Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání
seriál : Enduro serie 2016

Kellys Enduro Race Ještěd

MTB
DATUM :12.6.2016 MÍSTO :Ještěd
POŘADATEL : Petr Čech Sport, s.r.o. WEBOVÉ STRÁNKY :enduroserie.cz/

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PROKOP Michal
Ghost Factory Racing Riot
CZE 0:22:45.3 0:00:00.0
2.
TEJCHMAN Přemek
SPECIALIZED
CZE 0:22:48.7 0:00:03.3
3.
ŘÍHA Jakub
CYKLO ŠVEC
CZE 0:23:47.7 0:01:02.4
4.
KUTIN Tomáš
Author-Enduroteam.cz
CZE 0:23:50.7 0:01:05.3
5.
MAROSI Michal
N1
CZE 0:23:52.8 0:01:07.4
6.
TŘEŠŇÁK Petr
Freeride Team Ještěd
CZE 0:24:07.5 0:01:22.1
7.
VANER Jan
GT KUR SPORT TEAM
CZE 0:24:19.6 0:01:34.2
8.
POKŠTEFL Michal
Frbs.cz
CZE 0:24:32.5 0:01:47.1
9.
DRABIK Peter
Kaktus bike team Bratislava
SVK 0:25:00.5 0:02:15.1
10.
ŠIMARA Jiří
HORSAK.cz
CZE 0:25:02.6 0:02:17.2
11.
KULHÁNEK Martin
ROCKBIKE.CZ
CZE 0:25:05.3 0:02:20.0
12.
UČEŇ Lukáš
SVK 0:25:12.0 0:02:26.7
13.
KUNEŠ Vlastimil
CZE 0:25:16.3 0:02:30.9
14.
ŠVÁN Vojtěch
Bike team Sportovní kurzy.cz
CZE 0:25:21.7 0:02:36.4
15.
SMETANÍK Milan
Gigantic Racing Team
CZE 0:25:38.0 0:02:52.6
16.
PŠENIČKA Petr
AG Lab Inox
CZE 0:25:38.3 0:02:52.9
17.
JUNEK Ondřej
Canyon Amateur Enduro Team
CZE 0:25:47.3 0:03:02.0
18.
VACEK Jan
CZE 0:25:50.5 0:03:05.2
19.
UBRAL Zdeněk
Dressler.cz - RB
CZE 0:25:52.6 0:03:07.2
20.
PAVLAS Jakub
Canyon Amateur Enduro Team
CZE 0:25:54.3 0:03:08.9
21.
PLAŠIL Jiří
KC Pivovar Vratislavice & AG Lab
CZE 0:25:57.7 0:03:12.3
22.
ČIŽINSKÝ Milan
Ghost Factory Racing Riot
CZE 0:26:02.2 0:03:16.8
23.
TRUHLÁŘ Jan
9395bikes
CZE 0:26:05.8 0:03:20.4
24.
HNIDÁK Jakub
CTM Racing Team
CZE 0:26:09.3 0:03:23.9
25.
SOJKA Libor
Biketechnic.cz
CZE 0:26:15.2 0:03:29.8
26.
KARCZMARZYK David
CZE 0:26:21.0 0:03:35.6
27.
PEKAŘ Jakub
ROCKBIKE.CZ
CZE 0:26:21.3 0:03:35.9
28.
PAŽITNÝ Miroslav
Road racing Liberec
CZE 0:26:34.1 0:03:48.8
29.
ŠTRUNC Filip
KOLA-BBM.CZ
CZE 0:26:41.2 0:03:55.8
30.
RICHTER Bastian
GER 0:26:41.4 0:03:56.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DRENGUBÁKOVÁ Andrea
AUTHOR
CZE 0:28:56.2 0:00:00.0
2.
HORÁKOVÁ Jana
Commencal FDF Team
CZE 0:30:34.5 0:01:38.2
3.
DURČÁKOVÁ Dominika
Krabcycles Trek
CZE 0:31:22.3 0:02:26.0
4.
KUBÍNOVÁ Lucie
GIANT LIV CYCLING TEAM
CZE 0:32:14.6 0:03:18.3
5.
PECHOUTOVÁ Ivana
DIVA KEMP
CZE 0:32:44.5 0:03:48.2
6.
ŘÍMANOVÁ Elen
Vendeta Racing
CZE 0:32:56.7 0:04:00.4
7.
JAKUBŮ Klára
CZE 0:54:12.0 0:25:15.8