Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2016

Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO

MTB
DATUM :14.5.2016 MÍSTO :Mladá Boleslav

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:45:38.1 0:00:00.0
2.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 1:45:39.4 0:00:01.3
3.
ŠŤASTNÝ Petr
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:47:30.9 0:01:52.8
4.
KAMLER Josef
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:48:11.1 0:02:33.0
5.
BUBÍLEK Michal
Kellys BIKE RANCH
CZE 1:48:25.9 0:02:47.8
6.
STOŠEK Martin
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:49:55.6 0:04:17.5
7.
DOLEŽAL Václav
ERSTE Premier Petr Čech Sport MTB team
CZE 1:50:35.1 0:04:57.0
8.
MINKA Jakub
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:50:35.1 0:04:57.0
9.
ANDRLE David
SYMBIO+CANNONDALE
CZE 1:50:37.3 0:04:59.2
10.
PILČÍK Adam
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:50:38.0 0:04:59.9
11.
BERGER Tomáš
CARLA.KUPKOLO.CZ
CZE 1:51:39.8 0:06:01.7
12.
LAVIČKA Adam
Nilfisk pro cycling
CZE 1:51:40.6 0:06:02.5
13.
SPLÍTEK Martin
Nilfisk pro cycling
CZE 1:52:03.6 0:06:25.5
14.
HOFMAN Lukáš
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 1:52:10.9 0:06:32.8
15.
DANĚK Jiří
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:52:32.5 0:06:54.4
16.
PÍSAŘ Jan
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:52:41.4 0:07:03.3
17.
TOMAN Vojtěch
PREMIUM ETHICSPORT
CZE 1:52:41.4 0:07:03.3
18.
PETRUŠ Lubomír
PREMIUM ETHICSPORT
CZE 1:52:41.6 0:07:03.5
19.
HOLUB Josef
CZE 1:52:52.1 0:07:14.0
20.
PAUR Ondřej
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM
CZE 1:53:27.4 0:07:49.3
21.
HENDRICH Zdeněk
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 1:53:45.6 0:08:07.5
22.
RYDVAL Filip
alltraining.cz
CZE 1:53:52.9 0:08:14.8
23.
BLAŽEK Lukáš
Nilfisk Alto pro cycling
CZE 1:53:53.6 0:08:15.5
24.
TATÍČEK Petr
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 1:54:00.1 0:08:22.0
25.
PLESNÍK Michal
AGROFERT cyklo tým - SOKOLOVNA PRUHONICE
CZE 1:55:09.9 0:09:31.8
26.
TRUHLÁŘ Luboš
TRISPORT Team
CZE 1:55:11.4 0:09:33.3
27.
MOKRÝ Jakub
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 1:55:11.5 0:09:33.4
28.
KŘIVÁNEK Jiří
PREMIUM ETHICSPORT
CZE 1:55:13.3 0:09:35.2
29.
KLAP David
RAJEC Allivictus
CZE 1:55:13.8 0:09:35.7
30.
KOHL Martin
BEMANIAX-MADBIKE
CZE 1:55:13.9 0:09:35.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STODŮLKOVÁ Denisa
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:08:16.3 0:00:00.0
2.
ŠMÍDOVÁ Anna
Nilfisk pro cycling
CZE 2:08:35.9 0:00:19.6
3.
PICHLÍKOVÁ Jana
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:09:15.3 0:00:59.0
4.
LOUBKOVÁ Ivana
ROHOZEC AMULET TEAM
CZE 2:11:13.4 0:02:57.1
5.
FRIDRICHOVÁ Lenka
Nilfisk pro cycling
CZE 2:11:46.5 0:03:30.2
6.
BERANOVÁ Tereza
alltraining.cz
CZE 2:15:09.6 0:06:53.3
7.
PROCHÁZKOVÁ Michaela
LAWI author team
CZE 2:18:12.5 0:09:56.2
8.
FALCOVÁ Hana
alltraining.cz
CZE 2:22:57.1 0:14:40.8
9.
SLADKOVSKÁ Dagmar
Česká spořitelna Accolade
CZE 2:26:26.9 0:18:10.6
10.
RUDOLFOVÁ Tereza
VELOCENTRUM SPECIALIZED
CZE 2:27:10.8 0:18:54.5
11.
BLAŽKOVÁ Vendula
SUPERIOR CYKLOFIT HIGH5
CZE 2:27:37.8 0:19:21.5
12.
DRHOVÁ Kateřina
CZE 2:27:38.6 0:19:22.3
13.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:30:05.8 0:21:49.5
14.
BERGEROVÁ Karolína
CZE 2:30:21.6 0:22:05.3
15.
BOHABOJOVÁ Olga
Lékárna Zásmuky
CZE 2:30:57.1 0:22:40.8
16.
VEJNAROVÁ Zdena
CZE 2:33:37.2 0:25:20.9
17.
MATULKOVÁ Jana
CT Weber
CZE 2:34:36.9 0:26:20.6
18.
JÁČOVÁ Pavla
Sprintující pasiáns
CZE 2:35:21.1 0:27:04.8
19.
HLINKOVÁ Veronika
Team Bike Perštejn
CZE 2:35:55.3 0:27:39.0
20.
DOBRÁ Ludmila
RAJEC Allivictus
CZE 2:35:57.8 0:27:41.5
21.
NEKVINDOVÁ Jana
Olfin Car Vella Trutnov
CZE 2:38:12.1 0:29:55.8
22.
KYNDLOVÁ Markéta
Alset Racing Team
CZE 2:38:12.1 0:29:55.8
23.
ŠIMKOVÁ Šárka
Synerga Bike Team
CZE 2:40:50.2 0:32:33.9
24.
KADLECOVÁ Hana
Metrostav
CZE 2:42:14.6 0:33:58.3
25.
KOVÁŘOVÁ Petra
CZE 2:43:10.6 0:34:54.3
26.
ČERMÁKOVÁ Petra
Alset Racing Team
CZE 2:46:27.3 0:38:11.0
27.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:47:18.1 0:39:01.8
28.
HŮŽLOVÁ Zdena
AGROFERT cyklo tým - SaJ team
CZE 2:50:20.0 0:42:03.7
29.
FIDRANSKÁ Veronika
CZE 2:51:43.9 0:43:27.6
30.
PAVELKOVÁ Magdaléna
CZE 2:52:00.4 0:43:44.1