČP XCO MTB Kutná Hora

MTB
DATUM :14.5.2016 MÍSTO :Kutná Hora

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CINK Ondřej
Multivan Merida Biking Team
CZE 1:37:48.4 0:00:00.0
2.
ŠKARNITZL Jan
SRAM MITAS TREK
CZE 1:38:24.3 0:00:35.9
3.
NESVADBA Jan
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:39:11.6 0:01:23.2
4.
NOVAK Jiri
Cst Superior Brentjens Mtb Racing Team
CZE 1:39:46.4 0:01:58.0
5.
GEHBAUER Alexander
RC Fitstore24 ARBÖ ASKÖ Klagenfurt
AUT 1:40:20.0 0:02:31.6
6.
VASTL Jan
BIANCHI COUNTERVAIL
CZE 1:41:22.7 0:03:34.3
7.
PAPRSTKA Tomáš
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:42:00.9 0:04:12.5
8.
KULHAVÝ Jaroslav
SPECIALIZED RACING XC
CZE 1:42:21.6 0:04:33.2
9.
PRŮDEK Matěj
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:42:26.5 0:04:38.1
10.
ULLOA Jose Gerardo
CONADE - CODE GUANAJUATO PRO CYCLING TEAM XC
MEX 1:42:38.2 0:04:49.8
11.
KANĚRA Michal
Nilfisk pro cycling
CZE 1:43:19.1 0:05:30.7
12.
OLIVER Ben
North Canterbury Cycling
NZL 1:43:40.9 0:05:52.5
13.
PLANTET Pierre Geoffroy
Equipe Vélo Oberland
FRA 1:44:24.4 0:06:36.0
14.
KOBES Lukáš
VELOSPORT DOMAŽLICE
CZE 1:45:01.7 0:07:13.3
15.
VETSCH Enea
BMC - Fischer
SUI 1:45:34.3 0:07:45.9
16.
RITZINGER Felix
Sportunion bikestore.cc-team
AUT 1:47:20.1 0:09:31.7
17.
VOBECKÝ Zdenek
KH Tour Giant - Liv Cycling team
CZE 1:47:39.7 0:09:51.3
18.
KADLEC Jakub
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:47:52.2 0:10:03.8
19.
BENEŠ Jan
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 1:48:58.7 0:11:10.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HOLEC Richard
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:21:31.0 0:00:00.0
2.
SKÁLA Jaromír
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:22:04.4 0:00:33.4
3.
ZEŤÁK Michael
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:22:31.8 0:01:00.8
4.
JELÍNEK Josef
SRAM MITAS TREK
CZE 1:22:42.6 0:01:11.6
5.
ŠIMŮNEK Adam
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 1:23:28.1 0:01:57.1
6.
PRUDEK Dominik
MORAVEC Team
CZE 1:24:10.0 0:02:39.0
7.
BŘEZINA Jonáš
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 1:24:54.6 0:03:23.6
8.
BÁRTEK David
BIKE 2000
CZE 1:25:17.3 0:03:46.3
9.
SIRŮČEK Václav
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 1:26:14.4 0:04:43.4
10.
HÁTLE Ondřej
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:27:11.4 0:05:40.3
11.
LIDMILA Martin
CYKLO SKI-klub Polička
CZE 1:27:48.1 0:06:17.0
12.
SEDLÁČEK Vojtěch
CK Příbram
CZE 1:28:29.6 0:06:58.6
13.
ŠORF Pavel
HAVEN TEAM
CZE 1:29:39.1 0:08:08.0
14.
VOPAT Milan
CK LOKO Rakovník
CZE 1:29:57.1 0:08:26.1
15.
VANÍČEK Šimon
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:29:59.6 0:08:28.6
16.
TLÁSKAL Hynek
Cyklo Bendl
CZE 1:30:16.0 0:08:45.0
17.
SÝKORA Karel
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:30:20.2 0:08:49.2
18.
STEHNO Filip
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:31:08.9 0:09:37.9
19.
SANCHES Federico
CONADE - CODE GUANAJUATO PRO CYCLING TEAM XC
MEX 1:31:12.2 0:09:41.2
20.
ANDĚL Jan
BIKE 2000
CZE 1:31:39.6 0:10:08.6
21.
HLAVATÝ Jan
BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ n.Labem
CZE 1:31:52.2 0:10:21.2
22.
SWÁROVSKÝ Michal
Alltraining.cz-Lawi
CZE 1:33:13.2 0:11:42.2
23.
FORMÁNEK Adam
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:33:38.2 0:12:07.2
24.
HRUBÝ Jakub
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 1:34:08.9 0:12:37.9
25.
DEHNE Moritz
Schwalbe Team Sachsen
GER 1:35:55.5 0:14:24.5
26.
MUSIL Filip
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:35:59.6 0:14:28.5
27.
CHVOSTEK Tomáš
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
CZE 1:38:22.2 0:16:51.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠAFÁŘOVÁ Adéla
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:02:20.1 0:00:00.0
2.
PASTEINER Lisa
WSY-Payerbach
AUT 1:04:38.2 0:02:18.1
3.
LUKEŠOVÁ Denisa
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 1:05:29.0 0:03:08.9
4.
KRUPOVÁ Lucie
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:06:41.8 0:04:21.7
5.
DÖRING Maria
Schwalbe Team Sachsen
GER 1:08:32.6 0:06:12.5
6.
KOZELSKÁ Petra
BIKE 2000
CZE 1:09:34.2 0:07:14.1
7.
KNAPKOVÁ Denisa
Superior Brentjens MTB Team
CZE 1:09:52.9 0:07:32.8
8.
TVARŮŽKOVÁ Tereza
VRV TEAM
CZE 1:10:12.4 0:07:52.3
9.
RODRIGUEZ Monserrath
CONADE - CODE GUANAJUATO PRO CYCLING TEAM XC
MEX 1:10:41.1 0:08:21.0
10.
OLIVOVÁ Alexandra
BIKE 2000
CZE 1:12:31.7 0:10:11.6
11.
PODSKALSKÁ Anna
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:14:37.7 0:12:17.6
12.
ŠVRČKOVÁ Barbora
SVK 1:15:57.2 0:13:37.1
13.
NOVÁKOVÁ Anežka
PROFI SPORT CHEB
CZE 1:22:29.6 0:20:09.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SÁSKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:30:54.2 0:00:00.0
2.
KUČEROVÁ Monika
VRV TEAM
CZE 0:31:56.3 0:01:02.1
3.
VANÍČKOVÁ Tereza
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:32:30.7 0:01:36.5
4.
MIŠOŇOVÁ Magdalena
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:32:41.2 0:01:47.0
5.
TESAŘOVÁ Jana
MORAVEC Team
CZE 0:33:47.3 0:02:53.1
6.
JANŮ Kamila
KH Tour Giant - Liv Cycling team
CZE 0:34:07.3 0:03:13.1
7.
PAULECHOVÁ Radka
CyS - Akadémia Petra Sagana
SVK 0:34:49.1 0:03:54.9
8.
ZEMÁNKOVÁ Anna
MORAVEC Team
CZE 0:34:51.1 0:03:56.9
9.
MYNÁŘOVÁ Natálie Laura
BIKE PRO RACING
CZE 0:34:54.6 0:04:00.4
10.
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana
CYKLO SKI-klub Polička
CZE 0:35:48.2 0:04:54.0
11.
BOJKOVÁ Michaela
BIKE 2000
CZE 0:36:03.5 0:05:09.3
12.
VERNEROVÁ Klára
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:36:08.7 0:05:14.5
13.
SOUČKOVÁ Celestýna
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 0:36:54.0 0:05:59.8
14.
RICHTEROVÁ Jana
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:37:06.5 0:06:12.3
15.
ŠTEFANOVÁ Kateřina
Bike Freaks Holice
CZE 0:37:22.2 0:06:28.0
16.
DUBSKÁ Kateřina
BIKE 2000
CZE 0:37:50.9 0:06:56.7
17.
SEIDLOVÁ Monika
Bike Academy Opletal
CZE 0:38:30.7 0:07:36.5
18.
PRCHALOVÁ Libuše
MG Bike Team
CZE 0:38:34.1 0:07:39.9
19.
HAASOVÁ Kristýna
MORAVEC Team
CZE 0:38:43.3 0:07:49.1
20.
JANOVSKÁ Lenka
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:40:44.1 0:09:49.9
21.
ČEJKOVÁ Šárka
EUROFOAM SPORT TEAM
CZE 0:41:06.5 0:10:12.3
22.
KONEČNÁ Monika
MORAVEC Team
CZE 0:42:46.4 0:11:52.2
23.
ČERMÁKOVÁ Sára
KC KOOPERATIVA JBC
CZE 0:49:02.2 0:18:08.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JIROUŠ Samuel
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:40:43.9 0:00:00.0
2.
SCHIERL Jakub
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:41:02.8 0:00:18.9
3.
ŘÍMAN Jakub
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 0:41:44.6 0:01:00.7
4.
KUNÁŠEK Josef
KH Tour Giant - Liv Cycling team
CZE 0:42:02.5 0:01:18.6
5.
BITTNER Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:42:03.6 0:01:19.7
6.
JEŽEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:42:30.2 0:01:46.3
7.
KUČERA Jakub
CK MTB MARATON HLINSKO
CZE 0:42:35.6 0:01:51.7
8.
STOČEK Bruno
BIKE 2000
CZE 0:42:43.4 0:01:59.5
9.
MERIAČ Tomáš
CyS - Akadémia Petra Sagana
SVK 0:43:08.0 0:02:24.1
10.
KOßACK Janik
Schwalbe Team Sachsen
GER 0:43:08.5 0:02:24.6
11.
STLOUKAL Štěpán
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:43:25.6 0:02:41.7
12.
HONSA František
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:43:26.0 0:02:42.1
13.
ELČKNER Lukáš
Cyklo Bendl
CZE 0:43:47.0 0:03:03.1
14.
HLADÍK Josef
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:43:50.7 0:03:06.8
15.
DUDEK Tomáš
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:43:50.9 0:03:07.0
16.
BEDRNÍK Matěj
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:44:46.0 0:04:02.1
17.
HÝBL Radim
VRV TEAM
CZE 0:44:54.0 0:04:10.1
18.
ČERVENKA Marcel
HNÍZDIL TEAM
CZE 0:44:59.9 0:04:16.0
19.
VONDRÁČEK Jaroslav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:45:45.0 0:05:01.1
20.
KRÝDA Miloslav
Cyklo Bendl
CZE 0:46:06.9 0:05:23.0
21.
KULHÁNEK David
CK MTB MARATON HLINSKO
CZE 0:46:17.7 0:05:33.8
22.
TROJAHN Robert
Schwalbe Team Sachsen
GER 0:46:39.6 0:05:55.7
23.
MALÝ Jakub
VRV TEAM
CZE 0:46:42.4 0:05:58.5
24.
VYTLAČIL Štěpán
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:46:42.9 0:05:59.0
25.
HOMOLA Jakub
BIKE 2000
CZE 0:47:27.3 0:06:43.4
26.
HUDEČEK Dalibor
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 0:47:58.9 0:07:15.0
27.
LUDVÍK Jaroslav
CK MTB MARATON HLINSKO
CZE 0:48:10.3 0:07:26.4
28.
PEŠŤÁK Martin
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:48:15.9 0:07:32.0
29.
ŠMÍDA Michal
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:49:04.2 0:08:20.3
30.
MALÝ Matěj
VRV TEAM
CZE 0:49:10.5 0:08:26.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZELENÝ Ondřej
ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
CZE 0:41:57.3 0:00:00.0
2.
CHYBA Jiří
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:42:17.1 0:00:19.8
3.
STUNA Tomáš
BB CYKLOSPORT SUPERIOR
CZE 0:42:21.4 0:00:24.1
4.
KOBES Miroslav
VELOSPORT DOMAŽLICE
CZE 0:43:20.3 0:01:23.0
5.
DOBRÝ Robert
CK LOKO Rakovník
CZE 0:43:39.5 0:01:42.2
6.
JANOUŠEK Michal
Superior Riders
CZE 0:43:43.6 0:01:46.3
7.
PAKANDL Ladislav
Kola Pakandl
CZE 0:44:04.8 0:02:07.5
8.
NĚMEC Luboš
VOKOLEK - CYCLING - TEAM
CZE 0:44:07.0 0:02:09.7
9.
BARTOŇ Pavel
EUROFOAM SPORT TEAM
CZE 0:44:07.6 0:02:10.3
10.
KARÁSEK Vladislav
CK Kolokrám
CZE 0:44:20.8 0:02:23.5
11.
RADA Jan
Eleven Mercedes Mitas
CZE 0:46:51.5 0:04:54.2
12.
VÁCHA Jan
BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ n.Labem
CZE 0:46:53.5 0:04:56.2
13.
PITHART Jan
KH Tour Giant - Liv Cycling team
CZE 0:47:40.9 0:05:43.6
14.
HORVÁTH Boris
Dema racing team
SVK 0:48:45.8 0:06:48.5
15.
MAREK Marcel
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 0:49:28.6 0:07:31.3
16.
BENDA Pavel
KH Tour Giant - Liv Cycling team
CZE 0:53:56.9 0:11:59.6
17.
HENDRYCH Jiří
Bike Freaks Holice
CZE 0:54:28.9 0:12:31.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STOŠEK Viktor
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:42:24.2 0:00:00.0
2.
KOZEL Michal
CZE 0:42:28.6 0:00:04.4
3.
ADÁMEK Petr
APACHE LOKO TRUTNOV
CZE 0:42:43.3 0:00:19.1
4.
ŘEHÁK Vít
CYKLOHELIOS
CZE 0:43:15.2 0:00:51.0
5.
ŠELLER Luděk
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:43:31.5 0:01:07.3
6.
KODL Pavel
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
CZE 0:43:52.2 0:01:28.0
7.
JEŽEK Petr
HNÍZDIL TEAM
CZE 0:44:18.6 0:01:54.4
8.
SEDLÁČEK Adam
AMENITY-EXTREM SPORT TEAM
CZE 0:44:21.2 0:01:57.0
9.
ŠUTA Jiri
ATREX
CZE 0:44:22.3 0:01:58.1
10.
SVOBODA Tomáš
postavkolo.cz
CZE 0:44:57.1 0:02:32.9
11.
RYDVAL Jakub
postavkolo.cz
CZE 0:45:12.9 0:02:48.7
12.
KEC Jan
Superior Riders
CZE 0:45:27.8 0:03:03.6
13.
KUBICA Roman
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:45:51.3 0:03:27.1
14.
KRESTA Jan
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 0:46:45.9 0:04:21.7
15.
NOVÁK Radek
GS cyklo team Jistebnice
CZE 0:47:11.4 0:04:47.2
16.
VÍTŮ Josef
CZE 0:47:28.0 0:05:03.8
17.
KOLÁŘ Patrik
MORAVEC Team
CZE 0:47:29.8 0:05:05.6
18.
MATĚJKA Radim
Cyklo Bendl
CZE 0:47:52.5 0:05:28.3
19.
ZEDNIK Vitězslav
Superior Riders
CZE 0:48:45.7 0:06:21.5
20.
SLÁMA Michal
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:48:53.0 0:06:28.8
21.
ŠTĚPÁNÍK Jiří
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:49:26.6 0:07:02.4
22.
CHALUPA Dan
VK BOHEMIANS
CZE 0:53:27.0 0:11:02.8
23.
PAPOUŠEK Jan
CYKLO SKI-klub Polička
CZE 0:53:40.1 0:11:15.9
24.
WIEDERMANN Filip
Kolárna MTB team
CZE 0:54:18.8 0:11:54.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SAMEC Filip
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:11:00.4 0:00:00.0
2.
NOVOTNÝ Ondřej
DUKLA PRAHA
CZE 0:11:22.8 0:00:22.4
3.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:11:31.4 0:00:31.0
4.
ROZSYPAL Štěpán
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:11:33.1 0:00:32.7
5.
KOBR Richard
CK BÍTOVSKÁ
CZE 0:12:05.7 0:01:05.3
6.
ZUNA Štěpán
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:12:10.8 0:01:10.4
7.
PAŘÍK Vojtěch
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:12:11.5 0:01:11.1
8.
KERL Maximilian
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:12:11.8 0:01:11.4
9.
KULHA Filip
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 0:12:13.6 0:01:13.2
10.
KUNČÍK Matěj
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:12:19.0 0:01:18.6
11.
VENCL Libor
ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
CZE 0:12:19.9 0:01:19.5
12.
VIK Matěj
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:12:26.9 0:01:26.5
13.
ŠÍSL Bořek
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:12:28.8 0:01:28.4
14.
KUBA Jakub
DUKLA PRAHA
CZE 0:12:30.0 0:01:29.6
15.
KROC Vladimír
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:12:31.9 0:01:31.5
16.
RŮŽIČKA Ondřej
VRV TEAM
CZE 0:12:32.6 0:01:32.2
17.
VONDRÁČEK Matyáš
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:12:36.0 0:01:35.6
18.
JECH Filip
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:12:37.9 0:01:37.5
19.
HUDEČEK Jan
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 0:12:38.7 0:01:38.3
20.
PÁVEK Matyáš
LAWI Author Team
CZE 0:12:40.4 0:01:40.0
21.
BERNÁT Adam
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 0:12:41.1 0:01:40.7
22.
URBAN Miroslav
VRV TEAM
CZE 0:12:43.5 0:01:43.1
23.
DOBRÝ Lukáš
CK LOKO Rakovník
CZE 0:12:50.3 0:01:49.9
24.
FRÜHAUF Jan
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:12:51.6 0:01:51.2
25.
ŠINDELÁŘ Roman
MORAVEC Team
CZE 0:12:52.7 0:01:52.3
26.
BÁRTA Martin
BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ n.Labem
CZE 0:13:00.3 0:01:59.9
27.
ZONYGA David
VRV TEAM
CZE 0:13:04.7 0:02:04.3
28.
KOBR Robert
CK BÍTOVSKÁ
CZE 0:13:19.3 0:02:18.9
29.
PIVNIČKA Jakub
GIANT PÍTRS BIKES
CZE 0:13:21.0 0:02:20.6
30.
HYNEK Jonáš
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:13:22.3 0:02:21.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VIKTOROVÁ Nela
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:11:39.6 0:00:00.0
2.
HLADÍKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:11:48.5 0:00:08.9
3.
SPĚŠNÁ Simona
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:11:52.0 0:00:12.4
4.
KYSELOVÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:11:54.8 0:00:15.2
5.
FOLTÝNOVÁ Adéla
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:12:15.6 0:00:36.0
6.
MIŠOŇOVÁ Veronika
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:12:16.7 0:00:37.1
7.
SRNSKÁ Patricie
CYKLO SKI klub Polička
CZE 0:12:26.5 0:00:46.9
8.
PŮBALOVÁ Nela
LAWI Author Team
CZE 0:12:38.4 0:00:58.8
9.
ŠINDELÁŘOVÁ Hana
Craft Author Bike Team
CZE 0:12:43.7 0:01:04.1
10.
KOLÁŘOVÁ Justýna
DUKLA PRAHA
CZE 0:12:43.8 0:01:04.2
11.
NÁROVCOVÁ Monika
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:13:30.6 0:01:51.0
12.
RADOVÁ Daniela
CYKLOKLUB BENEŠOV
CZE 0:13:40.5 0:02:00.9
13.
PERNICKÁ Adéla
BIKE PRO RACING
CZE 0:13:51.0 0:02:11.4
14.
JOANNIDU Niki
BIKE 2000
CZE 0:13:55.5 0:02:15.9
15.
DOSTÁLOVÁ Anna
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:14:09.3 0:02:29.7
16.
SMUTNÁ Anna
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:14:10.4 0:02:30.8
17.
KOTLÍKOVÁ Adéla
CK LOKO Rakovník
CZE 0:14:54.7 0:03:15.1
18.
PETRŽÍLKOVÁ Simona
DUKLA PRAHA
CZE 0:15:04.4 0:03:24.8
19.
VINKLÁRKOVÁ Marie
MG Bike Team
CZE 0:15:14.8 0:03:35.2
20.
ALBLOVÁ Barbora
DUKLA PRAHA
CZE 0:15:35.2 0:03:55.6
21.
HODLOVÁ Nikola
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:15:40.1 0:04:00.5
22.
DOLEŽALOVÁ Markéta
Bike Freaks Holice
CZE 0:15:40.3 0:04:00.7
23.
ČERNÁ Hana
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:16:31.1 0:04:51.5
24.
RYŠAVÁ Emílie
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:18:46.6 0:07:07.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠULC David
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:15:08.5 0:00:00.0
2.
ZATLOUKAL Jan
Cyklo Team Kolárna
CZE 0:15:11.0 0:00:02.5
3.
FIALA Matyáš
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:15:13.7 0:00:05.2
4.
TLAMKA Tomáš
MORAVEC Team
CZE 0:15:14.8 0:00:06.3
5.
SÁSKA Jan
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:15:57.6 0:00:49.1
6.
ŽVAK Daniel
BIKE PRO RACING
CZE 0:16:01.3 0:00:52.8
7.
BREDLER Matyáš Jiří
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:16:06.4 0:00:57.9
8.
FIEDLER Zdeněk
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:16:07.2 0:00:58.7
9.
ŠINDELÁŘ Jan
MORAVEC Team
CZE 0:16:16.6 0:01:08.1
10.
BŘEZNA Vojtěch
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:16:24.3 0:01:15.8
11.
STRÁNSKÝ Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:16:35.8 0:01:27.3
12.
TOUL Daniel
TJ CYKLOPRAG
CZE 0:16:54.0 0:01:45.5
13.
NOVÁK Ondřej
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:16:59.2 0:01:50.7
14.
MASAŘ Jan
VRV TEAM
CZE 0:17:06.6 0:01:58.1
15.
HAŠEK Max
SK BAGBIKE
CZE 0:17:08.3 0:01:59.8
16.
KRULA Štěpán
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:17:09.5 0:02:01.0
17.
OBDRŽÁLEK Tomáš
SKC Tufo Prostějov
CZE 0:17:16.6 0:02:08.1
18.
MAROUL Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:17:22.5 0:02:14.0
19.
ŠINDELÁŘ Jan
Craft Author Bike Team
CZE 0:17:27.9 0:02:19.4
20.
DOSTÁL Václav
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:17:34.6 0:02:26.1
21.
KAMIEN David
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:17:39.2 0:02:30.7
22.
ZUNA Ondřej
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:17:39.6 0:02:31.1
23.
HLAVA Tomáš
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:17:41.2 0:02:32.7
24.
JANČÍK Martin
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 0:17:42.4 0:02:33.9
25.
HARTL Štěpán
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:17:48.6 0:02:40.1
26.
DOLEŽAL Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:17:53.3 0:02:44.8
27.
BOHDALOVSKÝ Jiří
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 0:18:00.2 0:02:51.7
28.
ČÁSLAVSKÝ Matěj
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:18:02.3 0:02:53.8
29.
ČERNÝ Filip
DUKLA PRAHA
CZE 0:18:10.6 0:03:02.1
30.
JINDŘICH Pavel
BMX Bílina
CZE 0:18:12.5 0:03:04.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KADLECOVÁ Zuzana
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:16:54.1 0:00:00.0
2.
NOVOTNÁ Aneta
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:16:54.5 0:00:00.4
3.
HOLUBOVÁ Adéla
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:17:13.9 0:00:19.8
4.
OBOŘILOVÁ Tereza
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:17:16.0 0:00:21.9
5.
ZEMANOVÁ Kristýna
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:17:29.1 0:00:35.0
6.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
MS BIKE AKADEMY RACING
CZE 0:17:47.4 0:00:53.3
7.
HOJKOVÁ Štěpánka
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:18:00.4 0:01:06.3
8.
SOBKOVÁ Sabina
VRV TEAM
CZE 0:18:02.3 0:01:08.2
9.
HEJHALOVÁ Dagmar
DUKLA PRAHA
CZE 0:18:22.8 0:01:28.7
10.
KŘIKAVOVÁ Šárka
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:18:43.4 0:01:49.3
11.
BURLOVÁ Kristýna
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 0:18:59.7 0:02:05.6
12.
DŽERENGOVÁ Sabina
DUKLA PRAHA
CZE 0:19:00.6 0:02:06.5
13.
FRITZOVÁ Aneta
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:19:09.6 0:02:15.5
14.
ČERNOHORSKÁ Jitka
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:19:16.3 0:02:22.2
15.
DRBOHLAVOVÁ Eliška
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:19:31.9 0:02:37.8
16.
CIBULKOVÁ Tereza
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:19:36.2 0:02:42.1
17.
DAŇKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:19:38.9 0:02:44.8
18.
DOSTÁLOVÁ Lucie
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:19:51.5 0:02:57.4
19.
PAPOUŠKOVÁ Martina
CYKLO-SKI klub Polička
CZE 0:19:52.7 0:02:58.6
20.
HENDRYCHOVÁ Lucie
Bike Freaks Holice
CZE 0:20:12.7 0:03:18.6
21.
LOCHMANOVÁ Aneta
MG Bike Team
CZE 0:20:15.6 0:03:21.5
22.
JEDLÁNKOVÁ Martina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:20:35.5 0:03:41.4
23.
MUNDLOVÁ Anna
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:20:41.7 0:03:47.6
24.
KNAPCOVÁ Viktória
CyS-Akadémia Petra Sagana
SVK 0:20:46.9 0:03:52.8
25.
ČIŠECKÁ Miriama
CyS - Akadémia Petra Sagana
SVK 0:20:51.0 0:03:56.9
26.
HODÁSOVÁ Adela
CyS - Akadémia Petra Sagana
SVK 0:20:58.8 0:04:04.7
27.
BRAVENCOVÁ Denisa
Bike Academy Opletal
CZE 0:21:04.3 0:04:10.2
28.
HOLCOVÁ Eliška
CYKLO SKI klub Polička
CZE 0:21:24.2 0:04:30.1
29.
BRTNÍČKOVÁ Michaela
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:21:27.3 0:04:33.2
30.
KOVAŘÍKOVÁ Kateřina
BEESPEE.CZ
CZE 0:21:56.7 0:05:02.6