Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Kolo pro život 2016

Jestřebí hory České spořitelny

MTB
DATUM :21.5.2016 MÍSTO :Úpice

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:05:15.5 0:00:00.0
2.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:05:21.6 0:00:06.1
3.
RAUCHFUSS Marek
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 2:06:55.3 0:01:39.8
4.
KANĚRA Michal
Nilfisk pro cycling
CZE 2:06:57.3 0:01:41.8
5.
ŠILAR Jakub
BIKECLINIC TREK
CZE 2:09:11.3 0:03:55.8
6.
LAVIČKA Adam
Nilfisk pro cycling
CZE 2:09:52.0 0:04:36.5
7.
ŠŤASTNÝ Petr
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:09:52.7 0:04:37.2
8.
BRENDL Tomáš
STRATOS AUTO
CZE 2:12:40.5 0:07:25.0
9.
SPLÍTEK Martin
Nilfisk pro cycling
CZE 2:13:26.5 0:08:11.0
10.
PÍSAŘ Jan
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:14:37.7 0:09:22.2
11.
DANĚK Jiří
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:14:38.6 0:09:23.1
12.
PAUR Ondřej
SYMBIO+ CANNONDALE TEAM
CZE 2:14:38.8 0:09:23.3
13.
KAMLER Josef
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:14:42.2 0:09:26.7
14.
DOLEŽAL Václav
ERSTE Premier Petr Čech Sport MTB team
CZE 2:14:45.2 0:09:29.7
15.
SCHEJBAL Josef
CYKLO PROFI
CZE 2:14:49.3 0:09:33.8
16.
REINER Jan
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:16:13.5 0:10:58.0
17.
DOBRÝ Petr
RAJEC Allivictus
CZE 2:16:14.3 0:10:58.8
18.
NOVÁK Michal
STRATOS AUTO
CZE 2:16:31.5 0:11:16.0
19.
MOKRÝ Jakub
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 2:16:42.6 0:11:27.1
20.
KARBAN Štěpán
BMC CZ Racing team
CZE 2:17:11.3 0:11:55.8
21.
KUBELKA Petr
BMC CZ Racing team
CZE 2:17:25.5 0:12:10.0
22.
ADÁMEK Petr
Apache Loko Trutnov
CZE 2:17:54.3 0:12:38.8
23.
DREJSL Lukáš
BMC CZ Racing team
CZE 2:18:19.3 0:13:03.8
24.
TATÍČEK Petr
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:18:28.2 0:13:12.7
25.
HANYK Milan
BMC CZ Racing team
CZE 2:18:42.2 0:13:26.7
26.
SOUKUP David
Symbio Race
CZE 2:18:42.3 0:13:26.8
27.
KLAP David
RAJEC Allivictus
CZE 2:19:24.4 0:14:08.9
28.
PLESNÍK Michal
AGROFERT cyklo tým - SOKOLOVNA PRUHONICE
CZE 2:19:24.5 0:14:09.0
29.
JIRKŮ Jakub
Alltraining.cz-LAWI team
CZE 2:20:38.3 0:15:22.8
30.
ISTENČIN Lukáš
Erste Premier Petr Čech MTB Team B
CZE 2:20:46.8 0:15:31.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠMÍDOVÁ Anna
Nilfisk pro cycling
CZE 2:33:42.7 0:00:00.0
2.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC Kooperativa Jablonec n. N.
CZE 2:36:05.4 0:02:22.7
3.
PICHLÍKOVÁ Jana
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:37:10.7 0:03:28.0
4.
STODŮLKOVÁ Denisa
Erste Premier Petr Čech MTB Team
CZE 2:44:41.5 0:10:58.8
5.
ČERNÁ Šárka
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:46:02.5 0:12:19.8
6.
ŠLÉGROVÁ Kateřina
SK Autorest
CZE 2:52:00.4 0:18:17.7
7.
FALCOVÁ Hana
alltraining.cz
CZE 2:52:04.5 0:18:21.8
8.
DRHOVÁ Kateřina
CZE 2:57:51.5 0:24:08.8
9.
VOKATÁ Martina
TJ SOKOL NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ
CZE 2:58:36.7 0:24:54.0
10.
RUDOLFOVÁ Tereza
LAWI Team
CZE 2:59:35.4 0:25:52.7
11.
ADÁMKOVÁ Jana
APACHE BIKE RACE team
CZE 3:02:26.5 0:28:43.8
12.
PEZOVÁ Hana
Bottecchia - CZ Cyklo
CZE 3:04:13.4 0:30:30.7
13.
VEJNAROVÁ Zdenka
Česká spořitelna - Accolade 4
CZE 3:04:17.9 0:30:35.2
14.
KRISTKOVÁ Helena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:13:01.4 0:39:18.7
15.
SYROVÁTKOVÁ Irena
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:17:17.4 0:43:34.7
16.
MERTENOVÁ Kateřina
KELLYS BIKE RANCH TEAM
CZE 3:19:41.9 0:45:59.2
17.
KRUMLOVÁ Helena
CZE 3:20:21.9 0:46:39.2
18.
DOBRÁ Ludmila
RAJEC Allivictus
CZE 3:23:51.6 0:50:08.9
19.
NÁBĚLKOVÁ Kateřina
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 3:28:45.8 0:55:03.1
20.
ŠIMKOVÁ Šárka
Synerga Bike Team
CZE 3:29:46.4 0:56:03.7
21.
KADLECOVÁ Hana
Metrostav
CZE 3:34:34.8 1:00:52.1
22.
MIKOVÁ Michaela
SYMBIO+ CANNONDALE
CZE 3:36:28.3 1:02:45.6
23.
HANUŠOVÁ Natálie
GIANT Pítrs bikes
CZE 3:43:23.5 1:09:40.8
24.
POLÁKOVÁ Dagmar
Synerga Bike Team
CZE 3:56:59.8 1:23:17.1
25.
ZAJÍCOVÁ Lucie
STS Chvokovice - Brod
CZE 4:02:55.5 1:29:12.8
26.
HLINOVÁ Jindřiška
AGROFERT cyklo tým - SaJ team
CZE 4:34:07.5 2:00:24.8
27.
PÁTÍKOVÁ Monika
AGROFERT cyklo tým - KMOTR
CZE 4:58:56.8 2:25:14.1