Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : ČP XCO MTB 2016

ČP XCE+XCO Brno

MTB
DATUM :11 - 12.6.2016 MÍSTO :Brno

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KULHAVÝ Jaroslav
SPECIALIZED RACING XC
CZE 1:31:11.4 0:00:00.0
2.
ŠKARNITZL Jan
SRAM MITAS TREK
CZE 1:32:23.6 0:01:12.2
3.
WAWAK Bartlomiej
Kross Racing Team
POL 1:32:44.5 0:01:33.1
4.
PAPRSTKA Tomáš
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:34:26.8 0:03:15.4
5.
PRŮDEK Matěj
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:35:33.4 0:04:22.0
6.
NESVADBA Jan
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:36:00.8 0:04:49.4
7.
SCHUBERT Štěpán
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:36:51.6 0:05:40.2
8.
STOŠEK Martin
Symbio+ Cannondale Team
CZE 1:37:13.2 0:06:01.8
9.
KOBES Lukáš
VELOSPORT DOMAŽLICE
CZE 1:37:17.8 0:06:06.4
10.
DINA Márton
Hungarian National Team
HUN 1:38:00.8 0:06:49.4
11.
BOGUSŁAWSKI Marceli
KCP EZAT BIENIASZ BIKE TEAM
POL 1:38:23.6 0:07:12.2
12.
KADLEC Jakub
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:39:05.9 0:07:54.5
13.
HELTA Filip
KKW Superior Wałbrzych
POL 1:39:14.6 0:08:03.2
14.
MALÍK Michal
LAWI Author Team
CZE 1:39:32.6 0:08:21.2
15.
BENEŠ Jan
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 1:39:37.2 0:08:25.8
16.
JEZIORSKI Maciej
ROMET RACING TEAM
POL 1:39:41.8 0:08:30.4
17.
RAJCHART Jan
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:40:58.2 0:09:46.8
18.
BÚR Zsolt
Hungarian National Team
HUN 1:41:15.7 0:10:04.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CAMPUZANO Daniela
Mexico National team
MEX 1:22:57.5 0:00:00.0
2.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
KONA CYCLING POINT
CZE 1:23:40.1 0:00:42.6
3.
CZECZINKAROVÁ Jana
SRAM MITAS TREK
CZE 1:24:01.2 0:01:03.7
4.
ŠKARNITZLOVÁ Jitka
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:24:15.8 0:01:18.3
5.
PRŮDKOVÁ Barbora
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 1:24:37.8 0:01:40.3
6.
MORFIN MACOUZET Laura Lorenza
Mexico National team
MEX 1:25:11.3 0:02:13.8
7.
NĚMCOVÁ Tereza
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 1:25:23.8 0:02:26.3
8.
KESEG ŠTEVKOVÁ Janka
SVK 1:26:15.4 0:03:17.9
9.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 1:26:34.1 0:03:36.6
10.
HEIGL Nadja
SU Bikestore.cc Team
AUT 1:27:01.6 0:04:04.1
11.
JEŽKOVÁ Hana
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 1:27:16.5 0:04:19.0
12.
PODGÓRSKA Aleksandra
KKW Superior Wałbrzych
POL 1:28:37.4 0:05:39.9
13.
KUNTOVÁ Vendula
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:29:19.2 0:06:21.7
14.
BAJGEROVÁ Nikola
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 1:32:48.1 0:09:50.6
15.
BULISOVÁ Lenka
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:34:14.8 0:11:17.3
16.
NOSKOVÁ Nikola
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 1:34:33.7 0:11:36.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VALTER Attila
Hungarian Youth National Team
HUN 1:01:05.7 0:00:00.0
2.
ŠIMŮNEK Adam
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 1:01:28.9 0:00:23.2
3.
BÁRTEK David
BIKE 2000
CZE 1:01:35.6 0:00:29.9
4.
JELÍNEK Josef
SRAM MITAS TREK
CZE 1:02:06.8 0:01:01.1
5.
ZEŤÁK Michael
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:02:43.7 0:01:38.0
6.
ANDĚL Jan
BIKE 2000
CZE 1:02:59.7 0:01:54.0
7.
SIRŮČEK Václav
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 1:03:43.6 0:02:37.9
8.
KOVÁCS Dániel
Hungarian Youth National Team
HUN 1:03:53.1 0:02:47.4
9.
NIEBORAS Mateusz
GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER
POL 1:03:59.4 0:02:53.7
10.
ŠORF Pavel
HAVEN TEAM
CZE 1:04:05.7 0:03:00.0
11.
BŘEZINA Jonáš
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 1:04:17.1 0:03:11.4
12.
PRUDEK Dominik
MORAVEC Team
CZE 1:04:50.4 0:03:44.7
13.
LIDMILA Martin
CYKLO SKI-klub Polička
CZE 1:05:23.4 0:04:17.7
14.
VANÍČEK Šimon
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:05:25.7 0:04:20.0
15.
DAWID Jona
GRUPA KOLARSKA GLIWICE BIKE ATELIER
POL 1:05:56.7 0:04:51.0
16.
FORMÁNEK Adam
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:06:01.1 0:04:55.4
17.
MASZKIEWICZ Mateusz
ARIBIKE PROLOG JABŁONNA
POL 1:06:01.5 0:04:55.8
18.
SWÁROVSKÝ Michal
Alltraining.cz-Lawi
CZE 1:06:14.6 0:05:08.9
19.
DEHNE Moritz
Schwalbe Team Sachsen
GER 1:06:15.4 0:05:09.7
20.
HÁTLE Ondřej
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 1:06:52.3 0:05:46.6
21.
VOPAT Milan
CK LOKO Rakovník
CZE 1:06:58.1 0:05:52.4
22.
HLAVATÝ Jan
BICYKL KŘÍŽ TEAM ÚSTÍ n.Labem
CZE 1:07:46.4 0:06:40.7
23.
ŠITNER Jaroslav
GS cyklo team Jistebnice
CZE 1:08:31.3 0:07:25.6
24.
LUŇÁČEK Jakub
UNIQA JIHLAVA
CZE 1:08:43.9 0:07:38.2
25.
MUSIL Filip
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 1:08:47.0 0:07:41.3
26.
TLÁSKAL Hynek
Cyklo Bendl
CZE 1:09:38.3 0:08:32.6
27.
SANCHES Federico
CONADE - CODE GUANAJUATO PRO CYCLING TEAM XC
MEX 1:10:07.7 0:09:02.0
28.
ZONYGA Jan
VRV TEAM
CZE 1:10:16.3 0:09:10.6
29.
STEHNO Filip
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:10:16.4 0:09:10.7
30.
PRADÁČ Michal
CK MTB MARATON HLINSKO
CZE 1:10:31.8 0:09:26.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠAFÁŘOVÁ Adéla
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:43:58.3 0:00:00.0
2.
KRUPOVÁ Lucie
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:44:36.7 0:00:38.4
3.
LUKEŠOVÁ Denisa
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 0:44:57.2 0:00:58.9
4.
TVARŮŽKOVA Tereza
vrv.team
CZE 0:45:19.1 0:01:20.8
5.
ŚWIERCZYŃSKA Patrycja
OK RACING
POL 0:46:38.0 0:02:39.7
6.
KOZELSKÁ Petra
BIKE 2000
CZE 0:46:40.4 0:02:42.1
7.
SCHMIDEL Regina
Hungarian Youth National Team
HUN 0:46:48.6 0:02:50.3
8.
NEUMANOVÁ Tereza
TJ KOVO PRAHA
CZE 0:46:52.1 0:02:53.8
9.
KNAPKOVÁ Denisa
Superior Brentjens MTB Team
CZE 0:47:26.4 0:03:28.1
10.
RODRIGUEZ Monserrath
CONADE - CODE GUANAJUATO PRO CYCLING TEAM XC
MEX 0:47:49.2 0:03:50.9
11.
DRELAK Maja
UKS Sport Bralin
POL 0:48:18.8 0:04:20.5
12.
UNGERMANOVÁ Elizabeth
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:48:21.6 0:04:23.3
13.
OLIVOVÁ Alexandra
BIKE 2000
CZE 0:49:02.5 0:05:04.2
14.
CZABOK Klaudia
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
CZE 0:49:22.8 0:05:24.5
15.
ŠVIHÁLKOVÁ Tereza
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:49:23.8 0:05:25.5
16.
PODSKALSKÁ Anna
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:50:42.0 0:06:43.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JIROUŠ Samuel
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:36:08.1 0:00:00.0
2.
KÁDI Tamás
Hungarian Youth National Team
HUN 0:36:15.7 0:00:07.6
3.
FETTER Erik
Hungarian Youth National Team
HUN 0:36:41.4 0:00:33.3
4.
BITTNER Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:36:54.6 0:00:46.5
5.
HLADÍK Josef
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:36:54.8 0:00:46.7
6.
STOČEK Bruno
BIKE 2000
CZE 0:36:56.5 0:00:48.4
7.
KUNÁŠEK Josef
KH Tour Giant/Liv Cycling team
CZE 0:37:28.9 0:01:20.8
8.
HONSA František
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:37:38.9 0:01:30.8
9.
BEDRNÍK Matěj
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:37:51.3 0:01:43.2
10.
STLOUKAL Štěpán
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:38:16.4 0:02:08.3
11.
HOMOLA Jakub
BIKE 2000
CZE 0:38:31.0 0:02:22.9
12.
DUDEK Tomáš
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:38:39.5 0:02:31.4
13.
ELČKNER Lukáš
Cyklo Bendl
CZE 0:38:48.6 0:02:40.5
14.
NĚMEC Patrik
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:38:49.5 0:02:41.4
15.
HÝBL Radim
VRV TEAM
CZE 0:39:15.2 0:03:07.1
16.
KUČERA Jakub
CK MTB MARATON HLINSKO
CZE 0:39:20.0 0:03:11.9
17.
MALÝ Matěj
VRV TEAM
CZE 0:39:30.1 0:03:22.0
18.
JEŽEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:39:35.2 0:03:27.1
19.
ŘÍMAN Jakub
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 0:40:03.2 0:03:55.1
20.
VONDRÁČEK Jaroslav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:40:16.1 0:04:08.0
21.
VYTLAČIL Štěpán
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:40:19.7 0:04:11.6
22.
TOMÁŠEK Alvin
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:40:24.5 0:04:16.4
23.
ČERVENKA Marcel
HNÍZDIL TEAM
CZE 0:40:27.9 0:04:19.8
24.
VAS Balázs
Hungarian Youth National Team
HUN 0:40:42.8 0:04:34.7
25.
ŠTYCH Jan
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:40:43.3 0:04:35.2
26.
VAČLENA Ondřej
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:40:53.4 0:04:45.3
27.
MATĚJKA Tomáš
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:41:06.0 0:04:57.9
28.
KRÝDA Miloslav
Cyklo Bendl
CZE 0:41:11.2 0:05:03.1
29.
LUDVÍK Jaroslav
CK MTB MARATON HLINSKO
CZE 0:41:29.3 0:05:21.2
30.
SANCHEZ OROZCO Braulio
CONADE - CODE GUANAJUATO PRO CYCLING TEAM XC
MEX 0:41:29.4 0:05:21.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SÁSKOVÁ Tereza
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:28:14.3 0:00:00.0
2.
KUČEROVÁ Monika
VRV TEAM
CZE 0:28:51.9 0:00:37.6
3.
BUZSÁKI Virág
Hungarian Youth National Team
HUN 0:28:52.9 0:00:38.6
4.
MIŠOŇOVÁ Magdalena
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:28:53.1 0:00:38.8
5.
VANÍČKOVÁ Tereza
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:29:36.9 0:01:22.6
6.
GDAŃSKA Anna
WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI
CZE 0:29:37.6 0:01:23.3
7.
TESAŘOVÁ Jana
MORAVEC Team
CZE 0:30:28.5 0:02:14.2
8.
JERUZALSKA Natali
KKW Superior Wałbrzych
POL 0:30:46.5 0:02:32.2
9.
ZEMÁNKOVÁ Anna
MORAVEC Team
CZE 0:30:55.9 0:02:41.6
10.
JANŮ Kamila
KH Tour Giant - Liv Cycling team
CZE 0:31:01.0 0:02:46.7
11.
VERNEROVÁ Klára
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:31:06.0 0:02:51.7
12.
MYNÁŘOVÁ Natálie Laura
BIKE PRO RACING
CZE 0:32:51.1 0:04:36.8
13.
SOUČKOVÁ Celestýna
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
CZE 0:33:00.2 0:04:45.9
14.
HARTYCHOVÁ Nicole
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:33:00.3 0:04:46.0
15.
ŠAFÁŘOVÁ Zuzana
CYKLO SKI-klub Polička
CZE 0:33:00.6 0:04:46.3
16.
BOJKOVÁ Michaela
BIKE 2000
CZE 0:33:03.8 0:04:49.5
17.
ŠTEFANOVÁ Kateřina
Bike Freaks Holice
CZE 0:33:22.8 0:05:08.5
18.
ČEJKOVÁ Šárka
EUROFOAM SPORT TEAM
CZE 0:33:36.3 0:05:22.0
19.
RICHTEROVÁ Jana
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:33:39.2 0:05:24.9
20.
JANOVSKÁ Lenka
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:33:52.1 0:05:37.8
21.
PRCHALOVÁ Libuše
MG Bike Team
CZE 0:34:03.5 0:05:49.2
22.
DUBSKÁ Kateřina
BIKE 2000
CZE 0:34:23.0 0:06:08.7
23.
HAASOVÁ Kristýna
MORAVEC Team
CZE 0:34:49.7 0:06:35.4
24.
VAS Kata Blanka
Hungarian Youth National Team
HUN 0:35:16.5 0:07:02.2
25.
KONEČNÁ Monika
MORAVEC Team
CZE 0:39:47.3 0:11:33.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STOŠEK Viktor
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:49:33.5 0:00:00.0
2.
KOZEL Michal
CZE 0:49:48.3 0:00:14.8
3.
KAVALÍR Jakub
ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
CZE 0:50:13.0 0:00:39.5
4.
ŠELLER Luděk
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:50:42.8 0:01:09.3
5.
MADER Daniel
Ski a Bike Centrum Radotín
CZE 0:50:50.6 0:01:17.1
6.
JEŽEK Petr
HNÍZDIL TEAM
CZE 0:51:41.7 0:02:08.2
7.
NAVAŘÍK Robert
NAVA SPORT VELKÉ LOSINY
CZE 0:52:16.0 0:02:42.5
8.
KUBICA Roman
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:52:25.6 0:02:52.1
9.
SEDLÁČEK Adam
AMENITY-EXTREM SPORT TEAM
CZE 0:52:52.0 0:03:18.5
10.
ORAVEC Petr
CK Kudrna-PeMaP Přerov
CZE 0:53:06.6 0:03:33.1
11.
BROŽ Matěj
Sintesi MTB Racing
CZE 0:53:07.7 0:03:34.2
12.
ŠUBR Martin
BeManiax Madbike
CZE 0:53:23.1 0:03:49.6
13.
ČERNOCKÝ Martin
ATREX
CZE 0:53:29.0 0:03:55.5
14.
BALCAR Filip
CKRS TERMO COLOR
SVK 0:53:32.5 0:03:59.0
15.
KEC Jan
Superior Riders
CZE 0:53:40.9 0:04:07.4
16.
FLÁMA Miroslav
Bike sport Uničov
CZE 0:53:56.4 0:04:22.9
17.
KODL Pavel
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
CZE 0:54:18.9 0:04:45.4
18.
ZÁPOTOCKÝ Michal
PRODOLI RACING TEAM
CZE 0:54:19.2 0:04:45.7
19.
KRESTA Jan
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 0:54:29.5 0:04:56.0
20.
KOLÁŘ Patrik
MORAVEC Team
CZE 0:54:47.8 0:05:14.3
21.
TRNKA Dominik
FOR BIKES cycling team
CZE 0:55:02.0 0:05:28.5
22.
HLADIŠ David
TNF bike team
CZE 0:55:18.7 0:05:45.2
23.
TOMAŠOV Filip
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 0:55:39.4 0:06:05.9
24.
GREGOR Lukáš
MORAVEC Team
CZE 0:55:51.6 0:06:18.1
25.
FLÁMA Tomáš
Bike sport Uničov
CZE 0:56:16.7 0:06:43.2
26.
LETTOVSKÝ Tomáš
BIKE 2000
CZE 0:56:31.5 0:06:58.0
27.
SLÁMA Michal
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:57:11.6 0:07:38.1
28.
NOVÁK Radek
GS cyklo team Jistebnice
CZE 0:57:28.9 0:07:55.4
29.
POLÁK David
ATREX
CZE 0:57:57.2 0:08:23.7
30.
VRBACKÝ Tomáš
CZE 0:58:11.2 0:08:37.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZELENÝ Ondřej
ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
CZE 0:49:01.6 0:00:00.0
2.
STRNAD Václav
ATREX
CZE 0:50:40.7 0:01:39.1
3.
CHYBA Jiří
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:50:40.9 0:01:39.3
4.
STUNA Tomáš
BB CYKLOSPORT SUPERIOR
CZE 0:50:47.0 0:01:45.4
5.
DOBRÝ Robert
CK LOKO Rakovník
CZE 0:51:17.4 0:02:15.8
6.
VIDECKÝ Karel
MAX CURSOR
CZE 0:51:26.4 0:02:24.8
7.
FAJT Milan
EUROFOAM SPORT TEAM
CZE 0:51:37.9 0:02:36.3
8.
KOBES Miroslav
VELOSPORT DOMAŽLICE
CZE 0:52:26.2 0:03:24.6
9.
PAKANDL Ladislav
Kola Pakandl
CZE 0:52:41.0 0:03:39.4
10.
MAREK Patrik
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 0:53:28.7 0:04:27.1
11.
NĚMEC Luboš
VOKOLEK - CYCLING - TEAM
CZE 0:53:50.7 0:04:49.1
12.
ARNOLD Zdeněk
HAVEN TEAM
CZE 0:54:05.7 0:05:04.1
13.
ČEFELÍN Radek
ATREX
CZE 0:54:52.8 0:05:51.2
14.
ČEFELÍN František
Hakr Brno
CZE 0:55:33.6 0:06:32.0
15.
MAREK Marcel
SUPERIOR MTB TEAM
CZE 0:56:26.3 0:07:24.7
16.
ŠÍMA Martin
MAX CURSOR
CZE 0:56:28.4 0:07:26.8
17.
VOJTEK Libor
SCott sport Brno
CZE 0:56:42.4 0:07:40.8
18.
PITHART Jan
KH Tour Giant/Liv Cycling team
CZE 0:57:07.2 0:08:05.6
19.
CHMEL Michal
Superior Riders
CZE 0:57:46.4 0:08:44.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠULC David
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:27:10.4 0:00:00.0
2.
FIALA Matyáš
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:27:10.5 0:00:00.1
3.
TLAMKA Tomáš
MORAVEC Team
CZE 0:27:14.2 0:00:03.8
4.
ZATLOUKAL Jan
Cyklo Team Kolárna
CZE 0:27:27.5 0:00:17.1
5.
SÁSKA Jan
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:28:09.7 0:00:59.3
6.
BŘEZNA Vojtěch
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:28:15.6 0:01:05.2
7.
BARANYI Dávid
Hungarian Youth National Team
HUN 0:28:24.4 0:01:14.0
8.
STRÁNSKÝ Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:29:01.6 0:01:51.2
9.
ŠINDELÁŘ Jan
MORAVEC Team
CZE 0:29:19.6 0:02:09.2
10.
OBDRŽÁLEK Tomáš
SKC Tufo Prostějov
CZE 0:29:31.5 0:02:21.1
11.
BREDLER Matyáš Jiří
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:29:32.3 0:02:21.9
12.
NOVÁK Ondřej
EXPRES CZ - MERIDA TEAM KOLÍN
CZE 0:30:00.6 0:02:50.2
13.
KRULA Štěpán
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:30:05.1 0:02:54.7
14.
GERELY Attila
Hungarian Youth National Team
HUN 0:30:05.6 0:02:55.2
15.
ČEKAL Josef
KC KOOPERATIVA JABLONEC n.N
CZE 0:30:30.6 0:03:20.2
16.
FIEDLER Zdeněk
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:30:38.4 0:03:28.0
17.
ZUNA Ondřej
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:31:00.2 0:03:49.8
18.
DOSTÁL Václav
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:31:00.3 0:03:49.9
19.
ŠINDELÁŘ Jan
Craft Author Bike Team
CZE 0:31:05.9 0:03:55.5
20.
MASAŘ Jan
VRV TEAM
CZE 0:31:20.2 0:04:09.8
21.
MAROUL Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:31:20.4 0:04:10.0
22.
KAMIEN David
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:31:27.5 0:04:17.1
23.
JANČÍK Martin
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 0:31:35.3 0:04:24.9
24.
LAVIČKA David
Nilfisk pro cycling
CZE 0:31:38.0 0:04:27.6
25.
HARTL Štěpán
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:31:38.3 0:04:27.9
26.
DUBČÁK Pavel
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:31:40.9 0:04:30.5
27.
HLAVA Tomáš
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:32:14.3 0:05:03.9
28.
LETEV Marek
MG Bike Team
CZE 0:32:20.7 0:05:10.3
29.
JINDŘICH Pavel
BMX Bílina
CZE 0:32:56.6 0:05:46.2
30.
PATAKI Barnabás
Hungarian Youth National Team
HUN 0:33:19.8 0:06:09.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KADLECOVÁ Zuzana
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:30:45.4 0:00:00.0
2.
NOVOTNÁ Aneta
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:30:47.3 0:00:01.9
3.
HOLUBOVÁ Adéla
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:31:03.8 0:00:18.4
4.
ZEMANOVÁ Kristýna
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:31:32.7 0:00:47.3
5.
OBOŘILOVÁ Tereza
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:32:04.7 0:01:19.3
6.
HEJHALOVÁ Dagmar
DUKLA PRAHA
CZE 0:32:25.6 0:01:40.2
7.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
MS BIKE AKADEMY RACING
CZE 0:32:32.1 0:01:46.7
8.
SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:33:23.2 0:02:37.8
9.
HOJKOVÁ Štěpánka
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:33:24.9 0:02:39.5
10.
KLÍMOVÁ Natálie
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:33:31.0 0:02:45.6
11.
NAVRKALOVÁ Michaela
CKK Znojmo Ethicsport
CZE 0:33:37.3 0:02:51.9
12.
DRBOHLAVOVÁ Eliška
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:34:27.8 0:03:42.4
13.
SOBKOVÁ Sabina
VRV TEAM
CZE 0:34:48.2 0:04:02.8
14.
BOKROS Csenge
Hungarian Youth National Team
HUN 0:34:51.5 0:04:06.1
15.
KŘIKAVOVÁ Šárka
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:35:17.1 0:04:31.7
16.
DAŇKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:35:21.2 0:04:35.8
17.
ČERNOHORSKÁ Jitka
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:35:57.7 0:05:12.3
18.
HOLCOVÁ Eliška
CYKLO SKI klub Polička
CZE 0:36:08.0 0:05:22.6
19.
DOSTÁLOVÁ Lucie
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:36:30.7 0:05:45.3
20.
MEDKOVÁ Veronika
TEAM BIKE PERŠTEJN
CZE 0:36:33.2 0:05:47.8
21.
PAPOUŠKOVÁ Martina
CYKLO-Ski klub Polička
CZE 0:36:53.4 0:06:08.0
22.
HENDRYCHOVÁ Lucie
Bike Freaks Holice
CZE 0:37:04.3 0:06:18.9
23.
LOCHMANOVÁ Aneta
MG Bike Team
CZE 0:37:16.1 0:06:30.7
24.
BRTNÍČKOVÁ Michaela
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H.
CZE 0:37:38.9 0:06:53.5
25.
DŽERENGOVÁ Sabina
DUKLA PRAHA
CZE 0:37:45.6 0:07:00.2
26.
JEDLÁNKOVÁ Martina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:37:49.7 0:07:04.3
27.
FRITZOVÁ Aneta
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:37:49.8 0:07:04.4
28.
BÁRTOVÁ Gabriela
SKC Tufo Prostějov
CZE 0:38:23.3 0:07:37.9
29.
BRAVENCOVÁ Denisa
Bike Academy Opletal
CZE 0:38:29.2 0:07:43.8
30.
BIELECKA Dorota
KKW Superior Wałbrzych
POL 0:39:14.9 0:08:29.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HLADÍKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:21:17.1 0:00:00.0
2.
VIKTOROVÁ Nela
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:21:46.5 0:00:29.4
3.
KYSELOVÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:21:46.7 0:00:29.6
4.
SPĚŠNÁ Simona
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:21:51.7 0:00:34.6
5.
PŮBALOVÁ Nela
LAWI Author Team
CZE 0:22:34.4 0:01:17.3
6.
ŠINDELÁŘOVÁ Hana
Craft Author Bike Team
CZE 0:22:55.1 0:01:38.0
7.
FOLTÝNOVÁ Adéla
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:23:19.7 0:02:02.6
8.
MIŠOŇOVÁ Veronika
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:23:36.3 0:02:19.2
9.
KOLÁŘOVÁ Justýna
DUKLA PRAHA
CZE 0:23:37.5 0:02:20.4
10.
SRNSKÁ Patricie
CYKLO SKI klub Polička
CZE 0:24:04.3 0:02:47.2
11.
JOANNIDU Niki
BIKE 2000
CZE 0:24:05.3 0:02:48.2
12.
SMUTNÁ Anna
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:24:46.3 0:03:29.2
13.
HODLOVÁ Nikola
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:24:52.2 0:03:35.1
14.
DOSTÁLOVÁ Anna
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:24:55.6 0:03:38.5
15.
DLASKOVÁ Vanda
LAWI Author Team
CZE 0:24:55.8 0:03:38.7
16.
PERNICKÁ Adéla
BIKE PRO RACING
CZE 0:26:11.9 0:04:54.8
17.
VINKLÁRKOVÁ Marie
MG Bike Team
CZE 0:26:42.5 0:05:25.4
18.
KOTLÍKOVÁ Adéla
CK LOKO Rakovník
CZE 0:27:09.9 0:05:52.8
19.
PETRŽÍLKOVÁ Simona
DUKLA PRAHA
CZE 0:28:04.0 0:06:46.9
20.
DOLEŽALOVÁ Markéta
Bike Freaks Holice
CZE 0:28:21.1 0:07:04.0
21.
ČERNÁ Hana
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:30:21.7 0:09:04.6
22.
RYŠAVÁ Emílie
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:32:20.0 0:11:02.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SAMEC Filip
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:19:20.0 0:00:00.0
2.
NOVOTNÝ Ondřej
DUKLA PRAHA
CZE 0:20:08.7 0:00:48.7
3.
ROZSYPAL Štěpán
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:20:32.6 0:01:12.6
4.
KULHA Filip
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 0:20:53.5 0:01:33.5
5.
KERL Maximilian
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:21:06.6 0:01:46.6
6.
KUNČÍK Matěj
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:21:11.1 0:01:51.1
7.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:21:16.4 0:01:56.4
8.
FRÜHAUF Jan
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:21:35.5 0:02:15.5
9.
ŠILHAVÝ Ondřej
SP KOLO LOAP SPECIALIZED
CZE 0:21:39.5 0:02:19.5
10.
JECH Filip
SOKOL VELTĚŽ
CZE 0:21:41.1 0:02:21.1
11.
VONDRÁČEK Matyáš
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:21:47.5 0:02:27.5
12.
PAŘÍK Vojtěch
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:21:59.6 0:02:39.6
13.
BERNÁT Adam
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA
CZE 0:22:00.0 0:02:40.0
14.
ŠÍSL Bořek
LYKO KLUB PRACHATICE
CZE 0:22:05.3 0:02:45.3
15.
KOBR Richard
CK BÍTOVSKÁ
CZE 0:22:05.3 0:02:45.3
16.
VIK Matěj
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:22:12.7 0:02:52.7
17.
VENCL Libor
ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
CZE 0:22:15.6 0:02:55.6
18.
ŠILHAVÝ Daniel
SP KOLO LOAP SPECIALIZED
CZE 0:22:20.5 0:03:00.5
19.
ZUNA Štěpán
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:22:35.3 0:03:15.3
20.
PÁVEK Matyáš
LAWI Author Team
CZE 0:22:37.0 0:03:17.0
21.
KUBA Jakub
DUKLA PRAHA
CZE 0:22:37.3 0:03:17.3
22.
NĚMEC Erik
Cyklo Bendl
CZE 0:22:37.4 0:03:17.4
23.
GROH Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:22:38.9 0:03:18.9
24.
HUDEČEK Jan
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 0:22:41.3 0:03:21.3
25.
PIVNIČKA Jakub
GIANT PÍTRS BIKES
CZE 0:22:41.8 0:03:21.8
26.
HOJKA František
Bike Freaks Holice
CZE 0:22:43.6 0:03:23.6
27.
ŠINDELÁŘ Roman
MORAVEC Team
CZE 0:22:45.3 0:03:25.3
28.
RŮŽIČKA Ondřej
VRV TEAM
CZE 0:22:59.6 0:03:39.6
29.
DOBRÝ Lukáš
CK LOKO Rakovník
CZE 0:23:17.2 0:03:57.2
30.
TABARA Šimon
BIKE 2000
CZE 0:23:22.9 0:04:02.9